Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Divadelní orgasmus erotické povídky

Otočila jsem se, zase se na mě koukal. Seděli jsme vedle sebe sami v poslední řadě v malém divadle a sledovali druhé ze tří dějství nepochopitelné hry. Ten kluk byl snad nejtuctovější ze všech. Mohl být stejně starý jako já a pořád se na mě díval. Zvedla jsem na něj obočí, usmál se. Otočila jsem se, zase se na mě koukal. Seděli jsme vedle sebe sami v poslední řadě v malém divadle a sledovali druhé ze tří dějství nepochopitelné hry.

Ten kluk byl snad nejtuctovější ze všech. Mohl být stejně starý jako já a pořád se na mě díval. Zvedla jsem na něj obočí, usmál se. Usmála jsem se taky, ani nevím proč. Pak se ke mně naklonil a pošeptal mi, že kdyby mi řekl, co si právě představoval, asi bych si odsedla. Zadívala jsem se zpátky na jeviště s trochu otráveným výrazem. Bočním pohledem jsem sledovala výraz, který říkal, že si to říkal. Tak jsem se nadechla a položila mu dlaň na stehno. Přestal dýchat. Po chvíli jsem ruku zase zvedla a položila ji na svoji nohu, měla jsem strach, že se udusí, pokud se hned nenadechne. Vzpamatoval se rychle, chytl mě za zápěstí a vrátil moji ruku k sobě. Připadala jsem si jako jehla gramofonu, lehce uchopena a pomaloučku posunována na to správné místo. Položil ji výš, než jsem si před tím troufla já. Jakoby omylem jsem si protáhla prsty a dotkla se jeho poklopce. Teď pro změnu dýchal skoro slyšitelně. Líbilo se nám to oběma. Usmála jsem se na něj, ale nemohl to vidět, protože měl přivřené oči. Všimla jsem si, jak má dlouhé řasy. Dostala jsem chuť mu do nich jemně fouknout a políbit ho na víčka. To se ale v divadle a navíc s cizím klukem nedělá. Pak mi došlo, kde se ho právě dotýkám a zasmála jsem se znovu. Tentokrát si toho všiml. Chytl moji ruku a přesunul ji celou na místo, kde už byla viditelná boule. Vždycky si připadám jako královna. Automaticky jsem prsty zajela dolů po švu jeho džín a měnila jsem tlak jednotlivých prstů. Sykl a nějaká obrýlená spoludivačka se na něj otočila. Oba jsme se tvářili maximálně zaujati hrou. Vzrušilo mě to. Pokračovala jsem v masírování a on si přes klín přehodil svetr🡕 . Vsunul pod něj ruku a zadržel mě. Myslela jsem, že nechce riskovat nepříjemnosti, ale pletla jsem se. Uspěchaně si rozepnul knoflíčky a lehce mou ruku nadzdvihl. Dělala jsem, že nechápu, ale on se jenom opřel a slabě zaklonil hlavu. Naklonila jsem se k němu a šeptla mu, ať mi vede ruku nebo mi řekne, co mám dělat. Zjevně si přál mě políbit, ale to jsem mu nedovolila. Mí přátelé a přátelé mého přítele seděli pod námi.

Chtěl mi něco povědět, ale chraplavým hlasem se špatně šeptá. Vrátil tedy ruku pod svetr🡕 . Už jsem na ni čekala, hladila jsem ho od předloktí až po hřbet ruky, plynule sjela k rozkroku a zpátky až k předloktí a zpátky k boxerkám... On si je ale shrnul a já se dotkla hladké rozpálené kůžičky jeho penisu. Vytáhl ruku a zaryl nehty do sedadla. Chtěla jsem zkusit, jak se dokáže ovládat. Lehounce jsem mu ho hladila, silně třela i objížděla jedním prstem. Dívala jsem se na jeho soustředěný výraz a chtěla jsem, ať se dívá i on na mě. Nohy jsem zapřela o opěradlo sedadla před sebou, vyhrnula si sukni🡕 a zajela prsty pod kalhotky. Přestala jsem si s ním hrát a když ke mně natočil hlavu, viděla jsem, že jsem vyhrála. Zašeptal, ať mu to nedělám, ale opatrně se dotkl mé nohy. Přikývla jsem a on se jemným hlazením dostal až k mé ruce. Uvolnila jsem mu místo. Musel být starší než vypadal, protože to, co zvládl jedním pohybem, jsem nemohla svést na erotickou cizí atmosféru divadla plného lidí. Kousala jsem si do rtu jenom si ho užívala.

Když se začalo v sále rozsvěcet, oba jsme sebou přistiženě trhli a neobratně vrátili ruce tam, kam patří. Byl na tom na první pohled hůř než já. Počkali jsme až se davy přesunou k bufetu a vyšli za nimi. Úplně se mi klepaly nohy. Moje skupinka už v kuřárně probírala ozvučení a hru světel a stínů. Omluvila jsem se odešla. Rozhlédla jsem se a uviděla povědomého kluka se svetr🡕 em nenápadně přitisknutým k pasu, jak hledá židli🡕 na kterou by se posadil. Protáhla jsem se kolem něj a vyšla s přeplněné místnosti. Pochopil.

Vydal se za mnou. U dveří ke kancelářím pustil svetr🡕 na zem. Když jsem ho tam uviděla stát tak vzrušeného, cítila jsem, jak pulzuju. Přišla jsem k němu a přitiskla se. Zabručel, když jsem se zvedala na špičkách a zpátky. Třela jsem ho takhle asi minutu, když mě přitlačil ke stěně a stáhl si rozepnuté kalhoty🡕 i s boxerkama. Sundala jsem si kalhotky. Když mě zvedal k sobě, vyhrnula se mi sukně🡕 až k pasu. Vnikl do mě prudce, přesně jak jsem to chtěla. Nohama jsem ho objala, jednou rukou mu rvala košili🡕 na zádech a druhou jsem se zarývala do stěny za mnou. Byl úžasný, musela jsem mu to říct. Chraptivě se zasmál a položil mi hlavu na prsa. Až teď jsem si  všimla postav vedle nás. Lekla jsem se, ale pak jsem si vzpomněla, že je to jenom zrcadlo. Jenom? Nemohla jsem od nás odtrhnout oči a cítila jsem, že už brzo přijde krásný, silný, divadelní orgasmus. Docházela mi síla, ale chtěla jsem ho ještě cítit v sobě. Když se naše pohledy střetly v zrcadle, napjala jsem všechny svaly a on vzdychl hruběji než obvykle. Ještě chvíli mě držel nahoře a jenom jsme se uvolněně, něžně líbali. Potom mě pomalu spustil dolů. Ucítila jsem, jak mi po stehnech stéká jeho teplo a uvědomila si, že takhle si zpátky do sálu sednout nemůžu. Ještě jednou jsme se políbili a poslala jsem ho zpátky, protože přestávka už určitě skončila a spolu se vrátit nemůžeme. Kývl, políbil mě do vlasů a odešel. Odešla jsem taky. Domů. Za dva měsíce máme další předplatné...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře