Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vlhký letní den erotické povídky

Krásné, žhavé léto na tiché moravské  vesničce, vůně zlatého obilí a Adrianu sužovalo sucho, sucho způsobené nedostatkem vzrušení .   Občas si dala sprchu, kdy si prstíčkama  zajížděla co nejhlouběji do mokré kundičky a užívala si jemného vzrušení , ale nebylo to ono. Už dlouho nebyla s mužem, který by ji dokázal kvalitně uspokojit a na vesnici žádného neměla. Jednou za měsíc si vyjížděla s kamarádkami na nějaké ty pařby. Ale čekal na ni nejlepší den jejího mladého života.

V ten den zrovna nečekaně začala velká bouře, bylo zrovna dopoledne.  Adriana  běžela rychle ven sundat prádlo. Rychle promokla a její bílé tílko🡕 se jí začíná rýsovat a lepit na krásně tvarované tělo a její  krásná pevná prsa. Krásně jí vystupují bradavky. Další hnusný, nudný a bezvýznamný den říká si naštvaně. Najednou slyší  u cesty velkou ránu. Co to bylo, doufám že to nespadl zas můj věčně nalitej brácha na hubu pomyslela si. Adriana se rychle utíká podívat  co se stalo a její  prsa se pevně pohybují se strany na stranu jako kyvadlo. Když doběhne k cestě, tak se začne rozhlížet. Její překrásné, blonďaté a zvlněné vlasy začnou v dešti ztrácet krásu. Najednou vidí černou převrácenou motorku. rozběhne se  k ní a vidí nějakého motorkáře. Jste pořádku? Je vám něco? Mám zavolat záchranku?! Křičí svojím  jemným hláskem. Motorkář  se však zvedne  opráší si rameno, sundá si přilbu, podívá se na Adrianu a říká To jsem už v nebi, že vidím anděla? Adriana se zasměje a ptá se  Jste v pořádku, nejste zraněný?. Ae nic, jen mám naraženou prdel. Mé jméno je Silvestr . Já jsem Adriana odpoví zaraženým hláskem. Můžeme si tykat, co ty na to Ptá se Silvestr. No dobře . Adriana se podívá na jeho pravé stehno a vidí, že ho má zedřené Pojďte, teda pojď  ke mně, ta rána by se měla vyčistit. Tak jo odpoví  Silvestr. Zvedne motorku,   kulhavým pohybem doprovází  Adrianu k domu. Cestou se Adriana ptá Kam si jel, že si tak uháněl?. Na výsledky testu  kapavky, né jen jsem se byl projet,   mám rád rychlou jízdu vtom se na sebe podívají, trošku se pousmějí a po tichu pokračují dál. Adriana jde před Silvestra lákavou chůzí, při tom kroutí svým malým zadečkem, pomalu si prohrábne zmoklé, vlnité, blonďaté vlasy, a její žabky v tom dešti začaly při chůzi čvachtat. Jak došli k domu, Silvestr si opřel motorku o dům a vešel s Adrianou do jejího pokoje.   Sedni si na postel a počkej, já hned přijdu řekla a odešla do koupelny. Za chvíli přišla do pokoje s dezinfekcí. Sundej si  kalhoty🡕 , Silvestr si sundal kalhoty🡕 a oba se  na sebe začali culit a vyměňovat si  pohledy. Silvestr si sednul  na postel  a za zády se opře rukama o postel. Adriana už osušená,  trošku vlhká se k němu lákavě nakloní a šplíchne Silvestrovi dezinfekci  na odřené stehno. Silvestr jen zasyčí a Adriana mu vatou očistí ránu. Oba něco už tuší, ale mlčí.   Adriana mu zalepuje ránu a záhy vidí, že v jeho trenýrkách něco roste. Upřímně se podívá na Silvestra a Silvestr na ni. Rukou mu začne jemně a pomalu sjíždět pod trenýrky.   On pomalu vzdychne a jen se na ni dívá, jak mu stahuje trenýrky. Potom si Adriana zdělá tričko🡕 , začne lízat okolí rány a pomalu se přibližuje k jeho pevnému penisu. Začne mu do kola lízat špičku žaludu a potom ho úplně celého pohltí do pusy.

Zpomala a jemně Adriana začne sát a při tom ho pravou rukou hladí po břiše a druhou mu masíruje varlata. Silvestr jí hladí po vlhkých vlasech od deště. Adriana se zvedne, předkloněná si  sundá krátké, džínové šortky🡕 , klekne si nad jeho pevně stojící penis a  vášnivě ho líbá. Silvestr Adrianě při tom jemně mačká prsa a pomalu rukou směřuje k její vlhké kundičce a prsty jí zasouvá dovnitř. Potom vytáhne prsty a olízne si je. Adriana si pomalu zasouvá jeho penis dovnitř. Začne pomalými pohyby konečně uspokojovat svou překrásnou  mokrou kundičku. Adriana zrychluje své pohyby a jemným hláskem začíná vzdychat. Za nedlouho cítití, že už přijde orgasmus a zpomaluje, aby si to užila co nejvíce. Silvestr začíná také vzdychat a prožívá dlouhý orgasmus, dosud nejdelší a nejlepší ve svém životě. Adriana jen cítí, jak jeho teplé sperma v ní vybouchlo, zrychlí a začíná prožívat krásný mokrý orgasmus. Adriana celá spocená začne lízat jeho bradavky. silvestr Adrianu zlehka ji chytí a posadí vedle sebe, dá si její levou nohu na rameno a začíná jí od kotníku lízat po noze až k její sladké kundičce. Líbá ji  po jemně vyholených chloupcích kolem vagíny. Pomalu směřuje k jejím nádherně výrazným pyskům. Zjemna  jí začal lízat celou vagínu a pak do ní vrazil celý jazyk, zrychleně začal kývat hlavou s jazykem celým ponořeným v jejím vlhku, což Adrianě dělalo nesmírnou rozkoš. Na konec prožívá druhý ještě příjemnější orgasmus.

Potom jí políbil, lehl si vedle ni a oba se začali dívat z okna na nebe.  To byla nádhera, něco tak krásného jsem ještě nezažil  Adriano, ty nejsi anděl, ty jsi dračice, Díky, to jsem potřebovala řekne zadýchaně. Oba potom vedle sebe přemýšlely o tom jaké to bylo. Mezitím venku vyšlo slunce a zjevila se krásná duha a ta typická letní, vlhká, vůně po dešti.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře