Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vlak do stanice touha erotické povídky

V místnosti je pološero, naprostý klid. Ležím na posteli, ponořená do světa myšlenek, odpočívám. Oči bezděčně bloudí po pokoji a v tom pohled padne na dveře z ložnice. Spatřím Tebe, stojíš ve dveřích a tiše mě pozoruješ. V obličeji se zračí radost z pohledu, který se Ti naskytl. Potichu přicházíš blíž a Tvé rty vykouzlí úsměv. Skláníš se ke mně a nastává dlouhý, něžný polibek. Vše vypadá tak nevinně.

Po těle projede vlna tepla, která obklopí každou částečku mne a vytrhne mou mysl ze snění. Usmívám se na Tebe a v touze, aby se naše rty znovu setkaly, zvedám hlavu, abych tě políbila.

Pocítím další intenzivní příliv energie, který ochromí mou mysl a cítím, jak se ve mně probouzí touha, touha mít Tě. Dlouze se Ti zadívám do očí pohledem, který se snaží omámit. Uvidím tichou odpověď, ve které se zračí něha okořeněná touhou a vášní. Bezmyšlenkovitě se ke mně skláníš a začínáš mě opět líbat. Tvá hebká ústa se proplétají s mými a tvoří nekonečný kruh, kde jsme jen Ty a já. Rukou hladíš mé vlasy a nepřestáváš v plejádě polibků. Cítím, jak mě chytáš pevně kolem boků a dáváš mi tak najevo, že teď jsem už jen Tvoje. Jeden po druhém rozepínáš knoflíky blůzy a Tvá ruka hladí mé bříško. Pomalu a nebezpečně se blíží výš a výš a obratně vklouzne pod podprsenku. Tvá dlaň zastudí na mém ňadru. Pevně ho uchopíš a lehce promneš v dlaních. Prsty uchopíš bradavku a lehce jí zmáčkneš. Prohnu se v zádech a Ty toho ihned využiješ. Tvé prsty sklouznou po mých zádech a rozepnou zapínání podprsenky. Pomalu se zvedám z postele a svlékám blůzu, rychle mizí i podprsenka. Chladný vzduch projede po kůži a mé bradavky ihned ztuhnou. Rudé a vztyčené hlásí světu o své existenci. Díváš se na mě, sklouzneš pohledem na prsa, jsou krásná, velikostí tak akorát do Tvé dlaně. Hebká kůže, tmavé dvorce a uprostřed tyčící se bradavky, trčící ven a lákající k laskání a dotekům. Miluješ tenhle pohled. Chvíli se tiše díváš a vychutnáváš ono vzrušení, jaké Ti pohled skýtá. Toužíš se jich dotýkat, laskat je. Ochutnat hladkost kůže, ucítit jejich vůni, dotknout se jazykem jejich hrotu. Na nahé kůži ucítím Tvou dlaň, pevně uchopíš levé ňadro a prsty se dotknou bradavky. Tělem projede vlna nepopsatelné slasti. Hraješ si s ní, jemně mačkáš mezi prsty, lehce za ni taháš. Na řadu přichází Tvá ústa. Z počátku prs lehce líbáš, pak přidáváš na intenzitě. Jazykem dráždíš kůži a pomalu a pečlivě objíždíš kolem dvorce a bradavky. Dáváš si pozor, aby ses jich nedotkl. Mé vzrušení se stále stupňuje, z úst vyklouzne dlouhý stén. Děláš to naschvál, jelikož víš, jak toužím cítit tvůj jazyk na bradavce. Trápíš mě schválně a já přitom hlasitě vzdychám a představuji si, jaké to bude, až začneš hrát s mým dvorcem, bradavkou. Jazykem stále kroužíš okolo. Najednou přestaneš, nastane vteřina ticha. Na špičce bradavky ucítím lehký dotek jazyka. Olízneš ji a několikrát po ni přejedeš jazykem. Začneš ji sát a dráždit jazykem. Kroužit po dvorci a vracet se zpátky k ztvrdlým hrotům, abych mohl ochutnávat mé vzrušení. Mé vzdechy jsou častější a nabývají na intenzitě. Ty víš, jak mě rozžhavit a oné slasti prostě nejde odolávat. Svlékám Ti tričko a mé ruce hladí Tvé nahé tělo. Pod konečky prstů cítím hebkost kůže, hlavou se bořím do šíje a nasávám onu slastnou vůni. Vůni Tebe. Mé rty líbají Tvůj krk, zatímco ty se důkladně věnuješ mým pokladům. Cítím lehké šimrání na břiše a jemné doteky.

Postupně rukou sjíždíš níž a níž až zavadíš o zapínání kalhot. Rozepneš ho a Vklouzneš dovnitř džín, prsty přejedeš po rozkroku. Ucítíš vlhké kalhotky a pod nimi měkký chomáček chloupků. Přejíždíš prsty sem a tam a dráždíš mě. Sundávám si kalhoty🡕 a kynu ti na znamení, že máš udělat totéž. Zcela nahý se si sedáš na postel, položím Ti ruku na rameno a skláním se nad Tebe. Bez jakýchkoliv protestů si leháš. Mé rty líbají Tvůj hrudník. Nejprve olíznu jednu bradavku, pak druhou. Bříšky prstů si s nimi hraju, a mezitím ústy postupuji níž. Jemné polibky zasypávají břicho, podbřišek a ruka se nebezpečně blíží k Tvé chloubě. Stahuji spodní prádlo a naskytne se mi pohled na Tvé přirození. Pevně uchopím úd a několikrát stáhnu předkožku. Špičku ukazováčku položím na žalud a přejedu po jeho špičce. Sleduji Tvůj výraz. V hnědých očích vidím kalný pohled a rudé rty se právě pootevřely k slastnému vzdechu. Líbí se ti to. Dál prstem kroužím po žaludu, druhá ruka uchopí varlata a pevně je zmáčkne. Lehce je mačkám, tahám za šourek a beru je do dlaně. Nejdříve masíruji jedno a pak se poctivě věnuji i druhému. Přejedu rukou po celé délce penisu a znovu je uchopím. Cítíš teplo rtů, jak se dotknou jeho špičky. Na jemné kůži žaludu ucítíš horký jazyk, jak ho začne lízat. Zastavím se u dírky a věnuji jí zvláštní pozornost. Tam jsi nejvíc citlivý a taky že na oplátku se pokojem rozléhá Tvé hluboké sténání, které mě nesmírně vzrušuje. Miluju ten pohled, když ležíš zcela ochromen, omámen a necháváš se oddat mé péči. Cítíš, jak má ústa obklopují tělo penisu a v rytmických pohybech se pohybují tam a zpět. Nejdříve jemně a pomalu postupně zvyšujíc svoji rychlost a intenzitu sevření.

Dostávám se zase ke špičce, lížu ji, ústa se lačně přisávají na žalud a jazyk drážní uzdičku. Tvá chlouba nabývá na síle, cítím, jak pomalu tvrdne a začíná v něm pulzovat teplo. Tvé vzdechy jsou stále častější a doprovázené chvěním celého těla. Vím, že už stačí jen málo a tak přestávám. Naše rty se znovu setkají v dlouhém vášnivém polibku. Teď já pošeptáš mi do ucha. Pokládám se na postel, rukou se blížíš ke klínu, sundáváš kalhotky a prsty se zaboříš do rozkroku. Přejedeš po malém chomáčku chloupků a vnoříš se hlouběji do jeho tajů. Cítím dotek prstů na klitorisu, přejedeš po něm a míříš dál směrem k pochvě. Tělem projede vlna slasti. Bože to je nádhera. pomyslím si. Opět se vracíš k pahorku slasti, prstem ho začínáš dráždit. Přejíždíš po špičce rychlými pohyby. Vezmeš ho mezi palec a ukazováček a jemné zmáčkneš. Tělem mi projede nepatrná vlna bolesti, smíšená a obrovským vzrušením a slastí. Hlasitě vydechnu. Znovu ho dráždíš a hněteš. Ucítím, jak prostředníčkem zajíždíš do pochvy, pomalu ho vsunuješ dovnitř a dráždíš její stěnu. Druhá ruka mezitím hladí ňadro a hraje si s bradavkou. Prstem dráždíš stěnu pochvy a střídavě zajíždíš dovnitř a ven. Připadá mi, jako kdybych se vzdálila daleko odsud, někam do jiné dimenze a najednou mě z ní vytrhne polibek na podbřišek. Lehce zalechtá a já tak vykouzlím úsměv. Ty se také usměješ. Ale jen chvilku. Úsměv vystřídá vzrušení, podíváš se na mě a následuje ten nepopsatelný pocit, když ucítím rty, jak sají klitoris. Lačně se do mě zaboříš a začneš mě sát, jako by ses ve mně chtěl už navždy utopit. Líbáš ho, dráždíš a začneš lízat jazykem, rychle intenzivně a drsně. Slízáváš ten nektar vzrušení a stále víc a víc mě přivádíš k šílenství. Mám pocit, že to už nejde vydržet. Už nemůžu, nejde dál trpět.

Lásko, chci tě. Moc Tě chci. - slyším svůj hlas, jak zní pokojem. Přestaneš a mě se zmocní obava, že je konec a necháš mě na pospas té nekonečné touze, co mě spaluje. Cítím polibek, silný, intenzivní omamující, ale cítím i něco jiného. Tvoji chloubu, špičku žaludku jak se dotýká klitorisu, pak pomalu přejede k pochvě a beznadějně se do ní noří. Rychle do mě vstoupíš. Cítím Tvůj úd v sobě, jeho teplo, pulzaci, žár, kterým mě tam ve uvnitř spaluješ. Zajedeš hluboko až po kořen a na chvíli se zastavíš. Necháš mě vychutnat si ten okamžik. Rázem má touha ještě vzrostla. Kéž bychom mohli být takto spojeni na věky. Propleteni v jedno tělo. Pomalu se ve mně začínáš pohybovat. Má svatyně pevně semkla Tvoji chloubu a cítím její hebkou kůži, stahující se předkožku, žalud, který se noří hluboko dovnitř, aby zase hledal cestu ven. Tvé přírazy se postupně zrychlují. Aniž si to uvědomuju, pohybuji rytmicky pánví a vycházím Ti vstříc. Sténáš, dlouze hluboce sténáš a hledíš mi přitom do tváře, abych se mohla utápět v tvém nekonečném pohledu. Díváš se na mě a přesto, jakoby Tvůj pohled se dívá skrze mě. Díváš se do říše touhy, extáze, společně se v ní topíme v touze pokořit ji a vystoupat na vrchol, odkud alespoň na okamžik zmizí realita. Přírazy jsou intenzivní, rychlé, je v nich živočišnost, dravost a já na ně se stejnou silou reaguji. Přirážím také a nechávám Tvůj penis utápět se ve mně. Pocítím prsty na klitorisu, začínáš ho dráždit a já pocítím nastupující vlnu extáze. Hlasitý stén se vyrve z mých úst, ucítím mohutné bušení srdce. Spalující žár projede celým tělem a mé tělo se začne chvět. Nastane obrovský výbuch energie, náhlý příval extáze. Svatyně se začne stahovat a zrodí se vlna orgasmu, silného, mocného, začne se šířit do celého těla a já se začnu propadat do tmy.

My se začneme propadat, protože v tu chvíli se Tvůj penis vzepne a začne silně pulzovat. Slyším tvé zrychlené dechy a výkřiky. Přestaneš se hýbat, vzepneš se a vzduchem proletí Tvůj mocný a hlasitý výkřik. Nevnímáš nic, nic kromě horkého spermatu, které stříká z Tvé chlouby. Zaplavuje mě, naplňuje mou svatyni. Pulzace ustává, tělem Ti projíždějí poslední vlny orgasmu. Pomalu se začínáme vracet zpět do reality. Stále zůstáváš ve mně. Slyšíš mé hlasité oddechování a doznívající vzdechy. Díváš se mi do očí a snažíš se v nich číst. Má ústa oněměla a tak se snažím mluvit pohledem. Čteš v něm jako v knize, je tam spousta něhy, lásky. Umeju se, ve snaze vyjádřit onu krásu, kterou jsem právě zažila, jelikož slova by to stejně vyjádřit nedokázala. Pochopíš, pomalu vytahuješ svůj úd, skláníš se ke mně, dlouze líbáš mé rty a pak jen tiše pošeptáš - Bylo to nádherné.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře