Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Fantasy pervers erotické povídky

Byla už skoro tma, když jsem s gryfem přistál na mýtině před temným domem. Působila tu divná síla, které ve mně probouzela chutě a mé sexuální pudy. Taky že se mi zanedlouho pod modrým pláštěm rýsoval stojící klacek. Necítil jsem žádné zlo, jen vypadal opuštěně, avšak v oknech se občas mihlo žluté teplé světlo. Vešel jsem velkými těžkými dveřmi, které nepříjemně zavrzaly a vstoupil do místnosti. Hořely zde svíce, stěny byly ze dřeva a podlaha z kamene. Halo? zakřičel jsem, když jsem postupoval domem dál. Bylo však ticho.

Najednou zpoza rohu vyběhl kluk, přičemž mu z ramen sklouzl hnědý plášť s kápí, který se jako župan rozepnul a spadl dolů. U pasu však ještě držel díky řemínku. Odhalený kluk byl mladý, snědší pleti, s hnědými vlasy a modrými oči, měl pěkné, silnější, ale ne tlusté a ani příliš hubené tělo, které mě naplňovalo obrovskou sexuální rozkoší. Vypadal vylekaně, ale nezaváhal, jeho pravá ruka, v níž svíral hůlku, zazářila zelným světlem a už už mě chtěl zneškodnit. V tom však promluvila má hůl, pozvedl jsem ji a vyslal na kluka modré paprsky, které jej přirazily ke zdi. Pak jsem mu pomocí své magie pomalu rozepnul řemínek, který doposud držel plášť zakrývající jeho dolní část těla. Naskytl se mi pohled na krásný, velký penis, způli v erekci, na jehož špičce se pod předkožkou rýsoval mohutný žalud. Mě však už v mém klacku rostl tlak, a tak jsem se odhalil taky, v celé své kráse. Celou místnost prosvěcovalo modré světlo vycházející z paprsků, které pevně držely kluk u zdi. A abychom na sebe dobře viděli, světlo jsem zesílil. Bylo vidět, jak se kluk zpočátku vzpírá a oponuje, ale jakmile se na mě zadíval, jeho snědý penis začal rychle stoupat a za chvíli se hrdě rýsoval, vzpřímený, stejně jako ten můj. Přistoupil jsem konečně blíž, kluk mě pozorně sledoval, díval si mi jak do očí, tak na můj úd. Poklekl jsem a uchopil jeho mohutný klacek. Jemnými pohyby nahoru a dolu jsem ho začal honit a postupně jsem zrychloval. V jeho tváři jsem viděl, jak se mu to líbí a jak si to vychutnává. Už jsem to nemohl vydržet, a tak jsem ho celého strčil do pusy až po kořen a dychtivě mu ho kouřil. Hoch začal vzdychat slastí, a já jsem usoudil, že držet ho připoutaného ke zdi už není potřeba, a tak jsem magická pouta🡕 povolil.

Záři světla jsem však ponechal. Zanedlouho mi do pusy vstříkla obrovská nálož teplého semene, ani jsem ho nestačil polykat, tolik ho bylo, že mi z pusy stékalo po těle, přes můj klacek až na zem. Celý zacákaný jsem se postavil a začal ho dychtivě líbat po celém těle. On mi začal mé líbání opětovat a rukou mi sjížděl k mému k prasknutí nabušenému údu, který byl ještě zacákaný klukovým semenem. Počal mi jej rychle a nadrženě honit, přesně tak, jak jsem mu to dělal já. Všiml jsem si, že jeho kláda je opět pevně v pozoru. Lehl jsem si na zem a kluk mi jej začal líbezně kouřit. Netrvalo to dlouho a pocákal jsem všechno kolem sebe, i když se hoch snažil vše polknout. Takovou nálož semene jsem u sebe nikdy neviděl. Po chvíli oddychu jsem se konečně představil a omluvil se za tak horlivé znásilnění. Říkal jsem, že nevím, co to do mě vjelo. Ale kluk řekl, že si to náramně užil, a že to bylo jeho poprvé s někým jiným. Jenomže, i přes silný orgasmus a spousty litrů semene jsme byli stále nadržení, a tak na další řeči nebyl čas. Skočil jsem na něj a přirazil ho k zemi. Zpočátku byl polekaný, ale když počal roztahovat jeho nohy a svůj úd zasunul do jeho krásného zadečku, opět se uvolnil a oddával se pocitům slasti. Nejprve jsem vsouval a vysouval opatrně, pak jsem začal přirážet a zrychlovat. Kluk vzdychal tak nahlas, že to byl skoro řev. Jezdil jsem tam a zpět a zažíval pocity jako nikdy před tím. Vzrušovalo mě jeho krásné, mladé tělo. Blížil se další orgasmus. Začal jsem ho šoustat co nejrychleji jsem dokázal a pak jsme se oba najednou udělali. Hlasitě jsme vzdychali a užívali si pocity slasti. To byla panečku zase nálož, celí postříkaní, místnost celá postříkaná a o zemi pod námi ani nemluvě. Ale to nám pořád nestačilo. Údy nám stály celé nadržené, jako před prvním orgasmem. Zeptal jsem se hocha, jak se mu to líbilo. Řekl, že lepší pocit nikdy nezažil a že by mě chtěl taky ojet. Neváhal jsem a mávnutím ruky jsem k sobě přitáhl židli🡕 z rohu místnosti.

Tam si kluk sedl a já na něj. Pomalu do mě vnikl a já začal slastně vzdychat. Byl to nádherný pocit, zpočátku to trochu bolelo, ale pak jsem bolesti nevěnoval žádnou pozornost. Zrychloval a zrychloval, až jsem začal pociťovat, že se blíží další vyvrcholení. Oba dva jsme hlasitě vzdychali a zrovna, když mi v penisu začalo cukat, jsem v zadku pocítil horké semeno. V této poloze mi penis mířil přímo nahoru, a já cákal jako nikdy před tím. Co jsem vystříkl, to na mě zpátky dopadlo, nebo na hlavu kluka. Ze zadku mi vytékala říčka spermatu a celá místnost, zem byla naprosto pocákaná, včetně nás. I mé čarodějné hadry s holí byly pěkně pokropené. Konečně jsme cítili, že máme dost, ale ještě jsme ze sebe navzájem slízali směs našeho semene. Uklízet tu spoušť byla fuška, a ještě k tomu jsme ji uklízeli nazí. Oblečení se sušilo, a tak jsme po čase opět dostali chuť. Za tu noc jsme se udělali ještě pětkrát, a na tu noc nikdy nezapomenu.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Pohádky, Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře