Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Alena pomalu vytáhla nohu z mého análu erotické povídky

Dnes jsem to už nemohl vydržet. Moje hlava byla už dlouho plná nemravných myšlenek na pořádný sex. Každé ráno, když jsem se probudil, celý den y celý večer. Prostě pořád jsem na to musel myslet. Všechny myšlenky směřovaly jen k jednomu. Volám mému známému a během hodinky🡕 jsem u něj a kupuji 3gé toho nejkvalitnějšího matroše co se v Praze dá sehnat. Projede mnou chvění plné chtíče. Celé tělo je už připraveno na pořádnou jízdu.

Rychle jedu domu a přemýšlím jakou dominu si objednám. Ano chci aby přijela ke mě a uděláme si orgie u mě doma. Kdybych jel kamkoliv jinam tak bych tam musel zůstat až do rána a to se mi opravdu nechce. Přijíždím domů a ihned si dávám první čáru. Ou Ou Ou je to opravdu kvalitní zboží. Tak, zapínám tablet a projíždím agamu.... Chci zkušenou dominu která mi pěkně roztáhne díru a pořádně mě udělá. Pár telefonátů a jedna známá domina přislíbila že u mě do hodinky🡕 bude. Super, na dvě hodinky🡕 to bude stačit. Vypadá to na pěknej večer. OK, jdu na toaletu, rychle ze sebe strhávám věci a dělám si výplach análu. Už jsem pěkně otevřenej, matroš působí jak má, strkám si tam na rychlo aspoň 2 prsty a prstím se...... aaaaa krása opravdu slast. Tak rychle se utírám a běžím do ložnice. Hážu na postel nepropustný prostěradlo a na noční stolek pokládám talíř na který sypu všechno co mám a ani se nesnažím to nějak připravit, hrudky si strčím do análu hned jak tu bude moje domina. Vedle pokládám litrovku s lubrikačním gelem a velkou stříkačku kterou plním substancí asi jednoho gé a lubrikantu. Chci aby se vše pěkně rozpustilo a bylo připravené na použití jak si má nadržená prdelka řekne. Tak a samozřejmě můj milovaný lelo magic wand large.... Ten mě dostane okamžitě na vrchol a vlastně po celou dobu mě tam drží. Není nic lepšího než fisting ve střídání s touto masážní hlavicí, zasunutou prak🡕 ticky až v břiše. Tak Alena už je tady, jdu jí otevřít, rychle se pozdravíme, nabízím panáka vodky a v podstatě jí okamžitě odvádím do ložnice. Prý počkej skočím se připravit, ještě nabízím malou ochutnávku, ale Alena si nedá, prý si mě chce vychutnat za střízliva. OK, ještě se ptám jakýho si vzala připínáka a opravdu nejsem zklamaný 25cm a průměr tak 5cm což je ideální. Tak Alena je v koupelně a já si dávám malou čáru než se vrátí. Huuuuuuu..... Už je tady, ležím na posteli nahej a ona v latexu... nasazuje si připínák a pomalu se ke mě přibližuje, prosím aby mi do análu strčila malou hrudku připravenou na talířku a pěkně mě promazala anál lubrikáčem smýchaným s kokínem. A do prdele... V konečníku se mi rozlilo obrovský teplo a vše začalo pulzovat na plno.... Takže žádná předehra nehrozí. Dávám jí rychle do ruky masážní hlavici aby mi jí hned narvala do zadku...... aaaaaa uf je tam celá, hned jsem se udělal. Zapíná jí naplno a pořádně mě zpracovává...... tvl..... další vlny orgasmu na sebe nenechají dlouho čekat, matroš se rozpouští rychle a mám pocit že v orgasmech exploduji. Pomalu masážní hlavici vytahuje a na mojí žádost do mě vráží toho obrovskýho umělýho čůráka. A hned pořádně nadoraz. Vlastně okamžitě se s ním dostala uplně dovnitř až za esíčko až do břicha. Vyhrkly mi slzy, je nekompromisní a to je to co potřebuju, bez řečí omrdat úplně na doraz. Teď zpomalila, ale trochu ho vytáhla a to jsem jí okamžitě chytnul za korzet a zarazil zase hluboko do mě a jen jsem zasyčel mrdej mě jsem tvoje děvka.

Mrdej mě pořádně. Pochopila co potřebuju a začala mě mrdat opravdu tvrdě. Ten připínák byl úplně přesně co jsem potřeboval.... Dlouhej a tlustej.... Byl jsem úplně plnej... Vyndala ho a namočila do kokína a do lubrikantu a zase ho strčila zpátky. Bože tvl.... Další návaly extáze se rozlily v mým namrdaným análu. Alena mě mrdala hluboko a pořádně rychle, já jsem byl úplně mimo, vlastně jsem zažíval jeden orgasmus za druhým. Tekl jsem z análu jako nejvíc nadržená děvka. Najednou mi byl ten připínák malej, což Alena asi viděla a vytáhla ho ze mě, namočila si ruku v librikačním gelu a mezi prsty si vzala další hroudu a narvala mi vše do análu, bez okolků. Začala mi tím masírovat prostatu což bylo neskutečný. Potom mi fistovala až k esíčku a s každým přírazem se dostávala dál a dál. Po pár přírazech se dostala přes esíčko a byla v břiše což jsem se opět udělal. Najednou cítím jak mi do análu strká i druhou ruku, samozřejmě namočenou v kokínu. Tvl celej jsem se otevřel a vzdal se. Svaly naprosto povolily a pustili jí dovnitř. Měl jsem v sobě obě ruce, jedna někde v břiše a druhá mě vyplňovala konečník a roztahovala na maximum. Ještě ten matroš, byl fakt excelentní..... už jsem nevydržel a v křečích jsem vybouchnul v nekontrolovatelný orgasmu...... Myslel jsem že jsem ve vesmíru, na chvílí jsem o sobě vůbec nevěděl..... pomalu ze mě vytáhla jednu ruku a potom i tu druhou a řekla počkej ještě jsme neskončili...

Když vytahovala tu druhou ruku co mi s ní fistovala až v podbříšku tak si druhou dopomohla a pořádně mi roztáhla mou nadrženou kundu a nakázala mi abych pořádně zatlačil a ukázal jí co ve mě je..... vyhoupla se nadržená a pořádně nateklá anální růže a Alena do ní hned zabořila tu připravenou stríkačku a pěkně pomalu mě s ní mrdala.... Když už jsem sténal blahem tak jí rychle stlačila a celý obsah vyprázdnila do mé rozmrdané růže...... okamžitě jsem cítil rychlý nástup tepla a slasti. Teď přišla na řadu masážní hlavice zapnutá na nejvyšší obrátky. Alena vytáhla rychle stříkačku a okamžitě do mě masážní hlavici narvala. Než jsem se vzpamatoval měl jsem jí až v břiše a samozřejmě vibrující na maximum.... Alena s ní přirážela co nejhlouběji a potom jí celou vytáhla a celou opět vrazila dovnitř a řekla, že tahle mě bude mrdat dokud neodpadnu v orgasmech...... Celá hlavice ven a celá zase dovnitř, tentokrát již bez jakéhokoliv odporu vibrující hlavice zmizela hluboko v břišní dutině jako by žádné esíčko neexistovalo. Vibrace byly tak silné že orgasmy přicházely jeden za druhým, nejprve jsem je počítal, ale potom už jsem se totálně ztratil v návalech neskutečné rozkoše.... Nakonec Alena přestala a řekla že pro mě má ještě překvapení a začala mi do análu přirážet svou nožkou. Noha do mě okamžitě vklouzla až po kotník a Alena přidala ještě ruku aby mě pořádně roztáhla.

Další nekonečná rozkoš která mnou projela se nedá ani popsat. Najednou její ruka vklouzla celá dovnitř a začala mě fistovat a footovat najednou..... měl jsem co dělat ale tentokrát jsem si již vzrušení vychutnával a orgasmus jsem si schovával na později. Neskutečné...... Alena pomalu vytáhla nohu z mého análu a připnula si svůj připínák a na střídačku s fistováním mě mrdala. jednou fist, jednou připínák..... Vytáhla ze mě připínák a namočila ho do zbytku matroše a opět ho do mě vrazila a svou jízdu střídání připínáku a fistování rozjela na plno..... toto jsem opravdu nemohl vydržet a pomalu jsem cítil jak na mě jde obrovský osgasmu a že všechny ty předešlé byly vlastně nic proti tsunami co se blíží.... snažil jsem se vzdorovat a orgasmus oddálit. V tom ze mě Alena vytáhla připínák a vrazila mi do análu vibrační hlavici a mrdala mě jak o závod..... ven a dovnitř tak jako před tím.... hlavice byla jednou venku pak se zastavila na prostatě a pak vklouzla do břicha.... vše za plných vibrací a rychle za sebouuuuuuuuuu.......... Anální orgasmus se nevyhnutně blížil a já již nemohl nic dělat.... Alena to samozřejmě viděla a najednou ze mě hlavici vytáhla a řekla vydrž ty děvko já ti ukážu.... namočila hlavici do zbytků a do lubrikantu a v tom nejlepším jí strčila zpátky a přitlačila ze všech sil naplno rozvibrovanou hlavici na prostatu..... to mě tak vystřelilo že jsem okamžitě vybouchnul v orgasmus...

Alena namísto aby mě nechala, začala mě mrdat s masážní hlavicí naprosto nekontrolovatelně a ještě intenzivněji než předtím a orgasmy začaly explodovat v mém těle jeden za druhým..... Tak neskutečný ohňostroj mrdu jsem ještě nikdy nezažil.. Opět dávka análních orgasmů, napočítal jsem jich 17..... Svalil jsem se na bok, Alena ze mě vytáhla hlavici a řekla, že to bylo vcelku fajn - -), chvilku jsme si povídali, pak se odešla umýt a během 10 minut byla pryč.... - -) Kdy budu mít zase nápad na takovejhle večírek nevím, ale musím uznat že tentokrát to bylo neskutečný.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře