Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dlouhá noc na chatě erotické povídky

Vyběhla jsem z domu jako by za mnou hořelo. To prase, nadávala jsem v duchu na svého přítele, kterého jsem bez ohlášení navštívila a našla ho s jinou v posteli. A s jakou - byla to nějaká stará kurva, který visely cecky až na břicho ! Musím si dát panáka na uklidnění, řekla jsem si, když jsem se ocitla u jednoho baru, sídlícího na konci ulice. Objednala jsem si dvě vodky s džusem, jeden panák skončil ihned v mém žaludku, druhý ve sklence s džusem a já z ní pomalu ucucávala. Všimla jsem si, že vedle u stolu mne pozoruje celkem slušně vyhlížející pán, ale věk jsem u něho nebyla schopna určit.

Snad padesát, možná i víc. Asi už začal působit alkohol🡕 neboť i když nejsem vysazená na starší pány ( mimochodem Patrik od kterého jsem právě utekla byl můj druhý kluk v životě, což v mém věku - je mi 21 let, nesvědčí o tom, že bych se chtěla stát lehkou děvou ), když na mne dotyčný kývl, zda by mohl přisednout, souhlasila jsem. Objednal další vodku a připili jsme si na tykání. Jmenoval se Míla a docela dobře se s ním povídalo. Vedle u stolu seděli dva docela pěkní kluci, pořád se na nás dívali a culili se jako pitomci. Budu už musel jít Eliško, nechceš zavést domů. Byla jsem ráda, že mi to nabídl, neboť jsem cítila, že alkohol🡕 em mi nějak těžkly nohy. Zavedl mne ke svému vozu a najednou jsem cítila jak mne uchopily dvě pevné ruce a tlačily mne na zadní sedadlo, kde už seděl jeden z kluků, kteří seděli u vedlejšího stolu. Vedle mne si sedl ten druhý a říká Mílovi. Vidíš, šlo to celkem dobře ne, jedeme. Ve zpětném zrcátku jsem viděla Mílův škleb a došlo mi, že jsem naletěla. Prosila jsem , aby mne nechali být, ale ozval se jen huronský smích a Mílův hlas mi právě sděloval, že zažiju tu nejbáječnější noc v životě. Ujížděli jsme tmou a já ač jsem se z počátku vehementně bránila jsem seděla již úplně nahá a musela si nechat líbit osahávání, olizování, dokonce i bolestivé okusování mého těla a prstění mé suché kundičky.

Nevím jak dlouho jsme jeli, cesta se mi zdála nekonečná, ale najednou jsme zastavili u nějaké chaty. I když jsem se snažila vymanit z jejich objetí nebylo mi to nic platné. Ocitla jsem se v přepychově zařízené chatě a skončila na kožené sedačce. Choulila jsem se v jejím rohu a rukama se snažila zakrýt svá prsa i kundičku, ale samozřejmě se mi to nedařilo. Míla odešel pryč a ti dva už úplně nazí s povislými čuráky se ocitli vedle mne u sedačky. Svalili mne na záda, jeden mi začal roztahovat nohy a druhý se snažil vpravit svého již pěkně ztopořeného čuráka do pusy. Když jsem se do něj zakousla, dostala jsem facku jako hrom až jsem se kousla do jazyka. Raději jsem ho začala kouřit. No vidíš ty krávo, že to jde, asi máš ráda, když Tě u toho pořádně zfackujeme a pak budeš jako beránek co ? Najednou jsem zahlédla Mílu. Byl nahý, ocas mu stál jako svíce a natáčel moje utrpení na kameru. Posaďte tu lacinou couru ať se mi sama předvede řekl těm dvěma, kteří sice chvíli protestovali, neboť už by si rádi zamrdali, ale nakonec Mílu poslechli. Roztáhni hnáty a ukaž mi pěkně tu svou nadrženou kundu řekl Míla a poklekl k mým nohám. Když jsem odmítla, přilétla další facka a já začala plnit všechny příkazy.

Roztahovala jsem si pysky, vytahovala závojíčky, prstem přejížděla přes poštěváček a i když jsem se snažila nedat najevo, že tyto hrátky ovládám k svému uspokojování dobře a provádím je často, zradila mne má kundička, ve které to za chvíli začalo pěkně mlaskat. No vidíš, už se Ti to začíná líbit ty couro, konstatoval Míla a přikázal, aby do mne jeden z nich konečně zarazil čuráka. Jooo už jí prcám děvku zasranou, má pěkně těsnou píču řval a mrdal mne jako šílený. Ležela jsem bez hnutí a to se Mílovi moc nelíbilo. Přirážej ty couro a než jsem stačila splnit jeho příkaz dostala jsem další facku. Přirážela jsem se k tomu nadrženému čuráku a když Míla zařval, abych řvala slastí, začala jsem ječet jako Viktorka u splavu. Konečně začal stříkat a já musela roztahovat kundičku, aby Míla mohl natáčet vytékají sperma. Za chvíli mi ale přikázal, abych si klekla na zem a druhý mne začal tvrdě šoustat zezadu. Tuto polohu miluji, ocas do mne vniká pěkně hluboko a já na chvíli zapomněla, že jsem zde proti své vůli a za chvíli vykřikovala rozkoš při právě prožívajícím orgasmu. Až silná rána řemenem mne vrátila do reality. I ten druhý právě stříkal do mé kundičky a Míla opět zaznamenával opouštění semena z mé kundy. Tak teď sis pěkně zamrdala s mladejma ty couro a teď se budeš věnovat mně. Míla předal kameru jednomu z kluků, stačil říct, že nesmí nic uniknout a už mne za vlasy táhl na sedačku. Ani neřekl co ode mne očevává a dostala jsem z každé strany facku až mi hlava poskočila a z očí kanuly slzy jako hráchy. Neřvi a vyhul mne ty špinavá couro ! Musela jsem uznat, že jeho čurák byl nejtlustší a nejdelší a já si ho rvala až na mandle jen abych zase nedostala facku. Když začal stříkat musela jsem se na to dívat a mít neustále otevřenou držku ( tak to nazval Míla ). Semeno mi teklo po obličeji a kluci křičeli, že to bude senza film. Utři jí tu držku a podej mi nářadíčko a ty pořádně toč, velel Míla. Omdlévala jsem již při pohledu na podnos na kterém ležely různé kleštičky, svorky, jehly a tlustá zapálená svíčka. Prosím néé, křičela jsem, když Míla vzal svíčku a plamenem přejel kolem mé bradavky. Jen řvi couro a co říkáš na tohle a už mi přikládal kleštičky k jedné bradavce a zacvakl jí do nich. Příšerný řev z mých úst je však přivedl k dalšímu huronskému smíchu a v kleštičkách skončila i druhá bradavka.

To už jsem se bolestí počúrala a byla potrestána tím, že mi začal Míla pálit chlupy na kundičce. Příšerný puch se linul chatou a já nepříčetně řvala až jsem zcela ochraptěla. Narvi jí to do kundy, podával Míla tlustého uměláka jednomu z nich a sám mi začal odstraňovat kleštičky z bradavek. Cítila jsem jak mi pomalu vniká to tlusté bidlo do kundičky a viděla Mílu jak se blíží k mé bradavce s velkou jehlou ve které měl navlíknutý provázek. Křičet už jsem nemohla a tak jsem jen nesouhlasně kroutila hlavou. Culil se na mne, uchopil bradavku mezi prsty a vší silou do ní zapíchl jehlu. Omdlela jsem, ale to se Mílovi nelíbilo. Několika fackami mne probral a přikázal mi abych se na to hezky dívala. Právě protahoval provázek bradavkou a silně za něj tahal. Bylo to něco příšerného, ale musela jsem totéž vydržet i na druhé bradavce. Vidíš, přišla si lacino k piersingu ty couro. Už jsem ani nevnímala, že mám ucpanou kundičku tím obrovitým umělákem a jen tiše trpěla a čekala, kdy už to konečně skončí.

Bohužel, trvalo to ještě moc dlouho. Musela jsem ještě snést všechny ocasy ve své panenské prdelce a nakonec i toho obrovitého čuráka, kterým mi natrhli svěrač. Rány řemenem byly tím nejmenším zlem, které jsem prožívala. Probrala jsem se až v nemocnici, kam mne odvezl řidič, který mne našel nahou a zbědovanou u silnice. Po týdnu mne propustili z nemocnice a po příchodu domů mne čekal šok. Ti prasata si z mé občanky opsali adresu a poslali mi kopii kazety, samozřejmě, že s jejich zaretušovanými ksichty. Od mé příhody už uplynul víc než rok a já se bojím s nějakým klukem navázat známost. Jste první, kromě policie, kterým jsem se svěřila a chtěla bych tím jen upozornit všechny ženy, aby nenaletěly tak jako já i když je to velice těžké. I Míla vypadal jako seriozní člověk a pak se ukázal jako největší zvrhlík.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Znásilnění, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře