Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Alexandra erotické povídky

V Mexiku jsme s mou přítelkyní bydleli u známých jejích rodičů, ve velkém domě v malém městečku u moře. Jak už je v těchto zeměpisných šířkách zvykem, byla to rodina velmi rozvětvená, takže ve velkém domě u moře se neustále střídali další příbuzní, kteří byli zvědaví jak vypadá takový Čech, nebo jen zašli na kus řeči. Jednoho dne také dorazila Alexandra, vysoká štíhlá mulatka. Její pleť byla i na mulatku velmi tmavá a v obličeji měla zřetelné asijské rysy. Jako obvykle následovalo dlouhé vítání a představování a už se vařila káva pro návštěvu. V průběhu odpoledne jsem se pak dozvěděl, že Alexandra pracuje jako tanečnice v kabaretu a velmi srdečně nás tam zvala. Asi po dvou dnech jsme se tam tedy vypravili. Kabaret sám o sobě byl krásný. Byla to stará pevnost na břehu moře. Stoly i vlastní parket byl pod širým nebem, přímo u moře jehož příboj se tříštil o hradbu a občas pár kapek dopadlo i na nejbližší řadu stolů. Za pevností se v palmách ztrácela malá pláž. Vlastní program začínal přesně o půlnoci. Nemohl jsem se vynadívat na tu záplavu barev vířících v rytmu salsy, na nádherná polonahá těla a ze všeho nejvíc samozřejmě na Alexandru. Blok tanců, zpěvu a humorných vystoupení trval asi hodinu a za další půlhodinu si Alexandra, už převlečená do civilu, přišla sednout k našemu stolu. Dali jsme si další piňakoládu a šli všichni tancovat. Po dalších dvou hodinách a několika dalších rundách se mé přítelkyni začalo chtít spát a také naši hostitelé pomalu chtěli jít domu. Ale mě se ještě nechtělo přestat a Alexandra slíbila, že na mě dohlédne a dovede mě domů.

Ještě další hodinu jsme tancovali a stále častěji hráli pomalé teskné melodie mamba. Kabaret končil, poslední hosté odcházeli a já jsem navrhnul, že bych se chtěl ještě projít po pláži a třeba také počkat na východ slunce nad mořem. Chvíli jsme beze slova kráčeli po vlhkém písku pod palmami, poslouchali příboj a pozorovali hvězdy. Pak jsme se zastavili a usedli do písku čelem k moři. Občas nám nějaká silnější vlna olízla bosá chodidla. Dali jsme se do řeči. O všem možném, nejvíce ale o tom, jak se žije u nich, a jak u nás. Ani nevím jak, náhle se naše dlaně v písku setkali a zůstali pevně spojené. Po nějaké době nastalo ticho. Uvědomil jsem si určité napětí v její ruce a pocítil jsem touhu jí políbit. Jsem mužem činu, a tak jsem dlouho neotálel, otočil se k ní a něžně jí lehce políbil na ústa. O pár centimetrů jsem se oddálil a zadíval se do jejích hlubokých tmavých, mírně šikmých očí. Ona můj pohled opětovala a pak zvedla ruku, zajela mi s ní do vlasů a přitiskla má ústa zpět na její. Tentokrát to již byl hluboký polibek plný vášně. Má ruka se pak lehce, jako vánek dotkla její šíje a pomalu jela přes klíční kost a po boku až na výstupek kyčelní kosti. Tam si pak ruka našla cestu pod Alexandřinu vzdušnou blůzku a chvíli kroužila kolem pupíku. Pak jsem rozepnul spodní knoflík blůzy a v zápětí následovaly ostatní. Oproti tomu, nač jsem zvyklý a co jsem čekal od temperamentní mulatky se ona ani nepokusila svléknout mě. Jen pasivně ležela a přijímala rozkoš z mých rukou. Když jsem si do sytosti vyhrál s horní polovinou jejího těla, uvolnil jsem knoflík její sukně🡕 a rozmotal jí. Černé krajkové kalhotky jsem pomalu stáhnul a na konci nezapomněl políbit její nárt. Její oděv jsem odhodil kousek dál, začal jí hladit po stehně a nemohl se nabažit pohledu na její nádherné tmavé tělo jež se v měsíčním svitu rýsovalo v písku pod palmou, z části omývané příbojem. Přál jsem si, aby to trvalo věčně a snažil jsem se ten pohled vrýt do paměti, aby byl vždy se mnou.

Pak jsem ale vycítil, že chce změnu. Rozhodl jsem se tedy nasadit svou oblíbenou a úspěšnou předehru. Dva prsty jsem jí položil na ústa vedle sebe a pomaloučku s nimi jel dolů po přímce přes krk, žlábkem mezi prsy, přes pupík a pak na Venušině pahorku se mé prsty od sebe oddělily a přejely okolo její štěrbinky, aniž by se jí dotkly, až se její tělo rozechvělo. Má ruka se skokem vrátila zpět na její ústa. Opět jsem s prsty zamířil dolů, avšak nyní jsem s nimi mírně vibroval až poklepával. Její zadeček se v očekávání začal zdvihat, celá se chvěla, avšak opět jsem se těsně vyhnul její štěrbince. A znovu na ústa a znovu dolů, tentokrát s prsty rychle kmitajícími o pár centimetrů nahoru a dolů a opět těsně okolo, kde už bylo pořádně mokro. Celé její tělo se neustále chvělo, zadeček nekontrolovatelně nadskakoval a prsty zarývala do písku. Ještě několikrát jsem tuto cestu různým způsobem zopakoval, škrábajíc nehty, klouby, opisujíc kolečka a mnoho dalších způsobů. Když už začínala nahlas vzdychat, její vlhkost smáčela písek snad víc než moře a z její štěrbinky vystupoval klitoris, nasadil jsem všech pět prstů. Prsty pěkně v kruhu od sebe a k sobě se posunovaly dolů. Opět jsem se vyhnul její štěrbince, avšak v zápětí jsem mezi klouby ukazováčku a prostředníčku stisknul její klitoris. Jemně jsem ho mnul, pak vsunul dovnitř palec a zároveň ze sebe strhával oblečení. Když jsem byl nahý, obléknul jsem si onen pánský oděv, který se obléká jen v takovýchto specifických okamžicích a vsunul svůj pulsující úd do ní. V ten okamžik ožila, objala mě a náhle se se mnou propadnul svět. Měl jsem pocit, jako kdybych ho strčil do ždímačky. Bylo neuvěřitelné, co ta dívka uměla se svým poševním svalstvem. Pak mě rázně obrátila na záda a vztyčila se na mě. Neuvěřitelnou rychlostí, jakou jsem ale už předtím viděl při jejím tanci, začala pohybovat pánví dopředu a dozadu a nahlas začala křičet.

Chvílemi odpočívala, měnila styl, a pak dosáhla hlučného křečovitého orgasmu. Krátce po ní jsem byl i já. Bezvládně na mě sklouzla a zůstala bez hnutí ležet. Nevím jak dlouho jsme se pak bez hnutí objímali a odpočívali. Až první paprsky vycházejícího slunce nám připomněli, že jsme na malé plážičce uprostřed města, a že bysme už měli být oba doma. V domě všichni tvrdě spali, takže nikdo nevěděl, jak pozdě jsem přišel. Avšak náš vztah s přítelkyní je trochu zvláštní, spíše přátelský, velmi otevřený, takže jsem se jí následující den přiznal. "No ta uvidí, jen jí přiveď, já jí ukážu, " řekla. A bylo mi jasné, že z toho bude další zajímavý sexy zážitek.

🕙 Přidáno 12.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře