Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Erotický mail erotické povídky

Lásko moje, sedím tady u počítače, jsem sama doma a myslím na Tebe. Už to budou 3 týdny, co jsme se viděli naposledy a co jsme se milovali.Ani si nedovedeš představit, jak moc po Tobě toužím!Už jen pomyšlení na Tebe ve mě vyvolává ukrutnou chuť se milovat.Jsem vzrušená už teď, začínám se třást, bradavky mi tvrdnou a moje jeskyňka postupně vlhne.Pomalu se hladím po celém těle, kroutím si bradavky a druhou rukou se blížím k mému klínu.

Zavírám oči a představuju si, jak jsi se teď, z ničeho nic, objevil vedle mě.Objímáš mě a líbáš.Já Tě přitom pomalu svlékám a nemohu se dočkat, až opět ucítím toho Tvého "chlapáka"ve své pusince.

Odstrčím Tě ke zdi a klekám si před Tebou.Už jsi úplně nahý a já mám konečně před očima Tvůj úžasný nástroj, který už stojí a čeká, až si s ním začnu hrát.Jednou rukou si ho přidržím a dráždím jeho hlavičku jazykem.Postupně ho líbám a olizuju a pak si ho strčím do pusy.Tolik jsem se na to těšila!Kouřím ho nejdřív pomaličku a druhou rukou hladím zbytek Tvého mužství.Už jsi hodně vzrušený a chytneš mě rukama za hlavu a šukáš mě do pusy čím dál rychleji, až se trochu dusím, ale nevadí mi to.Po chvilce to už nemůžeš vydržet a vystříkáš se mi s velkou úlevou do pusinky.Celou Tvou žhavou dávku polykám a zbytek olizuju, aby nezůstala ani kapička. Po tak skvělém přivítání jdeme do ložnice, kde se začnu svlékat já.Dělám to dost pomalu, ale Ty už se tak těšíš, jak se pomazlíš s mým tělem, že se na mne vrhneš a strháš ze mě oblečení během vteřiny.Stojím před Tebou jen ve spodním prádle a stydím se jako vždycky.Podprsenku mi rozepneš, ale kalhotky roztrhneš, aby jsi to nezdržoval.Sedneš si na postel, přitáhneš si mě blíž, hladíš má prsa, mazlíš se s nima a saješ bradavky.Pak mě povalíš na postel, prudce mi roztáhneš nohy a zaboříš hlavu mezi má stehna.Přejíždíš jazykem po mé úplně mokré lasturce, líbáš ji, dráždíš poštěváček a prstem zajíždíš do mého těla.Motá se mi hlava, začínám šílet a hekám rozkoší.Už jsem skoro hotová, ale Ty najednou přestáváš.NE!Proč jsi přestal?!Já to chci!

Zvedneš mě a to dost drsně a poručíš mi, abych si klekla na všechny čtyři.Netuším, co máš v úmyslu, ale poslechnu Tě.Vzrušuje mě ještě víc, když se chováš trochu násilnicky.Přisuneš se ke mě zezadu, chytneš mě za boky a znovu mě lížeš a dráždíš.A já jsem v takovém transu, že jsem si vůbec nevšimla, jak jsi opět vzrušený a tvrdý.A znovu jsi přestal.Proč mi to děláš?!Už to mohlo být! Pochopila jsem, když jsi mi ho tam vrazil až po koule.Trochu to zabolelo, ale tak to mám ráda.Jezdíš ve mě sem a tam a u toho mi přejíždíš prstem po té druhé dírce.Jsem tak mokrá a nadržená....A Ty pořád přirážíš a šukáš mě...MILUJU TO!Je to úžasný!

Už cítíš, jak se blíží další vlna exploze, tak přestaneš a ochutnáváš mou rozpálenou šťávu a prst mi strkáš pomaličku do té druhé, menší dírky.Když je dostatečně promazaná a uvolněná, připravuješ se k ní svým žaludem a opatrně se zkoušíš dostat dovnitř.

Musíš pomalu a postupně, miláčku.Víš přece, že jsem to ještě nedělala. Zasouváš mi ho pořád dál a dál, až se Ti úplně odevzdám.A už jsi celý ve mě a líbí se mi to.Moc se mi líbí, jak mě šukáš zezadu, ani jsem to nečekala.Vrážíš mi ho tam až po kořen a přirážíš znovu a znovu a já cítím, jak to na mě přichází.Jo, už budu, nepřestávej! A vtom zazvoní telefon a já se probírám z krásného snu.Celá propocená, s kalhotkama u kolen a uvědomím si, že stále sedím v obýváku u počítače.V jedné ruce žmoulám bradavku a druhou ruku mám zabořenou mezi nohama.Ale než se stačím probudit úplně, telefon přestane zvonit.Běžím do ložnice a zoufale vytahuju své dva kamarády ze skrýše.Musím si to dodělat!Potřebuju to, je to jako droga!Popadnu gel, potřu jím toho trochu menšího robertka, lehnu si na záda, roztáhnu nohy a strčím si ho do zadečku a zasouvám ho tam a zase zpátky.Druhou rukou držím toho většího a dráždím si s ním poštěváček.

Mrskám s sebou na posteli jak při záchvatu, křičím vzrušením a je mi jedno, jestli mě uslyší sousedi.Už to cítím.Cítím, jak přichází obrovský výbuch.Srdce mi buší, nemůžu dýchat, točí se celý svět a je to tady.Je to jako výbuch sopky.Odložím robertky a strkám si prsty do mé lasturky, abych cítila, jak se stahuje v té nádherné křeči, dokud ten orgasmus neodezní.Ještě chvilku ležím, mám zavřené oči a vychutnávám si poslední kapky mé teplé šťávičky, která mi zůstala na prstech.Škoda, že tu nejsi, dala bych Ti ochutnat. - -)

A proč Ti to vlastně píšu?Jen chci, abys věděl, jak moc mi chybíš, jak moc po Tobě toužím a co doma dělám pokaždé, když si na Tebe vzpomenu, Zlatíčko. Myslím na Tebe pořád.Ještě štěstí, že chodím do práce, jinak bych totiž nedělala nic jiného, než ukájela tu svou nenasytnou touhu. Ale už brzy budeme spolu a já se konečně dočkám, až mi s tím pomůžeš.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře