Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Cesta vlakem v sobotu večer erotické povídky

Cestovat vlakem v sobotu večer mě nikdy nebavilo. Vlastně mě nebavilo cestovat vlakem vůbec. Kdykoliv. Ale od toho dne jsem začala mít jízdu vlakem i docela ráda. Nastoupila jsem v Praze na Hlavním nádraží do rychlíku z Ústí nad Labem a jela do Brna, domu, za přítelkyní. Kupé z kraje byly zase přeplněný, a tak jsem zalezla do nejvzdálenějšího, kde na sedadle odpočívala jen velká taška a nikde nikdo.

Usedla jsem. Souprava se konečně rozjela a já se dívala na nádraží mizící ve tmě. Za pět minut přišla asi sedmnáctiletá dívka a sedla si vedle tašky. Jste hodná, že jste mi jí pohlídala." Zřejmě si mě s někým spletla. Není vůbec zač, " odpověděla jsem pravdivě. Slečna ve mně vzbudila zájem. V mozku se mi rozehrál film s představami, jak ji pomalu svlékám a prsty ji pronikám do pochvy; saji její bradavky a poštěváček. Tok představ přerušilo - Přistoupili?" Podala jsem průvodčímu jízdenku a vzala si ji po štípnutí zpět. Opět jsem se ponořila do představ. Cítila jsem tuhnutí bradavek a i pomalu zvětšující se skvrnu na kalhotkách. Za pět minut po odjezdu jsem se zvedla a vyšla do uličky. Na setinku pohlédla z okna a vrátila se. Nebude vám vadit, když zamknu a zatáhnu závěs?" zeptala jsem se. Snažila jsem se tomu dodal neutrální tón, abych nic nenaznačila. Ne, taky nemám ráda, když spím a vleze mi do kupe někdo cizí." Zamkla jsem a zatáhla. Horečně jsem přemýšlela, jak ji dostanu. Teď, řekla jsem si a přisedla jsem vedle ní. Trošku znejistila. Nebojte se, chtěla bych si popovídat a nerada mluvím přes celé kupé. Nepovolaní by mohli něco zaslechnout, " zalhala jsem. Rozpovídaly jsme se na běžná témata. Postupně z ní nervozita opadávala a na první zastávce vše bylo v pohodě. Dokonce jsem se dozvěděla, že nemá kluka. Vlak prudčeji cuknul při rozjezdu a já potvora zneužila situace. Ruka mi jako náhodou spadla na její stehno a svezla se do něm. Nebránila se. Spíš zaraženě seděla a mlčela. Přejela jsem po stehně znovu. Opět nic. Neboj se. Bude to moc příjemné. Naučím tě nejpříjemnější dotyky, " položila jsem jí druhou ruku kolem ramen. Já, já, ne... nevím, " koktala. Ještě jsem nikdy s nikým nespala." Moc ráda tě do všeho zasvětím, " sunula jsem ruku pod její minisukni. Nahmatala jsem její kalhotky a něžně pohladila látku kryjící její štěrbinku. Opatrně jsem vklouzla pod látku a hladila jemné stydké pysky. Přitiskla jsem se k ní ještě těsněji. Volnou rukou jsem jí pomohla sundat si svetr🡕 a tričko🡕 . Okouzlily mě její hezká prsa. Osvobodila jsem jedno a rty se přisála na pomalu se zahrocující bradavku. Z úst jí vyšel slabý sten. Nadzvedla se. No tak, bude to rozhodně pohodlnější, " pomohla jsem jí stáhnout sukni🡕 . Dobře, že jsem zamkla a zatáhla. Přiblížila jsem se k ní a něžně ji políbila. Vzrušovala mne její mladost, nevinnost a nezkušenost v milování. Rozhodila jsem po podlaze svojí a její bundu🡕 , takže vznikla provizorní postel. Položila jsem jí na rozprostřené věci a roztáhla jí nohy. Sundala jsem jí konečně kalhotky a dívala se na nahé tělo. Svlékla jsem se taky donaha a přiklekla k ní. Prsty jsem roztáhla její dírku a vsunula do ní špičku jazyka a začala s ní kmitat. Skoro vyjekla. Otočila jsem se a nastavila jí vlastní dírku k hraní.

Pochopila, co žádám a nesměle začala hladit vnitřky mých stehen. Postupně přešla na projíždění pochvy jazykem a prsty. Nezdála se zase tak neinformovaná, určitě si to sama dělá a ví kam sáhnout, aby mi dopřála plné vzrušení. Jemně tiskla můj klitoris mezi zuby a slízávala mi ze stěn pochvy vzrušení. Prohnula jsem se a opřela se plnou vahou prsama o její pevně stavěné břicho. Cítila jsem její vzrušení; nemohla jsem se jí nabažit. Toužila jsem jí představit své přítelkyni a udělat si celou noc plnou žhavého milování a orgasmů. Již jsem nedokázala potlačovat déle nastupující orgasmus a udělala se. Přisunula jsem se dírkou co nejblíže k jejím ústům, aby si mohla vychutnat moje vytékající šťávy a vůni vzrušené ženy. Nechala jsem jí, ať si se mnou dělá, co chce. Stále jsem se třásla orgasmem. Pohled na orgasmus ženy a silné vrážení prstů do pochvy jí dopřály vzápětí vychutnat si první vyvrcholení při milování. Vyčerpaně se zhroutila na moji hruď a přitulila se k mému levému prsu, jenž začal cumlat. Do Brna jsem si vše ještě jednou zopakovaly; tentokráte jsem jí nechala, aby vedena vlastní touhou a přáními si dělala, co chce s mojí jeskyňkou a celým tělem. Fantasticky ji dokázala honit prsty. Na hlavním nádraží v Brně jsme se rozloučily. Dala jsem jí svojí vizitku a zašeptala, ať mě někdy navštíví, že si to ráda zopakuji; buď sama nebo ve třech se svojí přítelkyní. Tentokráte jsme se k sobě chovaly jako dobré kamarádky, abychom neupoutaly pozornost, jelikož někteří lidé stále nedokářou pochopit nárok na lásku lesbických žen.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře