Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilnění opilé sestry erotické povídky

Stalo se to, když jsem jen na návštěvu k mojí sestře Hance. Je o skoro o deset let starší. Štíhlá bruneta s dlouhýma nohama a poprsím, které má krásně tvarované a slušně velké.

V té době již žila a pracovala v jiném městě. Když skončil školní rok a po prázdninách mě čekal nástup na střední školu, tak jsem k ní jel na krátkou asi týdenní návštěvu, protože jsme se již dlouho neviděli. Vztah jsme v té době měli už celkem dobrý. Což byla příjemná změna, protože v období jejího dospívání a posléze mojí začínající puberty jsme se v podstatě nesnášeli.

Když jsem dorazil, oznámila mi, že večer půjdeme s jejími kolegyněmi z práce do klubu. Moc mě to nenadchlo, protože jsem různé kluby a diskotéky prostě nemusel. Když přišel večer, tak jsme vyrazili. Ségra měla oblečenou minisukni a přiléhavé červené tričko🡕 s pěkným výstřihem, ve kterém se skvěla její prsa. Byl to prostě pěkný pohled.

Vyrazili jsme poměrně brzo a já nechápal proč, ale asi po hodině, co jsme byli na místě, jsem to pochopil. Klub se totiž naplnil k prasknutí. Rozjela se hudba a zaplnil se parket. Hanka a její kolegyně celkem slušně pařily a co se týče alkoholu🡕 , tak se rozhodně nešetřily. Jedna z jejích kolegyň jménem Katka slavila narozeniny a netrvalo dlouho a začaly dokola jezdit rundy, jedna za druhou. To se pak prokládalo trsáním na přeplněném parketu. Já měl, co se alkoholu🡕 týče, smůlu. Asi jste už pochopili, kolik mi bylo a ne, nikdy jsem propadl. Bylo mi 15 a Haně skoro 25 let. Takže zatím co ostatní chlastali, tak já byl o nealku.

S pokračujícím časem si nešlo nevšimnout, že se kolem Hanky a ostaních začínají motat jiní chlapy od mladých až po starší a že jejich ruce sem tam projedou přes boky, zadek nebo hrudník. Hanka najednou s jedním z těchto týpků opustila parket a už poměrně vrávoravě s ním zamířila k baru, kde si asi dali další chlast. Neviděl jsem totiž přesně, co tam dělali a jak dlouho tam vlastně byli. Ale po chvíli jsem ji už u baru neviděl. Když se z mého pohledu dlouho nevracela, tak jsem si řekl, že se po ni podívám. Když jsem procházel kolem baru, tak jsem narazil na týpka, co s ním popíjela.

"Tak co? Přefiknuls ji?", ptal se nějaký jeho kámoš. "Jasně. Sice už je dost našrot, ale kozy má luxusní.", odpověděl týpek a já se zarazil. Že by mluvili o Hance? Tomu se mi nechtělo věřit, ale když se za pár vteřin objevila moje ségra, bylo jasné, že mluvili o ní. Stačil jediný pohled, kdy se snažila upravit si vlasy. V tu chvíli jsem viděl, že má už opravdu dost. Přišel jsem k ní, dovedl ji ke stolu a omluvil se ostatním, že už odcházíme, ale všichni to pochopili. Katka mi dokonce pomohla odvést ji z klubu ven do teplé noci. Zavolala nám taxík, pomohla mi ji ještě dostat do taxíku a pak se vrátila zpátky do klubu.

V taxíku Hanka v podstatě usnula. Když jsme přijeli před její barák, tak jsem zaplatil, s obtížemi ji dostal z taxíku a prak🡕 ticky jsem ji dotáhnul k výtahu. Když jsem čekal, až dojede, tak zhaslo světlo. Když jsem se natáhnul po vypínači, tak jsem cítil, jak mi Hanka, kterou jsem opřel zády o zeď, začíná padat. Rychle jsem ji chytil a okamžitě jsem ztuhnul. V té tmě jsem ji totiž jednou rukou chytil za její prso a to jsem reflexivně pevně zmáčknul. Čekal jsem na nějakou její reakci, jakoukoliv, ale jediná reakce, která se dostavila, byla moje erekce a pořádná. Když přijel výtah, tak jsem ji poloodnesl a polodtáhnul dovnitř, ale ruku jsem z jejího prsu nesundal. Řekl jsem si, že takovou šanci musím využít. Nikdy jsem totiž ještě nedostal šanci si na prsa sáhnout. Ve výtahu jsem ji opřel zády o zeď, koleno jsi strčil mezi nohy, abych ji zaklínil a ona nepadala a druhou rukou jsem ji chytil za zadek.

Prso a zadek jsem ji začal pomalu masírovat a stále ji bedlivě pozoroval, jestli se neprobere. Nic jediné co bylo patrné, byl silný alkohol🡕 ový odér, který jsem z ní cítil. Chtěl jsem rukou zajet pod tričko🡕 , ale ve výtahu jsem si netroufal. Když jsme dojeli do nejvyššího patra, kde bydlela, rychle jsem ji dotáhnul ke dveřím, odemkl a vtáhl ji dovnitř. Tam jsem ji opřel o dveře a přitiskl se na ni. Rukou jsem ji vjel pod tričko🡕 a to jsem ji vytáhl nad prsa. Vykoukly na mě její prsa schované v bílé podprsence. Na nic jsem nečekal, chytil jsem ji za podprsenku a i tu jsem ji vytáhl až k bradě. Při pohledu na její prsa jsem ztuhnul. Byla nádherná. Přejel jsem po nich rukou a pomačkal je. Úžasný pocit. Pak jsem se trochu sehnul a vzal jsem jednu bradavku do pusy a bylo jasno. O panictví přijdu s mojí na plech opilou sestrou. Když klidně podržela jako nějaká kurva náhodnému týpkovi, tak prostě podrží i mě! Toto si nenechám ujít.

Jasně...věděl jsem, že je to vlastně znásilnění, ale prostě jsem nemohl jinak. Dotáhnul jsem ji do pokoje, kde měla rozkládací gauč, na kterém jsme měli spát oba, protože jinou postel v bytě neměla. Položil jsem ji na něj a urychleně jsem ji sundal tričko🡕 a podprsenku. Když jsem se kochal jejíma prsama, tak jsem ze sebe serval oblečení a začal bojovat s její minisukní a kalhotkami. Nakonec se mi podařilo ji úplně svléknout. Porna jsem viděl dost, takže jsem si naslinil prsty a protáhnul jsem ji její kundičku. Pak jsem si naslinil i žalud na mém penisu, který byl naběhlý krví tak jak ještě nikdy. Pokrčil jsem ji kolena a nalehl na ni. Chvíli mi trvalo, než jsem našel vstup do jejího lůna, ale nakonec jsem ucítil, že můj penis v ní začíná mizet. Stále od ní nešla žádná reakce. Teď anebo nikdy, řekl jsem si, a když jsem byl z poloviny v ní, tak jsem prudce a tvrdě přirazil. Jen něco zamumlala a spala dál. Začal jsem tedy přirážet. Nejprve pomalu a pak jsem začal zrychlovat. Jako někdo, kdo právě přišel o panictví, jsem samozřejmě moc dlouho nevydržel. Trvalo to jen pár minut a cítil jsem, že jde na mě orgasmus. Bylo mi jedno, že šukám vlastní sestru nebo že ji vlastně znásilňuju a vůbec jsem nepřemýšlel nad následky. Když to na mě přišlo, tak jsem prudce přirazil a vystříkal se do ní.

Když moje vyvrcholení odeznělo, tak jsem se svalil vedle ní, prudce jsem oddechoval a přemýšlel. Co teď? Co když pozná, že jsem ji ošukal? Bude si něco pamatovat? Co když otěhotní? Udělal jsem se přece do ní!!! Nakonec jsem si řekl, ale co, když to dopadne blbě, tak jsem si zašukal s krásnou děvkou. V tu chvíli jsem ji nepovažoval za moji starší, nebo chcete-li velkou sestru. Prostě to byla jen děvka, která potřebovala ošukat a pořádně. Tak jsem si řekl, že si dáme druhé kolo.

"Hej děvko, vnímáš?", zeptal jsem se ji, když jsem se k ní otočil a štípnul ji lehce do bradavky. Šoustat ji v jejím stavu bylo sice super, ale kdyby občas aspoň hekla, by bylo ještě lepší a hele...reakce se dostavila. Nejdříve jen něco zamručela, a když jsem ji štípnul podruhé, tak mě lehce plácla přes ruku, jako kdyby odháněla otravný hmyz. "Hanko, vstávej. Když mi v tom nezabráníš, tak tě znovu ošukám a udělám se do tebe.", řekl jsem ji a současně jsem dvěma prsty vnikl do její kundy, která byla plná mého semene. "Eahh...", zachrčela. "Cože? Chceš mrdat?" zeptal jsem se a začal jsem prsty v ní pohybovat. "Aaahh...", hekla a prohnula se v bocích. To už byla na mě až moc silná reakce, protože jsem měl dojem, že začíná až moc přicházet k sobě a já se myšlenky, že do ní ještě aspoň jednou zasunu, nechtěl prostě vzdát. Vstal jsem a vzal jsem tři šátky🡕 , které ji po mě poslala moje matka. Jedním jsem ji, když ležela, zavázal oči, pak jsem ji zvedl z gauče a odvedl ke stolu. Opatrně jsem ji na něj položil na břicho a druhým šátkem🡕 jsem ji na zádech svázal ruce pro případ, že by se chtěla cukat. Třetí šátek🡕 jsem si položil vedle ní. Měl sloužit jako roubík, kdyby začala křičet nebo tak.

Když jsem byl takto připravený, tak jsem si stoupl za ní a na první pokus jsem do ní vnikl.
"Ahheehh...", hekla a trochu zvedla hlavu. Začal jsem zuřivě a tvrdě přirážet. Bylo jasné, že ještě dlouho nebude v kondici, protože alkoholu🡕 v ní bylo stále více než dost. "Líbí se ti to, ty děvko?" zeptal jsem se potichu. "Co?...Já...aahhh...eeehhh...ne..." hekala nesouvisle pod mými přírazy. "Co ne?" "Ne...ne...nech...ah...nechci..." "Drž, už budu..." zaskuhral jsem a udělal jsem se opět do ní. "Neee...já...eh..." jen vydechla. "Kolik se jich do tebe dnes už udělalo?", zeptal jsem se. "Co?...", zeptala s a nešlo přeslechnout silně opilý hlas. "Neboj, tady je další.", řekl jsem ji a otočil ji na stole na záda, což mi dalo dost zabrat, ale podařilo se. Chytil jsem ji za stehna a trochu jí je zvedl a opět jsem ho do ní vrazil. Nevím, kde se to jen ve mně všechno vzalo, ale líbilo se mi, že je v mé moci. "Aaahhh" hekla a podle toho, že se zamračila a křečovitě otevřela pusu, jsem usoudil, že jsem na ni asi moc tvrdý a jí to začíná bolet. Než stihla vydat hlásek pustil jsem její nohy, vytáhl ho z ní, chytl třetí šátek🡕 a uvázal ji ho jako roubík. Pak jsem ji v poklidu ošukal potřetí a pěkně tvrdě! Celou dobu hekala, kňučela a několikrát i zavřeštěla, ale můj provizorní roubík, naštěstí vše dokázal dost utlumit. Když jsem se do ní opět udělal, tak něco zamumlala (myslím, že to bylo něco jako bože nééé), ale nejsem si jistý. Když takhle ležela roztažená a nehybná na stole, tak jsem si sedl na gauč a vstřebával zážitek. Ještě před několika hodinami by mě ani ve snu nenapadlo, že přijdu o panictví, že se třikrát udělám a to ještě do vlastní ségry a to bez jejího vědomí. Když jsem se vydýchal, uslyšel jsem, že Hanka opět pochrupuje, sice bych ji rád naplnil semenem ještě jednou, ale už jsem si netroufal.

Díky pozici, ve které ležela se mi podařilo natáhnout ji kalhotky a tričko🡕 , které používala na spaní. Nakonec jsem ji položil do postele, hodil na ni deku, šátky🡕 jsem opět poskládal a snažil jsem se je vyhladit, což moc nešlo, ale naštěstí jsou ve skříni až úplně na dně, takže snad dobrý. Když jsem si lehnul, taky, tak Hanka už hlasitě chrápala.

Když jsem se probudil, tak Hanka už nespala, ale slyšel jsem ji v koupelně, jak tam polohlasně nadává. Lekl jsem se, že si všechno pamatuje a chystá se na mě. Tak jsem vstal a vydal jsem se vstříc svému osudu. Hanka měla lehce pootevřené dveře, jen malinkou škvírečku. I tak jsem zřetelně viděl, jak se opírá o pračku a pravou rukou se sahá do kalhotek. Tak a je to v prdeli, blesklo mi hlavou.

"Ten hajzl!", slyšel jsem ji syčet zlostí. "Tak já řeknu, že nechci, na hajzlu mě ohne, zacpe mi pusu, že nemůžu skoro dýchat, omrdá mě, až mě všechno bolí a ještě se do mě udělá? Myslela jsem, že měl kondom...", přitom si stáhla kalhotky, sundala tričko🡕 , což způsobilo, že se mi okamžitě postavil. "Auuuu...", řekla a chytla se za kundičku, když zvedla nohu, aby vlezla do vany. Když na sebe pustila vodu, tak s pohledem na její prsa jsem se odporoučel zpátky na gauč.

Když přišla, měla hlavu ovázanou mokrým hadrem a požádala mě, abych ji dal ibalgin, což jsem jako hodný bratříček splnil. "Jsi v pohodě?", zeptal jsem se, když jsem viděl, jak si pomalu sedá a bylo evidentní, že ji její spodek dost bolí. "Jo, jsem v pohodě. Teda mám kocovinu, jak prase a hlava se mi asi rozpadne. Co se včera vlastně dělo?" "Co si pamatuješ jako poslední?", zeptal jsem se. "Přišli jsme ke stolu...a asi jsi mě vedl.", odpověděla nejistě. "Vlastně nic už se pak nedělo. Katka mi pomohla tě dostat do taxíku, pak jsem tě dostal domům, a když jsem tě hodil na gauč, tak než jsem se vrátil z koupelny, tak ses nějak převlékla a začínala jsi chrápat.", objasnil jsem ji její okno bezelstně. "Aha, hele brácho ten včerejšek mi promiň. Asi sis ho moc neužil, ale já fakt potřebovala restart." "V pohodě, tím se netrap. Já to chápu a včera to byla celkem zábava. Vůbec by mi nevadilo si to zopakovat.", mrknul jsem na ni. "Dík, jsi ten nejlepší brácha pod sluncem.", usmála se na mě a bolestivě sykla.

Že neužil, říkal jsem si! Kdybys jen věděla, ty ošukaná a napuštěná couro...

🕙 Přidáno 23.2.2024

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře