Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Veronika a její dvojčata erotické povídky

Moje žena Jana sedí v kanceláři se svobodnou matkou Veronikou, která má dvojčata kluka Vendu a děvče Veroniku. Jsou to neřízené střely, je jim 16 let. Veronika si Janě stěžovala, že si s nimi neví rady , že se pořád hádají jeden druhého pozoruje jak se převlékají, koupou a tak dále. Jednoho dne k nám přišla na kafe a byla zcela vyřízená. Nachytala je při sledování porna. Ptala se nás, jak jim má vysvětlit vše kolem sexu. Ptala se nás jak jsme to vyřešili se synem. Jana se usmála a řekla, že jí něco řekne, ale musí si to nechat pro sebe a popovídala jí o tom že jsme před ním šukali a pak ho vzali ho trojky. Veronika byla zaražená a ptala se zda s Janou šukal až do konce a jestli se do ní vystříkal. Jana jí odpověděla, že jo, když učení tak pořádné. Veronika nám řekla že to jí nepomůže, protože je sama a nemá koho do postele. Jana jí rychle odpověděla, že bych jí mohl pomoci. A jak . No že by tě ošukal před dvojčaty. A tobě by to nevadilo. Ani ne řekla Jana. Veronika měla jiný nápad, co kdyby jste vy šukali před dvojčaty. já jsem řekl, že je mi to fuk, ale že bych chtěl vidět i Veroničinu kundičku a vyšukat ji. Veronika opatrně souhlasila. Asi za tři týdny jsme byli na chalupě a Veronika přijela na návštěvu s dvojčaty. Jana chodila jen v mini tangách játaká. Bylo vidět, že dvojčata jsou zaražená. Chytil jsem Veroniku v pase a dlouze jsem jí políbil . Dětska hleděli a byli zticha. Jana vzala Vendu a políbila ho na rty. Bylo vidět, že se mu to v kratasích začíná stavět. Verunka hleděla a já jsem ji vzal kolem pasu a taky políbil. Byla červená a tichá. Dali jsme si kávu🡕 a potom Jana řekla, zda se nepůjdeme koupat. Veronika řekla, že nemají plavky. Já jsem jim řekl, že se můžou koupat nahatí, že k nám není vidět a že my se koupeme jenom nazí. Abych tomu dodal na razanci, tak jsem se svlékl do naha, Jana taky. Veronika neváhala a začala se svlékat . Měla pěknou postavu pevné trojky a krásnou vytvarovanou prdelku. Dvojčata hleděly a nevěděli co mají dělat. Jana jim zavelela oblečení dolů a bez řeči. Nechtělo se jim a tak Jana pomohla Vendovi, jak mu stáhla triko a kraťasy🡕 jeho péro mu vystřelilo a otřelo se Janě o tvář. Jana se usmála . Verunka se svlékla do kalhotek a dívala se na nás. Jana jí řekla, že má pokračovat. Nechtěla a tak jí Veronika kalhotky stáhla ke kotnikům. Byli v rozpacích a Veronika jim řekla že je to zázrak že jsou potichu. Vzal jsem obě Veroniky kolem pasu a šel s nimi k bazénu...

Jana vzala Vendu a přišli za námi. V bazénu jsme se cákali blbli několikrát jsem objal Veroniku pomačkal jsem její prdelku, ona na oplátku mi pomačkala koule. Vylezl jsem ven, lehl si na lehátko🡕 a slunil se . Verunka si lehla vedle mne a dívala se mi na ptáka. Přisunula se ke mně blíž, a začala mi do ucha šeptat, zda se mi její máma líbí.řekl jsem jí že je to pěkná ženská, že by stála za hřích. Verunka se zeptala zda se mi líbíi ona . Jen jsem kývl. Přitulila se ještě víc. Já jsem ji objal a políbil jako milenku, chytil ji za prsíčko a jemně ho mačkal. Jana se na nás koukala a nic neříkala. Kolem páté jsme šli do baráku. Společně jsme se osprchovali a nazí jsme si sedli k večeři.Venda se zeptal, kde budeme spát. Jana mu odpověděla že na posteli všichni společně . A s důrazem řekla a nazí. Venda byl červený a nesvůj. Po večeři jsme zapálili k krbu a dali si vínko. Veronika byla nesvé jak to dopadne. Já jsem jí do ucha pošeptal, ať tomu nechá volný průběh a na nic netlačí. Jana si sedla naproti Vendovi a roztáhla nohy aby jí byla vidět kundička. Venda se díval a jeho péro mu stálo. Veronika byla celá nesvá ale dvojčata byla zatím klidná. Jana se Vendu zeptala zda již měl něco s nějakou holkou. Ten jí řekl, že nahou viděl jen Verunku a nějaké ženské v pornu. Jinak nic. Zeptala se ho zda by chtěl vidět šukačku na vlastní oči. Venda vyvalil oči a řekl že jistě by to bylo zajímavé. Verunka se zeptala, a kdo bude šukat? Já jsem řekl, že ošukám Janu. Všichni koukali a čekali, co bude dál. S Janou jsme stopli šli k letišti, Jana si lehla, roztáhla nohy, zabořil jsem jazyk do její skulinky a lízal. Ostatní si sedli kolem nás a dívali se . Veronika si šáhla mezi nohy a začala se hladit. Bylo vidět že začíná být vzrušená. Venda s Verunkou zírali a nevěřili vlastním očím, před nimi začíná šukačka. Jana byla mokrá , mě už péro stálo a tak jsem zasunul a začal šukat. Jana se koukala na Vendu, kterému péro stálo a vypadalo to že mu snad exploduje. Chvíli jsme šukali, ostatní sed ívali. Vytáhl jsem péro z Jany a přesunul se k Veronice. Jemně jsem ji položil, rukou zajel na její kundičku, byla mokrá a tak jsem neváhalzačal pomalu a zasunul. Jemně jsem přirážel, Veronika oddychovala a začala se zvedat v pánvi. Bylo vidět že se za chvíli udělá. Jana se posunula k Vendovi a začala mu hladit jeho koule. Zeptala se ho zda by jí nechtěl ošukat. Neváhal a pomalu začal zasunovat. Jana mu vyšla vstříc a zarazila si jeho péro až po koule. Venda začal šukat jak o život, a jak to bývá za chvíli stříkal. Jana ho nepustila, vystříkal se do ní. Veronika se dívala a najednou se vzepjala a měla orgasmus. Vytáhle jsem péro, nechal ji odpočívat a posunul se k Verunce. Ta byla celá červená a rychle oddychovala. Zeptal jsemse jí zda se jí to líbilo jak jsem ošukal její mámu a zda by to nechtěla zkusit taky.

Řekla mi že to byla skvělé ale že ona je ještě pana a tak má z toho strach, slyšela že to poprvé bolí. Sdělil jsem jí, že když to bude chtít, tak jí odpaním a že bych byl jemný. Souhlasila , položil jsem ji a začal lízat její dírečku. Věnoval jsem se klitorisu a taky jsem prolízl prdelku. Chvíli to trvalo, byla mokrá a tak jsem pomalu začal zasouvat. Šlo to opravdu pomalu, měla ji úzkou, ale vlhkost byla větší a větší.Pomalu jsem zasunul až k bláně a řekl jsem jí, aby prudce přirazila . Měla strach, ale přirazila. Vykřikla bolestí a bylo vidět, že je po panenství. V klidu jsem čekal, až bolest trochu pomine a začal jí kundičku omrdávat. Když už jsem byl před koncem, tak jsem vytáhl a vyhonil si péro a vystříkal se jí na břicho. Bylo tam i trochu krve, ale nic velkého. Leželi jsme a poté se šli osprchovat. Dali jsme si ještě trochu vína a šli spát. Jana spala s Vendou, Já jsem spal mezi oběma Veronikami. Ráno jsem se probudil, péro mi stálo a tak jsem začal Veroniku dráždit na její kundičce. Přidržela mi ruku na dírce . Neváhal jsem přwvali se na ni a začal ji šukat. Jak jsme se hýbali a vzdychali se ostatní probudilia dívali se na nás. Jana začala Vendu dráždit a když mu péro stálo, tak si ho osedlala a jezdila na něm jako na koni. Venda sténal , bylo vidět že je spokojený. Verunka si lehla do našich hlav a začala se ukájet sama.. Veronika chtěla být nahoře, vyměnili jsme se a řídila si šukání dle sebe.Řekl jsme Verunce ať si mi sedne na obličej žeji chci lízat. sedla já lízal a tekla jako dunaj. udělala se a já měl celý obličej od její šťávy. Veronika měla znovu orgasmu a já se do ní vystříkal. Seděla a vychutnávala si to. Postupně jsme šli do sprchy Celý den jsme byli nazí bavili jsme se o sexu, vykládali co a jak. Odpoledne se Veronika s dvojčaty rozloučili a odjeli. My jsme si šli zaplavat a smáli se , že jsme pěkní hajzlíkové, jak dokážeme druhé využívat k sexu. Za týden se u nás Veronika zastavila a děkovala nám, že dvojčata jsou jak vyměněná chovají se k sobě slušně, chodí se společně koupat, spolu spí v jedné posteli nazí a večer se k ní chovají konečně jako k mámě. Jen se nás zeptala zda by ještě mohla přijet na společné noci i s dětmi, nebo i bez nich. Souhlasili jsme a tak se těšíme na jejich návštěvu.

🕙 Přidáno 17.3.2022

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře