Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Barová známost erotické povídky

Seděl jsem s kolegou v baru. Všimli jsme si jí hned jak vešla do baru. Byla přesně můj typ. Starší, mírně baculatá, s ohromnými melouny. Přišla tam s nějakým starým obejdou. Hádali se a on za chvíli odešel, ale vzápětí ho nahradil nějaký starší elegán. Kolega si všiml, jak jí mlsně pozoruju a řekl, že na takovou kurvu nemám. Docela mne naštval, jí jsem tedy na kurvu neodhadoval.

Z očí jí sice "koukalo několik čuráků", ale na placenou kurvu bych jí opravdu netypoval. Kolega mě chtěl přesvědčit a odešel k baru. Usadil se vedle ní z druhé strany a něco jí říkal. Ona se pak podívala na mne, usmála se a kývla hlavou. Můj ocas byl jako kámen a já si v duchu představoval, jak můj dnešní objev řádí u mne v ložnici.

Když se Milan vrátil ke stolu řekl, že je ochotná se mnou jít ke mně, ale musí odbavit toho strejce vedle sebe. Takže když hodinku počkám, bude mi pak k dispozici. Zrovna se na mě podívala a já kývl na souhlas. Chytla toho páprdu vedle sebe a odcházeli z baru. Všiml jsem si jak jí ten chlívák jel rukou po nádherné prdelce a musel jsem se moc držet, abych nevyletěl za nima ven a nevzal si jí třeba na chodbě. Když se totiž napiju tak pak mám dvojnásobnou chuť na sex. Když mi bylo asi 20, byli jsme na diskotéce a já šel už v pěkně podroušeném stavu na WC. Na chodbě tam stála stará ženská s obrovskýma kozama. Asi jsem čuměl jako puk a ona se zeptala, zda bych si nechtěl s nima pohrát. V tu chvíli jsem zapomněl, že jsem chtěl vyprázdnit močák, tlačil jí do rohu v chodbičce a přitom už vytahoval ta úžasná vemena z podprdy. Sál jsem velké bradavky a jen tak v podvědomí vnímal, že mne někdo stahuje kalhoty🡕 a bere si do pusy mého tvrdolína. Za chvíli jsem cítil, že budu stříkat. Zařval jsem úúúž a zakousl se do právě cucající bradavky. I ona začala křičet, abych nepřestával a udělal jí. V tom jsem ucítil šílenou bolest v prdelce. Rval se mi do ní někdo s tvrdým čurákem. Občas jsem si prdelku něčím malým projel, ale tohle monstrum mě roztahovalo a já řval jako túr a víc a víc kousal tu starou čubku, co řvala jako by to měla naposledy v životě. Když jsme se dosytosti vyřádili za asistence několika čumilů, dozvěděl jsem se, že to byli manželé. Ale jestli to na mne nastražili to jsem se nedozvěděl. Od té doby mne občas chytne chuť rozdat si to v trojce, ale jen s párem. Nejraději mám však starší kozaté a baculaté paničky, které se rády podvolí a v sexu jim není nic cizí. Mám sice již Kristova léta, ale šukal jsem zatím vždy jen starší ženy. Sice jsem udělal 2x vyjímku a nelitoval jsem, ale prostě bacule jsou bacule !

První vyjímka byla před 2 roky, kdy jsem šoustal spolužačku ze základky. Měli jsme sraz po 15ti letech. Ona už tehdy byla při těle a měla největší prsa ze všech holek, ale to jsem se ještě o to nějak nezajímal. A teď se tu objevila minimálně s 20 kg nadváhy a kozama jako hrom ! Vybalil jsem to na ní bez nějakých servítků a jí se líbilo, že nechodím kolem horké kaše. Chceš rychlovku a nebo pojedeme do penzionu ? Já jsem totiž vdaná a Ty asi ženatý že ? Sdělil jsem jí, že jsem stále svobodný a můj byt je plně k dispozici. Ještě chvilku jsme tam povídali, ale na obou bylo vidět jak se nemůžeme dočkat až budeme uspokojovat naše choutky. Byli jsme oba trochu opilí, takže už v taxíku jsem Martině vyndal cecky ven a jí to taky nevadilo, že nás řidič pozoruje v zrcátku. Panebože to jsou vemena šeptal jsem jí do ucha a ona se smála a říkala, že má 7 a že jí manžel říká, že by mohla kojit medvědy ! Když jsme vystupovali z taxíku, ani se neobtěžovala je dát zpátky a hrdě kráčela s kozama venku do výtahu.

Nebudu to popisovat do detailů, toto bylo jen odbočení, abyste věděli co mám rád. Martina odjížděla druhý den před obědem s bradavkami do krve rozkousanými a s ujištěním, že takhle dobře jí to ještě žádný neudělal. Druhá vyjímka byla holka z jednoho erotického chatu. Psala, že je kozatá baculka a miluje bolest na svých pětkách ! I když napsala, že jí je 18 let chtěl jsem jí zkusit. Byla to úžasná kurva. Ve svých letech měla kundu i prdel tak vytahanou, že provádět fist byla hračka. Zůstala u mne do druhého dne a trvala na jehlách, pro které jsem musel běžet do nedaleké lékárny. Zažil jsem už se starými čubkami hodně, ale tato mladá je všechny předčila. Tolik nádherných orgasmů jsem ještě u žádné nezažil !

To jsem ale odbočil. Milan si v době mého rozjímání vyhlédl nějakou mladou krasavici (on byl na rozdíl ode mne zase "ujetý" na mladé) a odvezl si jí do nyní prázdného manželského bytu, neboť jeho manželka právě trávila čas v nemocnici s rizikovým těhotenstvím !

Byl jsem zamyšlený, když se vedle mne ozvalo - prosím Tě přines mi velkýho panáka, ten dědek mi teda dal ! Myslela jsme, že to bude vyřízeno raz dva, ale ten prasák měl výdrž jako bejk ! Přinesl jsem hned 4 velké panáky, abych nemusel za chvíli znovu, ale ona tam jednoho do sebe vrazila dřív než jsem vedle ní usedl, takže než já vypil jednoho panáka, ona už do sebe házala třetího. Řekla že je Alena a začala se dožadovat odjezdu, protože jí jako vždy po nějakém tom panáku začíná svrbět kunda a to by pak dala každému. Ta její mluva mne tak vzrušovala, že ven jsem odcházel s pěkně tvrdým ocasem a když jsme se uvelebili do taxíku neodolal jsem, začal mačkat ty obrovské melouny a když jsme přijížděli k mému bytu vrněla Alena při laskání bradavky v mé chtivé puse ! Zaplatil jsem a odváděl jí domů. Byla hlučná, opilá a dožadovala se šoustání už na chodníku. Měl jsem co dělat, abych ji dostal domů bez toho, aniž bychom vzbudily sousedy. Hned za dveřmi jsem jí chytil a přiměl k tomu, aby mi kouřila ptáka, který už "hrozil prasknutím ve švu". Hulička byla dobrá, spolykala všechno a hned v chodbě se svlékla, lehla na zem, roztáhla nohy a řvala, vylízej mi jí, neboj není tam semeno toho dědka, vysprchovala jsem ho ! To mě opět tak vzrušilo, že mi čurák začal tvrdnout, ale nejdřív jsem musel požužlat poštěváka, který na mne "jukal" mezi stydkými pysky. Ách, jéé, uff, chrr vycházelo z jejích úst, když jsem ho mlsně oblizoval a sál. Netrvalo dlouho a do mých úst se valila kundí šťavka a můj ocas začal vydatně projíždět její kundu. Při jejím dalším, velice hlučném orgasmu jsem stříkal i já. Ještě jsem u ženy nezažil něco podobného. Křičela, její tělo se třáslo jako v nějakém záchvatu a z kundy vytékalo semeno smíchané s její šťavkou a tvořilo na podlaze velkou louži. Ještě, ještě, fistuj prasáku křičela a já jí táhl do obýváku. Ihned se uvelebila na sedačce a zvedla nohy tak, že jsem měl obě její díry k dispozici. Začal jsem jí prstit. Svíjela se jako užovka a křičela, že chce víc. Nádherná čubka, vrušovala mne, čurák se mi už opět zvedal a její kunda pomalu požírala mou ruku po zápěstí. Její řev mne rajcoval, přidával jsem na intenzitě. Za chvíli se svíjela v dalším orgasmu. Moje ruka opustila její kundu, což se jí ani trochu nelíbilo. Chtěla, abych pokračoval. Kdo by nevyhověl ? Zajela do ní jako nůž🡕 po másle a užívala si další rozkoše. Když se čurák opět ztopořil, otočil jsem si jí a začal jí ho strkat do análu.

Nebránila se, naopak mne pobízela, abych ho do ní pořádně vpálil. Ikdyž už jsem za večer stříkal 3x, další výstřik na sebe nenechal dlouho čekat. Byl jsem už notně utahaný a myslel jsem, že i ona má dost, ale spletl jsem se. Křičela abych nepřestával. Ocas už byl měkký, tak jsem zkusil prstíky. Funěla blahem a křičela, že i do prdelky má ráda ručičku. To mne pořádně vzalo a nešetřil jsem jí. Stalo se ze mne zvíře. I když pak už prosila, nemohl jsem to zastavit a rukama jí protahoval obě její díry. Bylo vidět, že je zvyklá, že se jí to líbí i přes její občasné kvičení. Po jejím opět pro mne úžasném orgasmu usnula a já vzápětí po ní. Když jsem se ráno probudil, byla pryč. V koupelně na zrcadle bylo její rtěnkou napsáno - BYL JSI SUPER!!! Od té doby jsem jí nikdy nespatřil i když jsem bar navštěvoval skoro denně. Nikdy na tu nádherně mrdavou čubičku nezapomenu i když k těm úžasným kozám, které mne tak okouzlily, jsem se skoro vůbec nedostal.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře