Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Festivalové vzrušení erotické povídky

Každé léto se s přáteli účastníme našeho oblíbeného vícedenního festivalu a stejně tak tomu bylo i letos. Úvodní dny festivalu se řídíme taktikou "nepřepálit start", ale další dny si už tuto velkou párty užíváme se vším všudy. Byl pátek a s přáteli jsme se domluvili, že než vyrazíme do akce🡕 , potkáme se u kamaráda na zahradě, ugrilujeme si něco k jídlu, popijeme a dostaneme se tzv. do nálady. A tak se také stalo. Slunečné počasí, dobré jídlo, pivka, jeden drink za druhým, zkrátka super zábava...

S přítelkyní Katkou tvoříme pár téměř 10 let a co si budeme povídat, počáteční nespoutanost téměř zmizela. Už delší dobu mám spoustu nápadů, jak náš sexuální život nakopnout a zároveň chuť zkoušet nové věci. Teď, když jsem měl něco vypito, tak to na mě zase přišlo. Chtěl jsem to udělat už dávno, ale nikdy jsem se neodvážil. Aktuální nálada, stav a nadrženost mě k tomu donutila nyní. Přihlásil jsem se na Amatéry a napsal inzerát: Pár hledá...

Večer plynul dál, ve zprávách mi přicházely první odpovědi, ale zatím žádná nenaplňovala mé představy. Mezitím jsme si již objednali taxíky a vyrazili do víru festivalu. Tančili jsme, zpívali a bavili se tak, že jsem úplně zapomněl, že jsem nějaký inzerát napsal. Před hlavním vystoupením večera jsem chtěl zpomalit, sednout si a na chvíli jen tak chillovat. Když jsem vzal do ruky telefon a podíval se do zpráv, byl jsem v šoku kolik mi jich v reakci na inzerát přišlo. Co teď? Kolem mě byly stovky lidí, kamarádi, přítelkyně. Tady si přeci vaše odpovědi prohlížet nemůžu.

Do začátku vystoupení našeho oblíbeného interpreta zbývala asi hodina. Neměl jsem na výběr, vymyslel si trapnou výmluvu a vydal se hledat v rozsáhlém areálu místo, kde mi nikdo neuvidí do mobilu. Stál jsem u stromu, snížil jas a začal pročítat zprávy, jejichž součástí byly většinou i fotky. Nebudu lhát, vzrušil mě už jen fakt, kolik lidí se ozvalo...

Některé odpovědi byly úplně mimo. "Četli jste to vůbec?" Říkal jsem si. U 15. odpovědi jsem pomalu přestal věřit, že je reálné můj plán dnes uskutečnit. Když najednou: "Jo! Tohle je ono!" Vyměnili jsme si pár zpráv a domluvili si setkání u stánku s pivem. Byl jsem nervózni jako... Stál jsem u zmíněného stánku, popíjel pivo, když mi najednou někdo poplácal po ramenou. "Ahoj, jsi to ty? Já jsem Vojta." "Ahoj, jsem to já", odvětil jsem lehce roztřepaným hlasem. Kromě piva si tahle situace žádala i něco tvrdšího.

Plán byl jasný, domluvili jsme se na něm už dopředu, a tak jsme si jen ujasnili verzi, kterou budeme prezentovat před přítelkyní a dalšími přáteli. "S Vojtou se známe ze základky, chodil do vedlejší třídy a dlouho jsme se neviděli. Ztratil se v davu a na posledních pár vystoupení se přidá k nám," "Tak jdeme?" Navrhnul jsem. "Počkej, na něco jsi zapomněl", odvětil Vojta. "Slíbil jsi, že mi předem ukážeš fotky a videa té tvoji kurvičky" dodal.

Opět jsem znervózněl. Doteď viděl jen naše klasické fotky z dovolených a výletů. "Vím o místě, kde nikdo není, tak pojďme tam a tam ti ukážu její kozy, kundičku, mám i videa jak ji šukám", navrhl jsem. "Vystoupení začíná za 10 minut. Nikam nejdu, ukaž ji tady!" odvětil Vojta drze. Nepřemluvil jsem ho a svěřil mu telefon s odemčenou galerií. Kolem bylo strašně moc lidí. Bál jsem se, že s Vojtovou "šikovností" ji uvidí i někdo další. Jemu to bylo samozřejmě celkem jedno.

Většinou, když z něčeho máte obavu, tak se to i stan🡕 e. "Nazdáár Vojto! Jak se máš? Ty vole! Co to máš za kundu?" Jako naschvál nás potkal Vojtův dobrý kamarád, kterého "nečekaně" dildo v kundě mojí holky zaujalo. "Ale, to je přítelkyně tady od kamaráda" odvětil Vojta a ukázal kámošovi další fotku. Velmi příjemné setkání, během kterého jsem zrudl jako rak, jsem chtěl samozřejmě co nejdříve ukončit. Naštěstí nás tlačil čas a opravdu jsme museli vyrazit hledat mé přátelé s Kačenkou.

Tak co? Líbí se ti? Zeptal jsem se. Vojta neodpověděl. Nečekaně mi chytil ruku a přiložil ji na jeho tvrdé péro. Přes tenké kraťasy🡕 jsem hned zjistil, že fotka kterou mi posílal byla real. Byl to zvláštní pocit. Cizí penis jsem v ruce nikdy neměl. V hlavě jsem měl zmatek a nemohl se soustředit. Před očima mi běžely opakované záběry toho, jak si prohlížel kundičku mé přítelkyně a fotka jeho klády. Mix pocitů, který mě však extrémně vzrušoval.

Konečně jsme se našli! Představil jsem Vojtu přátelům a samozřejmě především své ženě. Na hlavní stage začínala obrovská show a my se skvěle bavili a tančili. Na Katce jsem viděl, že je připitá. Kroutila zadkem a bylo ji snad jedno, zda za ní stojím já, nebo někdo jiný. Když ji Vojta šáhl na zadek, dělala jakoby nic.

Show skončila, část party se rozhodla pokračovat a přesunout se k menším pódiím. My jsme se rozhodli vydat domů s tím, že cestou dáme třeba ještě jedno rozlučkové pivo na Stodolní. Vojta měl shodou okolností stejný směr cesty a navrhl, že nás odprovodí. Když jsme přišli k našemu vchodu nastalo ticho. Katka se s Vojtou už chtěla loučit, když jsem navrhl: "Vojto, když jsme se cestou nikam nestavili, nechceš ještě na chvíli k nám? Dáme to poslední rozlučkové a rozpustíme to." Vojta logicky neodmítl. Katka se moc nadšeně netvářila, zároveň však asi nenašla odvahu říct, že už se jí pokračovat nechce.

Než jsem stihl nachystat pití a nějaké drobné občerstvení, slyšel jsem v pozadí znělku pořadu Naked Atraction. Po chvíli jsme neřešili nic jiného, než kdo by měl postoupit, kdo ho má malého, kdo má zvláštní piercing a proč se tam ti lidi vlastně hlásí? Tento známý pořad uvolnil atmosféru. Všude byly péra a kozy. Aby řeč nestála, šel Vojta ještě dál. "A znáte ten porno pořad, kde holky se zavázanýma očima hádají dle hmatu, čichu a chuti, zda se jedná o jejich partnery, nebo cizího člověka?" "To je snad jasné, že je poznají, ne?" Odvětila Kača. "Počkej, počkej, Kači. Ty si myslíš, že bys se zavázanýma očima poznala hmatem jednoho prstu, nebo pusou moje péro od cizího?" Doptal jsem se. "Samozřejmě! To nemyslíš vážně, že ne? Si myslíš, že nepoznám tvůj penis, nebo co?" Rozohnila se Katka. "Tak o co, že to nepoznáš?!" Vyhrkl jsem. "Jak to myslíš? Doptala se, možná se zvláštním tušením, Kačka.

Uvědomil jsem si, že už je ten správný čas posunout zábavu zase o kousek dále... "Tak jak to říkám, Kači. Zavážu ti oči, a ty jedním prstem přejedeš po části mého péra, pak po Vojtově péru a uvidíme." Kačka se nejdříve trošku bránila, ale když Vojta souhlasil, mi to nevadilo a mělo jít opravdu jenom o dotyk, tak se nechala přemluvit.

Katce jsem nasadil škrabošku a pohodlně ji usadil do křesla. Vojta si poměrně rychle a bez ostychu sundal kraťasy🡕 i s trenýrkami současně a mi došlo, že dnes bude mít pravdu Kača. Nemyslím si, že mám malé péro, ale kládě od Vojty nemohu konurovat. Má ho většího a to mu ani nestál! Než jsem se začal svlékat, propůjčil jsem Vojtovi na chvíli opět svůj telefon s Katčinou galerií nahých fotek. Kača byla nervózní, poznám to. Já také. Jediný Vojta si s ničím nedělal starosti a pomalu si honil ocas nad videem, kde si má žena prstí kundičku, zatímco seděla se zavázanýma očima před ním.

"Tak jo, jdeme na to! Kači zvol si prst a já ti ho povedu nejdříve po části jednoho péra a potom druhého" navrhl jsem. Samozřejmě jsem dělal vše pro to, abychom hru neukončili hned po prvním kole. Když ani s drobnými obměnami si nebyla Katka jistá, přiostřili jsme. Katka vyplázla jazyk a čekala, než ji po něm lehce přejede nejdříve moje a poté i Vojtovo péro. "Ne že nám ho začneš kouřit!" vyhrkl Vojta. "Hmm, to by se vám líbilo, co? Odpověděla mu Kača a mi bylo jasné, že se tato chvíli nezadržitelně blíží.

Po chvíli už měla Katka v puse celé mé péro. "Myslím si, že to jsi ty!" Poznala správně. "To nemůžeš vědět, když jsi ještě nezkusila to druhé!" Odvětil jsem. Vojta na nic nečekal a narval Katce do pusy svou kládu. Katka byla v šoku! Zaprvé takový klacek v puse ještě nikdy neměla. Zadruhé Vojta nepřestával, chytil Katku za vlasy a začal ji bez ostychu mrdat její roztomilou pusinku. Ta nevěděla co dělat, ale vlastně neměla ani na výběr. Když si chtěla Katka sundat škrabošku, dostala zamítavou odpověď. "Jediné co si teď sundáš bude podprda, abys nám mohla ukázat ty svoje kozy!" Doplnil Vojta. A tak se také stalo. Zatímco se Katka dávila Vojtovým obrem, já ji rozepnul pod tričkem podprsenku a vytáhl kozičky přes výstřih ven. "Nejsou trošku větší než na té fotce ze sprchy?" Zeptal se hloupě Vojta a na chvíli utnul, dle plánu, vyvíjející se akci🡕 . Katka si nyní už opravdu sundala škrabošku a naštvaně na mě začala křičet, zda jsem toto vše plánoval. Nezbývalo mi, než přiznat barvu. "Ano lásko, přiznávám. Už nějaký čas mě lákalo vidět tě s dalším pérem a chtěl jsem náš vztah trošku oživit". Přiznal jsem se. "Víš co? Tak jo. Uděláme to, jak chceš""

Katka se postavila, strhla ze sebe všechno oblečení, shodila Vojtu na pohovku a poprvé pořádně spatřila jeho obří penis. "Wow! Tak jo! Jdeme na to!" Rukou si projela kundičku, která byla mokrá jako nikdy před tím a zkušeně si Vojtu osedlala. Nevěřil bych, že se do té její úzké pipinky může vejít celý... Vešel! Až po okraj! Vojta byl dole a tiše vzdychal. Katka byla nahoře a vzdychala tak, že to museli slyšet sousedi o tři patra nad námi. Nevěřil jsem vlastním očím, ani uším.

Chvíli mi trvalo, než jsem vše vstřebal a chtěl si jít přidat. "Pojď lásko, kuř mi ho zatímco ho mrdáš." Řekl jsem. Odpověď mě však úplně nepotěšila:"Zlato, já myslela, že jsi chtěl vidět, jak mě šuká jiný. Takže dej hlavu blíže a tiše koukej, jak mě tvůj kamarád nakládá jo?!" Byl jsem v šoku. Vojta si hodil Kaču pod sebe a tvrdě přirážel. Říkal jsem si, že tímhle tempem to nemůže vydržet dlouho. Nakonec tím kdo nevydržel dlouho byla Katka. Odstrčila Vojtu a z kundy ji vystříkl pořádný proud šťávičky. Celá se třepala. Nemohla se postavit. Mokrý orgasmus už párkrát měla, ale s tímhle to nešlo srovnat. Evidentně to vzrušilo i Vojtu, který vykřikl: "Už budu". Kačka si ochotně klekla a čekala na to, až ji Vojta zcáká obličej. Já seděl vedle a jen nevěřícně koukal, jakou kurvičku mám doma.

Vojtova hustá mrdka byla všude. Kača si protřela oči a slušně poděkovala. Já se setřel pár kapek z ruky a čekal co se bude dít. Katka se postavila, přišla zamnou, chytla mi péro, podívala se mi do očí a zeptala se: "Tak co, takhle jsi to chtěl?" a políbila mě. Pak už jsme se s Vojtou rozloučili, šli si dát sprchu a lehnout si unavení do postele.

Zda jsme se s Vojtou ještě někdy potkali se dozvíte třeba zase příště...

🕙 Přidáno 18.6.2024
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

BarbarRohan (2024-06-19):
Skvělá povídka co říka o pokračování