Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilněná v baru erotické povídky

Stála jsem na záchodě s rukou mezi stehnama a přemýšlela o tom, ze je nejvyšší čas jít domů. Nebo bych si přece jenom měla zašukat s jedním z těch dvou barmanů? Ale s kterým? Přiznala sem si, ze už sem tak mimo, ze by mi to bylo jedno. Byl to super tah, skvěle sem se bavila, měla svoji tvrdou náladu, takže sem balila všechny chlapy v dosahu. Všechny kámošky už radši zmizely domů a tak už asi abych šla taky. Stejně už je tady v tom pajzlu jenom par nejvytrvalejších týpků a já. Tak rozhodnuto. Konec flámu, jde se domů. Na chodbičce narazila na jednoho z těch barmanů. Ahoj tvrďačko, nepotřebuješ si po těch kecech opravdu zašukat? Zakroutila sem hlavou, že ne, že chci domů. To nebude tak jednoduchý holčičko, už hodinu na mě pracuješ tak, ze mám péro tvrdý jako kámen. Přitiskl mě ke zdi, držel mě za vlasy, začal mě dost bezohledně líbat a rukou mě chytl za kundu. Nechtěla jsem a začala se bránit. Tak tohle vůbec nezkoušej, ty děvko, tady sáhni si, jak mi pěkně stojí, s tím se musí něco udělat.” Jakmile sem ucítila jeho tvrdýho čuráka v ruce, přelila mě horká vlna. Jo, chci to, chci si pořádně zamrdat, stejně  bych si doma ještě protahovala píču vibrátorem, mam prostě šukací den! Rozepla sem mu poklopec a vyhrnovala sukni🡕 , chtěla ho už konečně cítit ve svoji chtivý kundě. Neboj, kočičko, hned ti ho tam narvu.” Cítila sem, jak mi zajíždí do kundy a zaskučela blahem.

Líbilo se mi, jak mě bezohledně vymrdává a za chvíli sem se udělala. Najednou se tam objevil ten druhej barman, zahlídla sem ho koutkem a viděla, jak si stahuje kalhoty🡕 - Otoč ji, ať mi může kouřit ptáka.” Odlepila sem se od zdi, vystrčila prdel a začala mu ho sjíždět. Umím to, takže za chvíli sem cejtila, že bude stříkat. I ze zadu už to vypadalo na závěr, tak mě strhli za vlasy na kolena a postupně se mi vystříkali na obličej a na napůl vystrčený kozy. Otevřely se dveře, nějakej chlap hledal obsluhu. Tak tady jste, to jsem si mohl myslet, ta zatracena děvka tam provokuje celou dobu, měla by dostat pořádnej nářez!” Chytil mě a táhnul polonahou, ulepenou od semene, zpátky do lokálu. Dostala sem strach, věděla sem, že sou tam obsazeny ještě tak tři stoly a kromě mě je tam už jenom jedna ženská. Když mě mezi všema vysadil na stůl a volal na svoje kámoše, ať mu jdou pomoct, začala sem se zuřivě bránit. Už bylo ale pozdě. Cítila sem, jak mě další ruce tisknou hlavu na stůl a někdo jinej mi roztahuje nohy. Bože, tohle ne, já nechci!!! Ale to už sem cítila, jak do kundy, vytlemené do prostoru, zajíždí čurák. Rozhlížela sem se, kdo by mi mohl pomoct, ale všichni chlapi stali kolem a ještě toho hajzla povzbuzovali. Dělej, pořádně ji to nandej!” Jooooo, pořádně ji rozmrdej, děvku jednu!” A tak podobně. Udělala sem se. A styděla se za to. To snad není možný, že mě něco takovýho dostane. Ten chlap si toho naneštěstí všimnul. Ty jsi fakt prvotřídní kurva, ono se ti to libí!! Na břichu mi přistála dávka semene. Pomalu sem se zvedala, už toho bylo opravdu dost, chtěla sem domů. Někdo mě chytil za polorozepnutou košili🡕 , roztrhl ji a stáhnul dolu podprsenku. Ukaž kozy, kundo, a nemysli si, ze si tady skončila.” Po kozách mi zašmátralo několik rukou najednou, někdo mi bolestivě stisknul bradavku. Otočte ji, taky si chci zamrdat.” Otočili mě na břicho. Chtěla sem křičet, ale někdo mě držel dlaň na puse. Měla sem už opravdu strach, nechtěla sem to!

Byla sem ale úplně bezmocná. Ucítila sem, jak mě o zadek zavadil tvrdej čurák. A pak mi ho někdo začal bezohledně rvát do prdele. Zuřivě sem se zmítala bolesti a podařilo se mi trochu se vyprostit. Křičela sem. Ne, prosím ne, puste mě, já už nechci!” Zacpete ji někdo pořádně hubu, ať neřve!” Někdo mě chytil za vlasy a zvednul hlavu, viděla sem před sebou další vytažený péro a zatnula zuby. Ne. Tak tohle ne. Na zuby mi narazil žalud. Otevři hubu, chci ho pořádně vykouřit!” Na sevřený čelisti mi narazila špička ptáka a silou se rvala dovnitř. Ten druhej hajzl mi narval ptáka do prdele a bezohledně mě začal vymrdávat. Bolelo to. Vytryskly mi slzy. Kurva neřvi a otevři hubu!” Facka. A druhá. Rezignovala sem. Otevřela pusu a ten hazl mi ho nacpal až do krku. Abych se neudusila, začala sem mu ho kouřit. Snažila sem se na nic nemyslet, ale nešlo to. Nešlo neslyšet všechny ty hnusný kecy, který vedli chlapi, co stáli okolo. Do obličeji mi stříkla další dávka semene. Vydejchávala sem se. Do pusy se mi rvalo další péro a to druhý prase se mi vycákalo přímo do prdele. Pojďte někdo další, teď už ji ta prdel bude hezky klouzat!” Než mi stačil někdo tu díru zase zacpat, s překvapením jsem zaslechla ženský hlas. Nechcete ji přenést na kulečník? Bude líp vidět a líp na ni můžete.” Čůza jedna, to snad není možný!” Stáhli mě ze stolu a vlekli ke kulečníku. Celou cestu sem prosila a křičela, ale nikdo mě stejně neposlouchal. Viděla sem, jak si na kulečník lehá chlap, mě tam vysadili přímo na něj a do kundy mi s mlasknutím zajel ocas. Ohnuli mě a přitiskli k tomu chlapovi a další čurák se mi rval do prdele.

Bolelo to. Vymrdávali mě tvrdě obě díry najednou, začínalo to opravdu bolet, plakala sem. Vystříkali se oba do mě. Chtěla sem se otočit a spadla na zem. Vstávej”, před sebou sem uviděla ženskou ruku. Chytla sem se a postavila na vratký nohy. Pak se ta ženská vyhoupla na stůl, vyhrnula si sukni🡕 , roztáhla nohy a řekla - ”Každá kurva si potřebuje od mrdání odpočinout, tak polez sem holčičko a pořádně mi vylízej kundu!” Kolem se ozval pochvalný řev a povzbuzující jásot. Vyzvedli mě zase nahoru a natlačili mi hlavu mezi ty roztažený nohy. Zvedal se mi žaludek. Tohle jim nedopřeju. Ucítila sem v nose štiplavý pach a podívala se před sebe. Ta svině si ji ještě roztahovala prstama. Pak mě chytla za vlasy a surově si mě přitáhla do svoji roztlemený kundy. Pořádně lízej, děvko!” Ani sem se nehnula. Někdo sundal opasek🡕 a šle🡕 hnul mě po prdeli. Ještě víc jsem zatla zuby. Obličej sem měla zabořený do mokrý smradlavý kundy a na prdeli mi přistála další rána. Při pátý jsem to už nevydržela, otevřela pusu a jazykem zapátrala v ty hnusný píče. Slyšela sem, jak ta svině zasténala. Všichni pochvalně mručeli. Já ti ukážu ty děvko, koukej se rychle udělat, ať už to mám z krku, myslela sem si a lízala dál. Mezitím se mi do prdele narval další pták. Otočíme ji na záda, ” slyšela sem tu lesbu. Převrátili mě a hned mi zase začal někdo vymrdávat tu prdel. Přes celej obličej sem měla roztlemenou tekoucí píču, šťáva mi tekla za uši a po krku. Pak se ta svině ohnula a začala mi cpát do píči ruku. To už bylo moc. Udělala sem se... Uslyšela sem sirénu a pak nějaký hlas, který volal - Policie!” Konečně někoho napadlo zavolat pomoc. Najednou sem byla sama a někdo mě balil do deky🡕 .

Vyvedli mě ven, čekala tam sanitka, odvezli mě do nemocnice, kde mě prohlídl gynekolog . Pomohl mi se umýt a propláchl mi obě díry. Sama bych nedokázala nic, třásla sem se po celém těle. Píchli mi injekci na uklidněni a dali mi kafe. Pak přišel někdo od policie, jestli bych byla schopna hned vypovídat a identifikovat pachatele. Poprosila sem o cigáro. Bylo mi líp. Jasně že pojedu a hned ty hajzly označím. Cítila sem, jak sem vymrdaná, třásla se mi kolena a při chůzi sem se musela o někoho opírat. Odvedli mě na fízlárnu do místnosti, kde byla postel, stůl s dvouma židle🡕 ma a na zdi zrcadlo. Vypadalo to spíš jako cela. Odpočiňte si, musíme to připravit, chvíli to bude trvat.” Stočila sem se do klubíčka a čekala. Celej spodek mě pálil, nemohla sem se ani vyčurat, bylo to hrozný. Usínala sem. V polospánku sem slyšela, jak se otvírají dveře. Otevřela sem oči. Nade mnou stál policajt, divně se usmíval, připadal mi povědomý. Usmála sem se na něj taky. Doktor říkal, ze jste v pořádku, jak se cítíte?” Jo, už je mi líp.” No to sem si mohl myslet, ze to takový kurvě jako jsi ty, nemůže stačit!” Vzpomněla sem si na jednu divokou noc na celnici při sněhový kalamitě a už dokázala zařadit toho policajta. Průser. Odkopnutej milenec. Vymrštila sem se a utíkala ke dveřím. Tloukla na ně a volala o pomoc. Tohle už nevydržím. Už nemůžu. Dveře se otevřely a já vběhla do náruče dvou dalším poldům, kteří mě ale zatlačili zpátky. Potřebuješ pomoc, Michale?” Jo, přivážem ji tady ke stolu, ať na to mám klid, nemám náladu se s ní prát.” Přehnuli mě přes stůl, za kotníky a za ruce připoutali k nohám stolu a stáhli mi plášť z nemocnice a deku. Křičela sem hodně.

Plakala a prosila. Ráda šukám. Ale tohle už bylo moc. Tohle už nevydržím. Nacpali mi do pusy kus hadru a přelepili ho lepící páskou. Snažila sem se křičet dal, ale z nedostatku vzduchu se mi začalo dělat černo před očima. Rezignovala sem. Do mé rozbolavěné, nateklé kundy zajel tvrdej čurák a do prdele se mi rvala nějaká věc, snad pendrek. Snažila sem si uvolnit obě díry, aby to tak nebolelo. Snažila sem se na nic nemyslet. Ježíš, kolik tady může být policajtů? Jako by mi četli myšlenky. Připrav se kurvo, je nás tady dneska deset a to si piš, ze dřív, než se na tobě všichni vystřídáme, domu určitě nepůjdeš!” Zavřela jsem oči, nechci vědět, co všechno se tady ještě bude dít...

🕙 Přidáno 12.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Znásilnění, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře