Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zvrhlá Soňa erotické povídky

Nevím co mne to tenkrát popadlo, snad zapracoval vypitý alkohol🡕 , ale na podnikovém večírku jsem se nechal sbalit jednou o dvacet let starší kolegyní. Její manžel byl už druhý týden v lázních a moje manželka už trávila třetí týden i s dětmi u svých rodičů. Byli jsme oba tak šíleně nadržení, že jsme se nekontrolovali ani v taxíku a Soňa mi stačila vykouřit čuráka ještě než jsme dorazili k jejich vilce. Při placení mrkla na taxikáře a se smíchem řekla, že příště klidně vykouří i jeho. Odpověděl, že jí bere za slovo a odjel. Serval jsem ze Soni šaty🡕 již na chodbě a na zemi vedle šatů skončily i její punčošky a spodní prádlo. Nevnímal jsem, že mi říká, že půjdeme do pelíšku a už jsem jí pokládal na koberec a hlavu zapasoval mezi její nádherná stehna. Její kundička voněla a sálala jako rozpálená kamna. Její zduřelý poštěváček mě zval k olíznutí, její masité pysky lákaly k jemným masážím mými zuby a sálající kundička přímo prosila abych ji zchladil svým jazykem. Soňa křičela rozkoší, její tělo se pode mnou zmítalo a já za chvilku ochutnával kundí nektar, který proudem opouštěl její kundu. Miluju polohu zezadu a tak jsem Soňu otočil a zvedl prdelku tak, abych mohl bez problému zajet čurákem do její mokré kundy. Mrdej mne jako couru ty zkurvenej mrdoune, jo to je ono křičela když jsem tvrdě útočil na její kundu, zatínala nehty do koberce a křičela - jsem Tvoje děvka, prcej mě pořádně ty prase, nešetři šoustavou kurvu ! Ty její výrazy mne tak vzrušovaly, že jsem za chvíli stříkal pěknou dávku semene a přestože Soňa pár minut přede mnou prožívala opět mokrý orgasmus, křičela abych jí ještě prcal, že za chvíli bude.

Čurák už byl pěkně povadlý a tak jsem ho nahradil dvěma prsty. Najednou se Soňa vztyčila až z ní prsty vyklouzly, lehla si na záda a křičela, dělej ty hovado, udělej mě ! A začaly opět prstíčkové hrátky, tentokrát již se třemi prsty. Za chvíli vystříkl ze Soni gejzír, který potřísnil i mojí košili, kterou jsem si ještě nestačil svléct. Po chvíli se Soňa zklidnila a odváděla mne do velké haly. Poprosila mne, abych ze stolku nalil nějaké pití a když jsem jí podal sklenku s domácí slivovičkou, vypila ho na jeden hlt. Teda Milane, takovýho mrdouna už jsem dlouho neměla, pojď sedni si ! Jen co jsem dosedl už mi seděla na klíně a její celkem pevné prsy jsem měl přímo před svým obličejem. Až nyní jsem si všiml abnormálně velkých bradavek a můj ocas už opět začal růst a tvrdnout. Soňa toho ihned využila a nasedla na tvrdý ocas. No tak si hraj ty prase, neříkej, že se Ti nelíbí. To víš, že líbí ty píčo odpověděl jsem a vsál celou bradavku do úst. Cucal jsem střídavě bradavky a Soňa řvala, že je moje děvka a zkurvená coura a že jsme měli vzít k sobě i taxikáře, abychom jí pořádně vymrdali všechny díry a že by nám oběma vymrdala mozky z hlavy. I když jí v kundě pěkně mlaskalo, cítil jsem jak mě od jejích prudkých nárazů pálí žalud a byl jsem rád, když se opět udělala a klesla na mou hruď a byl jsem rád, že netrvá na mém výstřiku, který se stále nedostavoval, přestože jsem byl pěkně nadržený a vzrušený. Musel jsem odejít na záchod. Když jsem se vrátil, Soňa spala. Odešel jsem hledat ložnici, vzal jednu deku, přikryl spící Soňu a sám odešel do ložnice spát. Probudily mne výkřiky, smích a sténání. Potichu jsem se vydal do haly. To co jsem viděl mi vyrazilo dech. Na zemi ležel taxíkář, který nás přivezl domů, na jeho ocasu rajtovala Soňa a její prdelka byla ucpána ocasem mě neznámého muže. Pohled na tu mrdající trojku mi postavil čuráka a já ho pomalu proháněl v ruce, když si mne všiml neznámý muž. Pojď a ucpi jí tu řvoucí tlamu kurvě vymrdaný, vyzval mne.

Přistoupil jsem k mrdajícím, chytil Soňu za vlasy a otočil si jí tak abych do její pusy mohl zajet tvrdým pérem. Hul ty stará děvko, řval jsem a zajížděl čurákem hluboko do krku. Držel jsem jí pevně hlavu, takže když jsem začal stříkat neměla šanci pustit nějakou kapku nazmar. Ti dva měli pěknou výdrž, měnili se v jejích dírkách a Soňa řvala jako túr! Když jí taxíkář, který právě prcal její kakaovku přikázal, aby mu pěkně očistila ocas měl už jsem ocas zase jako kůl a zarazil do vystříkané prdelky. Poprvé v životě ! Byla nádherně těsná a netrvalo dlouho a já jí pustil do análku pěkný střik semene. Pokračování v ložnici, zařval taxíkář a táhli Soňu po zemi až do ložnice. Tak co děvko, máš dost chichotal se taxíkář, když Soňa prosila, aby jí dali trochu času, aby se zmátořila. To říkáš vždycky couro zařval ten druhý a přivazovali Soňu na kliku od okna provazy. Nebránila se, určitě na to čekala, ale já už nečekal na nic. Posbíral jsem své věci a rychle potichu zmizel. SM opravdu nemusím!

🕙 Přidáno 20.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře