Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Večírek se Simonou erotické povídky

Michale přijdeš dneska na večírek, ptala se Simona, když jsme se v šatně oblékali. Jasně a kdo tam ještě bude, zeptal jsem se. Robert, Felix a Klára, odpověděla Simona. Simona byla moje tajná láska, ale zatím jsem jí to nikdy neřekl. Chodili jsme spolu občas do kina, na diskotéky a ona mi občas dovolila abych jí políbil, několikrát mi dokonce dovolila pohladit malé kozičky a jednou jsem jí dokonce sáhl na vyholenou kundičku, ale dovnitř mne nepustila ani s jedním prstíkem. V duchu jsem si říkal, že to na večírku možná vyjde. Když jsem večer zazvonil, přišel mi otevřít Felix.

To je dost, že jdeš, Robert ti tam hučí do Simony. Vešel jsem do pokoje a Robert zrovna dlouze líbal Simonu. Když konečně přestali, smála se Simona na plné kolo a já poznal, že už je pěkně pod parou. Seděla na sedačce v minisukni a v průsvitném tričku a Robert po ní hladově pokukoval. Kde je Klára, zeptal jsem se a Simona otráveně řekla, že volala, že nemůže přijít. Robert už opět naléval Simoně víno a najednou z ní začal rvát tričko. Co blbneš řekla Simona, ale stále se smála a protože se moc nebránila, bylo tričko vmžiku dole. Konečně jsem viděl její malé cecíky v plné kráse i když tak jsem si to zrovna nepředstavoval. Robert uchopil Simonu za levý prs a houkl na nás - co čumíte, pojďte si taky máknout. Felix hned přiskočil a už v ruce svíral druhý prs. No vidíš, na tebe zbyla chcandička, tak jí pěkně připrav ať jí pěkně ošukáme. To už Simoně došlo, že jde do tuhého, ale byli jsme všichni tři na ní tak nažhavení, že už nás její prosby nezastavily. Kluci pevně drželi Simonu a já jí stáhl nejdříve sukni🡕 a poté i černá tanga. Konečně jsem uviděl tu nádhernou, hladce vyholenou kundičku s malým rezavým chomáčkem chlupů nad její čárkou. Robert s Felixem si hráli s jejíma kozičkama, sáli malé bradavky a Simona stále prosila, abychom jí nechali. To už jsem ale držel pevně její nohy, protože se snažila kopat kolem sebe a jazykem lehce rozhrnoval pysky. Přede mnou byla nádherná růžová kundička a malým knoflíčkem zvaným poštěváček. Vsál jsem ho do pusy, jak jsem vídal na kazetách a poté vsunul jazyk do kundičky. Byla tak nádherně horká a já jí lízal od prdelky k chomáčku chlupů a zase zpátky a nevnímal Simoniny prosby. Když už křičela jako na lesy, Robert na ní houkl, aby držela hubu, že musela počítat s tím, že jí dneska některej vošukáme a když nepřišla Klára, musí nám přidržet ona, protože nám všem pěkně stojí péra. To už Simona začala brečet, ale ani její slzy nás neobměkčily i když jsem v jednu chvíli chtěl přestat, ale proti Robertovi a Felixovi bych stejně neměl šanci, takže jsem raději dál projížděl její kundičku jazykem. Už jí ho tam narvi, křičel Robert a sám jí začal svého čuráka tlačit do pusy. Simona se bránila a pravděpodobně ho kousla, protože jí Robert uštědřil facku jako hrom a poté Simona spolkla jeho čuráka až po koule. začal jsem tlačit svůj ocas do kundičky a Simona sebou házela až mi několikrát vyjel ven. Kurva narvi ho do ní, já už chci taky píchat řval Felix, který si hrál nyní již s oběma kozičkama. Konečně jsem se trefil do malé dírky a prudce přirazil.

I přes ocas, který měla narvaný Simona v puse bylo slyšet její sténání. Docela mne překvapilo, že už nebyla panna a začal jsem jí šukat dlouhými tahy. Výstřik na sebe nenechal dlouho čekat a já jen na chvíli uvažoval, že se vystříkám Simoně na bříško, ale kluci jí určitě nebudou šetřit a pěkně jí vykropí a tak i já začal stříkat semeno do kundičky. Když jsem ho vytáhl z kundičky už stál vedle mne Felix a rychlostí blesku zajel tvrdým čurákem do kundičky. Robert právě vytáhl ocas z pusy a pobízel Felixe, aby si pospíšil, že už by si taky rád zamrdal. Simona využila toho, že měla volnou pusu a opět začala křičet, prosit a nadávat a tak jsem se rozhodl, že jí nyní ucpu pusinku já. Zkus mne kousnout a uvidíš řekl jsem a už jsem zasouval poloměkký ocas do pusy. I když se Simona bránila, neodvážila se mne kousnout a tak vlastně aniž by chtěla, olizovala mého čuráka, který v její puse narostl opět do své původní velikosti a tvrdosti. Šukal jsem jí jako před chvílí do kundičky a když Felix vykropil její mindu už byl připravený Robert a tvrdě Simonu šukal. I on za chvíli plnil Simoninu minduli a v tom i já cítil, že se sperma nezadržitelně dere ven. Simona se dusila pod návalem spermatu , ale nedal jsem jí možnost, aby přestala kouřit. Konečně jsem si ulevil a Simona si myslela, že má od nás pokoj. To se ale spletla. Felix už totiž křičel, že chce taky vykouřit, a protože se Simona urputně bránila, přivedl jí k poslušnosti další fackou. Robert už se spolu se mnou začal věnovat malým kozičkám. Uděláme ti pár cucáčků, sděloval jí Robert a i já se snažil, abych nebyl za blbce. Ani Robert nechtěl zůstat pozadu a když si ulevil do jejích úst Felix, zasunul jí do pusy ocas on. Simona už ležela jako prkno a útrpně snášela nájezdy do své pusinky. Dělej kuř, už budu řval na ní Robert, ale Simona jen ležela s upřeným pohledem na strop.

I Robertovo semeno spolykala i když se při tom dávila, že jsem se bál, aby nás všechny nepozvracela. Robert si očistil čuráka o její blonďatou kštici a řekl - tak co líbilo se ti to ? Jste prasata , špitla Simona a otočila se na břicho, aby na nás nemusela koukat. Robert jí plácl přes opálenou prdelku a řekl - no vidíš, mohli jsme ti vojet i tu krásnou prdelku, ale už máme dost, tak někdy příště kočičko. Simona rychle vyskočila, snad se bála, aby Robert nesplnil svou hrozbu, zamkla se do koupelny, my se oblékli a odešli domů. V pondělí se Simona tvářila jako by se nic nestalo a tak se Robert osmělil a zeptal se - tak co bude zase večírek ? Simona si znechuceně odfrkla a řekla, že s takovýma prasatama už večírek dělat nebude. Když jsem pak vycházel ze školy, čekala na mne Simona. Michale, tys byl z nich asi nejslušnější, jestli chceš můžeme se pomilovat spolu, ale jen my dva. Od té doby jsem chodil k Simoně pravidelně celé 4 roky. Pak Simona odjela za prací do Anglie. Asi za rok se ozvala, že se provdala za nějakého pracháče.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře