Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Děvka na prodej erotické povídky

Jmenuji se David a je mi 14 let. Po smrti svého otce jsem zůstal bydlet s nevlastní mámou Laurou, která mě vychovává už od dětství, tudiž jsem si myslel, že se nemám čeho bát a že se o mě postará. Otec byl podnikatel, kterému obchody docela šly, takže o peníze taky nebyla nouze.

Ani přesně nevím, kdy nastal bod zlomu. Po půl roce jsem si začal všímat, že si mě matka pořád prohlíží. Nebyly to žádné sexuální pohledy, spíš si prohlížela změny na mě. Přeci jen už mi táhlo na patnáct let a začalo to na mě jít vidět. Rychle jsem se vytáhnul do výšky, začal jsem díky sportu nabírat svaly, hrubnul mi hlas.

Bylo to ráno jako každé jiné. Máma mi připravila snídani jako vždy. Čaj, rohlík se šunkou a sýrem a nějaké ovoce. Hladově jsem si sednul ke stolu a začal jíst. Když jsem vše snědl, tak si matka sedla vedle mě. Chytla mě za ruku, usmívala se - Víš, já jsem byla zvyklá nic nedělat. Tvůj táta vydělal peněz dost a já si celý den mohla užívat, jenže to by teď muselo skončit. Prostě jsem si to zařídila...

Mluvila pořád dál, ale já už ji moc nevnímal. Začala se mi motat hlava a chtělo se mi děsně spát. Přestal jsem vnímat svět kolem sebe a s velkou únavou přivítal tmu.

První, co jsem slyšel, když jsem přišel k sobě, byly mlaskavé zvuky a vzdychání. Ve vzduchu jsem cítil podivný velice intimní pach, ze kterého se mi zvedal žaludek. Zkusil jsem se pohnout, ale nehnul jsem se ani o milimetr a to mě probralo z letargie úplně.

Prudce jsem otevřel oči a zalapal po dechu. Úplně nahý jsem seděl pohodlně v křesle, ke kterému jsem byl za zápěstí a kotníky přivázaný. Ústa mi vyplňovala měkčí kulička, díky které jsem nemohl vydat, kromě kňourání, ani slovo. Nevěřícně jsem sledoval scénu před sebou.

Byl jsem v ložnici mých rodičů a z křesla jsem měl perfektní výhled na postel, kde se odehrávala scéna jako z porno filmu. Moje matka si to tvrdě rozdávala s nějakým chlápkem.

Týpek ležel na posteli s roztaženýma mírně pokrčenýma nohama a má matka se nabodávala na jeho tvrdé péro. Seděla zády k němu, takže jsem dokonale viděl její totálně mokrou kundu, jež se lačně nabodávala na jeho kůl. Když si všimla, že jsem vzhůru, rozdráždilo jí to ještě více a přidala na tempu. Její pevný kozy se houpaly do rytmu a ona začala vřeštět jak pavián. Týpek pod ní funěl a lehce jí vycházel boky vstříc. Rukou ji lehce zezadu nahmatal poštěváka a začal ho masírovat. Oba se nevyhnutelně blížili k vrcholu, přidávali na tempu a hecovali se svým hlasitým projevem. Po chvíli týpek chytil matku za boky, tvrdě si jí několikrát přirazil a za hlasitého sténání se oba udělali.

Byl jsem naprosto v šoku. Nemohl jsem tomu uvěřit. Seděl jsem tam a sledoval jak se oba dva vášnivě líbají. Leželi tam vedle sebe, pozorovali můj nevěřícný výraz, šeptali si něco a smáli se. Odvrátil jsem hlavu. Nechtěl jsem se na ně dívat. Byli nechutní.

Já jsem Robin. Představil se mi chlap a tím opět získal mou pozornost Tvůj fotr neuměl šoustat, takže jsem tvojí mámu chodil tajně mrdat já, zatímco ty jsi byl ve škole a tvůj fotr ve firmě. Začal jsem se vzpouzet, měl jsem na toho hajzla vztek. A matka? Děvka jedna zasraná to je.

Robin si mě chvíli prohlížel, pak vstal a došel ke mně Hodně jsi se změnil. Začíná z tebe bejt chlap. Tvoje máma nechce chodit do práce, takže to za ní uděláš ty. Znám spoustu hodných strejdů, co za tebe rádi zaplatí. Chtějí ze mě udělat děvku! Znovu jsem zalomcoval provazy, ale nebylo to nic platné. Pohlédl jsem na matku se slzami v očích, ovšem ta se jen zasmála.

Robin si přede mě kleknul a drze se mi smál do obličeje. Jemně uchopil můj ještě chlapecký penis. Začal ho velmi jemně třít Tohle se jim bude vážně líbit. Teď za něj dostaneš nejvíc Pronesl k mojí matce, jež spokojeněodpočívala na posteli.

Ať jsem chtěl nebo nechtěl, začalo se na mě projevovat dráždění penisu. Robin to prostě uměl. Držel ho pevně a přitom jemně. Pohyby jeho ruky byly k zbláznění. Pomalu jsem sténal do roubíku a napínal své tělo ve snaze dostat víc, když v tom Robin vzal moje péro do úst.

Všechno kolem mě jako by potemnělo. Jezdil po penisu jazykem nahoru a dolů, sál žalud a strkal si celý penis do pusy. Myslel jsem, že omdlím. Bylo to něco tak dokonalého. Snažil jsem se oddálit orgasmus, co to šlo. Marně. Za hlasitého funení jsem dosáhl svého první orgasmu bez masturbace.

Robin se na mě díval s úsměvem. Poplácal mě po stehnechJeště nestříká. Je to vážně ještě dítě. Bude se líbit. Usmíval se na mojí matku. Podle jejího výrazu byla s mým výsledkem maximálně spokojená.

Ztěžka jsem oddechoval a sledoval svůj malý penis, jež právě zažil něco mimořádného. Můj mozek si začal pomalu uvědomovat, co se vlastně stalo doopravdy. Byl jsem svědkem toho, jak šuká moje máma a byl jsem orálně znásilněný cizím chlapem. Po tváři se mi začaly kutálet slzy.

Nemáš důvod řvát, buď na sebe pyšný Pronesla matka, zatímco vstala z postele, přesla ke komodě a začala se přehrabovat v šuplíku. Robin mi zatím sundal roubík, ovšem zaklonil mi prudce hlavu a stisknul nos, takže jsem musel nechat pusu otevřenou, pokud bych se nechtěl udusit.

Mezitím matka našla, co hledala. Strčila mi do pusy něco kovového, mačkala jednu stranu a tím mi roztahovala čelisti od sebe. Nakonec jsem měl pusu otevřenou dokořán a nemohl ji zavřít. Odvázali mě a rychle se mnou praštili na postel. Snažil jsem se bránit a dal jsem jim pořádně zabrat, ale nebylo to nakonec nic platné. Přivázali ma do písmene X ke sloupkům postele. Robin ztěžka oddechoval vedle mě a máma mi zatím připevnila pod koule nějaký kroužek a na penis jakousi kovovou klec. Vše nakonec zajistila malým zámečkem. S hrůzou jsem si to prohlížel. Můj penis byl doslova v pasti.

Dáme si ještě jedno kolo? Zeptala se matka Robina, který se na ní místo odpovědi jen usmál. Máma vylezla po čtyřech až ke mně, tak, že jsem měl její kundu před obličejem. Robin si za ní klekl, jemně se dotkl její kundy. Lehce přejížděl rukou přes poštěvák a vstup. Viděl jsem, že má ruku mokrou od kundí šťávy. Přisunul se blíže a jedním mocným přírazem se do ní dostal. Matka vyhekla blahem a začala se znova nabodávat na jeho čůráka.

Tentokrát jsem všechno viděl z detailní blízkosti. Velký ztopořený péro se v pravidelném tempu vynořilo a znovu zavrtalo do dychtivé kundy. Při každým přírazu mu pleskly koule o matčinu píču a při každém vytažení na můj obličej ukáplo trochu kundí šťávy. Zvedal se mi z toho žaludek. Zkoušel jsem uhýbat hlavou, ale bylo to k ničemu. Byli tak blízko mého obličeje, že jsem ten hnus měl nakonec i ve vlasech. Moje péro ovšem bylo jiného názoru. Kdybych neměl tu zatracenou věc, tak by mi jistě stál. Místo toho jsem cítil silné nutkání sáhnout si na uvězněného ptáka. Bylo to k zbláznění. Doslova mi v něm tepalo.

Mrdali dlouhou chvíli, když Robin zahlásil, že už bude. Matka z něho slezla a on se rychle přesunul k mému obličeji, zandal svoje dlouhý péro do mé rozevřené pusy a přirážel jako smyslu zbavený.

Dělalo se mi zle. Chtělo se mi zvracet. Začal jsem se znova bránit, ale Robin mi chytil hlavu jako do svěráku a pokračoval dokud se s křikem nevystříkal do mé pusy. Něco málo se mi podařilo vyplivat, ovšem drtivou většinu jsem v té panice spolkl

Začal jsem plakat a prosit je ať mě už nechají být. Se smíchem oba opustili ložnici...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Tom (2023-07-13):
Chcel by som veľmi pokračovanie.