Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Venušiny kuličky a školáci erotické povídky

Jsme spolužáci z jedné třídy. Je nám patnáct a jsme žáci v 9 té třídě. Já se jmenuji Petr a spolužačka je Jana. Má delší hnědé vlasy do poloviny zad. Sčesané a svázané gumičkou do tvaru ( koňského ohonu ) a od přírody pěkně vytvarovanou postavu.Prsa krásné akorát padnoucí do dlaně.Vysoká asi 165 cm.

Jednoho dne, asi měsíc před koncem školního roku, se odehrál tento příběh.

Já bydlel v jednom domě a Jana bydlela v druhém domě o několik desítek metrů od našeho domu. Jako každé ráno jsme chodívali spolu do školy, buď jsem čekal já na Janu nebo ona na mě a pak šli spolu do školy.

Až ten den - se stalo to nezapomenutelné. Školu jsme měli od domu asi 250 m. A asi po 100 m. Jana začala zpomalovat chůzi až se úplně zastavila, zkřížila nohy a mě se chytla tak, že mě položila ruce na ramena a řekla " počkej vteřinku ". Po chvíli jsme se opět dali do chůze a já se ptal Jany co se děje, zda jí něco nebolí, jestli jí není špatně a ona na mé otázky jen, že je to dobré a nic jí není. Došli jsme ke škole a vstup do budovy má asi deset schodů. Jana se opět na schodech zastavila a opět zkřížila nohy a tentokrát se přidržela zábradlí. Zase po několika málo vteřinách šla dál jako by nic.V šatně jsem Janě pomohl svléknout bundu🡕 a pomohl sundat boty. Ona mi řekla, že mám jít napřed, že za chvíli dojde také. A než jsem si stačil sednout na své místo, přišla Jana do třídy. Ničeho jsem si nevšiml, že by jí něco trápilo. Na dotaz co to mělo vše znamenat mi odpověděla " doma - po škole ti vše řeknu a vysvětlím ". Po chvíli vstoupila učitelka fyziky do třídy ( u nás ve škole nebylo zvykem si při příchodu vyučujícího stoupnout ) a učitelka došla ke stolku a zeptala se celé třídy - zda někdo nechybí . Dostalo se jí odpovědi, že nikdo - jsme všichni. Vzala si do ruky svoje skripta a řekla nám co bude předmětem dnešní hodiny. Pak se rozhlédla po třídě a její pohled stanu🡕 l na Janině. Zeptala se Jany - Jano co je ti - jsi nějaká bledá - není ti špatně? Nejsi nemocná? Asi by si měla jít domu aby si se dala doma do pořádku. Jana tedy souhlasila, že tedy půjde domu. Učitelka také věděla, že bydlíme hned u sebe a navrhla Janě, že by radši abych jí doprovodil, aby se jí po cestě nic nepřihodilo. A já také souhlasil. Vzal jsem Janě tašku a doprovodil jí do šatny a pomohl jí obléci. Seděla na lavici a jen tak jako tělo bez duše a zhluboka dýchla. Takovýto výraz jsem už u Jany viděl dvakrát za dnešek. Na moji otázku opět neodpověděla. Po cestě přes malý park který odděluje školu od domů a silnice si opět sedla na nejbližší lavičku tak na kraj , že měla na lavičce jen půlku zadnice. Začala se kolem sebe rozhlížet a když nikde nikoho neviděla tak se postavila a z ničeho nic si rozepla rifle a řekla " nic neříkej já ti vše vysvětlím až budeme doma " a svlékla si rifle ke kolenům, roztála nohy a poodhrnula si kalhotky v rozkroku a začala cosi vytahovat z kundičky. Bylo to na provázku a pak jsem viděl dvě kuličky spojené provázkem. Kapesníkem si utřela kundičku a pak otřela i ty kuličky a dala si je do kapsy a oblékla se. Já koukal jako jelito co to Jana vyvádí. Ale nic jsem neříkal. Pak Jana vstala a šli jsme k jejímu baráku a u vchodu se se slovy " přijď po škole k nám já ti to vše vysvětlím."A dala mi pusu a odešla.

Pak na mě ještě zavolala abych nikomu nic neříkal a učitelce řekl, že volala cestou rodičům. Vrátil jsem se zpět do třídy a řekl učitelce, že je Jana v pořádku doma.A že cestou volala mamce. Já netrpělivě sledoval během vyučováni čas a v duch ho postrkoval aby už dnešní vyučování skončilo. Konečně - honem do šatny, popadnout svoje věci a honem domu. Hořel jsem nedočkavostí až zase uvidím Janu a konečně se dovím to co mi zatím tají. Došel jsem domu svlékl se a zul a šel jsem do kuchyně si ohřát oběd který mi připravila mamka do lednice.Po jídle šel hned pro boty a uháněl jsem k Janě. Zazvonil jsem a čekal až mi otevře. Vyběhl nahoru do patra kde bydlela a ona tam na mě čekala u otevřených dveří. Řekla pojď dál . Zul jsem si boty a Jana mě řekla abych šel do pokoje a sama šla do kuchyně aby donesla džus pro oba. Posadila se vedle do křesla a začala říkat.To co jsi viděl tak to jsem chtěla zkusit jaký pocit žena zažívá když použije některou hračku pro ženy s níž se mohou pohybovat. A tak jsem zkusila venušiny kuličky a výsledek znáš.Bylo to super. " " Víš to se má tak " " já občas slýchávám od rodičů z ložnice různé hekání, sténání, hlasitý dech a různé polohlasné zvuky. ( ááách úúúúf jo jo to to je ono, ještě, víc a podobně ). Už mockrát jsem chtěla jít do ložnice se podívat co se tam odehrává ale netroufla jsem si. Bavila jsem se jednou o tom s Blankou ( také spolužačka ) a ta mě řekla - miláčku to si nepochopila, že vaši šukaj ? A bylo to. Pak jsem si uvědomila, že táta kolikrát večer na internetu slídí na porno stránkách a má doma i časopisy s nahotinkama.

Až jednou po vánocích jsem navštívila ložnici když nebyli naši doma a začala jsem šmejdit a hledat časopisy a snad si myslela, že najdu i kazety s pornem. A hádej co jsem našla. Nevím, odpověděl jsem. Jana se zvedla a odešla do vedlejšího pokoje a donesla krabici. Toto je výsledek mého pátrání po něčem spojeného se sexem. Toto používá mamka když není táta doma - jezdí na montáže a domu jezdí vždy na víkendy až po 14 ti dnech. Krabici ale zatím neotevřela.

Pak se rozpovídala a vyprávěla mi takovýto příběh!

Stalo se to letos o jarních prázdninách. Jeli na chalupu kterou před několika lety zdědili po babičce a jezdili tam dost často i když nebyl táta zrovna doma. Tehdy když přijeli na chalupu v pátek večer, tak k nám přišla sousedovic dcera nám oznámit, že se zítra( to je sobota ) vdává a že by nás ráda pozvala na oslavu její svatby. Naši souhlasili a že určitě přijdeme. Ještě ráno v sobotu jeli do nejbližšího městečka koupit nějakou pozornost. Ptali se mě jestli pojedu také a já že ne ať jedou sami. Zjistila jsem, že je u sousedů mladík a později jsem se od něj dozvěděla, že je bratranec nevěsty a že je mu 17 roků. Pozval mě na zahradu k jejich domu a posadili jsme se na lavičku. Jeden druhému jsme se představili. On se jmenoval Michal a já mu řekla že jsem Jana. Povídali si po celou dobu než pak odjeli do města na úřad. Vrátili se z města asi po dvou hodinách. Slavnostní hostina začala přípitkem a pěknou muzikou. Měli zde živou kapelu čtyř muzikantů. Jídla a pití bylo co hrdlo ráčilo.Po jídle začala volná zábava.Začalo se tancovat a kdo zrovna netančil tak se mezi sebou bavili a smáli se.Michal přišel také pro mě jestli nepůjdu také tancovat. Zvedla jsem se a šla s ním. Tancovali jsme přitisknuti k sobě co nejvíc a po skončení skladby si spolu šli nalít trochu vína. Šli jsme ještě párkrát tancovat a také ještě vypít něco vína. Když mě Michal navrhl zda bych nešla s ním ven na čerstvý vzduch, že nám bude venku lépe. A šli jsme ven na lavičku. Venku mě pak přitiskl k sobě a začal mě hladit ve vlasech, na zádech, přitom mě líbal na čelo, na tvář, na rty a když vyděl, že nijak neprotestuji tak se odvážil mě hladit přes tričko i na prsou. Pozvolna mě vyhrnoval tričko z kalhot aby si uvolnil cestu pro ruku která se postupně drala k podprsence. Já abych nezahálela tak mu sáhla rukou na poklopec a zlehka rukou po poklopci jezdila. Michal zatím nadzvedl podprsenku a s nažil ji nadzvednout nad prsa k bradě a už měl moje prsa volná. Začal mě prsa pěkně mnout a hladit a bradavky třít mezi prsty. Já mu zatím rozepnula zip u poklopce a už jsem se snažila dostat pod slipy.oba jsme se při tom líbali. Michal se také pokoušel mě rozepnout kalhoty🡕 ale moc mu to nešlo a tak jsem vstala a pomohla mu moje kalhoty🡕 rozepnout.Pak přestal mnout prsa a zajel rukou do kalhot i pod kalhotky a už byl rukou na ochlupení. Když mě pošeptal. Nešla bys se mnou raději nahoru ? A já na to " to bude lepší ". Oba jsme si zapnuli kalhoty🡕 a šli jsme směrem okolo ostatních hostů ke schodům do patra. Já si ani neupravovala podprsenku - ponechala jsem jí tak nadzvednutou jak mi ji Michal nadzvedl a stáhla si jen tričko. V pohodě jsme prošli okolo všech a hurá do patra a pokoje kde spal.Jakmile jsme vstoupili hned za sebou zamkl a v mžiku byl u mě. Sáhl mě po tričku a už mi ho začal svlékat. Nadzvedla jsem ruce a šla dolu současně i podprsenka. Pak mě začal rozepínat kalhoty🡕 ale i já jeho svlékala.

S kalhotami mi sundal i kalhotky. A už jsem byla nahá. I mě se povedlo ho osvobodit od zbylého oblečení a byli oba nazí. Ani jsem si nevšimla kdy se mu povedlo cestou sebrat flašku vína a sklenky. Otevřel flašku nalil do skleniček a se slovy " Tak na nás - a na ex " přiťukli jsme si a sklenky byli prázdné. Pak se políbili. Hned jsem poodešla k posteli a hupla na ni. Michal hned za mnou. Na posteli jsme na sebe chvíli koukali a navzájem si prohlíželi těla jeden druhého. Objali jsme se a položili se na postel a začali se líbat, osahávat a hladit na intimních místech. Pak Michal navrhl abychom se navzájem otočili ( na 69 ) a Michal byl dole a já nahoře. Já si vzala do ruky jeho kolík - byl docela dlouhý a i tlustý. Začala jsem mu ho pomalu v dlani masírovat a pěkně rukou zpracovávat. On mě hladil v ochlupení nad kundičkou a zároveň sjížděl prstama na poštěváčka i závojíčky a přitom si sem tam naslinil prsty. Začal také používat jazyk a pěkně mě lízal. Mě se to líbilo jak mě vzrušoval.Já si pak jeho kolík vzala do pusy a začala jsem mu kolík rukou ale i pusou honit a to dost razantně. Michal mě prstama roztahoval od sebe závojíčky a postupoval jazykem docela hluboko . Nezapomněl při tom ani na dráždění klitorisu.. Já už pociťovala vzrušení a dávala to i polohlasně najevo. Hlasitější vzdychání, dýchání zhluboka a slabiky - - úúúú ááá jůůů dávali Michalovi znamení, že se už blížím k vyvrcholení. A pak jsem více přisedla Michalovi na obličej a už cítil ale i ochutnal můj kundí nektar. Slízával co stačil pochytat. A pak i Michal došel k vrcholu.

V jeho kolíku to začalo cukat a a bylo cítit jak mu pulsuje krev v žilách okolo kolíku. Chtěl si ho vzít do ruky a vyprostit se z mého sevření aby se vystříkal někam bokem.Já mu ale ruku odstrčila a nechala si všechno nastříkat do pusy.Polikala jsem všechno. Když už nic od něj nešlo tak jsem ještě vše důkladně v puse olízla a pak ho pustila. Michal se zvedl a šel opět nalít víno a podal mi sklenku. Prohlásila jsem" " Michale byl jsi úžasný - moc se mi to líbilo " ". Dopili jsme sklenku, Michal sklenky odložil na stolek a já si mezitím sedla na postel tak, že jsem nechala nohy dole a přitáhla si Michala k sobě. Pak jsem mu vzala do ruky čuráčka a začala si s ním hrát. Jednou rukou mu ho honila a druhou mu vzala varlata do dlaně a prstama mu kulky mnula. Když jsem viděla, že mu začíná narůstat a že se pěkně probouzí k životu tak jsem si ho dala do pusy a ještě ho i jazykem zpracovávala. Po chvíli měl kolík vztyčený a tvrdý jako kámen. Tak jsem ho přestala dráždit a lehla si na záda a roztáhla nohy a rukou mu dala pokyn, že je na řadě on. Poklekl mi mezi nohy a začal mě pěkně projíždět jazykem. Sám se jednou rukou honil a druhou používal k prstění při lízání. A pak jsem mu to řekla. " " Víš Michale já bych moc chtěla, jsem ještě panna a chtěla bych - - že ze mě uděláš ženu " ". Až budeme dost připraveni, že to zkusíme ? A víš, že to může taky bolet - mi řekl ? Vím ale zkusíme to ? Při jeho skvělém řádění jazykem v rozkroku jsem cítila silnější rozkoš až jsem zavírala oči a začala sykat. Michal řekl - tak to zkusíme. A já na to - tak jo, ale opatrně a jemně ano.

Popolezla jsem víc na postel a pokrčila nohy v kolenou a hodně roztáhla nohy. Michal si přilehl tak, že měl jednu ruku vedle mého boku a o tu se opíral a druhou si chytil ptáka a pozvolna dolehl ke kundičce a rukou nasměroval ptáka na dirku a chvíli s ním kroužil okolo a pomalinku se snažil přitom vnikat víc a víc do kundičky. Vždy trochu povytáhl a opět pozvolna zasouval dovnitř. Až narazil na odpor. Začal pulzovat s kolíkem tak jako by šukal trochu ven a zase dovnitř až tam, co cítil odpor a zase ven a dovnitř. Snažil se vždy trochu přitlačit a já mu pak pomohla tím, že jsem pro něj nečekaně přirazila svojí pánví proti jeho pohybu když strkal dovnitř a tak projel až byl celý uvnitř. Já jsem jen troch zasténala a slůvkem aaúú a táhlým uffffff si zhluboka oddychla a Michal zůstal chvíli bez jakéhokoliv pohybu aby si moje kundička zvykla na jeho kolík a po chvíli pak pozvolna začal přirážet, nahoru, dolu, nahoru, dolu. Ale ne až ven. Pak zrychloval své pohyby až se dostal do pěkného a příjemného tempa.Když se pak opřel i druhou rukou měl lepší stabilitu.Já jen jú to je bezva, to je příjemný, ještě ještě. Michale, že budeš opatrný a až budeš prosím - nastříkej mi to na břicho a na prsa ano ? ! A já po chvíli cítila, že se blížím ke svému prvnímu orgasmu při skutečné souloži. Ach jo jo už už jsem áááá.Za chvilinku jsem cítila jak Michalovi cuká v kolíku a že se začíná různě vrtět a řekla mu " " Prosí ne dovnitř na bříško a na prsa prosím " ". A o několik vteřin už stříkal. To byla várka, měla jsem to všude. Na břiše, na prsou i na bradě. Když přestal stříkat a uklidnil se, tak jsem se posadila a koukla na jeho kolík a viděla na něm slabý kroužek od mé krve. Zajásala jsem " " Hurá já jsem žena - já jsem žena. " " Nalili si zbytek vína a Michal odemkl dveře a nahlédl na chodbu zda někoho nezahlédne.

Nikoho neviděl a tak vzal naše oblečení a odvedl mě do koupelny a tam jsme se opláchli, oblékli a šli dolu mezi ostatní. Šla jsem směrem k mamce, že jí řeknu, že už půjdu spát k nám na chalupu, ale než jsem tam došla tak jsem slyšela jak matka nevěsty říká mojí mamce - z toho si nic nedělej já taky používám ruční kamarády v ložnici když není Karel ( její manžel ) doma. Je to lepší než zanášet. Na to mamka - i já mám pár kousků doma a sice to pomůže, ale chlap je chlap . Já pak přistoupila k mamce a řekla jí, že už jdu spát. Bylo něco po půlnoci. S Michalem jsem se rozloučila a popřála hezké sny, dala mu velkou pusu a šla na naší chlupu spát.. Na chalupě jsem se řádně vykoupala a zalehla. Panečku to byli sny ! ! Po tom když Jana skončila s vyprávěním prázdninového zážitku kdy tam přišla o panenství tak - pak se doma děli věc - ! !Po vyprávění se Jana zvedla z křesla a zeptala se mě jestli něco nechci třeba k jídlu nebo ještě trochu džusu. - odpověděl jsem, že ne, že je to v pohodě. Byl jsem z toho dneška a z vyprávění celý vyjukaný a tak jak jsem seděl v křesle tak si přikryl rukama okolí poklopce aby nebylo vidět, že mě to celé vzrušilo natolik že mám plný poklopec. Jana si toho ale všimla a začala se nahlas smát. No ne pána to vzrušilo ? Já jí na to - víš já musím tam - a už jsem nestačil ani dopovědět a Jana mě postavila a sama si klekla přede mě a stáhla mě kalhoty🡕 i slipy a mohla tak uvidět konečně můj penis, který vyklouzl ven. Připadal jí jako tlustý obušek🡕 , nedovedla si v prvním okamžiku představit, že by se vešel do její kundičky. " Proboha " , " Petře co to máš za vybavení " ? ulekla se Jana. Něco takového jsem ještě nikdy neviděla. Michal ho měl s bídou poloviční. A vzala ho do ruky a začala mi ho honit.

Přiblížila svoje rty k žaludu, lehce ho políbila na špičku, pak rozevřela ústa, jak to šlo nejvíce, ale pro jistotu si ptáka přidržela, abych neprovedl něco nečekaného. Pustila si jeho žalud na kraj úst, lehce do něj kousla a pak ho začala olizovat, jak nejlépe mohla, po chvilce ho vytáhla a olizovala celou tu tyč. Chvíli si pohrála s uzdičkou a když cítila, že mi začíná v klacku cukat a že už budu stříkat tak zajela hlouběji do pusy a nedovolila mě abych ho vyndal. Tak jsem jí vše nastříkal do její pusinky. Polikala vše a ještě olízla co zbylo na žaludu když kolík vytáhla z pusy. Vstala a odešla. Vrátila se zpět s ručníkem který mi podala, byl trochu namočený. Otřel jsem se a oblékl. Jana otevřela krabici a konečně ukázala jeho obsah. Byli tam různé druhy robertků každý jinak silný a velký a z různého materiálu. Jana brala do ruky jednoho po druhém a ukazovala mi to. Pak ale řekla - to bude lepší když ti to rovnou předvedu jak se to používá a začala si svlékat kalhoty🡕 i tanga. Tak mi ukázala svoji pičku. Vzala prvního robertka, malého z lesklého kovu a spustila vibrování a pomalu si s ním přejížděla přes ochlupení a přes závojíčky a dírku u kundičky. Přitom si sedla do křesla tak, že měla jednu nohu přes opěrku na ruce a dost roztáhla nohy.. To dělala jen chvíli. Přitom mě říkala co u toho cítí a jak jí to dráždí. Pak vzala další větší ve tvaru skutečného čuráka a opět s ním kroužila okolo kundičky. Bylo jich celkem - pět - a poslední to byl macek, dlouhý asi půl metru a na obou koncích stejně tvarovaný. Řekla - to je pro dvě ženy sedící kundičkama proti sobě. Pak si vzala do ruky mě již známé kuličky které jsem viděl ráno a začala si je zavádět do kundičky.

Každou z hraček vždy natřela lubrikantem před jeho použitím. Rozevřela nohy co nejvíce od sebe a dala si trochu lubrikantu na prsty a pak si natřela dírku a začala postupně kuličky zasouvat do kundičky. Nejdřív jednu a po chvilce druhou. Sledoval jsem její obličej a viděl jak jí to dělá dobře a slastně si oddechovala.Měla zavřené oči a trochu zakloněnou hlavu. Když měla obě kuličky v kundičce tak se zvedla šla k zrcadlu na chodbu aby se podívat jak jí visí od kundičky jen provázek a řekla pojď se taky podívat a sáhni si jak je kundička pěkně nafouklá. Ach to je paráda a slastně si pobrukovala. Aby však lépe na kundičku viděla tak si sundala i tričko a stála před zrcadlem úplně nahá. A tak si dovedete představit co to se mnou dělalo. Nevydržel jsem se jen dívat a hned jí začal osahávat na prsou ale i na kundičce. Janě se toto vše líbilo a řekla - pojď do pokoje a vyndáš mi to ven a pak - pak - pak to spolu zkusíme jako jsem to dělala s Michalem chceš ?? A já byl nadšený. Šli jsme do obýváku a Jana si lehla na gauč a roztáhla nohy a řekla abych jí pomaloučku vytáhl venušiny kuličky. Já jí rukou jemně po kundičce hladil a prstama kroužil tak jako bych jí tam chtěl spíš kuličky zastrkávat, ale jen jsem jí více stimuloval k větší slasti. A pak je začal vyndavat. Jana začala nahlas sykat a hekat a jen stačila říci už už a z její kundičky začal vytékat pramínek její šťávičky. Vyndal jsem kuličky a olízl je.Jana si všimla jakou mám v kalhotách🡕 bouli a tak hned začala kalhoty🡕 rozepínat a svlékat. Já si mezi tím svlékl tričko a už jsem byl také nahý. Jana mi řekla - nejdřív si budeme spolu hrát a pak zkusíme souložit ano ? Neboj se, Janičko, já budu opatrný, přece bych neudělal něco takové krásné ženě, řekl jsem ". Sklouzl Janě rukama k jejím ňadrům, pohladil jí je, zakryl je dlaní a mnul ji bradavky.

Jana se ke mě přitiskla a položila mě svou ruku do klína a potěžkala v ní moje kulky. " Řekla já mám přesto obavu, něco takového jsem v sobě ještě nikdy neměla Byla vlhká od používání robertků a já v plné pohotovosti od doby čumendy. "Neboj se, já už vím, jak s tím mám nakládat, Janičko, pohrajeme si spolu a uvidíš, že se ti to bude líbit, odpověděl jsem ji. "Nejdřív ti to udělám zezadu." Jana si tedy klekla na postel s vysazeným zadkem a otevřenou pičkou, Já se za ní postavil. držel v ruce vztyčený ocas, jehož velikost teprve teď vynikala a pomalu se s ním blížil ke štěrbině. Jana čekala, kdy se dotknu jejího pohlaví a už to tady bylo. Už cítila špičku žaludu, jak rozevírá její škvírku, ale ten tlak se zvětšoval, sílil a Janina kundička se začala stále více roztahovat, tak jako snad ještě nikdy dosud. Jana se zapřela o ruce a vnímala , jak se můj pyj jen velmi pomalu dostává dál a jak jí stále více rozevírá otvor do jejího těla - "Petře, prosím, pomaleji, vyrazila ze sebe a já jí opravdu přestal tlačit a setrval na místě. Janino pohlaví se jen pomalu přizpůsobovalo mojí kládě a asi po minutě sykla. Řekla - "Můžeš dál, a já jí uchopil oběma rukama v pase a zase jí velmi pomalu nasouval na kůl, jako bych ji chtěl mučit a co nejvíce trápit. Ještě jednou mě Jana požádala o přestávku, aby si zvykla a snad po pětiminutové operaci došlo k maximálnímu průniku mého obra do maxima roztaženého klína Jany. Jana vyjekla, když mě ucítila v plné velikosti ve své kundě, ale teď já začal velmi pomalu Janu šoustat. Nemusel jsem vytahovat pyj až na kraj, stačilo jen několik centimetrů a zase dovnitř, aby to Janu maximálně vzrušilo, aby stupeň její rozkoše se o něco zvedl.

Ano, ano, znič mne, Petře, začala sténat v rytmu mých přírazů, "ano, ty máš tedy péro, ty mi dáváš, ano, ještě, ještě, já už snad budu! To byla vskutku pravda. Janina do maxima roztažená kunda byla opravdu drážděna tak intenzivně a nečekaným způsobem, že její šťávy se vyvalily ven snad během několika minut, ale já zdaleka hotov nebyl. Janiny šťávy usnadnily však mému ocasu, aby lépe klouzal Janiným tunelem a tak stále stejným tempem, možná o trošku rychleji jsem Janu dál obhospodařoval. Každým dalším mým pohybem se její kundička stále více stávala průchodnější a zvykala si na můj ocas a já tomu přizpůsobil i délku a frekvenci svých strků. Moje přírazy se stávaly razantnější a za deset minut po začátku už Jana cítila, že už to asi bude. I ona vycházela mému ptáku vstříc, rozkoš, kterou Jana pociťovala, rostla a moje dělo v jejím lůně se ještě trochu zvětšilo, ačkoliv si to Jana nedokázala představit - samozřejmě tento nárůst v klíně pocítila a už vyšlehl ze špičky mého pyje první cákanec mého semen na její tělo Jana očekávala, že množství semene bude odpovídat velikosti mého zdroje a opravdu - nemýlila se. Tolik semene na její tělo zatím nikdo nikdy nenastříkal. Společně s mim výstřikem i ona pocítila další uspokojení a její orgasmus byl na vrcholu.Chvíli si odpočineme a pak půjdeme na klasiku. " navrhl jsem " Ano to bude fajn prohlásila Jana. Asi po pěti minutách odpočinku jsem Janu položil na záda a pokrčil její nohy v kolenech a roztáhl jí nohy tak abych se dostal pohodlně ke kundičce. Opřel jsem se rukama podél jejího boku a sklonil se tak aby můj klacek byl těsně u kundičky a Jana si ho chytla a naváděla si ho do kundičky. trochu jsem přitlačil a už tam šel.

Jana ni pomáhala protipohybem svým zadečkem. Prosím - budeš zase dávat pozor jako prve? Neboj, budu opatrný. A rozjel jsem se jako pomalý stroj a postupně zrychloval své přírazy až jsem se dostal do tempa jaké chtěla Jana.Ano ano tak to dělej to je slast jo jo to je ono. Po nějaké chvíli Jana už dávala najevo, že se blíží k vrcholu a já jí vzápětí následoval. Vytáhl jsem tágo skoro jen tak tak a začal jí všechno semeno stříkat na celé tělo.Ona si pak sedla a natočila se ke mě a slízala vše co na kládě zůstalo. Šli jsme se pak do koupelny omýt a šli zpět do pokoje. Jana se najednou lekla a řekla - " Honem se obleč - a já vše uklidím . To je hodin ." Za chvíli dorazí naši domu, aby nic nepoznali.A odnesla krabici s hračkama a vrátila se převlečena do domácího úboru.Vyndala jednu učebnici z tašky a nalistovala nějakou stránku a přisedla si. Vtom se ozval zámek a od dveří pozdrav " ahoj, " už jsme doma. Mamka nakoukla z chodby do pokoje a já slušně pozdravil.Jana hned na mamku, učíme se dnešní látku z fyziky. odložil odložil. Já se otočil na Janu a řekl, Já už budu muset jít je dost hodin, aby mě naši nesháněli kde zase lítám. Jana mě doprovodila ke dveřím, já se obul a mezi dveřmi jsem dal Janě pusu, a řekl na shledanou a odcházel jsem, když Jana na mě ukázala prst před pusou a slovíčkem "pššššt" mi dala na vědomí, že máme tajemství. Nikomu ani muk - řekl jsem. A pospíchal po schodech domu.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře