Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ve 14ti s učitelkou erotické povídky

Ahoj, rozhodl jsem se také podělit s vámi o svůj příběh, který se mi stal před 4 roky. Stalo se to na základce v 8. třídě. Minulý rok v sedmičce jsme měli na fyziku padesátiletou prdelatou učitelku, se kterou sem moc dobře nevycházel. Proto, když jsem se dozvěděl, že na konci roku odchází, tak jsem slavil. Přes prázdniny sem párkrát přemýšlel, koho budeme mít. Jestli nějakou starou bábu nebo nějakou mladou krásnou učitelku.

Na začátku školního roku jsem se ptal kámošů, jestli už ji viděli a jestli je to kus, nebo nějaká stará vykopávka, ale neuspěl jsem. Nikdo nic nevěděl.

Myslím, že bylo úterý a fyziku jsme měly 3. nebo 4. hodinu, ale to je jedno. Hodina začala a do třídy vešla učitelka a já se zamiloval. Učitelka byla hnědovláska, kolem třiceti, ale já se spíš zamiloval do jejího zadku. Do třídy vešla v legínách a v bíle košilce, kterou měla rozeplou. Kozy mela malý, ale já měl oči jen pro její krásný zadek. Ne proto, že by byl velkej, ale no to se nedá popsat, prostě super. Vlastně nevím, co říkala, protože moje myšlenky byly jinde a oči na jejím zadečku. Když jsem po škole dorazil domů a zjistil, že tady nikdo není, musel jsem si ho pořádně vyhonit, protože jsem pořád myslel na ten její zadek. Po vyhonení jsem zjistil, že doma nic není a máma napsala papírek, kde bylo, ať nakoupím. Takže jsem šel. Obchoďák byl daleko, takže to byla vážně otrava, ale když jsem šel kolem zastávky, hádejte, kdo vystoupil z autobusu? Správně, naše sexy učitelka. Jen tak ze zdvořilosti jsem ji pozdravil a ona mě, ale pak mě zastavila a řekla "hele neviděli jsme se už dnes?". "Ano." odpověděl jsem. "A kde?" řekla. "Ve škole, jsem jeden z vašich žáků." odpověděl ji a usmál se. "Ano, už si vzpomínám." "A vy tu bydlíte? "Ano, támhle na rohu." No a tam jsem bydlel taky, to je náhoda, co?

Od září do listopadu, no a bych se přiznal, fyzika nebyla mojí silnou stránkou a hlavně, když vás vaše učitelka vzrušuje. To je pak těžký. Na vysvědčení mi vycházela čtyřka, což jsem nechtěl, protože by mě máma zabila a proto Martina (tak se jmenovala), navrhla, že by mě doučovala, ale neshodli jsme se na čase a tak nás napadlo, že doučko můžeme mít u ni doma, když bydlíme ve stejném paneláku. Tak Martina navrhla, že doučování budeme mít v 16 - 15 ve středu, což bylo dobrý. Odpoledku jsem měl do 15 - 40 a pak, než jsem se převlíkl a tak, ten čas uběhl. První středu, když jsme měli mít doučování, přišla paní učitelka Martina do školy znovu v legínách a v tričku. Asi proto, že měla push-up podprsenku a její kozy byly větší a já měl sto chutí jít na záchod a vyhonit si ho. Po odpoledce se kluci divili, proč s nimi nejdu a tak jsem jim to tam musel vysvětlovat a čas tak uběhl, že jsem nakonec přišel pozdě.

Martina už tam čekala s pracemi. Seděl jsem vedle ni tak blízko, že jsem ty její kozy měl hned vedle obličeje a já si chtěl šáhnout. Po dvaceti minutách práce se Martina zvedla a šla si udělat kávu🡕 a aby si ji mohla udělat, tak se musela sehnout a mě se naskytl pohled, díky kterému se moje boule, kterou celý doučko skrejvám, je tak velká, že skrýt asi už nepůjde. Když si kafe donesla, tak jsme se zase učili. Po deseti minutách učení hledala další práci. Když ji našla, tak na sebe svrhla to kafe. Díky bohu to kafe už nebylo horký, ale celé její tričko bylo od kafe. "Budu si to muset převlíknout tady, nevadí ti to?" řekla. "Ne." odpověděl jsem. Martina šla dál ode mě a svlékla si tričko. Já měl zákaz se kouknout, ale jsem puberťák a ještě k tomu nadrženej. Koukl jsem se. A uviděl jsem ji jen v podprsence, v tom si svlékla i podprsenku a já uviděl její prsa. Neubránil jsem se a začal šahat na svoje péro. Ona si toho všimla a řekla "Líbím se ti" a přišla ke mě. "Já jsem ji nelhal a řekl "Ano." "Tak si šáhni." řekla. V té chvíli jsem ji nešáhl na kozy, ale na její super zadek. Potom mi začala Marťa sundavat kalhoty🡕 . Vzala moje péro do ruky a začala ho honit. Za chvíli ho měla v puse a začala ho kouřit. Potom šla radši zamknout, i když bylo asi 17 - 00 a ve škole už nikdo nebyl. Pak jsem ji svlékl kalhoty🡕 a kalhotky a začal ji lízat. Sténala tak hlasitě, že jsem se bál, aby někoho nepřivolala a neměli jsme z toho problémy. Po dolízání jsme začali se sexem. Protože jsem opravdu miloval její zadek a neměli jsme ochranu, tak jsem ji mrdal do jejího análku a potom jsem se jí vystříkal do pusy. Od té doby jsme spolu šukali hodněkrát a né ve škole, ale u ní doma. Ale jen než jsem odešel na střední.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře