Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Den s lesbickou kamarádkou erotické povídky

Spali jsme nazí. Nebyli jsme připraveni na to, že někde budeme nocovat. Po probuzení jsme všichni po baráku chodili nazí a snídali venku. Dali jsme si kávičku a Petra řekla, že nás provede po městě. Souhlasili jsme. Oblékli jsme se. Já si na sebe vzal tílko🡕 a kraťasy🡕 , Jitka volný top a kratičkou, elastickou minisukni, ve které přijela. Vyšli jsme ven a Jitka se na zahradě ve stoje vyčůrala do trávy. Tak jsme vyrazili. Petra vzala auto a odvezla do středu města. Obešli jsme náměstí, navštívili nějaké muzeum. Občas jsem viděl, jak Jitce vypadlo prsíčko z topu. Petra jí ho pohladila. Ona zase Petře vytáhla minišaty, a odkryla jí kundičku. Pro mě bylo nové zjištění, že Petra nemá kalhotky🡕 pod kratičkými letními minišaty. Pak jsme šli na věž. Nechal jsem je jít první a kochal jsem se pohledem na jejich kundičky. Byl to krásný pohled. Tam jsem nebyl sám, kdo je viděl. Holky si z toho nic nedělaly. Při cestě zpátky byly kundičky vidět více. Holky se spíše zajímaly o sebe. Hladili se, Petra v jednu chvíli strčila dva prsty do kundičky, když zrovna nebyl poblíž nikdo jiný, jen já. Když jsme šli dál po náměstí, sedli jsme si do kavárny. Tam jsme si dali kávu🡕 a šli dál. Holky si řekli, že půjdou do obchodů. Jitka chtěla, abychom jeli do nějakého obchodu, kde mají všechno u sebe. Petra se usmála a zavezla jí do obchodu, který mají Vietnamci. Tak se tady podíváme. Jitka si vybrala minišaty a v kabince si je zkoušela. Nezatáhla si úplně. Viděl jsem, jak si je zkouší a svléká se donaha.

Vzala si je a šla se podívat na boty🡕 . Tam byl mladý prodavač, který po Jitce a Petře se zájmem koukal. Já dělal, že je neznám a jen pozoroval. On se zeptal, jestli mají nějakou představu, pak jedny přinesl a nabídl ji vyzkoušení. Postavil se před ní a čekal, jestli jí boty🡕 budou. Jitka nelenila, sedla si a už jak si sedla, viděl jsem kundičku. Stál jsem asi tři metry za prodavačem, tak ji musel vidět také. Při obouvání dala nohy od sebe a kundička ji zasvítila do obchodu a pěkně se roztáhla. Po vyzkoušení se na něj podívala, vrátila mu je a řekla, že si je nevezme. Poděkovala. Prodavač začal nabízet další. Snažil se a měl úspěch. Petra se sehnula i ona mu ukázala kundičku. Pak Jitce podává kozačky a řekla jí. "Ty by tě slušely." Při tom na ní mrkla. Jitka si sedla a opět si zkoušela boty🡕 , tentokrát kozačky. V tom mě penis stál v kalhotách🡕 . Byl jsem jako v mrákotách. Najednou za mnou slyším " Z dovolením," a kolem mě prochází nějaký starší chlápek. Jak viděl Jitku, zarazila se a řekl spontánně směrem na mě. "To je nádhera, když ženská je bez kalhotek🡕 . Už vím, proč tady stojíte." Ještě jednou se podíval a šel dál. Ani netušil, že patříme k sobě. Pak jsme si vyšli na oběd do zahradní restaurace. Tam se holky začaly hladit a bylo vidět, že by si to nejraději rozdaly hned tam. Navrhl jsem, jestli nepojedeme. Souhlasily. Na parkovišti mezi auty se Jitka zastavila a ve stoje, jak to umí, se krásně ve stoje vyčůrala. Pak jsme nasedli a jeli jsme ke kamarádce domů. Jak jsme dojeli, ještě na zahradě se začaly osahávat a Petra začala lízat kundičku Jitce pod sukýnkou.

Já stál nahý u nich a jen se díval. Pak si lehly do trávy a rozdávaly si to j krásné 69. Jitky zanedlouho stříkala. Ale pokračovaly dál. Já si to nad nimi dělal. Bylo to krásné. Nechtěl jsem je rušit a kochal se něčím, co jsem ještě na živo neviděl. Najednou Petra hlasitě zasténala a bylo vidět, jak se zmítá v neskutečně krásném orgasmu. Pak jsme si všichni dali kafe a šli na nádraží. Jitka měla na sobě to samé, v čem přijela. Těšil jsem se, na cestu vlakem. Nastoupili jsme do vlaku a moc lidí nejelo. Sedl jsem si proti ní. Hned jsem viděl kundičku. I když měla nohy u sebe, bylo poznat, že kalhotky🡕 nemá. Ona dal nohy od sebe a nechala mě kochat. Když přistoupil nějaký starší pán, sedl si vedle mě, ale po chvíli se pohoršeně zvedl a odešel. Když přišel revizor, ukázal jsem mu jízdenky a všiml jsem si, že Jitka má jednu kozičku z volného topu venku. Bylo to vzrušující. Když odešel, Jitka si klekla, rozepla mi zip u kalhot, vyndala mi ho a začala kouřit. Strkala si ho do krku. Bylo to neuvěřitelně vzrušující. Nevěděl jsem, jestli někdo přijde nebo jen nepůjde kolem. Byl jsem rychle. Stříkal jsem ji do pusinky. Jitka to spolykala a posadila se jako způsobná žena s nohama křížem. Domů jsme přijeli večer, a to už jsme šli spát. Jitka byla po tom dni dost vyčerpaná.

🕙 Přidáno 6.10.2021
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře