Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilnění na chatě erotické povídky

Bylo mi 17 a zrovna jsem byl s rodiči na chatě u známých na týden. Moc se mi tam nechtělo při představě jak se tam budu nudit jsem byl fakt znechucený. Když jsme přijeli tak jsem zjistil, že tam je i jejich dcera tu sem neviděl dva roky a ouhle vyklubala se z ní fakt hustá baba. Bylo jí tehdy čerstvě 15 ale kozy měla poctivé trojky a měla nádherné tělo fakt bylo na co koukat až se mi z toho vždy postavil.

Jednou jsem jí taky viděl přes velký rukáv noční košile na prso a má je fakt ukázkové. Dny utíkaly a asi 4tý den v podvečer se naši rozhodly, že půjdou do pár kilometrů vzdálené hospůdky no a nás že nechají doma a tak jsme se koukaly na TV když v tom asi po hodině začala bouřka ale docela dost silná. Naši volaly, že se nemají šanci dostat zpět, že tam budou muset počkat dokud to nepřestane a nevypadalo to, že to hned tak přestane. Zasedl jsem zpátky k televizi a oznámil to Vendule, tak se jmenovala. Koukaly jsme a mě napadl ďábelský plán co takhle si s ní užít, naši se hned tak nevrátí a já to potřeboval jako sůl. A tak jsem to první zkusil po dobrém, nenápadně jsem si lehl na gauč k ní byl velký tak pro tři lidi a pomalu jsem se k ní začal tisknout. Zatím nějak neuhýbala ale cítil jsem, že nedýchá pravidelně jako by byla v křeči. Můj čurák byl připraven a to určitě poznala i ona když jsem jí ho tisknul k prdelce. Začal jsem ji hladit po stehnech a stoupal výše, tam už se začala bránit ale já nepřestával začala být docela neklidná a odstrkovala stále mou ruku. Její noční košile byla snadno dobyvatelná a podle hmatu pod ní nic neměla. Najednou se chtěla zvednout a odejít ale já ji stáhl za ruku zpět a jedním švihem jsem ji tu noční košili rozpáral až ke krku v tom začal souboj bránila se ze všech sil ale beznadějně. Stáhl jsem si ji pod sebe sedl si na její břicho abych ji znehybnil a chytl ji obě ruce za hlavu jednou rukou, tou druhou jsem ji zcela roztrhl zbytek noční košile takže už přede mnou byla naprosto nahá byla fakt úžasná. Držel jsem ji ruce za hlavou a začal jazykem přejíždět přes její bradavky. Začala brečet a pořád se snažila uniknout.

Začal jsem ji líbat a začal si jednou rukou stahovat kraťasi abych vysvobodil svůj úd. Klekl jsem si nad její obličej a ptáka jsem se jí snažil narvat do pusy ale nepovolila vrazil jsem ji pár facek dokud jsem nedosáhl svého. Nařídil jsem ji ať mi ho kouří, nic jiného ji nezbývalo tak nezkušeně začala. Před tím jsem nic takového z žádnou holkou neprožil byl jsem panic a teď mě kouřila taková baba, dlouho to netrvalo a první dávka byla ze mě venku respektive v její pusince. Otočil jsem ji na břicho a ruce jí dal za záda trochu jí roztáhl nohy a nasadil jsem svůj penis na okraj její mušličky a tlačil ho dovnitř šlo to ztuha byla ještě suchá ale nakonec to šlo. Narazil jsem na její panenskou blánu tu jsem během vteřiny bez zaváhání prorazil ona zařvala až nás musely slyšet ve vedlejší vesnici a já začal přirážet. Byl jsem v sedmém nebi byla to nádhera i ona začala po pár přírazech pořádně vlhnout a já se do ní dělal jak na běžícím pásu ale ona stále nic. Otočil jsem ji na záda strčil jí ho tam a její nohy dal k sobě a začal ji poustat jako stroj začala vzdychat dost na hlas a asi po 10 minutách prožila svůj první orgasmus a byl opravdu mohutnej. Jak se tak třepala v orgasmu udělal jsem se taky a odpadl vedle ní a usnul jsem.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, První sex

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře