Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zpocená čtyřka a hodinový manžel erotické povídky

Jmenuju se Karel a živím se jako Hodinový manžel. Vím, zní to pitomě, ale na rozdíl od hodinové manželky je to bohulibá a záslužná práce. Pokud vám doma kape kohoutek, potřebujete opravit zásuvku nebo navrtat poličku, jsem váš člověk. Začátkem července mě Monika uprosila na delší dovolenou, kupodivu nechce k moři, pohodlně si vystačí s tropickými teplotami, které dlouhodobě sužují matičku stověžatou. Vlastně jen lenošíme, zajdeme na skleničku, do kina nebo zaplavat si na bazén, ale primárně si užíváme jeden druhého. Monika hodně vaří a libuje si, že má konečně pro koho. Za posledních pár týdnů už přibrala dobrých osm kilo, což mě osobně vůbec nevadí, naopak sex s ní si teď užívám ještě mnohem intenzivněji. Navíc, přebytečná kila se jí uložila tam, kde je to pro mě na ženě nejpřitažlivější, takže moje Sophia Loren z Vršovic aktuálně nakupuje o číslo větší podprsenku i kalhotky a já snad nemůžu být šťastnější. A předevčírem se jen tak mezi řečí zmínila, že by se mnou ráda vyzkoušela anál. Pro tebe cokoliv, Moničko.

Ležím na posteli a otevřenými balkónovými dveřmi pozoruju potemnělé nebe. Je horký večer, Monika má položenou hlavu na mé nahé hrudi a spokojeně oddechuje. Skončili jsme sotva před pár minutami. "Karle, můžu se tě na něco zeptat?" řekne po chvíli a zvedne ke mně oči. Přisaju se na její plné rty a s tázavým pohledem přikývnu. Položí hlavu zpět na mou hruď a pak to rovnou odmávne rukou. "Zapomeň na to, je to pitomost." A zavrtí hlavou jako by chtěla svou původní myšlenku co nejrychleji zapudit. Tak to ne, zvedám se na loktech a sedám si na postel naproti Monice. Hmm, na bříšku už má roztomilé faldíky, podepře si hlavu rukou a odfoukne si z tváře pramen tmavých vlasů. Holka, to mě snad nikdy neomrzí, jsi krásná. "O co jde, Mony? Mně můžeš říct přece všechno, fakt," říkám jí a světácky se na ni usměju. Monika mi chvíli upřeně hledí do očí a pak pomalu začne. "Před nedávnem k nám nastoupila nová servírka, vždyť víš, ta hezká zrzka." Nakrátko se zamyslím a vybavím si středně vysokou, prsatou ženu s pihovatou tváří a mrdavýma očima, bude jí něco kolem třiceti. "Jo, už vím, Dominika?" Monika rychle přikývne. "Jo, přesně ta." "Co je s ní..?" "Ona má přítele," pokračuje Monika zeširoka, snad se ještě dnes dostaneme k tomu, co má na srdci. "A oba jsou tak trochu náruživí." Tak trochu?" zavrtím se nervózně. Monika přikývne a pokračuje. "A mají zájem se s námi setkat a dát si skleničku. U mě. A Denisovi se vážně moc líbíš, má rád zručné muže, řemeslníky." Ok, už jsem slyšel dost. "Počkej, Mony, zadrž. Co se mi to tu snažíš říct? Že si to mám rozdat s chlapem? Co je ten Denis vůbec zač?" "Pracuje jako finanční analytik. Říkala mi to Dominika." "Pokud potřebuje něco opravit anebo zprovoznit, ať se mi ozve. Ale pokud na mne sáhne, ubalím mu takovou, že bude mít zadek místo hlavy!" Monika se uchechtne a potom zklamaně svěsí koutky. "Ne, nejde mu o tebe, ale o mě. Říkala jsem ti, ať to necháš být."

Ten večer jsme se k tomu tématu už nevrátili. Ale následující den to pokračovalo. Monika nemusela nic říkat, prostě to viselo ve vzduchu. Cítil jsem to. Oba jsme to cítili. Ráno mě vzbudila její horká ústa, tvrdě mě sála a přitom vrněla jako kočka. Střihli jsme si rychlovku a odjeli na nákup čerstvých surovin, ten den měla vařit svíčkovou a tu já k smrti miluju. Monika vykouzlila tak delikatesní omáčku, že jsem si dvakrát přidal a pak odpadl na gauč a ona mě opět uspokojila ústy, protože jsem se s nacpaným břichem sotva hýbal. Viděl jsem jak se snaží, asi jí na tom opravdu záleželo. "Mony?" zašeptal jsem a pohladil ji po vlasech, když jsme oba později odpočívali u televize. "Zavolej Dominice, nějak se s tím už poperu." Vyskočila, jako by ji něco píchlo a s rozzářenýma očima mi nacpala jazyk do pusy, skoro mě s ním udusila. Pak odběhla do kuchyně a já jsem slyšel, jak telefonuje s kolegyní z baru. Po chvíli se vrátila a oznámila mi, že zítra večer bude u ní doma večírek. "Nemám si skočit do fitka?" poškrábal jsem se rozpačitě ve strništi na bradě. "Ty? Jsi krásnej chlap, miláčku." A poslala mi přes místnost vzdušný polibek.

Druhý den večer jsem seděl v křesle Moničina obýváku a byl jak na trní. Měl jsem v sobě už tři panáky Havany a to ještě návštěva ani nedorazila. Monika seděla naproti mně na gauči a spokojeně se culila. No jo, co všechno chlap neudělá kvůli ženský, kterou miluje? Vtom se ozval zvonek a Monika vystřelila do chodby otevřít. Zůstal jsem v obýváku sám a napil se rovnou z láhve rumu na stole. Za okamžik vplula do místnosti Dominika a mile se na mě usmála. Na sobě měla barevný minišaty s plným výstřihem a na čele sluneční brýle🡕 . Hnědooká zrzka s výrazně pihovatým obličejem a špičatým nosíkem se ke mně naklonila a políbila mě na obě tváře. Stal jsem se zajatcem oblaku jejího parfém🡕 u a kdyby byla dnešní jedinou návštěvnicí, skoro bych hýkal blahem. Poté vstoupili do obýváku Monika a Denis, odhadoval jsem ho něco ke třiceti. Ten chlap vypadal jako ze žurnálu. Lehké sako, košile🡕 a džíny. Široká ramena, tmavé nagelované vlasy a ostré rysy ve tváři. Nápadně mi připomínal jednoho slavnýho portugalskýho fotbalistu, kterej momentálně potí dres někde v Saudský Arábii. "Ahoj Karle, jsem Denis," představil se a potřásl mi rukou. Měl příjemně pevný stisk. Dominika se mi opřela rukama o rameno a jemně mi zkousla ušní lalůček. "Karel je trochu stydlín, tak ho nevyplaš," zavrněla a olízla mi jazykem tvář. "Vtipný, jestli se tu někdo bude za chvíli stydět, budeš to ty, ty malá čarodějnice," zavrčím v duchu, ale nedám na sobě nic znát. Monika se jen připitoměle culila a neprotestovala. Kurva, jak to? Když jsem se venku otočil za nějakou sukní, stávala se z ní sedmihlavá saň. Ale tohle bylo jiné. Měla tu svýho Denise a náklonnost k němu se přede mnou ani nesnažila skrývat. Naopak, prohlížela si ho jako svatej obrázek. Sedli jsme si k sobě, nalili si panáky, Monika pustila stereo a byl to vlastně fajn večer. Když naše polovičky odešly do koupelny přepudrovat si nos, zůstali jsme s Denisem sami a kupodivu nevázla řeč. Jeho svět byl sice navenek úplně jiný než ten můj, ale oba jsme poskytovali službu svým klientům. Denis se nade mě i přes svůj výrazně nákladnější životní styl nijak nepovyšoval, takže jsem usoudil, že je to vcelku rozumnej chlap.

Po chvíli si přirozeně sundá sako a rozepne knoflíčky u krku. Dveře koupelny se najednou rozletí a já, protože k nim na rozdíl od Denise dohlédnu, úplně zkoprním. Obě už jsou úplně nahé. Dominika přitlačí moji drahou polovičku zády na stěnu vedle koupelny a vráží jí dychtivě jazyk do pusy, zatímco jí zajede rukou do klína. Monika se svíjí jako had a obě vzrušeně oddechují. Hm, slušný antré na čtyřku. Denis si všimne mýho výrazu, vykloní se do chodby a vzápětí se pobaveně usměje. Zvedá se z gauče a zbavuje se košile🡕 . A sakra, ten chlap guláš se šesti nikdy neviděl a pokud ano, už si to nepamatuje. Jeho snědé šlachovité tělo je opravdu ozdobou Moničina obýváku. Svlíkám si tričko🡕 a všimnu si, jak po mě šle🡕 hne pohledem. Nejsem sice tak dokonale vysoustruženej jako on, ale rozhodně se nemám za co stydět. To už se na scéně objeví naše prsatý samičky, Dominika zamíří k Denisovi a v mžiku ho zbaví zbytku oblečení, Monika zase mě a obě si nás hltavě nacpou do úst. Spokojeně oddechuju a pozoruju Dominiku, jak pusou pracuje na Denisově klacku. Její nalitý trojky se mi pohupují před očima a hned na ně dostanu chuť. A jako by mi ta ohnivá zrzečka četla myšlenky, několikrát ještě přetáhne Denisovi předkožku přes žalud a pak se s Monikou rychle vymění. Klečí přede mnou na zemi a já si užívám její lačnou pusu na svým čurákovi a po očku sleduju Moniku, na Denisovi pracuje víc než slušně. Strká si zuřivě jeho kládu do úst a neustále zrychluje. Navíc ke mně vystrkuje svou úžasnou prdel a hned jsem na ni celej natěšenej. Dominika se zvedá z podlahy a sedá si zády na mě. Jsem pod ní rozvalenej v křesle, rozkrok mi pravidelně drtí hebkými půlkami, v dlaních svírám její měkoučký prsa a přitom pozoruju hustou lískooříškovou hřívu dosahující jí až do půli zad. Nasliním si prst a prozkoumám jí tmavou řiťku, ani náznakem neprotestuje, tvrdě přiráží proti němu a tak přidávám ještě jeden a pořád mám místo. Po zádech se jí řinou potoky vody a máčejí mi varlata. Jo, je fakt hrozný vedro. O několik okamžiků později uslyším známý hlas a vykouknu zpoza své milenky. Monika leží na loktech na gauči a vystrkuje svou prdel na Denise, který ji monotónně penetruje kundu. Vráží ho do ní tak silně, že ječí jako pominutá a hryže se do prstů. Naložím víc i Dominice a po chvíli obě ječí přes sebe a zní to asi stejně libozvučně, jako když spolužačky v lidušce nacvičovaly zpěv kánonu.

Holky to mají evidentně předem zrežírovaný, protože Dominika se přesouvá k dvojici na gauči a já osiřím ve svém křesle. Obě se hned lačně vrhají na Denisův klacek a sajou ho a masírují jak zběsilé. "Kájo, tak honem, pojď přece k nám," mrká na mě Dominika a vábí mě k sobě prstem. Rychle si klekám za Moniku a vrazím jí ho do kundy. Nejsem majetnickej, ale chci svou ženskou taky potěšit. Přirážím do ní a pozoruju, jak si užívá Denisova čuráka. Nemám s tím problém a zaměřím se na Dominičiny kozy. Jsou vážně pěkný a pohodlně na ně dosáhnu. Vtom se Dominika zvedá, pokládá se na lokty do stejné pozice jako předtím Monika, Denis si kleká za ní a nesmlouvavě do ní přirazí. Monika se rozkročí nad Dominikou, jednu nohu skrčí pod sebe a druhou se opře o opěradlo gauče, aby zrzka mohla pohodlně k její zarostlé kundě, kterou si ochotně roztahuje prsty. "Tak co, Kájo, přidáš se?" vrní zrzečka a špulí na mě své úzké rty. Stačí říct, puso. Přesunuju se k ní a zatímco mi ho chvíli tvrdě saje a masíruje, cpu ho střídavě Monice do kundy až chrčí blahem. Jakmile Denis skončí, jdu na zteč. Roztahuju Dominice prdel, plivnu jí dovnitř a prudce do ní přirazím. Dominika ječí a v dlaních křečovitě svírá potah gauče. "Teď poznáš, jakej jsem stydlín," vrčím vztekle a zmaluju jí půlky tak, že vříská o tóninu výš než předtím. Denis zatím pozoruje Moničiny kozy, který zběsile lítají do rytmu jeho přirážení. Sedí na něm a tvrdě mu zasedává rozkrok mokrou kundou. V tu chvíli je nádherná a já jdu nedobrovolně do finále. Vytrhnu se z Dominiky, popadnu ji za vlasy až bolestivě sykne a vzápětí jí stříkám svý semeno do rozevřených úst. "Tu máš a hezky to všechno spolykej!" Monika to se spokojeným úšklebkem pozoruje a šuká se jako divá na Denisově klacku. Po chvíli jde do finále i on, rychle seskakuje na podlahu a přelézá po kolenou k němu. Nacpe si jeho kládu horečně do pusy a zanedlouho jí plní semenem i on. Fajn, jsme si kvit. Měj se, Denisi. Dík za pokec.

Na druhý den brzy ráno ležíme s Monikou na rozloženém gauči v jejím obýváku a já s nepřítomným pohledem civím do stropu. V duchu si přehrávám včerejší večírek a cítím tak trochu smíšené pocity. Jasně, nejsem žádnej svatoušek, ale tohle mi tak trochu nesedlo. Monika se probouzí a hned se mi přisaje na rty, vidí na mě, že nejsem úplně v pohodě. Zvedne se na loktech a po hrudníku se jí okamžitě rozlijou ty úžasný čtyřky. Šlehnu po nich pohledem a dlouze vydechnu nosem. Pochopí a obejme mě pažemi. Chvíli mlčí a pak mě znovu políbí. "Mony, já.." hlesnu. Přiloží mi prst na rty a pohladí mě po vlasech. "Já vím, ani já ne. Děkuju ti, miláčku. Příště radši vymyslím něco jiného." "Anál?" unikne mi spíš omylem z pusy. Monika mě dlouze políbí a pak sotva znatelně pokývá hlavou.

🕙 Přidáno 13.2.2024
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře