Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bylo to moc krásné erotické povídky

Tak co, jaké to bylo?”, ptala se mě Jitka, když jsem jí druhý den zavolala, že může přijít.Bylo to příšerné a zároveň krásné!Ještě teď mě všechno bolí!Ale takový orgasmus asi už nikdy nezažiju!”, popravdě jsem odpověděla.Nepovídej!Vlastně povídej!”, vyhrkla Jitka a třásla se nedočkavostí. Jak to začalo, to přece víš!Tak jsem se nechala od Petra pře­mluvit a šla jsem k němu. Když mi sliboval orgasmus, na který hned tak nezapomenu, myslela jsem, že se jenom holedbá!Ale měl pravdu!”, začala jsem zeširoka.Tak mě nenapínej a povídej!”, Jit-ka byla netrpělivá.

Svlékni se!”, řekl mi najednou, sotva za námi zapadly dveře. Chtěla jsem mu vynadat, co si to dovoluje, ale koukal na mne tak přísně, až mě zamrazilo v zádech. Rychle jsem si sundala šaty🡕 , pod­prsenku i kalhotky.Ruce za hlavu!”, vyštěkl na mně, než jsem se vůbec stačila narovnat.Dala jsem je za hlavu a cítila, jak mi bra­davky začínají tvrdnout. Neopovažuj se ani pohnout!”, zasyčel mi přímo do tváře a chytil mě za ty ztvrdlé bradavky.Ticho!”, vykřikl, když jsem za­úpěla bolestí.Úúúúúúú!!”, zakvílela jsem, když mi jednou rukou pustil bradavku, chytil mě za poštěváček a prudce ho zmáčknul. Tou bolestí jsem se počůrala a cítila jsem, jak mi horká moč stéká po nohách. Zrudla jsem hanbou a chtěla si tam dát ruce. Nehýbej se!”, znovu vykřikl a rozrazil mi nohy, až jsem málem upadla.Přisál se mi ke kundě a chlemtal to, co mi z ní znovu teklo. Ááááá....ááááááá!”.křičela jsem a chytila ho za hlavu, abych si jí víc přitiskla do rozkroku.Řekl jsem, že se ani nepohneš!”, vymanil se mi, chytil mě a bezohledně kamsi táhnul. Ocitli jsme se ve velké koupelně, uprostřed níž stálo gynekolo­gické lůžko!Hodil mě tam jako nějakou figurínu a než jsem se vzpamatovala, byla jsem pevně upoutaná.Ááá....úúúúú!”, zakvílela jsem, když mi ještě víc roztáhnul nohy.Já tě nebudu poslouchat!”, vrazil mi do pusy něco, co vypadalo jako krátký, ale silný čurák. Začala jsem se dusit a dávit, ale on mi řemínky od toho zařízení za hlavou spojil a já jsem s hrůzou rozšířenýma očima koukala, jak se ke mně blíží s hrozivě trčícím čurákem.Aúúúúú!”, vykřikla jsem, když mě chytil za pysky a surově mi je roztáhnul.Ááááá...... úúúúúú!”, zaječela jsem, když mi toho strašného čuráka prudce vrazil do nepřipravené kundy. Bylo to, jako když mě zaživa kuchá!Ale byla jsem tak pevně připoutaná, že jsem proti tomu nemohla nic dělat.Ááá....áááá....áá áááááá!”, řvala jsem při každém přírazu, když mě bez ohledu na tu příšernou bolest bezohledně mrdal.Ale najednou jsem tu hroznou bolest přestala vnímat a cítila jsem, jak se mi kunda najednou svírá až jsem dosáhla takového orgasmu, že jsem na okamžik omdlela. Ale potom nenadále přišel další orgasmus a další, že jsem je ani nestačila počítat.Slyšela jsem se, jak řvu a marně jsem trhala pou­ty.Kunda mě hrozně bolela, ale zároveň jsem v ní měla ten nepo­psatelný pocit, jaký je jenom při orgasmu.Potom jsem ucítila, jak mě plní spermatem a to byl můj konec.Nadobro jsem přestala všechno vnímat!Jenom jsem cítila, jak mi v kundě vybuchuje další bolest, ale bylo mi to úplně jedno.Zavřely se mi oči a už jsem nic nevěděla. Nevím, kdy jsem se probrala.Ležela jsem na posteli a byla při­poutaná za ruce i nohy k čelům postele.Ještě, že pouta🡕 byla jenom lehce napnutá!Kunda mě bolela, ale nemohla jsem se podívat, proč. Volala jsem, ale Petr byl bůhví kde.Tak jsem musela počkat, až při­jde. Áááááá....úúúúúú!”, zalapala jsem po dechu, když se konečně vrátil, beze slova mi lehl mezi nohy a začal mě lízat.

Bylo to, jako když mi chce urvat klitoris.Ale hned vzápětí jsem dosáhla dalšího orgasmu, že jsem opět pozbyla vědomí.Ale on mě hned omyl mok-rým hadrem, až jsem se otřásla, jak byl ledový! Áááááááá.....úúúúúú!”, znovu jsem lapala po dechu, když jsem ucítila další výbuch bolesti v klitorisu.Budu si tě vodit jako čub-ku!”, ukázal mi řetízek, který mi končil mezi nohama.Aúúúú!”, znovu jsem zavyla, když za něj zatahal a mně vybuchla další bolest v klitorisu.Ale zároveň mnou zacloumal další orgasmus!Kroutila jsem se jako žížala a on se tomu jen smál a znovu zatahal za ten řetízek. Vstávej!”, odvázal mi ruce, za které jsem byla připoutaná k če­lu postele a hned mi je znovu spoutal🡕 za hlavou.Provaz mi obtočil kolem krku, až jsem se začala dusit.Ale on na to nedbal a bezohledně mě stáhnul z postele. Ááááááúúúúú!”, znovu jsem zařvala, když se mi zhoupnul řetí-zek na klitorisu a bolestivě za něj zatáhnul.Jdeme!”, chytil za řetízek, jako kdyby mi chtěl urvat klitoris a táhnul mě za sebou. Kupodivu se ta příšerná, pronikavá bolest znovu změnila v nekon­čící orgasmus, až jsem opět ztratila vědomí.Odpočiň si!”, cítila jsem, jak mě pokládá na postel a zase jsem se propadla do říše snů. Ukaž mi tu kundu!”, prosila Jitka.Zvedla jsem sukni🡕 a roztáhla nohy.Jéééé!To je krásné!Můžu si sáhnout?”, žadonila.Tak jsem ještě víc roztáhla nohy, abych si mohla lehce zatahat za řetízek.A. . aaa....aaa!”, musela jsem jí chytit za hlavu a pevně přitisknout ke kundě, odkud mi zase vyvěral potůček.Lízééééj!”, křičela jsem a opatrně se tahala za řetízek. Uhhuu!”, zmítala se Jitka, ale nepustila jsem jí.Áááááááááá!”, slyšela jsem se, jak řvu.Pustila jsem Jitčinu hlavu a padla na postel.

Jitka kašlala a lapala po dechu, ale já jsem vyčerpáním na chvilku ztratila vědomí.Už dóóóst.....už dóóóóst!”, kvílela jsem, když se mi Jitka snažila narvat do kundy několik prstů.Cítila jsem, jak kun­da pomalu povoluje, až jsem tam měla celou Jitčinu ruku. Ááá....áááá!”, zajíkala jsem se překvapením.To mi ještě nikdo neudělal!Byl to naprosto neznámý, ale po čertech příjemný pocit! Víc...víc..!”, slyšela jsem se, jak křičím a snažila se tu ruku nacpat ještě hlouběji, i kdyby mě měla úplně roztrhat!Né, nech mi jí tam ještě!”, prosila jsem, když Jitka chtěla ruku vytáhnout. Natoč se ke mně, já to chci zkusit také!”, vší silou jsem jí sevřela kundou, aby ze mne nevypadla. Jitka se zavrtěla, aby se dostala kundou k mé ruce. Áááá....úú­úú....to néééé!”, křičela, když jsem se snažila prudce do ní nacpat svou ruku. Pšššš...ttttt!”, konejšila jsem jí, omezila tlak a palcem jí začala stimulovat klitoris.Pomalu se uvolňovala a tak do ní začal vnikat jeden prst za druhým. Nééééééé!”, vykřikla, když do ní ko­nečně vjela celá ruka.Chtěla ucuknout, ale sevřela jsem ruku v pěst a tak se mi z ní nemohla sesmeknout. Áááááá......úúúúúúú!”, kvílela ale nemohla nic dělat.Zmítala se, ale moje sevřená pěst zabraňovala tomu, aby se sesmekla z mé ruky.Hladila jsem jí prsa a stimulovala klitoris, takže se pomalu uvolňovala.Kunda jí začala slintat, Jitka mě chytila za ruku a zača­la si s ní přirážet.I já jsem přirážela na její ruku, až jsme se obě rozkřičely v orgasmu.Rytmicky mi kundími svaly svírala ruku, až jsem měla obavy, aby mi jí nerozmačkala.I já jsem cítila, jak jí sví­rám ruku a snažím se na ní co nejvíc narazit.Nejraději bych si jí vrazila snad až do dělohy.A potom už nic nevím. Když jsem se probudila, ležely jsme vysíleně na posteli, stále s rukama v kundách.

Pomalu jsem se sebe vytahovala Jitčinu ruku, po které jsem v kundě měla najednou takové prázdno!Jitka ještě nic nevnímala, tak jsem se natočila k její kundě, abych mohla olizo-vat vše, co z ní vytékalo.Ááá....ááá!”, začala vzdychat a znovu mi kundími svaly drtila ruku. Cítila jsem, jak mi kolem ruky vytéká cosi horkého.Začala jsem to rychle vysávat, abych nepřišla ani o kapku té lahůdky.Ale Jitka znovu ztratila vědomí a zůstala bezvládně ležet.Pomalu jsem z ní vytahovala ruku a pečlivě olizovala každou kapičku toho, co mi na ní ulpělo.Potom jsem i já zůstala bezvládně ležet... Nevím, za jak dlouho jsme se probraly.Namáhavě jsme vstaly a šly do koupelny.Vzájemně jsme si z kund vymývaly vše, co v nich ještě bylo. Ne, už dost!”, odstrčila mě Jitka, když jsem jí proud spr-chy namířila na klitoris a zakryla si kundu rukou.Vytrhla mi spr-chu, aby si mohla pořádně vypláchnout kundu.Potom se zabalila do osušky a vyšla z koupelny. Rychle jsem si také vypláchla z kundy zbytky sekretů, které mi v ní ještě zůstaly a také se zabalila do osušky.Jitka už byla v ku­chyni a prohledávala ledničku.Připojila jsem se k ní a společnými silami jsme udělaly večeři. To je akorát pro tebe!”, našla jsem tam okurku a hned jí chtěla Jitce narvat do kundy. Nééé!Nééé!”, bránila se, ale viděla jsem, jak jí kunda opět zvlhla.Sundala jsem z okurky ten igelit a dala jí Jit­ce mezi nohy.Když jí ucítila na klitorisu, mimovolně nohy roztáhla a tak jí okurka zajela do kundy jako kdyby pro ní byla připravená. Áááá.....ááááá!”, začala vzdychat a sama se na okurku narážela, až v ní skoro celá půlka zmizela.Povalila jsem jí na postel a nasedla na tu druhou půlku. Áááá....úúúúú!”, vykřikla Jitka, když jsem dosedla a oběma se nám konec okurky opřel o dělohu.

Zavrtěla jsem se, aby se i naše klitorisy také o sebe opřely. Áááááá....áááááá!”, obě jsme křičely, až to okurka nevydržela a každá jsme jí měla půlku v kundě. Spadla jsem z Jitky a znaveně zůstala ležet vedle ní.Po chvíli jsme začaly hýbat tím kouskem, co jsme měly zasunutý.Otočila jsem se tak, abych měla hlavu mezi Jitčinýma nohama a začala okusovat okurku, co jí koukala z kundy.I Jitka se převalila a oku­sovala okurku v mé kundě.Ale po malé chvilce jsme se dostaly k místu, kde okurka mizela mezi pysky kundy. Aúúú!”, vykřikla Jitka, když jsem jí, sice nerada, kousla do kun­dy.Odstrčila mě a vstala.Vytáhla si zbytek okurky a znovu šla do koupelny, aby si vypláchla z kundu. Nééé!Nech měéé!”, vykřikla, když jsem také vešla do sprchy a zavadila jí o prsa. Nééé, já už nemůžu!”, zabalila se do osušky a utekla ze sprchy.Utřela jsem se a také vyšla ze sprchy. Pohrávala jsem si s tím kouskem okurky, který mi stále koukal z kundy a šla za Jitkou do kuchyně, abychom si přichystaly večeři. Ten kousek okurky mě při každém kroku udržoval ve stavu, který je těsně před orgasmem.Cítila jsem, jak mi kunda rosí a sekrety mi stékají po nohách. Vraž mi tam ruku!”, prosila jsem Jitku a vytrhla si okurku z kundy.Chytila jsem jí za ruku a táhla jí k posteli.Padla jsem na po­stel, chytila Jitku za ruku a snažila si jí nacpat do kundy. Áááá...... áááááá!”, křičela jsem, jak do mne pronikal jeden prst za druhým a každý doprovázel orgasmus.Ani nevím, zda do mne ruku dostala, nebo ne.Vyčerpáním jsem usnula a probudila se až ráno. Probudilo mě to, jak mě Jitka opatrně tahá za řetízek na klitori­su. To je tak krásné!Já bych to chtěla také!”, vzdychala tiše.Mů­žeš to mít!”, řekla jsem.Auu!”, vykřikla jsem, jak se Jitka lekla a zatahala mě za řetízek, až jsem myslela, že mi ho utrhne.

Já jsem myslela, že spíš!”, omlouvala se. To je dobré!Ale jest-li to chceš, můžeš to mít také!”, řekla jsem jí a více roztáhla nohy, aby ke mně lépe mohla. Mně by se to líbi­lo, ale asi bych to nevydržela!Vždyť to musí strašně bolet!”, fňuka­la Jitka. Já se postarám, abys to vydržela!”, usmála jsem se a už dopředu se těšila. Pojď!”, hodila jsem na nahé tělo šaty🡕 .Bradavky se mi snažily propíchnout látku, napnutou přes prsa. Dělej, dělej!”, honila jsem Jitku, než se vzpamatuje. Vzala jsem její šaty🡕 a natáhla jí je přes hlavu. Néé, co to děláš, já takhle nikam nepůjdu!”, vzpírala se, ale chytila jsem jí za ruku a táhla jí za sebou.Rychle vklouzla do sandálů, aby nešla bosá.Ne­hodlala jsem jí dopřát čas na vzpamatování a táhla jí k nejbližší prodejně.Tohle bude hezké!”, vybrala jsem šperky, které se mi lí­bily a táhla jí zpátky. Pojď, pojď!”, položila jsem jí na stůl, vzala šátky🡕 a začala jí pevně přivazovat.Ležela tam se široce roztaženýma rukama a nohama, mezi nimiž se rozevřela její velká kunda.Přisála jsem se k ní a začala jí lízat. Ááá....áááá!”, vzdychala a z kundy jí začalo téct.Pilně jsem to vysávala vše, co z ní vytékalo, aby ani kapička nepřišla nazmar.Jitka kvílela v bůhvíkolikátém orgasmu a já si připravila jehlu. Ááááááááúúúúúúú!”, zaječela, když jsem jí natáhla klitoris a bez varování ho prudce probodla. Nééééé!Nech toho!”, ječela, ale já jsem vytrhla jehlu a rychle zavedla ten nádherný šperk, co vypa­dal jako květ růže. Ještě vydrž!”, natáhla jsem jí malý pysk a do jeho hrotu také zabodla jehlu. Áááááááá....úúúúúú!”, ječela, ale já se nedala rušit a probodla jí i druhý pysk. Když jsem jí tam zavedla kroužky, sáhla jsem po okurce a na-cpala jí do té nádherně ozdobené kundy.

Jitka nejprve křičela bo­lestí, jak jí to zatahalo za zavěšené kroužky, ale po chvíli, když jsem jí okurkou pohybovala, se uklidnila a začala slastně vzdychat.Při­tiskla jsem se k ní a cucala jí bradavky. Uu...uuu!”, vzdychala stá­le víc.Natáhla jsem jí bradavku a zapíchla do ní jehlu. Áááááááá úúúúúúú!”, znovu zaječela, ale já jsem jehlu dál protlačovala bra­davkou, až vykoukla na druhé straně. Nééééé!Už dóóóst!”, řvala Jitka, ale já jsem jehlu vytáhla a místo ní zavedla dost velký kroužek s krásným přívěskem.Nedba­la jsem na její řev a také do druhé bradavky zavedla stejný krou­žek.Jitka tam ležela naprosto vyčerpaná a jenom tiše vzlykala.Po-líbila jsem jí a opatrně hladila prsa. A je to!”, utěšovala jsem jí.Tak už mě odvaž!”, vykřikla Jitka a začala trhat pouty. Ten kousek okurky, co z ní koukal, jsem si zastrčila do kundy a začala jí šukat.Odvaž mě!”, kvílela Jitka.Rozvazovala jsem šátky🡕 , držící jí ruce a Jitka si hned sáhla na prsa.Aúúú!”, zakvílela, když se dotkla šperků v bradavkách.Nesahej si na to!”, příliš pozdě jsem jí varovala.Vytáhla jsem jí okurku z kundy a odvázala jí i no-hy.Pomalu!”, přidržela jsem jí je.Áááá....úúúú!”, stejně kvílela, když jsem jí je pustila a ona se snažila dát je k sobě. Néé!Pusť mě!”, kvílela, ale snažila se slézt se stolu.Pomohla jsem jí a Jitka chtěla dojít k zrcadlu, aby se na sebe podívala. Aúú ...úúú!”, kvílela s každým krokem, ale stejně tam musela dojít, aby se na sebe podívala. Je to krásné, ale kdyby to tak nebolelo!”, stále kňučela.Tak si lehni a nech to zahojit!”, poradila jsem jí a doved­la jí k posteli.Ještě dlouho pofňukávala, než usnula.

Lehnula jsem si vedle ní a také usnula. Ráno mě probudilo, jak mě Jitka tahá za řetízek v klitorisu.Oto­čila jsem se, abych měla hlavu mezi jejíma nohama a začala jí lízat kundu.Jitka začala čím dál víc vzdychat, tak jsem jí chytila za kroužky v pyskách a pořádně jí kundu roztáhla, abych se jazykem dostala co nejhlouběji.Jitka nejprve naříkala, ale jak jsem se jazy-kem dostávala stále hlouběji, její nářek se změnil ve slastné vzdy-chání. Áááááá!”, vykřikla, když jsem jí zuby chytila za ten nádherný šperk v klitorisu a lehce za něj zatahala.Přitiskla se mi kundou na ústa, aby zmenšila ten bolestivý tah za čerstvě propíchnutý klitoris. Ale náhle se rozechvěla a odměnila mě tím nejlahodnějším mo-kem, který jí vytryskl z její studánky.Přisála jsem se k ní tak, že mi neunikla ani kapička.Jitka se také přisála k mé kundě a tak jsme se tam zmítaly v návalech orgasmů. Pojď, něco zkusíme!”, táhla jsem Jitku do pokoje, když jsme se nasnídaly.Otevřela jsem šperkovnici a vytáhla tři řetízky.Připnula jsem je Jitce na kroužky v bradavkách a k tomu nádhernému šper-ku v klitorisu, i když se tomu bránila.Druhé konce řetízků jsem si připojila ke svým šperkům.Začala jsem se lehce pohupovat v ko­lenou a řetízky se začaly houpat.Cítila jsem, jak mi kunda vlhne, až mi to začíná téct po nohách.

Jitčino bolestné kvílení se rázem také změnilo ve slastné vzdy-chání.Opatrně jsem udělala krok vzad, až nám řetízky napnuly bra­davky i klitorisy. Ááááá......úúúúúú!”, vykřikla Jitka a rychle také udělala krok.Pojď!”, chytila jsem jí za ruce pomalu couvala.Ře-tízky se zase rozhoupaly a oběma nám to dělalo velice dobře. Chvíli jsme tak chodily, ale když s námi stále častěji cloumal or­gasmus, musely jsme se odpojit, abychom si neutrhly bradavky či klitorisy. Je to nádherné, ale ještě to moc bolí!”, Jitka se držela za bra­davky i klitoris.Tak to zkusíme příští víkend!”, řekla jsem jí, když už se chystala domů.Domluvíme se s Petrem a prožijeme víkend společně!”, loučila jsem se s ní.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: BDSM, Bisex, Extrémy, Orál

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře