Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Citronkovy slipy erotické povídky

Bylo mi už dost přes dvacet a já se rozhodl se vydat zpět do školních lavic. Chtěl jsem si dokončit středoškolské vzdělání na dvouletém denním nástavbovém studiu zaměřeném na stavebnictví. Bál jsem po tolika rocích, že už mi to ve škole nepůjde. A měl jsem pravdu. Z původní čtyřicítky zájemců do pololetí vypadlo patnáct kluků. Byl to ryze chlapecký ročník a já tam vegetoval jako nejstarší ve třídě.

To, že myslím na kluky jsem zjistil už v období před vojnou, masturboval jsem u fotek mužů slipařů, rubrik M+M v inzertních časopisech a u hetero porna mě už dva roky bral výhradně onen báječný mužský nástroj. A tady třída kluků kolem 19. let. Nádhera pro každého, koho tělo stejného pohlaví bere. Nebudu tu popisovat ty trable s učením, bylo to opravdu náročné studium, matematika jako maturitní předmět a mnohý z nás to nedával. Já se do pololetí celkem chytil a díky zkušenostem z praxe jsem mohl poradit v odborných předmětech i klukům, kteří to nedávali tak dobře. O tělocviku při převlékání jsem okukoval své spolužáky obdivným ale nenápadným pohledem. Tehdy vrcholil boom slipů a všichni jsme je nosili. Kluci už byli krásně vyspělí, skvěle se jim rýsoval penis, občas si ho podrbali, prostě nádhera. Nejvíce mne zaujal jeden z mladíků. Tajně jsem mu přezdíval Citronek. Nosil velmi často slipy v barvě citronu a slušely mu fakt skvěle. Byl menší postav, ale vybaven musel být suprově, protože bouli měl značnou. Zřejmě nosil i slipy o něco menší, jinak jsem si to vysvětlit neuměl. Citronek dost zaostával ve znalostech učebních předmětů, moc mu to nešlo. Rozhodl jsem se mu pomoci. Sešli jsme se nejprve v hospodě v pátek odpoledne, kde při pár pivech atmosféra roztála hned. Alkohol mu chutnal docela dost a na moji nabídku reagoval se slovy - " Hele, budu rád když mi pomůžeš, ale platit ti nemohu, nemám nic. Fotr mi nedá , k tomu pivo a tak, chápeš. " "Ale jistě, chápu. .", odpověděl jsem. Dohodli jsme se na druhý den u mně v chalupě, neboť jsem bydlel již sám. Přišel a opravdu jsme se začali scházet pravidelně, ale nad učením. Moc se mi líbil a nenápadně jsem zkoušel dotyky letmé, úsměvy, ochotu ve všem poradit. Vždy trochu zrudnul a když jsme se jednou těšili z úspěšně vyřešených rysů v odborném kreslení, načnuli jsme i nějaký alkohol🡕 z produkce jeho táty. Citronek se najednou podrbal přes rifle mezi nohama a já na tom oči mohl nechat. " Hergot, ty máš, ale bouli. .Už o těláku se ti pěkně rýsoval. ". řekl jsem přiškrceným hlasem. Podíval se na mně a potichu zašeptal - "Asi ho chceš vidět, co? Ty náznaky mi stačily. Ale jen mezi náma. ." Rozepnul si zip a stáhl uplé džíny, objevily se krásné žluté slipy a jeho úd v nich už mírně topořil.

Bez ptaní jsem mu sáhl po tom obrovi a osahával mu i pod gumičkama, kde jsem ho lehce drbal. Začínal topořit ještě víc a chrochtal už skoro blahem jak jsem mu drbal. Při bližším pohledu bylo zřejmé, že mu už barva slipů v oblasti péra mírně bledla. Sedl jsem si za něj a jemně jsem mu honil až do klasického tempa. Po chvíli se mu vejce přitáhly k tělu a exploze snů mi skončila v dlani i na koženkové sedačce. Byl v té chvíli nádherný a oddychoval krásně klukovsky. Celý rok a půl jsem mu pomáhal s učením a držel se docela dobře. Bohužel v závěru mu síly došly a k maturitě nebyl připuštěn. Těžce to nesl, ale o druhý pokus už se nesnažil. Poděkoval mi mrknul na mně s tím, že máme tajemství. Já mu řekl - " Něděkuj, to já tobě mohu poděkovat, za to cos mi dovolil. Nikdy na ty chvíle s tebou při víkendovém honění nezapomenu. A díky za to, že jsi mne pochopil. "

Léta uběhla já se s ním setkal jen jednou ve spěchu v jistém marketu. A k tomu z dálky. Opět jen letmý pohled. Oběma čas přísně měřil. Oba máme pivní břicha a plešatíme. Půvab zmizel, jen vzpomínka na jeho slipy zůstala stále v mé hlavě.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Gay

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře