Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zaškolení nové letušky erotické povídky

Konečně jsem se stala letuškou, konečně se mi splnil můj sen a dostala jsem práci v oblacích. Těšila jsem se na výlety do zahraničí. Na nové přátelé, nové zážitky. Můj první let byla noční linka Praha🡕 - Itálie. Letěla jsem s kapitány Petrem a Tomášem, vedoucí kabiny Petrou a druhou letuškou Míšou. Vedoucí kabiny byla celkem pohledná starší dáma, Míše bylo asi čtyřicet, Tomášovi asi třicet a Petrovi táhlo na čtyřicet pět. Tomáš i Petr byli dobří kamarádi a oba mě uklidňovali, protože jsem byla značně nervózní.

Celý let probíhal v klidu, neměli jsme žádné problémy a dokonce cestující moc neotravovali (což mi řekla Míša, že se o Italech říci nedá). V průběhu letu jsem měla dokonce čas jít se podívat do pilotní kabiny. Kolikpak ti je maličká?, zeptal se Petr. Dnes mám akorát 23. narozeniny. No, tak to blahopřeji, podával mi ruku a natahoval se ke mně pro polibek. Uhnula jsem a nastavila jsem pouze tvář. Tomáš se obratem zvedl také, podal mi ruku, ale přitáhl si mě k sobě a chytl mě pevně za ruku To musíš takhle, vše nejlepší!, vrazil mi pořádnou pusu až mlaskla. Zčervenala jsem a omluvila jsem se, že se musím jít podívat dozadu za Míšou a Petrou. Přece jen jsem byla nová a nemůžu být zavřená celý let v kabině. Cvakla jsem dveřmi a cítila jak mi tluče srdce. Nevím, jestli to bylo nervozitou nebo trapasem, že jsem uhnula před polibkem od pana pilota. Naproti mně šla akorát Míša a říkala mi ať si na ně dávám pozor, že to jsou prasata. Ptala se mě, jestli mě moc neotravovali. Néé, byli celkem milí, já tam byla jen chvilku. Prosím tě, je třeba donést tomu pánovi v černé košili na dvanáctce pivo. Odnes ho tam prosím, ukazovala do uličky. Vzala jsem tedy z ledničky pivo a nesla jsem ho pánovi v černé košili. Do you wish anything else please?, ptala jsem se. Na mě můžete česky slečno, ne děkuji, stačí mi akorát to pivo, usmál se. Podala jsem mu pivo, obešla jsem ostatní cestující a vracela jsem se pomalu ke kabině. Z kabiny akorát vyšla Míša a zapínala si halenku. Dělala jsem, že jsem nic neviděla a celá jsem zčervenala.

Byla jsem tudíž naprosto nenápadná. Připravovali jsme se na přistání, tak jsme se museli posadit a připoutat. Při přistávání jsem si všimla divného kouře od pravého motoru a začala jsem mít strach. Trochu to drclo až se mi udělalo špatně a při odchodu cestujících jsem zaslechla Petra jak říká Tomášovi - To už jsme tu dlouho neměli, to je výborný, zase přiletíme bůhví kdy, než to opraví. Šla ke mně Petra a říkala, že musíme počkat, protože máme problémy s druhým motorem. Domluvili jsme se tedy s Míšou, že se půjdeme podívat do Freeshopů a koupíme si něco dobrého na zpáteční let. Během pochůzek po terminálu jsme potkali Petru, která nám nabručeně oznámila, že si máme jít pro věci, protože tu musíme přespat a počkat do druhého dne, než mechanici z Čech přivezou nějakou součástku. Šly jsme si s Michalou pro věci a všichni jsme se šli ubytovat do hotelu, který byl naštěstí v tranzitu. Na recepci byla spousta lidí, tak jsem se šla přepudrovat na záchod. Když jsem se vracela, lidé už tam nestáli a stál tam jen Petr s Tomášem.

Tomáš se na mě usmál a povídá - Tak prý nemají volný pokoj a spíš s námi, smál se. No tak to v žádném případě, s chlapama spát nebudu. Kam šly holky? Petr mě chytl za ruku a pošeptal - On si dělá srandu, holky jsou na 207, máš jít za nimi, mají klíče od tvého pokoje. Ale musíme oslavit tvoje narozeniny, tak koukej přijít dolů do baru., zvedl prst. No tak, to určitě, zasmála jsem se. Popřála jsem jim dobrou noc a utíkala za holkama. Míša mi dala klíče a Petra už tam běhala v negližé. Popřála jsem jim dobrou noc a šla do svého pokoje. Michala za mnou vyletěla a řekla, že ještě půjde do baru, jestli nechci jít s ní. Řekla jsem, že uvidím, že když tak přijdu. Byla jsem unavená, tak jsem si šla lehnout a hned jsem usnula. Vzbudila mě kolem druhé ráno hlasitá hudba, šla jsem na záchod a znovu do postele. Jenže už jsem neusnula. Tak jsem se rozhodla, že se osprchuji, namaluji a půjdu se podívat do baru. Vzala jsem si krátkou sukni🡕 , kozačky a upnuté tričko, dece🡕 ntně jsem se navoněla a vešla do suterénu. Tam už byl Petr s Tomášem a poměrně slušně alkohol🡕 em upravená Michala. Petr jí měl také pěknou a jediný Tomáš byl tak trochu střízlivý. Petr se po mě neustále sápal a když jsem mu dala najevo, že o to nestojím, tak začal sahat po Michale. Té se to moc líbilo, div se mu tam i nesvlékla.

Dali jsme si asi čtyři paňáky a šli jsme spát. Měli pokoj vedle mě, ale pořád chtěli jít do mého pokoje a já jim nedovedla vysvětlit, že mají pokoj vedle. Když jsem otevřela dveře, tak Michala s Petrem tam vtrhli a slítli oba na postel. Tomáš stál mezi dveřmi a jen se smál. Tak teď mi poraď , co s nimi mám asi dělat , tázavě jsem se na Tomáše podívala. Tak je tu nech a pojď ke mně. Vyrazil mi dech. To snad ne, to nemůžu, tak já budu spát tady, sedla jsem si na gauč a dívala se na Michalu s Petrem, který jí hrabal pod kalhotky. Cvakly dveře, Tomáš odešel a já seděla na gauči a dívala se jak se Michala s Petrem připravují na sexuální hrátky. Svlékla jsem si tričko, podprsenku a šla jsem si smýt šminky z obličeje. To se fakt může stát jen mě, řekla jsem si nahlas. Copak?. Tak ať teď jsem dostala infarkt. Tomáš totiž neodešel, schoval se v koupelně a přikročil ke mně.

Byla jsem tak zmatená, že jsem si přes sebe nepřehodila ani ručník. Ukaž mi ty tvoje kozičky, hm to je nádhera, sklonil se ke mně a začal je mnout a laskat. V tu chvíli jsem nic neudělala, protože se mi to líbilo. Z pokoje jsem slyšela vzdechy Michaly. Tomáš mi vyhrnul sukni🡕 a posadil mě na skřínku vedle umyvadla. Roztáhl mi nohy, klekl si na zem a pohladil mi mé průsvitné kalhotky. Hm, ta voní, říkal pořád dokola. Dal mi kalhotky na stranu a začal mi pomalu lízat mé závojíčky. V koupelně mi byla hrozná zima a jak jsem k tomu byla vzrušená, tak jsem všude měla husí kůži. Začala jsem potichu vzdychat, aby mě neslyšel Petr s Michalou do druhého pokoje. I když i kdybych křičela, tak to neuslyší, protože tam do toho řezali slušně. Tomáš byl hrozně jemný a něžný. Nejdříve mi ji celou olízal, než jeho jazyk vstoupil do mé jeskyňky. Najednou přestal a řekl - Tobě je zima, viď kopretinko? Tak půjdeme vedle na gauč. Ne tam nemůžeme, tam je přece.... Nestačila jsem to doříci, protože mi Tomáš vrazil jazyk do pusy a odnášel si mě na gauč. Nechápu, jak to udělal, ale cestou si vysvlékl kalhoty🡕 . Položil mě na gauč, sukni🡕 jsem měla u pasu, kalhotky na půl žerdi a jediné, co jsem měla, byly moje kozačky. Vzal mě za zadek, ohnul mě přes stůl, abych se dívala na Michalu a Petra, a zajel mi tam svým nádherně horkým penisem. V tu chvíli jsem vyjekla rozkoší až se na mě podívala Michala, která měla úžasně opilecký výraz. Tomáš pořádně přirážel a já byla v sedmém nebi.

Tomáš přestal, vzal mě do náruče a položil mě na postel k Petrovi a Michale. Natočil se ke mně bokem, zvedl mi nohu a hezky mi to dělal tak, aby to viděla Michala s Petrem. Michala ho Petrovi akorát kouřila a byla ke mně otočená zadkem tak, že jsem viděla její vlhkou broskvičku, která se leskla v měsíčním světle. Petr něco zamumlal, ale já jsem mu nerozuměla, protože byl opilý. Chytl Michalu za vlasy a přitáhl jí obličej k mojí kundičce. Ta jak jí uviděla, tak jí automaticky začala lízat. V tu chvíli jsem nevěděla kde jsem, kdo jsem, protože takovou rozkoš jsem ještě nikdy nepoznala.

Na to, že Michale bylo tolik, měla krásně vypracovaný zadek a úžasně oholenou broskvičku se šipkou. Asi věděla, co jí čeká. Petr se zvedl, položil Michalu, vzal mě za vlasy a přitáhl mi hlavu do jejího klína, které vonělo šťávičkou. Tomáš s Petrem se vyměnili, Petr nastoupil za mě a začal mě vášnivě píchat zezadu a Tomáš si ho nechával kouřit od Michaly. Nikdy jsem ženu nelízala. Ze začátku jsem se trochu bála, že mi to nebude chutnat, ale když jsem ji ochutnala tu úžasně vymrdnanou kundičku zalitou horkou šťávou, neodolala jsem. Křičela slastí a hrála si s poštěváčkem. Petr neskutečně přirážel a já sténala a kousala vášnivě do jejích krajkově zvlněných pysků. V tu chvíli se Michala odmlčela a začala se klepat. Petr mě v tu chvíli odstrčil a zabořil jeho jazyk vedle mého do její kundy. Měl toho plný obličej a chtěl, abych mu to všechno slízala. Začala jsem tedy poníženě slízávat Michalininu šťávu z Petrova obličeje.

Tomáš si mezitím lehl na Michalu a začal jí to pomalu dělat znovu. Po mě Petr chtěl, abych mu ho kouřila, dokud se mi nevystříká na obličej. Tak jsem mu ho vzala do pusy a pěkně mu ho sála a hladila mu koule. V tu chvíli se Tomáš začal smát, protože mu Míša usnula. A tak poprosil Petra, aby se o mě rozdělil. Tomáš si lehl na postel, já si lehla na něho a Petr mě mezitím lízal okolo zadečku. Začala jsem na Tomášovi skákat hlava, nehlava, protože jsem se chtěla udělat také. V tu chvíli jsem cítila, jak mi do zadku vjelo Petrovo přirození. Ze začátku to trochu bolelo, ale bylo to neskutečně vzrušující, když se mi uvnitř třela dvě nádherná přirození. Tomáš mě hladil, mačkal prsa a já jsem cítila, jak se mi v celém těle sbírá obrovská energie, která se připravuje na vulkanický výstřik. Chlapi přidali do tempa a já se přestala hýbat i křičet. Jooooooo, jen jsem zachraptěla.

V tu chvíli zařvali i oni oba najednou a pěkně mě plnili jejich horkým semenem, které teklo naprosto všude. Byli tak urvaní, že si jen lehli a oba usnuli. Já si sundala boty a naprosto oplácáná semenem jsem už nebyla schopná jít se umýt do koupelny, tak jsem si lehla na gauč, kde jsem v tu ránu usnula. Když jsme se ráno probudili, vše bylo špinavé od semene, jen jsme se na sebe všichni podívali a začali se smát. Tak a to byl můj první let a zaškolení v terénu. Panečku, a co mě čeká příště?

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Grupáč, Párty

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře