Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Čokoládový kluk erotické povídky

Ráno mě probudili sluneční paprsky pronikající do mé postele a řev nějaké sekačky nebo co a tak jsem se z donucení všech okolních vlivů přesunul do koupelny a pak k televizi, jenže jak už to tak bývá, tak zrovna v prázdninový den nic kloudnýho nedávali, a tak jsem přemýšlel, jak zase ten další den proflákám. Ve městě nuda a doma taky nuda, všichni kamarádi byli v tahu a já nemohl ani nikam s nikým zajít a tak mě napadlo, že zajdu na plavecký stadion, abych si zvedl morálku s těch krásných chlapců v plavkách.

Sebral jsem a vyrazil jsem. Chvilku jsem si sedl na lavičku a pozoroval jsem, jak chlapci skáčí do vody a hrají si. Po chvilce jsem si ale všimnul jednoho krásnýho kluka vypadal na 12 a měl krásnou čokoládovou pokožku a malý plavečky, které se mu zařezávali pořád do zadečku. Po nějaký době, co jsem od něho nemohl odtrhnout oči jsi mě asi všimnul a pak jsem mohl pozorovat i malou erekci, jak se mu rýsuje v malinkatých dětských plavkách. Ani nevím, jak dlouho jsme do sobě koukali, ale po nějaké době vzájemného prohlížení se chlapec osmělil a šel ke mně. V tu chvíli jsem zpanikařil a nevěděl jsem co mám dělat, ale mé dobré sebevědomí mě přilepilo k lavičce, tak jsem se ani nehnul. Chlapec se pomalu připlížil a sedl jsi vedle mě a zeptal se mě, zda nemám cigaretu, když jsem mu řekl, že nekouřím, tak se usmál a řekl, že on taky ne, ale že chtěl nějak začít konverzaci. Pak se mě zeptal, zda se mu líbim a tak jsem ze sebe vykoktal, že strašně moc. Vůbec jsem nečekal, že tak malý kluk budu tak otevřený a tak jsem ze sebe také zchodil ostych a začal jsem se s ním bavit, tak jako on se mnou.

Pak mě ten chlapec chytl z ničehož nic za ruku a táhl mě k záchodkům, tam otevřel dveře od kabinky a pobídl mě ať jdu dovnitř. Já jsem Radim, a ty? zaznělo z jeho krásných úst. A tak jsme se ještě před malou akci🡕 čkou seznámili. Pak si Radim stáhl plavky ke kolenům a s dominantostí my přikázal ať mu začnu kouřit. Koukal jsem jako cvok, že my takový malý pinčl rozkazuje, ale na druhou stranu asi poznal, že nejsem moc aktivní a tak se toho chopil on a já byl spíše jen pasivní. A tak jsem klesl na kolena, chvilku jsem si prohlížel ten jeho ztopořený nástroj a pak jsem ho jednou rukou chytl, stáhl předkožku a celého ho zasunul do pusy, druhou rukou jsem mu sem tam promasíroval kouličky a také párkrát zajel prstem do jeho čokoládoví dírky.

Bylo to nádherný, držet jeho krásný malý dětský penis ve své dospělé ruce. A přitom se sem tam dívat do jeho modrých azurových očí. Pomalu jsem cítil, že mu začíná v penisu škubat a tak jsem se připravil na výstřik. V puse jsem podržel jen jeho růžoví žalud a celou délku čůráka jsem honil, jako diví a přitom jsem mu druhou rukou dráždil zadeček, abych mu dopřál krásný a dráždiví orgasmus. Radim, začal vzdychat strašně nahlas, až jsem se bál, že nás někdo uslyší a pak z něho vylétávali bílé chuchvalce jeho mrdiny. Bylo toho až moc a všechno jsem nestíhal polykat, většina toho skončila na mém tričku🡕 . Pomalu jsem z Radima olízal všechny zbytky z jeho pinďíka, a pak jsme se chvilku dívali z očí do očí, než se ke mně Radim přiblížil a dal my pusu na pusu, nechtěl jsem to skončit jen jedním polibkem a tak jsem nedovolil, aby se naše ústa oddělila a tak se líbali, jak nerozluční milenci. Po několika minutách mě Radim zastavil, natáhl jsi plavky a dal my svou adresu s tím, že se mám zítra zastavit dopoledne, že bude sám doma. Naštěstí bydlel jen kousek ode mě, ale nikdy jsem si ho nevšiml. A tak jsme se rozloučili a šli jsi každý po svém.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře