Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vzrušující cvičení erotické povídky

Jsem dívka jména Tamara. Studuji zrovna prvním rokem na střední škole. A jelikož je tato škola poměrně daleko od mého domova, jsem ubytovaná v podnájmu jedné staré paní, která je mimochodem velice dobrou známou naší rodiny. Její dům je vlastně velice komfortně zařízená vila. K mé velké radosti její součástí i posilovna, neboť velice ráda trápím své tělo různými činkami a jinými nástroji, aby si důkladně zformovala své tělo. Dlouho mně vrtalo hlavou, proč má tato naše stará přítelkyně v domě posilovnu, když jí stejně nevyužívá. Ale k tomu, abych se jí na to zeptala jsem se zatím nedostala. A tak jsem ji vždy ve volných chvílích využívala. Líbilo se mi, že jsem zde sama a můžu si sama vybrat na čem budu zrovna cvičit, aniž bych musela čekat se náčiní, které chci zrovna využívat uvolní. Cvičila jsem vždy velmi usilovně, a tak za chvíli byla celá místnost prosycená mým potem, který mi ztékal po kapičkách po celém těle. Toho dne se mě však někdo vyrušil. Nebyla to k mému překvapení má teta, jak jsem důvěrně oslovovala naši známou, ale jak jsem se později dozvěděla, její dospělý syn. Nejdříve jsem se lekla, ale když jsem zjistila, že se při pohledu na mé zpocené tělo viditelně vzrušil, využila jsem příležitosti, moci si po delší době pořádně zašukat. Pozdravili jsme se a on se snažil zakrýt své vzrušení tím, že chtěl začít cvičit. Já se však chopila iniciativy a v mžiku jsem klečela před ním. Stáhla jsem mu trenýrky🡕 a sevřela jeho tvrdý penis svými rty. Nezmohl se na žádný odpor. A ani bych mu to vlastně nedovolila. Držela jsem ho u kořene a pouštěla jsem si ho hluboko do krku. Olizovala jsem mu ho celou plochou svého jazyka tak, až se mi málem udělal do úst. To jsem ale nechtěla a uvolnila jsem tedy jeho pyj ze sevření mých rtů. Lehnula jsem si na lavičku, roztáhla jsem proti němu mé nohy a řekla - Pojď miláčku, chci aby jsi mě tvrdě ošukal.

Chci, aby jsi mě ošukal jako děvku. Tak dělej. Na co čekáš.” Povzbuzovala jsem ho peprnými výkřiky. Vypadal velmi nesměle, ale to bylo jenom zdání. Chopil se nyní aktivity a já mu od té chvíle jen nastavovala mé hříšné otvory. Přistoupil ke mně, chytil mě za kotníky a roztáhl mi pořádně nohy. Odhrň si dres s kundy děvko a strč si do ní mýho ptáka, ” přikázal mi a já ho poslechla. Jeho dlouhá tyč se do mě začala zavrtávat stále hlubšími a hlubšími přírazy. Byla jsem již tak vzrušená, že jsem pokaždé vykřikla. Šukal mě dlouhé minuty a já se přitom pořádně rozdělala. Už jsem se blížila k mému prvnímu vrcholu, když v tom jsem změnily polohu. Postavila jsem se. On mi stáhnul z ramen ramínka mého dresu a tím osvobodil má prsa ze sevření těsné látky. Uznale je prohnětl. Každé ňadro polaskal a políbil na bradavky, které okamžitě ztuhly. Pak mě otočil zády k němu, donutil mě se sklonit a já se ani nenadála a znovu jsem ho měla v sobě a otřásala jsem se pod jeho mocnými přírazy. Po chvíli jsem se udělala. Musela jsem klesnout na lavičku a chtěla jsem si na chvíli odpočinout. On však nepřestával s přirážením do mého klína. Asi si potřeboval na chvíli také oddechnout, neboť se ze mě vysunul. Stáhl ze mě můj překážející dres a otočil si mě na záda. Zvednula jsem nohy do výše v očekávání dalšího dobývání mé chtivé kundičky. A taky že ano. Okamžitě vězel ve mně a divoce mě mrdal. Pak jsme si najednou vyměnili místa. Posadil se na lavičku, chytil mě rukou za mou buchtičku, do které zabořil své prsty a přitáhl si mě na sebe. Nasedni na mě a jeď, ” přikázal mi a já na něj nasedla zády k němu. Znovu jsem ucítila hluboko ve svém nitro jeho pyj. A jen co jsem se na něm uvelebila, začala jsem na něm rajtovat jako prvotřídní jezdec. Jeho ruce mě přitom hladily v rozkroku a drandily můj poštěváček. Pak jsem se k němu otočila čelem a pokračovala jsem v jízdě.

Chytil mě za zadek a silně mi roztahoval půlky od sebe. Přitom mi jemně okusoval bradavky mých prsou. Znovu změna. Položil si mě na záda, aniž bych se ze mě vysunul a nalehl na mě celou svou vahou. Nemohla jsem téměř dýchat a i tak to bylo velice vzrušující. Takto jsme změnili několik nářadí. Pak ovšem přišlo něco velmi perverzního. Jeho pyj opustil mou horkou jeskyňku a začal se dobývat do mého zadečku. Nohy jsem měla přitažené k prsům, abych se více uvolnila a sykala jsem zpočátku bolestí. Ta ale zmizela okamžitě ve chvíli, co se prodral mou zadní těsnou dírkou. Držela jsem. Prázdnotu mé pochvy jsem se snažila přehlušit drážděním poštěváčku. Zas jsme změnily polohu. Položil se na záda a já se střídavě napichovala na jeho kůl. Chvíli jsem byla zády k němu, chvíli čelem. Jednou vězel jeho penis v mé kundičce, podruhé zas v mém zadečku. Připadala jsem si přitom jako vilná běhna, ale velice mě to vzrušovalo. Najednou mě opustil. Na chvíli vyběhl ven z posilovny a já zůstala najednou sama. Klečela jsem na podlaze a hladila si své osiřelé spodní rtíky. Když se vrátil stoupnul si ke mně zezadu. Otočila jsem hlavu k jeho penisu, jenž trčel před mým obličejem. Voněl nějakou neodolatelnou vůní, která mi přikazovala, abych mu ho znovu kouřila. Ráda jsem poslechla. Olizovala jsem ho jazykem a přitom si stále dráždila poštěváček. Za chvíli jsem se k němu otočila a vsála ho do úst. Přimkla jsem se k jeho noze tak, že jsem jí cítila ne své kočičce a mezi svými prsy. Třela jsem se o ní v rytmu mého kouření. Už už jsem myslela, že i on se udělá, ale oddálil to tím, že mi vzal mou hračku s úst. Položila jsem se mu na lavičku. Rozkročil se nade mnou a řekl - Teď mě dodělej”. Nastavil mi jeho pyj před ústa, ve kterých vzápětí zmizel. Znovu jsem ho kouřila, a přitom jsem se stále dráždila v rozkroku. Když jsem ucítila v jeho kládě známé záškuby, položila jsem hlavu na lavičku a nechala jeho, aby mi to nastříkal kam chce. Vzal ho tedy do ruky a několika krátkými pohyby se udělal. Snažil se stříkat své sperma do mých otevřených úst, ale spousta výstřiků směřovala na můj obličej a krk.

Přitom jsem se znovu udělala. Když přestal stříkat, vymačkal ze svého penis ještě několik kapek té slané tekutiny, které dopadly na můj jazyk. Sotva jsem se trochu vzpamatovala, setřela jsem jeho mužnost ze svého těla. On mě vzal do náručí a odnesl si mě do svého pokoje, kde jsme pokračovali v milování celý večer a celou noc. Ráno jsem byla tak zničená, že jsem ani nešla do školy a celý den jsem prospala.

🕙 Přidáno 19.6.2019
📂 Kategorie: Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře