Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Chceš znát moje tajemství? erotické povídky

"Chceš znát moje tajemství?" zeptala se mě, přičemž mi hleděla hluboko do očí. "Ano, " odpověděla jsem. Lišácky se usmála, chytla mě za ruku a odtáhla mě do nějaké místnosti. Vyndala klíček ze své podprsenky a odemkla dveře. Když je otevřela , nevěřila jsem vlastním očím. Uprostřed pokoje byla velká postel a kolem ní různé pomůcky k BDSM.

"Tak co, chceš být mou děvkou?" zeptala se mě a já bez přemýšlení vykřikla - "ano, má majitelko!" Opět se usmála tím svým šibalským úsměvem. Vzala mě a hodila do postele. Strhla ze mě všechno moje oblečení , a pak vzala provazy a přivázala mě s nimi k rohům postele. I ona se svlékla. Všimla jsem si jejího malého znaménka na levém prsu. Viděla, jak se jí na něj koukám a zakřičela - "tak ty mě budeš očumovat jo? Děvko!" Vzala bičík a začala mě mlátit. Zpočátku mě mlátila lehce, ale pak mě mlátila čím dál tím víc. Z pokoje se ozýval jen můj křik. "Omlouvám se, má majitelko, " řekla jsem. "To bys měla. Tak co? Už ti vlhne ta tvoje kundička?" "Ne, přitvrďte, prosím." Nebyla to tak zcela pravda. Byla jsem jako oceán vlhkosti, ale líbilo se mi, jak mě mučila. Po chvíli přestala a z malého košíku pod postelí vyndala pár kolíků na prádlo. "Věříš mi?" zeptala se mě. "Ano, do toho, prosím, " ujistila jsem ji. Věřila jsem ji ve všem, co se mnou dělá. Líbí se mi to, tak moc. Vzala do ruky dva kolíky a skřípla mi do nich mojí zvlhlou kundu. Pak vzala další dva a těma mi skřípla bradavky. Zaječela jsem bolestí. Příjemnou bolestí. Na chvíli zmizela, a když se vrátila, v ruce držela červenou svíčku. Kývla jsem, ona se pousmála a přistoupila ke mě. Začala mi vosk vylévat na prsa. Křičela jsem bolestí, ale jí to nezajímalo. Pomalu s tou svíčku sjížděla níž a níž, až mi polévala mojí kundu. "Ach!" vykřikla jsem. Odložila svíčku, vzala dva prsty a vložila mi je do úst se slovy - "kuř!" Začala jsem jí její prsty pomalu oblízávat. Po chvilce přidala další prst, až nakonec jsem měla v puse její čtyři prsty. Sundala mi kolíky a pokračovala. Když byla moje kundička dostatečně zvlhlá, vyndala ty prsty z mojí pusy a bez varování je vrazila do kundy. "Ehh, " vzdychla jsem. Začala mi to dělat. Je jediný člověk, který mi to dokáže tak dobře udělat - jak pusou, tak prsty. "Tak co, ty kurvičko, líbí se ti to?" Pár sekund mi trvalo, než jsem ze sebe vydala - "ano". Když už jsem byla v tom nejlepším, vyndala prsty a sáhla pod postel. Připínák. Obří připínací dildo, které vypadalo jako skutečný masivní péro. "Prosím, pokračuj, prosím!" prosila jsem ji. Nasadila si ho a bez váhání mi ho vrazila do pičky. "Rychleji, prosím!" vzdychla jsem. Začala zrychlovat. Do toho mi začala svými hravými prsty přejíždět můj klitoris. "Kurva! Kurva!" křičela jsem. Nepřestávala. Zrychlila ještě víc. Začala jsem se všemožně kroutit na té posteli. Chytla jsem se provazů v tom nejlepším a z mé kundy se vyřítil vodopád rozkoši. Vyndala pomalu dildo a strčila mi ho do pusy.

Ještě jsem se z toho skvělého orgasmu nevzpamatovala. "Tak co?" zeptala se mě. "Nejlepší tajemství, které mi kdo kdy prozradil, " řekla jsem jí, ona si sundala připínák a svojí kundou si sedla na moji pusu. Začala po ní pomalu jezdit a mezitím mi rozvázala ruce. Chytla jsem jí za její dokonalý zadek a přirážela jsem jí víc na můj jazyk. Chytla se předku postele a začala vzdychat. Lehce jsem jí skousla její vlhkou kundičku , takže trošku vzlykla, ale hned jsem zase pokračovala. Sem tam, sem tam. Po pár minutách ze mě slezla a odvázala mi nohy. Lehla si na mě a dali jsme si 69. Aby to nebyla obyčejná 69, sáhla po bičíku a začala mě s ním mlátit. Když jsme se obě blížily k orgasmu, naše těla se rozechvěla. Obě dvě jsme navzájem zrychlovaly do té doby, než jsme se obě udělaly. Slezla jsem z ní a lehla si vedle ní. Ještě chvíli si pohrávala s mojí stále zvlhlou kundičkou, a pak řekla - "tak kdy si to zopakujeme?" Usmála jsem se a plná potěšení jsem odpověděla - "hned zítra."

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky, Erotické pomůcky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře