Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Co bylo na louce, zůstane na louce erotické povídky

Bylo krásné odpoledne, 28 °C a já jako každý den okolo 4 hodiny, se začla oblékat že půjdu vyvenčit svého psa. Mám velkého labradora jmenuje se Laky a hrozně ráda s nim chodim na dlouhé procházky, na louku která je kus od mého baráku. Bylo okolo čtvrt na 5 a já vycházela z paneláku. Prošla sem louku a mířila skrs les. Když sem prošla celkem malý les byla tam další louka a u ní pramenila řeka. Louka byla nádherná, svítilo na tí slunce a byla jsem překvapená že ji ještě neznám.

Šla sem kus podél řeky a viděla jsem z dálky že na louce leží nějaký kluk nebo muž a kus od něj běha podobný pes jako je můj Laky. Nevěděla jsem kdo to je ale čim blíž sem byla tim víc mi někoho připomínal.

Když sem byla asi 20 metrů od něj zjistila jsem kdo to je. Byl to jeden kluk kterého potkávám často na louce. Je hrozně krásnej a tipovala bych ho tak na 20 +-. Jenže jak sem byla blíž a blíž, všimla jsem si že něco dělá. Měl trochu stáhlé kraťasy🡕 a honil si ptáka. Byl to šok! Málo kdy potkám kluka co se mi líbí jak masturbuje na louce.. Měl zavřené oči a najednou když slyšet moje kroky, otevřel je, dal si kalhoty🡕 nahoru, sedl si a dělal jakoby nic. Bylo to celkem vtipný a já se držela jen tak tak abych se nezačla smát. Jenže když sem byla uplně blízko něj, zjistila jsem jak moc krásnej je. Měl nádherný hnědý vlasy a oči mu svítili zeleně. Když v tom se na mě usmál velkým úsměvem a řekl "ahoj". Byla sem zaskočená a koktavě odpověděla "ah..ahoj". Stoupl si a řekl "teď je mi celkem trapně.. Asi si viděla co.." a než to dořekl přerušila sem ho a řekla mu "v pohodě, když na to přijde chuť tak proč se tomu bránit" a společně sme se tomu zasmáli. Byl hrozně roztomilej a povídali sme si tam ještě asi 15 minut. Pak sme si sedli a já si všimla že mu stojí. Byla sem z toho uplně vzrušená, dlouho sem s nikym nic neměla tak sem měla chuť do opíchat na místě. Chvíli bylo ticho a pak se na mě otočil, přisedl si blíž a řekl že jsem hrozně krásná, a že to neříká jen proto že je nadrženej. Zaskočilo mě to ale měla sem chuť mu říct ať na to vlítnem že sem taky nadržená.Cítila jsem jak sem mokrá a tak celkem roztáhla nohy, dala ruku pod kraťásky🡕 a začla si dráždit poštěvák. On si toho nejdřív nevšiml až po chvíli co jsem začla mírně hekat. Nejprve na mě koukal, asi nevěřil vlastním očím, a pak se nademnou naklonil, začal mě líbat, mojí ruku odhodil pryč a nahradila ji jeho ruka. Dráždil mě tak moc že sem přímo tekla jak ta řeka.. Začal mě prstit a já hekala. Vytáhl si ptáka a jednou rukou si honil a druhou mě prstil. Prstil rychle a dvěma prstama, bylo to hrozně krásný a já po chvilce cítila orgasmus. Moje tělo se celý chvělo a já uplně skučela slastí.. Šťávy ze mě tekly jako blázen a on po chvíli následoval s orgasmem. Vystříkal se mi na podbříšek a pak na prsty kterýma mě prstil nabral jeho mrdku a já to všechno z jeho prstů slízala. Chytil mě do vzduchu, posadil si mě do klína ale tělem k jeho tělu, svlíkl mi tričko a podprsenku, já jemu tričko a začal znovu ale já mu honila. Prstil tak drsně ale mě to strašně vzrušovalo. Cucal mi u toho bradavky a já mu hezky honila ptáka kterej poslušně stál. Pak mě přestal prstit, a mojí kundičku si hezky nasadil na čůráka. A už jsme jeli.. Moje pevný kozičky mi u toho hopsali a mi hezky šukali na louce.

Oba jsme hrozně sténali a já si u toho ještě dráždila poštěvák takže sem hrozně chtěla šukat víc a víc. Šukal mi kundu silně a rychle, mlaskalo to já ho měla hrozně hluboko. Cítili jsme že už budem.. A když to přišlo oba jsme si to strašně užili. Orgasmus byl dlouhej a úžasnej a pocit stříkání jeho teplýho čerstýho sperma v sobě byl krásnej. Pořád sem mu seděla na péru a líbali jsme se. Pak sem ho ze sebe vyndala ikdyž sem vubec nechtěla. Očistila jsem mu ho pusinkou, on mě kundičku taky, chvíli jsme ještě navzájem masturbovali a pak šli domů. Chodím k němu nebo si to rozdáváme na louce a je to prostě skvělý.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře