Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Doprovod na nádraží erotické povídky

Jednou večer po odpolední náročné akci🡕 jsem vyprovázel svou kamarádku na autobus. S touto kamarádkou si občas vyhovíme a zašukáme si. Naučil jsem ji spoustu nových věcí v sexu a jedna z nich měla přijít dnes a to jsem to ještě netušil.

Byli jsme oba dva lehce ovlivněni alkohol🡕 em a bylo později večer, když jsme došli na autobusové nádraží, kde i v tuto pozdní hodinu bylo dost lidí. U její zastávky stálo asi 15 lidí a my jsme čekali na žlutého anděla pod stříškou malinko bokem lidí, ale ne tak daleko, aby neviděli, co děláme.

Již delší dobu plánujeme, že si to rozdáme někde na veřejnosti a máme kvůli tomu uzavřenou i sázku, jen to mělo být v kině pod rouškou tmy a kde nebude téměř nikdo. Z ničeho nic, když jsme tak postávali pod stříškou, mi jej kamarádka začala hladit přes kalhoty🡕 . Podíval jsem se jí do očí a viděl jsem nadrženost jako už dlouho ne. Neřekl jsem nic a ona to vzala do svých rukou. Honila mi čuráka čím dál víc a po chvilce se odhodlala a mého čuráka osvobodila z kalhot. Já jsem se mezitím rozhlédl, zda na nás nemíří nějaká bezpečnostní kamera a zkontroloval úhel, jestli není vidět pod ruku mé kamarádky. Vše se zdálo naprosto v pořádku a tak jsem nic nenamítal proti tomu, když můj čurák ochutnal čerstvý vzduch. Chvíli jsme jen tak stáli a ona mi jej jemně hladila, aby nějak zvlášť nehýbala rukou, jenže po chvíli ji stoupla odvaha a mého čuráka již viditelně honila. Koukl jsem na lidi, kteří od nás byli pár metrů, a viděl jsem, že se občas někdo podívá a zřetelně zkoumá, co tam děláme. Kamarádka je šikovná a já měl co dělat, abych hned nevystříkl. Jenže co jsem si nemyslel, kamarádka chtěla vidět můj konec a tak neváhala a opatrně se sehnula a mého čuráka párkrát zasunula do své pusy, jenže to se vestoje a nenápadně dělat nedá. Takže přešla zpět k honění a mě již netrvalo dlouho a začal jsem stříkat. Většina z mého spermatu skončila šikovně na zemi vedle mé kamarádka a to málo co ji zůstalo na ruce, obratně slízla. Uklidila mi čuráka do kalhot a odešla do autobusu, který již stál na svém místě a nastupovala tudíž jako poslední. Díky tomu si vychutnávala pohledy všech přítomných a jedna mladá slečna se za ní zálibně otočila a zamrkala.

Nikdy jsem se nenadál, že toho bude má stydlivá kamarádka schopná, ale od té doby se v těchto exhibicionistických prak🡕 tikách vyžívá. A mě to taky baví.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Exhibicionisté, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře