Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Byl to jen divoký sen? erotické povídky

Večer jsem velmi brzo odpadla do hajan, byla jsem ze sobotní túry úplně uťapaná a v noci se pomalu ozývaly bolesti namožených svalů na nohou, které mě začínaly budit z těžkého a neklidného spánku. Ležím na letišti v pronajatém pokoji na horské chatě, můj miláček chrní po mém boku a ani nevím, kdy ke mně ulehl, je zvyklý běhat po horách, takže má energie na rozdávání. Rozkoukávám se šerým pokojem, rozpoznávám stolek se židle🡕 mi, skříň vedle okna, dveře jsou hned naproti pelesti postele. Zdá se mi, že se pohybuje klika a dveře se pomalu otevírají. Nesmysl, určitě je zamčeno. Obracím se na bok a znovu na mne padají mrákoty a usínám.

Ne, nezdá se mi to? Opravdu se dveře pomalu otevírají? Strachy zatajuji dech. Ale přece můj miláček leží vedle mne nebo se snad potichu vykradl z pokoje a teď se vrací? Napadá mě hříšná myšlenka, že zašel ještě na bar a tam jistě sváděl krásnou barmanku. Nesmysl. Ale ano, ve dveřích stojí postava, mužská postava. Svléká ze sebe poslední kousky oblečení a blíží se k posteli. Na chvilku zahlédnu ruku mnoucí ztopořené péro v tlumeném světle dopadajícího zvenčí oknem. Jsem z toho všeho překvapená, myslela jsem si, že se mi zdá jen takový sen a najednou mám v puse něčí žalud. V myšlenkách úplně tápu, to není přece miláčkův penis, ten není tak mohutný a navíc slyším, jak vedle mě oddychuje. Kdo to může být? Chvíli váhám, ale nastalá situace mě naopak neuvěřitelně vzruší, vůbec se nebráním a poddám se nočnímu vetřelci. Začínám sát a jazykem kroužit po špičce naběhlého žaludu neznámého návštěvníka. Úd mi proniká do úst, jemně a pravidelně přiráží, cítím tepot v žilách na ztopořeném penisu, který svírám prsty u kořene a hladím oholený šourek. Něčí ruka mi sahá na košilku a nahmatává moje prsa. Ruka zajíždí pod košilku a prsty mi kroutí vzrušenou bradavku. Potřebuji se pořádně nadechnout, odstrkuji ho a vyndávám penis z úst. Toho neznámý využije, skloní se nade mnou a odhrnuje přikrývku.

Jednou rukou mě stále hladí na prsou a druhou rukou laská zadeček. Nenechavé prsty zjišťují, že košilka je poměrně krátká a nezakrývá prdelku, vjíždějí mezi půlky a hladí můj análek. Stále netuším, kdo by mohl být nočním návštěvníkem, ani jeho vůni těla nemohu identifikovat. Možná omylem vlezl do špatného pokoje, napadá mě, a jinde na něj marně čeká jeho panička nebo milenka. Začíná mě líbat na rty, polibky hladově opětuji. Jeho prsty mě hladí po mušličce a hledají moji věčně hladovou dírku. Cítím horkost vytékající kundí šťávy. Jeden z prstů zajíždí do lačné mokré dírky, trochu se leknu a lehce ucuknu, ale on se nenechává odradit, proniká stále hlouběji. Líbí se mi to, doteky na správných místech mě vzrušují. Chci mrdat. Tady a teď. Pěkně tvrdě.
Otočí mě na záda, pokrčí mé nožky, roztáhne kolena a nestydatě mu teď ukazuji svoji nateklou a mokrou kundu. Vzdychám, lížu si vzrušenou bradavku, on u mne klečí, shýbá hlavu do mého klína. Saje, laská, jazykem hluboce projíždí od análku k pošteváčku. Vrním blahem. Teď se zvedá a údem namířeným a přitlačeným na mých stydkých pyscích pomalu proniká žaludem do mokré lasturky. Začínám přirážet na obří penis. Jsem vzrušením hlasitější a držím si dlaní ústa, abych neprobudila svého spícího miláčka. Pomalu do mne vjíždí celý a zase ven a zpátky dovnitř, zrychluje tempo. Začíná mrdání s přírazem a při každém nárazu silně heknu. Stále víc a víc mě vzrušuje jeho sprosté a drzé dobývání. Přicházejí první předzvěsti silného orgasmu. Kundička se mi stahuje slastí. Nahlas vzdychám, prosím neznámého, aby nepřestával. Kunda teče poudem, je úplně mokrá. V orgasmické křeči se mi tělo propne jako luk. Otáčí mě. Najednou klečím na všech čtyřech. Napíchne mě tvrdě zezadu na svého macka, drží mě za vlasy a tvrdě přiráží, varlata pleskavě narážejí na ztvrdlý klitoris. Najednou si uvědomím, že tenhle rachot musí vzbudit mého miláčka. Podívám se směrem, kde leží, v šeru ho rozpoznávám, a najednou mi to dochází. Potvora jeden, mizera mizerná, on si pro mě připravil překvapení. Zpunktoval tuto akci🡕 . Byl scénáristou a zároveň divákem svého jedinečného divadelního aktu. Naše oči se setkaly. Dívá se na mě a usmívá se. Ano, on se celou dobu dívá, darebák. Hladí mě jemně po tváři, ale nic neříká. Je nadmíru spokojený svým chlípným a fantaskním dílem. Žádné flirtování s barmankou, on šel domluvit mé vyšukání.

Hekám, tělem mi projíždí další mohutný orgasmus. Pulzuje mi horkostí celé tělo, brní mě konečky prstů, v podbřišku mi poletují tisíce motýlků. Cítím poslední tvrdé přírazy neznámého, záškuby v penisu, stříká do mě, do mé mokré, roztažené, blahem unavené kundy mohutné dávky teplého semene. Ještě mě drží za boky, ale já se už únavou neudržím a sesouvám se na postel. Pouští mě a slyším už jen, jak odchází. Dveře tiše zaklaply. Můj miláček mě přitahuje k sobě. Hladí mě. Jsem úplně zničená, je mi v tu chvíli jedno, kdo mě vymrdal a vystříkal. Chce se mi slastnou únavou spát. Jen počkej ty lumpe jeden, říkám, nebo spíš mumlám. Nevím, zda mi rozumí. Asi ano. Při usínání se uklidňuji, že to byl jen divoký sen, ale rozmrdaná mokrá kundička a vytékající lepkavé semeno z ní mi potvrzuje něco jiného. Vím, nebyl to sen, ale byl to opravdu můj nadržený miláček nebo někdo jiný, pro mne úplně neznámý? Mám se ráno miláčkovi zmínit s příhodou o zpunktovaném sexu? Přizná se?

🕙 Přidáno 19.4.2023
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře