Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Večer s kamarádkou erotické povídky

Moje kamarádka bisexuálka Katrin mě na dnešek pozvala do čajovny. Už dlouho mi říkala, že se jí jako holka líbím a že by to chtěla semnou zkusit. Já samozřejmě nebyla proti, proč taky, když vyzkoušet se má všechno. Hned před čajovnou mě přivítala dlouhou pusou a zajela mi pod tričko. Přesunem se dovnitř ne? byla má jediná námitka. Usadily jsme se hodně těsně vedle sebe na balkónek, abychom měly soukromí. Objednaly jsme si čaj a sušenky.

Než nám to přinesli, tak jsme stihly probrat chlapy a jiná ženská témata. Mezitím mě stihla naladit na zvláštní vlnu hlazením vnitřní strany stehen, kdy nenápadně zajela i na ono místo... Pingl nás trošku vyrušil, zrovna se chystala zaútočit na moje rty. Nevadí, nenechala se odradit a začala mě líbat. Nejdřív pěkně polehounku a pak se začala svým jazýčkem dobývat k mému... já jsem jí v tomhle šla hodně ráda vstříc... začala si semnou hrát... vyplázla jazyk a chtěla, abych ho rty chytla... většinou mě nechala, protože věděla, že jí budu žužlat jazyk, což ona má ráda. Když nás to přestalo bavit, líbala mě na krku, což byl jen zastírací manévr. Chtěla se dostat k mým bradavkám. Abych jí ještě víc nažhavila, začala jsem jí přes kalhoty🡕 třít její jeskyňku. Brzy na ní bylo vidět, jak moc jí to dělá dobře, takže zatímco ona, se věnovala mým bradavkám, já jsem se jí pomalinku začínala dobývat do kalhotek. Mise splněna!!! Cítila jsem její vlhko... Ona nechtěla zůstat pozadu a tak se taky dala do zápolení s mým páskem🡕 ... Ještě než ale stihla dostat se ke kýženému pokladu, tak nás opět vyrušil dusot pingla po schodech. Obě jsme cítili, že tohle přeci nemůže být konec naší akce🡕 a tak jsme zaplatily, rychle dopily čaj a dojedly sušenky. Katrin mi hned navrhla, že půjdeme k ní domů, protože bydlí nedaleko. Cesta utekla a už ve výtahu z ní byla dračice a zase se mi dostávala pod tričko. Konečně jsme byly za dveřmi. Svezly jsme se na zem a začaly ze sebe strhávat oblečení. Zlato, co třeba jít do vany? navrhla jsem já - Dobrej nápad. zněla její odpověď. Na chvilku jsem se od ní odtrhla, abych šla připravit vanu. Napustila jsem jí, přidala pěnu a Katrin přinesla svíčky, které jsme rozestavěly po koupelně. Zase jsme se začaly líbat, když jsme byly už obě svlíknuty, vzpomněla si Katrin na šampus v lednici. Vrátila se flaškou a skleničkami a zalezly jsme si do vany. Zase jsme si laskaly bradavky a já dostala úžasnej nápad. Vzala jsem její sprchu a sundala hlavici... zůstala mi jenom hadice...

Naštelovala jsem správnou teplotu vody a nařidila jsem si proud rovnou do svojí mušličky. Když Katrin viděla, co to semnou dělá, chtěla taky... ale počkala, až já si to svoje odbudu. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, abych nekřičela moc nahlas, ponořila jsem si rychle hlavu pod vodu. Katrin si to taky začala dělat sprchou. Já jsem jí začala žužlat ušní lalůček. Cítila jsem, jak se krásně cuká a vzápětí bylo podle jejího slastného výkřiku jasné, že i ona má svůj dnešní první orgasmus za sebou. Navzájem jsme se myly a potom jsme vylezly z vany ven. Vlezly jsme si do její velké postele a začaly se mazat krémy... Věnovala jsem se Katrininým prsům a ona mým. Po chvíli se na mě vrhla a začala mě lízat. Já jí začala oplácet stejnou mincí. Líbala jsem ji po pyscích, potom jsem začala jazykem pomalinku vnikat pod ně. Našla jsem Venušin pahorek a hned jsem se mu začala řádně věnovat. Katrin byla ve svém počínání taky velmi zdatná, už používala i prstíky. Cítila jsem, jak se mi hrne krev do hlavy... a brzy přišla slastná křeč provázená mým dalším orgastickým výkřikem. Chvilku jsem jentak ležela, ale věděla jsem, že teď nemohu přestat, protože i Katrin chtěla svojí dávku emocí. Začala jsem jí po jejím vzoru taky stimulovat prsty. Trvalo to jenom chvilku a i ona padla pod tíhou vyvrcholení. Ležely jsme v posteli a jenom se líbaly. Poté se Katrin zvedla a šla do koupelny pro šampus, kterého jsme se za celý večer ani nedotkly. Z ledničky vykouzlila ještě jahody. V těsném objetí jsme jedna druhé dávala napít sektu. Já jsem vymyslela, že bych ho mohla pít jako Tequilu z jejího pupíku.

Nakonec to skončilo tak, že jsme jedna druhou polévaly a s chutí jsme slízávaly tekuté bublinky z našich těl. Když jsme se vyblbly, tak jsme se pomalu začaly ukládat ke spánku. Usnuly jsme v pevném objetí při líbání. Druhý den ráno mě probudila Katrin kousáním do ucha. Miláčku, musíme vstávat. Práce volá. Začala jsem jí líbat už jen z toho důvodu, abych jí umlčela. Ještě chvilku jsme poležely a pak už jsme opravdu musely vstát. Katrin nám připravila snídani. Hodila mě ještě k mému bytu a rozloučily jsme se polibkem, při kterém mi Katrin nezapomněla zmáčknout ňadro. Stála jsem před dveřmi a doufala, že se tohle bude opakovat.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře