Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zamilovaná do matikáře erotické povídky

Ke střední škole se váže spousta mých vzpomínek, ale na jednu z nich asi nikdy nezapomenu... Tři měsíce před maturitou k nám na školu přišel nový matikář. První hodinu se představil a dodal - Doufám, že to spolu přežijeme. Se spolužačkami jsme si vyměnily útrpné pohledy. Přežijeme... Kvůli němu bych tam byla schopná zůstat ještě rok. Vysoký brunet s vypracovanou postavou a nádhernýma tmavýa očima, s jemným úsměvem ve tváři působil téměř dokonale.

Došlo to tak daleko, že jsem se v jeho hodinách nemohla soustředit, moje pohledy přitahovalo jeho nádherné tělo a kdykoliv se naše pohledy střetly, rozbušilo se mi srdce a vypínal mozek. Došlo mi, že jsem do něho zamilovaná... Nicméně, přišla maturita, po ní večírek - posilněná sklenkou vína jsem na něho vrhala významné pohledy, ale on se jen nevinně usmíval. V polovině června jsem nastoupila na měsíční brigádu do kiosku se záměrem část vydělaných peněz utratit za dovolenou s kamarádkou ve dvou. Ta ze známosti získala místo v cestovní kanceláři. Když pro nás rezervovala dovolenou ve španělské Tosse de Mar, zjistila, že o dva týdny později se na totéž místo chystá i náš vysněný profesor s partou přátel. Takže jsme malinko napomohly náhodě. Po příjezdu k hotelu jsme musely pár hodin čekat na ubytování. Kamarádka pobaveně sledovala můj nervózní výraz. Zdálo se, že můj idol nedorazí. Ani na večeři se neobjevil a tehdy jsem pomalu a jistě začala propadat dpresi. Cestou na terasu hotelu, kde jsme měli prožít seznamovací večer a popít punče z exotického ovoce, jsem neměla nábavu bavit se. Simona si ze mě bez ustání utahovala, když se naše pohledy střetly. Seděl u stolu s partou kluků a já měla pocit, že se mi to zdá. Ani stopa po střídmém oblečení, ve kterém chodil do školy... Rozepnutá košile a ležérní džíny, navlečné na opáleném těle... Kamarádka se probrala dřív a zabrala stůl vedle. Během přípitku jsme si potykali. Dobře jsme se bavili. Nemohla jsem si nevšimnout jeho prchlivých, častých pohledů. Zavedli jsme rozhovor na neutrální téma jako je příjemné ovzduší, krásné moře... Nakonec jsme se sklenkami zkončili opření o zábradlí na střeše hotelu. Odsud byl nádherný výhled na nekonečnou vodní plochu, v dálce kotvila ozářená loď, šumění vln. Kdykoliv se mě letmo dotkl, cítila jsem něco nepopsatelného. Už tehdy jsem vytušila, že jde o vzájemnou přitažlivost. S tou jejich partičkou jsme podnikli pár nočních akcí, kamarádka si mezi nimi našla přítele, prak🡕 ticky během druhého dne už celá parta věděla o jejich vzájemných sympatiích. Mezi mnou a Michalem (náš bývalý profesor) to nebylo tak jednoznačné. Pár dní šlo spíš o neprojevenou touhu, souznění beze slov. Hodně jsme se spolu nasmáli a vyhledávali jeden druhého. Zlom nastal asi pátou noc na dovolené. Vyšli jsme z baru na procházku po noční pláži. Vůně mořské vody ve vzduchu, teplý vzduch ve vlasech, šumění přílivu a nebe plné hvězd nad námi. Jakoby mimochodem mě vzal za ruku. Už tehdy mě zaplavila vlna euforie. Posadili jsme se a mlčky si vychutnávali to napětí. Pak se ke mně pomalu přiblížil a políbil mě. Něžně, vášnivě a ještě vášnivěji. V tu chvíli jsem už tušila, že se neovládnu. Líbal mě po celém těle a já mu to oplácela.

Pomalu do mě proniknul. Jeho opatrná síla mě přiváděla k šílenství. Jeho pevné tělo, zrychlený dech a vášeň, která mě úplně pohltila. Několikrát zkušeně oddálil můj vlastní orgasmus, takže společné vyvrcholení stálo za to. Když jsme pak příjemně uvolnění leželi vedle sebe, řekl, že mě miluje. Tak moc jsem to potřebovala slyšet... Jsou to čtyři roky. Náš vztah stále trvá a doufám, že to tak zůstane. Na náš první sex nikdy nezapomenu. Tak skvělé to bylo především proto, že jsme si navzájem byli několik měsíců v podstatě zakázaným ovocem a jak známo, zakázané ovoce chutná nejlépe.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře