Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Žhavá učitelka erotické povídky

Bylo mi 15 let a chodil do 9. třídy. Měli jsme super třídní, která byla moc hezká. Bylo jí 34 let, hnědé vlasy, velká prsa a štíhlá. Hodně krát jsem se při hodinách zakoukal do toho jejího výstřihu a představoval si s ní sex. Několikrát mě i viděla, koukala na mě a já na její prsa, když jsem si uvědomil že se na mě kouká, tak jsem si říkal že to je trapas, ale vždy se jen usmála.

Jednou, když jsem při hodině dělal kraviny, bavil se s každým a házel po třídě vlaštovky, mi učitelka řekla že mám po škole přijít k ní do kabinetu. Když jsme skončili, tak jsem byl docela šťastný že za ní mohu jít. Přišel jsem ke dveřím, zaklepal a učitelka Lenka mi s úsměvem otevřela. Sedl jsem si na židli🡕 , ona na stůl a řekla - "Co to dneska mělo znamenat?". Já nevěděl co říct, a tak jsem tiše seděl a čekal. Lenka ke mě přišla a sáhla mi na stehno. V kalhotech🡕 byla najednou boule a ona to viděla. Koukla se na mě a zeptala se jestli se jí líbím a já řekl že ano. Najednou si začala rozepínat halenku a já jen koukal. Potom si sundala i podprsenku a já si na ty veliká prsa mohl sáhnout. Abych ale nebyl pozadu, tak jsem se taky svlékl. Bylo super stát nahý před někým, kdo je ve vašich snech hlavní postava. Když jsme byli oba nazí, tak ke mě Lenka přišla a začala mě líbat a já byl v říši snů. Potom si klekla a začala mi po něm přejíždět rukama, potom ho vzala i do pusy. Byl jsem hotov raz dva a Lenka vše spolkla. Potom si šla pro něco do šuplíku. Když se ke mě vrátila, tak držela vibrátor a já se jí zeptal co s ním chce dělat, ale ona se jen usmála.

Pak přišlo to nejlepší. Lenka si lehla, roztáhla nohy a řekla že jí mám vylízat a potom jí ho tam šoupnout. Ihned jak to dořekla tak jsem šel. Ponořil jsem se do Lenčina vyholeného rozkroku a začal jsem lízat. Lenka byla v sedmém nebi. Potom přišel povel - "strč mi ho tam". Bylo vidět že je hodně nadržená, když si do zadku ještě strčila vibrátor. Ale hned jak větu dořekla, tak jsem ho tam ponořil. Nejdříve pomaleji, ale potom jsem už jezdil docela rychle. Potom jsem ucítil že už budu. Vyndal jsem ho a vystříkal jsem se jí na prsa. Ona ale řekla že ještě není, a proto jsem svým jazykem ještě lízal tu její super kundičku dokud se neudělala.

Když jsem potom odcházel, tak mi řekla že za ní mám chodit častěji, protože nikoho na sex nemá. Já souhlasil a rozloučil se. Cestou domů jsem se těšil na další schůzku s Lenkou.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře