Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Domácí harém erotické povídky

Jedno páteční odpoledne se vrátila moje žena Jana domů o chvilku později a říkala, že na ulici potkala naší kamarádku Veroniku s kterou se zakecala a protože jako správné ženské si stejně nestihli všechno říct pozvala ji na sobotní večer, že si to musí dovykládat. Veronika prý bude sama, protože manžel pracující u zahraniční firmy je služebně v cizině a syn, který chodí do nějakého turistického oddílu je celý víkend pryč.

Mně to nevadilo. Protože Veronika byla příjemná a pohledná žena jejíž štíhlá postava, pěkně tvarovaný zadeček a prsa vypadající tak na dvojky ve mně vždycky vzbuzovaly erotické představy.

Veronika přišla večer kolem osmé hodiny, na sobě měla tříčvrteční kalhoty🡕 a rozepínací halenku s docela velkým dekoltem, takže bylo na co koukat. Manželka Jana byla o něco menší asi 160 cm vysoká, štíhlá postava s menšími prsy, ale i za ni se dosud muži otáčeli. Na sobě měla bílou minisukni a oranžové tričko. Holkám jsem nalil červené vínko a já si podal domácí slivovičku. Jana tu moji slivovičku neviděla ráda, protože na mně působila jako afrodisiakum a v posteli jsem pak byl k neutahání. Vždycky mi vyčítala, že ona už byla dvakrát hotová a já jsem pořád nechtěl skončit, takže druhý den měla kundičku celou bolavou. Veronika byla holka co na srdci, to na jazyku, takže nám líčila takové věci z rodinného života, které by jsme manželka ani já nikomu cizímu nesvěřili. Také tento večer ubíhal v družném hovoru a špásování, Veronika nám také líčila jak její muž měl nedávno vážné zdravotní problémy, z kterých se naštěstí již dostal, ale od té doby úplně ztratil zájem o sex. Jana mně přitom před časem vykládala jak ji Verča popisovala jak často a kde všude možně doma šukají. Teď však Veronika tvrdila, že už si na to tak zvykla, že ji šukačka ani nechybí. Čas při hovoru rychle utíkal, holky již dopíjeli druhou sedmičku vínka a já spokojeně říkám, připadám si dnes jak paša v harému, po každém boku krásnou ženu, jen ty břišní tance tomu chybí. Veronika na to hned zareagovala a říká - to přece není žádný problém, mrkla po očku na Janu, zesílily hudbu, kterou jsme dosud měli jen jako tlumenou kulisu a začaly se přede mnou svíjet a kroutit zadečky. Po chvilce koukání jsme je popíchl, že ale tanečnice v harému nejsou přece tak zahalené. Holky se chvilku dívaly navzájem šibalsky do očí a pak říkají to ale není taky problém. Dále se kroutily v tanečním rytmu a při tom se začaly navzájem svlékat. První zvedla Jana ruce nad hlavu a Veronika ji stáhla tričko, potom na oplátku začala Veronice rozepínat knoflíčky halenky, takže během chvilky byla také jen v podprsence. Tím však neskončily a Jana pokračovala rozepnutím a stáhnutím kalhot Veroniky což ji ona hned oplatila sundáním sukýnky. Při tom se pořád koukaly navzájem do očí. Hudba začala nějaký ploužák a holky se vzájemně chytily za zadečky, těsně se k sobě přitiskly a začaly se třít prsama. Ze začátku všechno začalo jako sranda a divadlo pro mne, ale nyní bylo zřejmé, že to holky pořádně rozparádilo a celé vzrušené si to užívají. Tření prsama v podprsence asi nebylo to pravé, tak jejich ruce si navzájem rychle rozeply a odhodily podprdy, takže už jim zbývaly jen kalhotky. Holky se podívaly na mne jak na to reaguji, mrkly šibalsky na sebe a říkaly - tak páníček by chtěl nahé tanečnice a sám je ještě úplně oblečený, to musíme rychle napravit, vrhly se na mne a začaly mne svlékat. Naoko jsem se bránil a užíval si zápas s dvěma téměř nahými rozdivočelými ženami. Samozřejmě během chvilky jsem skončil nahý s ptákem, který stál jak svíčka.

Přitom jsem využil blízkost obou holek a při zápasu jsem jim stáhnul i kalhotky. Když jsem zůstal nahatý nechaly mne holky na pokoji a věnovaly se znovu tanci. Zrovna se hrál zase ploužák, holky se k sobě těsně přitiskly tak, že si navzájem strčily do rozkroku nohu té druhé a začaly si kundičky dráždit třením o stehno partnerky.Také jejich ruce nezůstaly v klidu a dráždily bradavky kolegyňky. Bylo to pro mně ohromně vzrušující a celou podívanou jsem sledoval s honěním ptáka. Skladba ještě nedohrála a holky se již svezly na koberec v poloze 69, vzájemně si roztáhly nohy a začaly si prstit a vylizovat kundičky. Když jsem viděl, jak jsou už divoké, měl jsem obavy, jestli na ně budu stačit a tak jsem naznal, že by to chtělo nějakého pomocníka. Rychle jsem ze šuplíku vytáhl vibrátor, vrazil ho Janě do ručky a ta nemeškala a začala s ním dovádět v rozkroku Veroniky. Přitom si klekla před rozkrok Veroniky na všechny čtyři a vystrčila svou krásnou kulatou prdelku s vyholenou roztouženou kundičkou. Bral jsem to jako jasnou výzvu, vrazil jsem do ní svou tvrdou kládu a Jana hned začala divoce přirážet. Přes její rameno jsem sledoval, jak i Veronika s vibrátorem v kundě vrtí zadečkem a vydává hlasité zvuky vzrušení. Jana byla už od předešlého dráždění s Veronikou tak nabuzená, že jsem po chvilce šukání ucítil orgastické stahy svalstva její pochvy a Jana se při hlasitých výkřicích udělala.

Párkrát ještě pomalu přirazila, sjela z mého dosud neukojeného čuráka, hlasitě oddechující si lehla vedla nás a rukama jemně hladila a dráždila prsa Veroniky. Teď se mě hodily účinky slivovičky, protože mě ještě čekal úkol uspokojit i Veroniku, kterou mě s vibrátorem v kundičce Jana přenechala. Rychle jsem jsem přesunul k rozkroku Veroniky a párkrát ji ještě kundičku projel umělákem. Když jsem ho z ní vytáhl a nasadil žalud mého ptáka k ústí její jeskyňky, pozvedla svůj klín a lačně se na něj nabodla. Konečně se mi splnil sen a já se dočkal sexu s Verunkou, protože často jsem si při sexu s manželkou představoval, jak ta svíjející se žena pode mnou je ona. Veronika zatínala drápky do mého zadku až to bolelo a pomáhala abych se do ni dostal co nejhlouběji. Po chvilce mrdačky si stáhla nohy k sobě, přitiskla si je k prsám čímž se její zadeček krásně vypnul a zpevnil a já jsem při pronikání do krásně těsné díry začal stříkat do její jeskyňky. Když Veronika ucítila teplé semeno ve své kundičce tak jsem již po pár zásunech mého ptáka cítil prudké stahy svalstva její pochvy a křeče celého jejího těla. Vyčerpaný a hlasitě oddechující jsem ještě s čurákem v její dirce zůstal ještě ležet na ní, pak jsem se překulil na záda mezi obě holky a aby si nezáviděly, oběma jsem chvilku hladil jejich vlhké pipinky.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Bisex, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře