Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Žena za stovku erotické povídky

Chodil jsem do bytu profesora téměř celý měsíc až prohlásil, že se té zkoušky nemusím obávat. Zeptal jsem se, jak bych se mu mohl odvděčit. Řekl, ať koupím láhev finské vodky a přijdu příští odpoledne, že bude sám. Netušil jsem, jak panu profesorovi, jehož jsme všichni pokládali za abstinenta, potáhne. Vysrkal téměř půl láhve skoro sám, ale přecenil síly. Náhle se svezl dozadu, hlava mu klesla na prsa, zahvízdalo mu z chřípí. Nevěděl jsem, co si počít. Zmizet mi však připadalo hloupé. V tomhle rozpoložení vstoupila jeho značně mladší žena. Plavovláska s chrpově modrýma očima, tričko vypjaté báječnými prsy. Pobledl jsem a vyhrkl, že pan profesor to asi přehnal a že nevím, co s ním. "Nevidím ho v tomhle stavu poprvé, mladíku, " ušklíbla se. "Nech ho, ať se z toho vyspí. Zamumlal jsem, že raději půjdu a vstal, ale drapla mě za loket a řekla, abych s ní poseděl, každá návštěva je pro ni vzácná, její muž si nepotrpí na společnost. Znělo to velice naléhavě, neodvážil jsem se odmítnout. Zadívala se na pochrupujícího muže. "Nejhorší je, že dnes s ním už nic nebude... "Otočila ke mně oči a mě z toho zamrazilo v zádech, připadalo mi, jako by mě očima svlékala. Položila mi paži kolem ramen. "Vlastně je to trochu tvoje vina. Za trest mi budeš dělat společnost. " "Rád, " hlesl jsem, omámen vůní jejího silného parfému. Následoval jsem ji do kuchyně. Postavila na kávu, připravila šálky a vykládala, že učinila obrovskou chybu, že si vzala profesora. Těch dvacet let, o které je starší se začíná projevovat. Stále častěji se stává, že ji v posteli neuspokojí. Aby mu nekazila radost, předstírá orgasmus...

Musel jsem být červený až za ušima a židle mě pálila. Proč mluví přede mnou o jejich intimních věcech? Jestli to vypráví na potkání svým přítelkyním, je chudák... "Proč to říkáte?" zamumlal jsem. "Hádej, mladíku. Můžeš třikrát, " zasmála se a sáhla si na ňadro, jako by ji svědělo. "Asi si budu muset opatřit milence. " "Děláte si legraci, " polykal jsem. Znovu se usmála, sjela dlaní po boku na sukni, promáčkla látku do klína. "Kdybys věděl, jak to se mou šije, už by ses na mě přimáčkl, " řekla náhle. Nevěděl jsem, kam se podívat. Nevěřil jsem, že by to mohla myslet vážně. "Chceš mě vidět?" ozvala se vedle mne. "To by šlo?" zabreptal jsem. Zapomněla na kávu, uchopila mě za loket a strkala do chodby. Ocitli jsme se v místnosti, která byla zřejmě jejich ložnicí. Profesorova žena se ihned začala svlékat. Srolovala vínově červené kalhotky odkopla je, podepřela si kozy dlaněmi. "Co jim říkáš, mladíku?" "Jsou báječný, " zajíkl jsem se a zaznamenal, že se mi napínají kalhoty. Byla to první žena, která se mi takhle předvedla a napadlo mě, že je to třeba šance, která naplní mé sny. Se smíchem řekla, že jistě ocením i další partie jejího těla, pohladila si bříško s mělkou pupeční jamkou, výrazné boky, počechrala si pokrčenými prsty plavé ohanbí, pomazlila se se stydkými pysky. "Proč mlčíš? Nelíbím se ti? Nesbíhají se ti sliny? Nechceš mě ošoustat?" dráždila mě otázkami. Mám strach, že to nemyslíte vážně, " vychraptěl jsem a chvěl se vzrušením. "A já myslela, že se obáváš, aby se neprobral, " řekla vesele, položila mi levou ruku na rameno, pravou otevřela zip mých riflí, vklouzla mi pod trenýrky, stiskla prsty ocas. Ohmatala ho a už mě zbavovala riflí i trenýrek. "Těšíš se, až ho do mne zapíchneš, mladíku?" "Vy byste to chtěla?" "Neptej se tak hloupě.

Kdybych to nechtěla, nezatáhla bych tě sem. "Počkala, až se zbavím riflí i trenýrek, odvedla si mě k posteli, klesala a zároveň si mě směrovala mezi rozevřené nohy. Dolehl jsem hrudí na její tuhé kozy a hledal penisem díru do buchty. Pak jsem se vtlačil mezi stydké pysky a sunul se dál. Mumlala - "Jaká jsem? Viď, že slaďoučká? Na dnešek budeš dlouho vzpomínat, mladíku. " Prohnula se a já se dostal až téměř na dno její horké a vlhké kundy, která mí připadala jako vlhká a horká propast. Nadzvedl jsem se a znovu ji přimáčkl k lůžku. Zaskučela slastně a vybízela mě k dalším útokům. Proti tomu, co jsem zažil při souloži s jednou holkou, když jsem ji doprovázel z diskotéky, to byl hotový zázrak.

Profesorova žena mi připadala jako z gumy. Na mé útoky odpovídala protiútoky. Chvílemi to dokonce vypadalo, že je aktivnější než já. A sotva se zmátořila z orgasmu, vyklouzla z pod mého těla. Přitulila se ústy k mému povadlému ocasu a olizovala ho špičkou jazyka tak dlouho, až nabyl nevídaných rozměrů a mohla si ho do sebe rozkročmo zarazit. S koleny u boků mě osedlala jako nezkrotného hřebce a vyrazila k dalším radostem. Dvakrát zasténala rozkoší než to přišlo i na mne, ale o to byl můj orgasmus mohutnější. Něco tak silného jsem dosud ještě nezažil. Ležel jsem pod ní a zchváceně dýchal. Vyčkala, až se uklidním a řekla, že teď bych se s ní měl vyrovnat. V domnění, že ode mne požaduje další soulož zamumlal jsem, že už nemohu. "Nerozuměl jsi mi, mladíku. Chci peníze. " "Peníze?" "Snad nemyslíš, že jsem s tebou šoustala zadarmo? Kdybys šel s nějakou děvkou, ještě bys riskoval, že něco chytíš. " "Ale o penězích jste přece nemluvila, " namítl jsem chabě. Když mlčela, sebral jsem z koberce rifle, vytáhl z kapsy peněženku. Měl jsem v ní jen stokorunu a pár kovových mincí. Ty mi s pohrdavým úšklebkem vrátila. Spěšně jsem se oblékl, mlčky vyrazil z profesorova bytu. Teprve venku mně došlo, že za to co mi předvedla je stokoruna nicotný pakatel.

🕙 Přidáno 12.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Zralé ženy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře