Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Davidův deník erotické povídky

Byl horký letní den, slunce pražilo a já se dvěma kámoškami jsme se rozhodli jít do aquaparku. Já se jmenuju David a moje kamarádky jsou Diana a Lucka. Diana, za každé situace má smysl pro humor, je černovlasá a má tvářičku která by se prima líbala. I přesto že Je velmi štíhlá tak má fakt velký kozy. Ale v tomto díle je důležitější Lucka. Ach Lucka, Je to šestnáctileté holka ale tělo má tak na osmnáct, jistě znáte typy těhhle holek. Má krásné rovné hnědé vlasy a nádhernou tvář s úžasnými lícními kosti.

Hrudník jí tvoří fakt pevná prsa. Nejsou sice nějak obvzlášť velká ale jsou dokonalá. Jsou akorát do ručky - P. často nosí úplé bílé tílko v které jí vyniknou ty nádherná ňadra a její štíhlé boky. K tomu si povětšinou vezme černé leginy. Ah, ona mi to dělá snad naschvál, vždycky se zohýbá pro něco nebo si je poposunuje nahoru jako by přesně věděla na co myslím při pohledu na ní. Ale hlavně při pohledu na tu krásnou a dokonale tvarovanou prdelku. Vždycky když se protahuje tak jí prosvítají její tanga a to se mi skoro vždycky zvedne. O jejích nohách se snad asi nemusím zmiňovat, jsou štíhlé jako nohy antilopy. Ale teď už zpět k příběhu, jdeme do aquaparku a normálně si jdeme koupit lístky pro tři osoby, už jsme skoro u pokladny, když vtom se stala hrozná věc (i když později mi nepřišla až tak hrozná). Dianina máma jí zavolala a ona musela jít domů. Nicméně my s Luckou jsme si stejně koupili vstupenky a dostali jsme klíče od šaten. Já jsem měl převlíkací kabinku, ale protože jsou Lucčiny rodiče zatraceně nóbl ona dostala šatnu grande pro VIP osoby. Sedím v kabince bez trička a kalhot, mám na sobě jen trenýrky. Potom si stoupnu a stáhnu si je dolů. Užiju si ten skvělý pocit volnosti, když je člověk nahý. V zrcadle se začnu prohlížet. Napřed obličej, pak ramena, hrudník, břicho a. Kouknu se na můj penis. dívám se na každou jeho část a potom rukou sjedu blíž k němu. Uchopím ho a mám nutkání si ho pohonit a taky bych to býval udělal, jenomže mi zvoní telefon. Zvednu ho, je to Lucka! "Co je?" "Já nemůžu jít ven v těch plavkách vypadám hrozně!" "Ale klid, jsem si jistý, že vypadáš skvěle." "Pojď se sem podívat!" Ukončila náš rozhovor. Natáhl jsem si plavky, oblečení jsem rychle hodil do tašky a pospíchal jsem jak jen to šlo. A to hned z několika důvodů. Nejen že jsem Lucku v plavkách ještě neviděl, ale navíc s ní budu sám v tlumené místnosti a oba budeme polonazí. Přiběhl jsem ke dveřím od šatny, už jsem chtěl zatáhnout za kliku, když jsem si uvědomil... Moment! Zaklepal jsem. "Pojď dál" Ozvalo se zevnitř. Vstoupil jsem tedy a tam jsem ji spatřil! Krásnou štíhlou postavu, jemnou pleť bez jakéhokoliv pupínku.Měla dvoudílné plavky pleťové barvy. Horní díl byl velice pevný, takže jen utvrzoval dojem jejich pevných prsou. Měla krásné ploché bříško. Pak jsem očima sjel níž a myslel jsem, že jsem v nebi! Měla tangové plavky! Nemohl jsem se dočkat, až ji uvidím zezadu, tak jsem vymyslel rafinovaný plán.

Zeptala se - "Vypadám hrozně, co?" A já na to - "Zatoč se mi prosím." Když se otáčela, byl to pohled k nezaplacením, nejenom že jsem viděl její krásná jemná zádíčka a štíhlé nožky, ale taky ten sakra pěknej zadek! Její prdelka byla tak jemná a tak kulatá. Byla pevná a zatraceně dokonalá. Když jsem ji spatřil, měl jsem nutkání z ní servat ty plavky a udělat jí to hezky zezadu. Touhle dobou už moje plavky doslova obrýsovaly moje dlouhé a rovné péro. Když se otočila zpátky položila mi otázku - "Hrozný co?" Já jsem udělal tři kroky k ní, stála před lavičkou uprostřed šatny. Já jí chytil za ramena a řekl jsem skoro šeptem - "Jsi dokonalá". Ona se usmála a její ústa se přiblížila k mým. Chytila mě kolem pasu a políbila mě. Nejspíš to myslela jako přátelské políbení vděčnosti, ale mě nešlo přestat! Začal jsem jí líbat a ona mi polibky vracela, rukou jsem jí přitom jezdil po zádech a pod lopatkami, prstem jsem zavaďoval o rozepínací část vrchního dílu plavek. Ona mě držela za krk. Po chvíli jsem sjel těsně nad její zadek a hladil jsem jí tam. Byl jsem rád že pořád stojíme a že nejsme přitisklí tělo na tělo. Né že by se mi to bývalo nelíbilo, ale obával jsem se, že by byl trapas, kdyby na břichu ucítila mé tvrdé péro. Pak už jsem to ale nemohl vydržet. Sjel jsem rukou až na tu její krásnou prdelku a přejížděl jsem po ní. Vychutnával jsem si každičký kousek její kůže, neustále jsem po ní přejížděl, z poloviny na polovinu. Ona si mě ale přitiskla k tělu. Nebyla však nějak znechucená že ucítíla mého tvrdého dlouhého ptáky na svém těle, spíš se jí to líbilo a při líbání začala vzdychat. Další zážitek bylo to, jak jsem cítil její kozy na mém hrudníku.

Byly úplně silně přimáčknuté a hodně se posunuly z košíčku, né však úplně. Pak se stala skvělá věc. Lucka sjela rukou napřed do mích plavek a začala osahávat můj zadek, později se v plavkách dostala až k penisu. Obejmula ho svojí hebkou dlaní a začala jezdit nahorů a dolů. Pak mi plavky stáhla úplně a začala mi ho honit mnohem intenzivněji. Já jsem jí rozepnul vrchní díl plavek a sáhnul jsem jí na prsa. Nechtěl jsem je však dlouho osahávat, abych jí udělal taky dobře, když mi ho honí a tak jsem si vzal jedno prso do ruky a začal jsem ho lízat jazykem. Po chvíli už jsem chtěl, aby s masturbací přestala, nechtěl jsem se udělat dřív, než začneme píchat. Tak jsem její ruku oddělal a položil jsem jí na záda na lavečku. Pak jsem jí stáhl tanga, řekl jsem si, že lízání její pindy vynechám, páč už jsem se vyřádil na kozách a chtěl jsem jít rovnou na věc. Naklonil jsem se na ní a vnikl jsem do ní pomalu. Ona vzdechla. Pak jsem se začal posouvat tam a zase zpátky. Pořád dokola. Ona vzdechala a propínala záda.Já jsem jenom zrychloval a viděl jsem jak heká čím dál rychleji a jak se jí její kozy houpou nahoru a dolů. Pak jsem si na ní úplně lehl a pořádně jsem jí začal šukat. U toho jsem držel v jedné ruce její prso a druhou jsem se přidržoval lavečky. Ta se totiž posouvala a vrzala zároveň s námi. V části když jsem byl zrovna v ní jsem najednou přestal. Hlavu jsem spánkem položil na její levé ňadro a dýchal jsem rychle, ona taky. Bylo to jako když dosprintujete. Pak jsem se postavil a jí jsem otočil. "Ty mě chceš vohnout?" Zeptala se ještě se zrychleným dechem. Já jsem jen řekl - "Jo, chci tě!"A podíval jsem se na tu dokonale tvarovaou prdelku, tak jdu na to pomyslel jsem si.

Ona byla na čtyřech na lavičce její kozy směřovaly dolů. Byla celá nahatá a byla celá moje, celá její alabastrová pleť včetně té dokonalé zakulacené prdelky. Kleknul jsem si k ní zezadu na lavičku a začal jsem jí šoustat! Bylo to divoké a zvířecí. Ona vzdychala i já jsem vzdychal, připadal jsem si jako lev v říji. Neustále jsem vnikal do její prdelky, tam a zpátky. Lavička se celá vyklala a její prsa se pohupovali ve směru a rytmu našeho tantrického a divošského obřadu. Hekala, vzdychala, křičela ať nepřestávám, ale já jsem cítil, že to na mě jde! I když to bylo obtížné, tak jsem na poslední chvíli vytáhl ptáka ven z Lucky a vystříkal se na podlahu šatny! Považoval jsem tuto vzrušující příhodu a začátek nového vztahu!

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře