Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dva roky a dominou erotické povídky

Osmý díl, Devátý díl, Desátý díl Najednou se mnou někdo lehce zacloumal , musíš vstát a jít do práce. Její ruce sjely do mého rozkroku a hlásili mě po plenách. Byl to příjemný pocit chtělo se mi čůrat a zároveň mě to vzrušovalo a on mi trochu ztvrdl co pleny dovolily . Její dech jsem na sobě cítil u tváře a její pobídka tak už mě naprosto vykolejila.

Trochu zvadl ale nutkání močit se o to zintenzivnilo. Pak to přišlo moč se ze mě hrnula proudem. Usmála se a hladila mě dál, občas ho stiskla i a mokrý mi plenkami a mě to dělalo dobře. Opravdu mě to začalo rajcovat. Otočila se a v ruce se jí objevil masážní stroječel s takovou zvláštní hlavicí. Přiložila mě jí do rozkroku a zapla. Mírné vrnění se přes pleny přenášelo na mého ptáčka a koule a vůbec to nebylo nepříjemné. Zavřel jsem oči a užíval si ranní zvláštní sex nebo lépe maxturbaci. Cítil jsem jak mě to vzrušuje a přitom mi nijak zvlášť netvrdne. Pak už to jen bylo už budu už budu ješťe ještě a ona nepřestávala a já zase ano jo teď. Začal jsem stříkat do mokrých plen. Trochu mě ho zmáčkla a on znovu zapumpoval. Bylo to krásné a ona to věděla. Napětí že mne vyprchalo a já chtěl aby mě odpoutala a já se mohl svléknout a jít se osprchovat a jít si dát kafe a cigaretu. Nespěchej a hezky si užívej máš čas do práce já tě vzbudila dříve. A to je přesně o tom když se chlap vyklepe tak to z něj všechno spadne a je v realitě a ta realita pro mě byla nezvyklá až nepříjemná. Pomalu si mě otočila na sebe a můj vycpaný klín se dotkla jejího . Její nohy se roztáhly a já ji musel šukat.

Bylo to zvláštní jak jsem se snažil a můj overal se třel o její klín. Ďelalo jí to dobře její pošťeváček si to užíval až se z toho udělala. I já měl v klíně zvláštní pocit. Zvadlej pták ve vlhku a teplu tohle je potřeba si zkusit aby kaźdý pochopil. Když se uklidnila vzala klíček a cvakl zámek a já měl konečně volné ruce. Zvedla se z postele a její saténová košilka se sklouzla až ke kotníkům a její rozparky odhalovaly její krásné nohy. Vklouzla do pantoflíčků a zavelela tak jdeme dolů na kafe. Zvedl jsem se a postavil jsme se a nohama od sebe tak jak mi těžké pleny po noci dovolily. Cítil jsem jak mi mírně sklouzly trochu dolů až se opřely o rozkrok overalu. Pomalu jsme vyrazili z pokoje po schodech dolů do baru. Sedni si a ukázala na barovou židli🡕 . Dosedl jsem na stoličku a jen jsem cítil jak pleny plné moči se zmáčkly a vytlačily moč z rozkroku dopředu a dozadu na kraj plen. Teď jsem si mohl zapálit a čekal jsem až mi sama uvaří kafe. Užíval jsem si vlastně krásné ráno. Když jsem dopil mohl jsem se vydat udělat raní hygienu . Pomalu jsem si sundal overal a jen v plenách vyrazil do koupelny .

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: BDSM, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře