Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Druhý zážitek s Adamem erotické povídky

Po našem prvním vášnivém sexu jsme to s Adamem dělali ještě hodněkrát... Doteď jsme tajní milenci a milovali jsme se snad v každé místnosti v domě. Poprvé to bylo nezapomenutelné, ale podruhé snad ještě lepší... S Adamem jsme se dohodli, že zaplatíme jeho rodičům večeři na lodi, abychom měli trochu soukromí. Jen, co jsme zůstali doma sami, vrhl se na mě. Popadl mě za ramena a agresivně mě přitlačil na stěnu.

Hned jsem cítil Adamův jazyk projíždějící má ústa. Strčil mi ho tam snad celý, cítil jsem, jak si hraje se směsicí našich slin. Já jsem ho mezitím hladil po zádech, až jsem se svezl k jeho zadnici. Ty krásné, pevné, vystrčené půlky... Najednou mnou projela obrovská vlna vzrušení, jak mě víc natlačil na stěnu, až mi šlápl na nohy a strčil jazyk hluboko. V té mrazivě uspokojující agónii jsem mu zabořil prsty tak hluboko do svalnatých půlek, až zaúpěl a přirazil mě ještě hruběji ke zdi. V tom se jedna jeho ruka svezla níže a svými jemnými, dlouhými prsty mě tvrdě popadl za varlata a prudce zatáhl dolů, až se mi zatočila hlava. Je mi horko. Projíždí mnou jedna vlna vzrušení za druhou. Chci ho. Vezmi si mě celého, Adame! Svlékám mu tričko a házím ho někam do neznáma. On mě odlepuje od stěny a také mě zbavuje toho bavlněného utrpení, až se naše nahé hrudě dotýkají. Hazí mne na gauč. Svléká mi kalhoty🡕 , trenky a ponožky🡕 . Ocucává mi bosé nohy, kouše do palce. Moje kláda je napnutá k prasknutí, s každým olíznutím se zahřívá a tvrdne ještě víc. Postupuje svým vlhkým nástrojem vzrušení výš, lízá mi holeně, stehna, ó bože, varlata! Má je obě v puse. Vykrucuji se, házím Adama na gauč a jdu na to samé. Kalhoty, černé trenky, bílé ponožky🡕 . Jeho bosé nohy... Beru do pusy palec, ukazováček, lížu jeden prst za druhým, až sliny znečišťují jeho odhozené ponožky🡕 a trenky.

Postupuji výš, v ústech cítím jeho chlupaté holeně a stehna. Je zpocený. Beru nateklý žalud do úst, on mě popadá za vlasy a tlačí mi to do krku. Zatmělo se mi před očima, dusím se, ale líbí se mi to. On vzdychá, dává mi hlasitě najevo ty obrovské vlny vzrušení, jež mu pohyby mým vlhkým jazykem dopřávají. Řve vzrušením a za křiku, co vzbudil všechny sousedy, vypouští svoji tekutinu lásky do mě. Takový orgasmus nikdy nezažil. Popadá mě, háže se mnou o pohovku a bere si můj žalud do úst. Já neodolávám a popadám ho za krátce ostříhané, blond vlasy a rvu mu úd tak hluboko, jak to jde. Několikrát přirážím a slyším svoje vzdechy, jak se šíří místností. Už se to blíží, poslední vlna mi proniká špičkami prstů na nohou, zády a každým kořínkem vlasu. Ano, pět výstřiků do jeho krku a je to hotovo. Dovzdychávám poslední záškuby a Adam se stahuje, z pusy mu teče sperma, co nestačil spolykat. Lehá si na mě, znovu se vášnivě líbáme. "Filipe, to bylo úžasné. " "Adame, to bylo. " Vyčerpaný smích. Říkáme si, že příště zkusíme něco víc, ale to je jiný příběh.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře