Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Babi promiň erotické povídky

Každý z nás má jiné dospívání, když si uvědomí svou sexualitu a začnou se hlásit hormony, je to pro chlapce zajímavé. I já nebyl výjimkou, ale než se událo následující , měl jsem za sebou pár polibků, jednou nahmatanou mušličku, /dál jsem nešel, asi jsem se bál/. Zato jsem se zdokonalil v honění, myslel jsem si, když budu co nejdříve, bude to správné a rodiče na nic nepřijdou.

Bohužel to trvalo čím dál víc a já ani po prvním stříkání necítil úlevu. Přišla doba , kdy nastal zlom. Byl jsem na sebe hrdý, můj pták byl dle srovnání s kluky ve sprše po tréninku, o dost větší, závistivě pokukovali. Nepřišlo mi to výhodné ve slipech to tlačilo , po skončení školy jsem nastoupil na strojárnu/ naši chtěli doma inženýra/ do krajského města.......... nebyla to jen volba oboru, ale také to, že jsem nemusel dojíždět a ani nebýt na internátě , v městě bydlela babička a tak byl dozor i ubytování zajištěno. Mimochodem, babičce bylo už 58 let ne zrovna hubená. Po týdnu pobytu, odešla babička na návštěvu. Hned jsem toho využil a začal si mastit péro, Když tu najednou babi vešla do mého pokoje. " Co to má znamenat? Ale podívejme z malého je už pořádný chlap, " " Babi promiň. " Jen jsem zahanbené špitl. " " Nevadí broučku nevadí, dovolíš babi ti pomůže? " A než jsem stačil protestovat, vzala můj stojící ocas do ruky a dodělala co já nestihl. Ve výstřihu jsem viděl její kozy, to mé vzrušení zesílilo. po chvíli jsem stříkal, stříkal jak snad nikdy. " No vidíš aspoň si se nemusel namáhat, od toho tady je babi , a ráda jsem ti pomohla" " Ano babi" " To mi neříkej, že jsi neměl žádnou holku?" " Ne babi . " cítil jsem jak mi pták zase vstává. Všimla si toho i babi. " Dobrá zlatíčko hezky lež vychutnej si to, ale musí to zůstat mezi námi. " Nestihl jsem nic říci, z šatů vyndala své kozy a rozkazovala " Teď je mačkej, cucej to se mi líbí. " Rychle sundala oblečení a nastavila mi své obří kozy, zároveň si na mne obkročmo sedla. Já se snažil, laskat, líbat, mačkat. Babi vzdychala a vzala můj ocas do ruky a strčila si ho do své mušličky a začala se nadzdvihovat, její tempo rostlo. Vzdechy se změnily v řvaní, cítil jsem záplavu vlhkosti, babi se roztřásla, kozami dopadla na můj obličej až jsem se dusil. Vše bylo krásné, jen mne mrzelo, že se babi po tom ihned sebrala a odešla. Ráno se omluvila, že se dala unést, když viděla můj ocas a že se to nebude opakovat protože jsme příbuzní. " Ale babi ?" " Zlatíčko a to ti nevadí stará babka jako já?" " Ne vůbec ne, jsi krásná a tvá prsa dokonalá. " Hned jsem slova doplnil polaskáním. Babi však ucukla a já musel do školy. učení jsme moc neměli a já myslel na babi, jak s ní strávit další milostné chvíle. Když jsem přišel ze školy, chtěl jsem zase babi laskat, ale byla u nás návštěva. " To je má kamarádka Jana, rozvádí se a tak jsem jí nabídla, že tady může chvíli bydlet, snad ti nebude vadit spát v obýváku?" "No babi? Nevadí, stejně se budu učit, spát mohu tady, to je jedno. " Pomyslel jsem však, že by bylo super spát s babi. Jenže to bylo jen snem. Odpoledne i večer uběhly jako voda, ženy probírali dle mého voloviny a já jen čučel do knížky předstírajíc, že se učím. " Tak mi zajdeme do kuchyně a ty šup do postele" Přikázala babi.

Zašel jsem se vysprchovat a rychle zalehl na gauč, který mi babi rozložila. Usnout jsem nemohl, hlasy z kuchyně to nedovolily. Čekal jsem na babi, abych jí zahlédl až půjde v noční košili🡕 taky spát. Rychle jsem sundal trenýrky, poodhalil deku, že byl vidět ocas a předstíral spánek. Dočkal jsem se, viděl jsem nejen babi, což mi ocas postavilo jako stožár, ale i tetu Janu. V ničem se vlastně nelišily, krásně rostlá těla, nádherná prsa, ostatní jsem si mohl jen představit a stou představou a stojícím čurákem usnul. V noci jsem se musel nějak udělat deka🡕 i mé tělo bylo plné zaschlého semena. V koupelně jsem se opět oddával snění a tak se není co divit, že se mi postavil, v tom vešla Jana zarazila se, ale nakonec se nedívala jinam než na stojícího ptáka. " Ale babička nelhala, to je kousek, nemohu jej nechat jen tak. " naklonila se nad ocas a strčila si ho do pusy, rozkoší jsem se kroutil, hekal a protože to bylo slastné začal jsem brzo stříkat. Jana vše statečně polykala. Nebyla jak babi neutekla , ale naopak, vzala mou hlavu, roztáhla si nohy že jednu měla na kraji vany druhou ve vodě. " Já tě ochutnala, je řada na tobě, pěkně budeš sát, lízat všímej si mého těla povede tě. " Nestačil jsem odpovědět, musel jsem kmitat jazykem ochutnávat chuť kundičky a cítil jak sebou po chvíli Jana škube, najednou stiskla nohy, že jsem nemohl dýchat, za to ona vzdychala jako babička včera. Byl to další krok k mému zaučení, už jsem se nezlobil, že babi vzala Janu na byt. Rychle jsem zmizel z koupelny a mazal do školy bál jsem se , že by mohla babi něco poznat. Tušil jsem, že se mi u babi bude líbit a že získám i jiné než strojírenské znalosti. To vše snad příště?

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Incest, Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře