Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Fetish vzpomínka po letech erotické povídky

Já nevím co to do mě vjelo, ale najednou jsem se nahl nad ten střevíc, v tu chvíli mě opojila její vůně a já jsem svým jazykem olízl jen zlehka ten její pásek🡕 a rychle jsem se zvedal nahoru, jako že už to mám posbírané a předal jsem jí to, ale nevím jestli ...Všechno začalo už tehdy na střední škole škole, moje orientace co se týče sexuálních prožitků a vstupu do puberty, byla úplně odlišná jak u ostatních kamarádů.

Všechno to pak vyvrcholilo tim, že v posledním ročníku k nám byla dosazena nová učitelka. Byla velmi mladá, právě dokončila pedagogickou fakultu a bylo jí kolem 27 let. Při prvním střetnutí nám vyložila, že nás bude poslední rok učit určitý předmět, už tehdy mě na ní něco podivuhodného zaujalo a já sklopil hlavu dolů na podlahu a pak zamířil k jejím nohám. Od té doby, pokud to šlo, jsem se od těch jejích kotníků nemohl odtrhnout. A tak šel čas dál, já ji pořád nenápadně sledoval jaké nosí do vyučování střevíčky, nosila je na vyšším podpatku a už to mě asi tehdy zaujalo, jak se jí ty krásné kotníky vyjímali a ladně pohupovali. Dny ubíhali a u mě se pořád něco dělo v souvislosti s touto pro mě zajímavou osobou. Vše pak vyvrcholilo jednoho dne. Naše učitelka jako každý týden vypisovala odpolední doučování z předmětu, ze kterého nás měla. Trvalo to asi jen necelé 2 hodiny a já si řekl, že bych to mohl nahrát, jako že něčemu nerozumím a příjít s ní do bližšího kontaktu. A tak jsem se jednoho dne přihlásil na to doučování a odkráčel odpoledne do školy. Jaké jsem, ale měl štěstí, když jsem tam přišel byl tam jen jeden spolužák a víc nikdo. No a tak probíhalo normálně doučování až do chvíle, kdy můj spolužák byl u tabule a já v první lavici hned před naší učitelkou. Probírali jsme nějaké materiály a pomůcky a naše učitelka rozmlouvala se spolužákem, když v tom se nějak nechtěně všechny ty písemnosti sešoupli na zem pod lavici, já jsem hned pohotově navrhl ať se nenechají rušit, že to v klidu všechno posbírám. A sehl jsem se tedy pod lavici, klekl jsem si a začal sbírat papíry, jak už ze zvyku jsem pohlédl směrem dopředu a přede mnou asi tak 30 cm se pohupovala její krásná nožka. To co se událo snad bylo jen pár vteřin, ale pro mě jako by se snad zastavil čas. Dělal jsem jako, že sbírám, ale jen jsem tupě zíral na její pohupující se stehna a krásné kotníky. Měla nohu přes nohu, takže jednu měla opřenou o zem, po chvilce pozorování té pohupující nožky, jsem se přiblížil k té na zemi.

Měla na nich krásné páskové letní střevíčky na vyšším podpatku, které používala jako přezuvky ve škole. Její nožka se opírala o podpatek a neustále jí zvedala a zase dávala dolů, měla volnou patu, jen na nártu měla asi 3 cm široký pruh z lesklého koženého materiálu. Já nevím co to do mě vjelo, ale najednou jsem se nahl nad ten střevíc, v tu chvíli mě opojila její vůně a já jsem svým jazykem olízl jen zlehka ten její pásek🡕 a rychle jsem se zvedal nahoru, jako že už to mám posbírané a předal jsem jí to, ale nevím jestli si něčeho všimla. Zato jak jsem si sedl já, tak mě upoutalo mé přirození, které bylo napnuté až k prasknutí, že jsem ani do té doby vůbec nevěděl na co to jako mám. Zbytek doučování mě vůbec nezajímal, jen jsem si začal uvědomovat jakým sexuálním směrem se budu po následující léta ubírat. Roky šly kupředu strašně rychle, přišla nová doba a s ní nové možnosti, otevřel se svět a s ním věci, které pro nás byly tabu. Já udělal maturitu a pak taky slavnostně odpromoval na Vysoké škole. Po studijní léta jsem neustále rozvíjel to s čím jsem začal a co mě jako jediné sexuálně uspokojovalo, tj. dámské nožky a jejich půvab.

Jednoho dne mi domů přišla pozvánka na sraz po 10 letech od střední školy, to byla celkem radostná zpráva. Sraz se uskuteční u učitelky v rodinném domě na kraji města, kde se ona prý přestěhovala před několika lety. Uběhlo pár týdnů a přišel ten okamžik, já se pořádně vyšňořil a navoněl a vyrazil do terénu. Když jsem vystoupil z autobusu bylo to k paní učitelce už jen několik stovek metrů, a tak jsem tam po chvilce dorazil. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem zazvonil u dveří a nikdo nepřišel otevřít, no tak jsem si sedle na schody a čekal. Asi po 20 minutách přijelo auto, zastavilo u branky a z něho vystoupila ona, ta kterou jsem po 10 let nespatřil. Byla stále stejná, jen účes měla trochu jiný a byla módněji nalíčená na poměry, které v současnosti panovaly. Tak jsem ji pozdravil a ona zase mě. No ty si, ale elegán a jak jsi vyrostl, jsi ale fešák řekla mi a já jí zase oponoval, že je taky stále krásná a že se mě pořád stále líbí jako pevná dominantní žena, která stále ví co chce. Pak mi řekla, proč jsem tady tak brzo a já jí řekl, že mě jiný spoj nejel, a tak jsem přijel dříve. Ona zase, že byla nakoupit a šla s nákupníma taškama ke dveřím, kde mě podávajíc klíče poprosila jestli bych nemohl odemknout. Samozřejmě, že jsem to hned provedl a pak jsme vstoupili do jejího obydlí. Když jsem zavřel dveře, tak jsem si na ní všiml, že je trochu nervozní a poznal jsem po chvilce kvůli čemu.

Měla plné ruce nákupu a poněvadž chtěla všechno odnést rychle do kuchyně, nemohla se nijak přezout, aniž by zase všechno nemusela pokládat na zem. Hned do mě cosi vjelo a jako džentlmen jsem se sehl, přiskočil k ní, klekl jsem si k jejím nohám a řekl jí, že hned samozřejmě pomůžu. Nejprve jsem ji poprosil ať zvedne jednu nožku a já jsem jí sundal jednu lodičku, pak se to opakovalo zase na druhé noze. Potom jsem si všiml, že má u dveří nachystané nějaké další boty a nalezl jsem tam i přezůvky. Krev se mi nahrnula do hlavy, protože to byly ty, které jsem si před 10 lety málem ochutnal. Vzal jsem je tedy k ní, pak jsem jí nadzvedl nožku a nasunul jí jeden ten střevíček opatrně na nohu a pak opatrně položil na zem, protože měl taky podpatek a nechtěl jsem, aby se jí něco stalo, to samé jsem provedl i na druhé nožce. Potom jsem se zvedl, ona se na mě tak zajímavě podívala. Pochopil jsem, že jsem si asi u ní šplhl. Pak odcházejíc do kuchyně zvolala ať se přezuji a přesleču, a ať za ní přijdu nahoru do kuchyně. Když odešla, zůstal jsem tam sám, sám v předsíni. Po chvilce jsem si všiml jejích lodiček, které jsem jí před chvíli sundal, vzal jsem je rychle do ruky a pozoroval. Byli opravdu krásné, z koženého materiálu, vzor něco jako hadí kůže, podpatek byl jehlový asi 12 cm a byli celé tmavě hnědé.

Pomyslel jsem si, že má pořád dobrý vkus. Chvíli jsem je hladil a jezdil v nich svoji rukou, snil jsem o tom, kdybych to tak mohl dělat doopravdy, ale s její nožkou, no byl to jen sen pomyslel jsem si, ale netušil jsem jak blízko jsem od pravdy. Potom jsem si ještě jednou lodičky dal ke tváři a opět jsem pocítil to vzrušení, byly ještě krásně vlhké a teplé. No a ta její vůně je pořád stejná a sexuálně vzrušující, pomyslel jsem si. Jen trochu jakoby na vzpomínku jsem olízl jazykem vnitřek lodičky, ale v tom se ozvalo - "Tak pojď už nahoru máš tady kafe, " tak jsem položil lodičky na místo ke dveřím a odebral jsem se nahoru do kuchyně. Při pití kávy jsme se rozpovídali a já se od ní dozvěděl, jaký že doposud vedla život, že se vdala, ale že se jí muž před několika lety zabil v autě, a tak po něm zdědila malou soukrommou firmu. Tím pádem přestala učit, aby všechno stíhala a nadobro se svázala s firmou. Děti, že zatím nemá, poněvadž má stále málo času, atd. Pak jsem jí zase já chvíli vypravoval co, a jak jsem dělal a co bych chtěl dělat, takže jsme si perfektně popovídali, přičemž jsem si pořád všímal, že na mě dělá zajímavé pohledy, které by leccos naznačovaly, ale než jsem stal dál něco postřehnout nebo popřemýšlet, ozval se zvonek. "No tak už je tady asi máme, skoč prosím tě otevřít dveře, já to tady nachystám", řekla a odešla do obývacího pokoje chystat oslavu.

Šel jsem tedy otevřít a samozřejmě, že to byli první příchozí na náš sraz po 10 letech. Po necelé hodince jsme se sešli všichni a začala nerušená konverzace s následným pitím alkoholu🡕 , kterého se zde sešlo opravdu hodně. Co se dělo na večírku není ani podstatné, pařilo se ostošest, alkoholu🡕 ubývalo a všichni měli super náladu. Sem tam jsem očkem mrkl po majitelce domu, usmáli jsme se a zase jsme se nerušeně bavili s ostatními. No oslava se notně protáhla až do ranních hodin, kdy se za svítání někteří začali odebírat pomalu domů. A tak jsme se všichni pomalu loučili až do té doby, kdy už bylo světlo a my jsme tam v domě zase zůstali sami. Zeptal jsem se jí jen tak naoko co teď bude dělat, ale než stačila odpovědět, tak jsem jí navrhl, že je vlastně sobota, a že mě spoj domů jede až odpoledne, a že bych byl velmi rád kdybych jí mohl pomoci ten nepořádek z oslavy uklidit. No, zajímavě se na mě podívala, a pak zase řekla, proč ne. Budu taky moc ráda když tu se mnou zůstaneš a pomůžeš mi ten s prominutím bordel uklidit. Byl jsem šťastný a za chvíli jsme se dali do úklidu.

Trvalo nám to necelou hodinku a za tu dobu to zase vypadalo tak, jak to má být. Pak jsme si otevřeli ještě jednu z posledních flašek, které tam zůstali a celý unavení jsme si sedli v obývacím pokoji do křesel. Chvilku jsme popíjeli lahodný mok, takže už nám to v hlavě tikalo pořádně a já jsem dostal najednou nápad se s touto osobou konečně můžu dostat do nějakého kontaktu, který jsem tehdy před deseti lety nedotáhl do konce. Samozřejmě, že alkohol🡕 v tom hrál pořádnou roli. Přisunul jsem křeslo blíž k ní, ale tak abych ji měl naproti sobě. A potom jsem ze sebe začal valit slova, kterým se ven moc zpočátku nechtělo. Prosím tě, řekl jsem. No co chceš? Odvětila mi a tázavě se na mě podívala. Víš já si myslím, že když jsi mě tak krásně pohostila, tak bych ti na oplátku taky mohl něco splnit. Všiml jsem si, že jsi se pořádně nachodila a nalítala, když někdo něco chtěl, tak si myslím, že jsi asi hodně unavená. To myslíš správně, odvětila a pak řekla a co s tím hodláš dělat? No nech to na mě, řekl jsem a nech se oddávat tomu co ti za chvíli provedu. Pak jsem jí opatrně zvedl její nožky a položil si je na klín. Pak jsem řekl, no nejvíc tě asi budou bolet tvoje krásné nožky, taky si se na nich dnes nachodila co proto. A opatrně jsem ji začal hladit po lýtkách až ke kolenům. Důveřuješ mi, řekl jsem. Ona zvolala, myslím že u tebe se nemám čeho bát, ale už se konečně začni starat a věnovat mým krásným nohám, řekla trochu tvrdým hlasem a já pochopil, že ji mám tam kde jsem ji chtěl mít. Opatrně jsem vzal do ruky jeden střevíček a začal ji oblbovat řečmi, že určitě ji nožky bolí hodně, protože tak dlouho chodila v botách, ale na podpatku a že je má moc krásné a přitom jsem jí hladil chodidla a kotníky, přičemž jsem si hrál s jejím střevíčkem tak, že jsem jí pomalu vyzouval a zase nazouval atd. Ona ležela volně v křesle, zavírala a otevírala oči a tiše sténala. Potom jsem si vzal obě její nožky k ústům a lehce jsem jí zubama sundal její střevíčky a pak jsem si dal její podpatky od střevíčků do pusy a pevně chytil zubama. Její nožky jsem si dal k tváři a začali se... A začali se dít neuvěřitelné věci, které jsem si dříve představoval pouze ve snu, a o kterých jsem si vždycky myslel, že jsou jen výplodem mé fantazie, a že se nikdy neuskuteční. Byl jsem tak zabraný do následujících úkonů, že jsem zapomínal na celý svět a úplně jsem propadl svým představám. S jejíma nožkama jsem začal dělat všelijaké věci, přičemž jsem ji neustále chlácholil a rozmazloval těmi nejkrásnějšími slovy o jejích superkrásných nožkách.

Když nadešel čas přitáhl jsem si ji úplně k sobě, její nožky jsem nejprve vzal do rukou a začal jsem je jemně masírovat pomalými krouživými pohyby, které jsem postupně zrychlil a dlaně jsem tahal od prstíků přes kotníky a lýtka až ke kolenům, potom jsem párkrát zajel prstama mezi její nohy a nahmatal jsem tam její jeskyňku, kterou měla pěkně vlhkou. Za chvíli jsem ji nožky zvedl k obličeji a začal ji líbat. Postupně jsem je opusinkoval a pak jsem je začal přejíždět svým jazykem nahoru a dolů a když začala sténat, tak jsem si její nožky dal do úst, což asi pro ni byl vrchol, protože nahlas vykřikla a potichu sténala dál. Když jsem se hodnou chvíli ukájel těmito prožitky, dostal jsem spásnou myšlenku, že bychom si mohli hrát. Tak jsem ji teda navrhl, jestli mi důvěřuje, že mám nějaké nápady pro nás oba, jak si ještě více spestřit tyto nádherné okamžiky. Zeptal jsem se jí tedy, kde má šatník a kde botník, a že si tam půjdu něco vybrat co by se mi k tomu hodilo. Za chvíli jsem přišel zpátky a bylo na ní vidět, že hoří zvědavostí. Nejprve jsem si věci odložil a pak si vybral pro začátek kožené latexové kalhoty🡕 a koženou bundu🡕 , kterou jsem našel v jejím šatníku.

Pak jsem jí řekl, jestli bych ji mohl svléknou, a pak jí obbléknout tyto nádherné věci a ona radostí že jo. Tak jsem si k ní klekl a opatrně jsem ji začal svlékat a to tak, že jsem ji vždycky zajel na nějaké to místo na těle, které ji vzrušovalo. Když byla úplně svlečená, tak jsem ji zase začal oblíkat kožené kalhoty🡕 , které jsem ji pořádně utáhl, aby je měla pěkně těsné a pak jsem jí oblíkl ještě koženou bundu🡕 , ktreou jsem ji pak zapnul. No, a pak mám pro tebe překvapení, jestli ti to nevadí, tak jsem si půjčil z tvého botníku ty nádherné kožené kozačky co máš na zimu. Já vím, že sice zima teď není, ale aspoň mi budou tvoje nožky lépe chutnat až si je pěkně zpotíš. A tak jsem si do ruky ty kozačky, které měly krásné vysoké podpatky a k mé hře se báječně hodily. Pak jsem vzal v kleče její jednu nožku a opatrně jsem jí začal navlíkat do kozačky, potom jsem ji postavil na zem a opatrně přichytil, aby si na tom cca 15 cm podpatku nevykloubila nohu, to bych si nikdy nepřipustil. Když jsem si stoupl, tak jsem vzal pevně do rukou vrch kůže na kozačkách a začal jsem je natahovat nahoru, aby měla kůži pěkně napnutou a její nožka, aby se pěkně rýsovala. Poněvadž je měla pěkně vysoké, tak jsem jí je natáhl až nad kolena, takže je měla až skoro přes celé ty latexové kožené kalhoty🡕 , perfektní pomyslel jsem si, jak se v tom černém nádherně leskne a ujal jsem se druhé nožky, kde jsem celý postup opakoval.

Ale, to už mi přirození stálo tak tvrdě, a jak jsem byl nahý, byla mi i trochu zima, takže abych se trochu zahřál, tak jsem na ni zezdola zvolal, a teď si mě osedlejte má paní velitelko, přičemž jsem jí podával kožené rukavice🡕 . Když si je natáhla až k loktům, tak jsem si před ní klekl na všechny čtyči a nastavil jí zadeček, ona mě po něm plácla rukou a pak řekla, tak se asi projedem ty můj koníčku. Stoupla si pak přede mne a řekla na důkaz důvěry, jak mě máš rád mi teď pekně olížeš mou botu, načež jednu kozačku mi dala na zem pod hlavu a tu druhou mi položila navrch hlavy a pořádně přitlačila dolů, že jsem pořádně ucítil její ostrý podpatek. Ano má paní udělám všechno co si přejete, a pak jsem samozřejmě s radostí učinil to co chtěla. Když jsem pak olízal i druhou botu, tak jsem jí navrhl, á moje paní teď se projedeme. Ona na nic nečekala a hned se mi vyhoupla na záda. Když se pořádně uvelebila, dala si nohy pod moje břicho a pořádně stiskla můj hrudník, že jsem skoro nemohl dýchat a hijé můj koníčku, vykřikla, načež mě pořádně stiskla zadek svýma rukama v kožených rukavičkách. A hned na to jsme vyjeli, jezdili jsme po místnostech a já dělal vše to co má pořádný koník dělat a ona mě zase poplácával a tak dál, až po delší době ježdění jsem jí navrhl a co moje paní už dlouho jste nebyla na toaletě, nechcete abych vás tam zavezl. Jen jsem to dořekl, tak se hned ozvala no samozřejmě, panička se půjde pěkně vyčůrat, a hijé na záchod, zařvala zase.

Tak jsem přicupital na záchod, pak jsem otevřel dveře a přinesl jsem ji až k míse. Ona sesedla a sedla si na mísu, přičemž vykřikla, tady budeš, ne že půjdeš pryč a hned to taky doložila. Musel jsem jí nejprve pomalu vysléknout a pak uložitt na záchod, no a pak vykřikla, lehni na zem, přičemž mi hned položila spodek svojí boty na hlavu a přitlačila mi hlavu pod sebe, takže jsem nahoru viděl jen její nohy. Pak se dala do práce a svoje kozačky si pěkně položila na moje nahé tělo, které leželo nahé na zemi pod svojí velitelkou, jakou větší rozkoš jsem si mohl přát. Pěkně se po mě procházela a podpatkem mě krásně lehtala po celém těle a kolem přirození, které tuhlo a tuhlo. Když byla hotova, zase mi šlápla botou na hlavu a vykřikla, no tak honem, kdo mě asi bude oblíkat. Hned jsem vyskočil, klekl si před ni a rychle jsem ji oblékl zpět do kalhot. Pak si zase na mě naskočila a já ji zase chvilku vozil po bytě. Když se mi zdálo, že by to zase chtělo změnu, tak jsem jí navrhl jestli bychom nemohli zajet do botníku pro další nějaké krásné boty, ona že samozřejmě. Tak jsme dojeli k botníku ja zubama otevřel skříňku, a pak hledal v regálech to co by se mi hodilo. Když jsem si vybral jedny krásné páskované lodičky z lesklého materiálu na vyšší podešvy a vysokém podpatku s volnou patou, tak jsem si je pěkně uchopil mezi zuby, zavřel skříňku a měl se k odchodu.

Ale v tu chvíli ona zařvala, a teď závěrečný sprint do stáje, načež mě plácla po zadku a nohy zvedla a dala si je nahoru kolem hlavy tak, že jsem je teď měl těsně před sebou. A hijé a pěkně lízej, a tak jsem vyrazil co to dá, a ještě jsem jí krásně za jízdy olizoval podpatky. Když jsme dorazili zpět do pokoje, tak mi povolila hlavu z toho stisku a opatrně si stoupla přede mne. Pak mi řekla, krásně jsem se povozila. Za to mě můžeš zase olíznout mou botu. Já pustil s pusy střevíčky, které jsem vzal z botníku, ona mě zase dala nohu na hlavu a přitiskla k druhé noze, kterou jsem zase celou krásně olizoval. Potom nohy zdělala a krásně se po mě několikrát prošla, ještě teď cítím ty její krásné podpatky jak se mi zabodávali do kůže. Když byla hotova, řekla a teď se dáme do vyslíkání, né, no jistě vždyť už se na to těším, myslel jsem si, že a dal jsem do toho. Nejprve jsem vstal a zase si před ní klekl a začal jsem ji pomalu vyslíkat. Nejprve jsem rozepnul bundu🡕 a pak ji sundal, potom jsem jí stáhl, ty kožené rukavice🡕 , takže tam stála přede mnou jen v těch kožených kalhotách🡕 a kozačkách, no krása jedinečná. A pak nastal ten okamžik, kdy jsem ji svlékl úplně donaha, sundal jsem jí kozačky a už jsem cítil tu vůni jejích nohou. Když jsem jí sundal i ty kožené kalhoty🡕 už jsem to nevydžel a šel jsem po ní. Bože jak krásně byla spocená a vlhká. Nejprve si lehla na zem, já si nazul na ruky ty její ještě vlhké kozačky, vytáhl jsem si je až k ramenům, klekl jsem si na ni a jal se jí olizovat její božsky voňavé nohy. Jazykem jsem bloudil mezi jejíma prstíkama, no krása. Když se mi zdálo, že už to stačí, zdělal jsem si kozačky z rukou a šel jsem pro ty páskované lodičky, které jsme si donesli. Pak jsem ji posadil do křesla a sám si sedl pod ní. Vzal jsem střevíčky do rukou a začal jí je obouvat, samozřejmě, že jsem jí ještě před tím nožky pěkně olízal, aby se jí to obuvalo lépe. Když jsem jí zapnul všechny pásky, tak jsem si dal boty k ústům a jazykem jsem mezi mezerama na botě olizoval její prstíky a chodidla, no ta byla vzrušená až jeje. Tak jsem usoudil, že půjdu na věc. Klekl jsem si před ni a vzal jednu nožku do ruky. Poněvadž měla ty páskové lodičky volnější, aby jí netáhly nožku, tak jsem si dal její nožku k mému přirození a nadzvedl jsem jí v předu prstíky v botě tak, abych mohl mezi botu a její prsty strčit svoje přirození. Když se tak stalo, pořádně jsem zatlačil, abych ho tam měl až po kořen a dobře mě v botě sedělo. Jak mi tam bylo krásně a dokonce jsem ji šimral až na patě jak jsem ho tam měl zaražený. Pak jsem jí roztáhl nohy, druhou nohu jsem si dal přes rameno a zabořil svoji hlavu do jejího vlhkého klína, kde jsem ji začal ukájet svým jazykem. Na oplátku ona zase mě mačkala parádně svou nohu v lodičce tak silně, že konec na sebe nedal dlouho čekat.

Vyvrcholení bylo dílem okamžiku, cítil jsem jak jsem ji svým jazykem udělal, ale to už moje sperma teklo proudem po noze a do boty, prostě všude. Ach jo to bylo neskutečné okamžiky, po chvilce vstala a jak jsem tam ležel na zemi, tak vykřikla a teď mě pusou pěkně rozepni boty a rychle, hned jsem uposlechl a zubama jsem rozepínal její pásky na lodičkách. Když jsem jí je vyzul tak řekla, a teď mi krásně olízej nožky, tak aby tam nebylo žádné sperma, rozuměl jsi. Hned jsem se činil a za chvilku ji měla suchou. A teď si lehni na břicho a olízej ještě mou mokrou a od tebe zaneřáděnou botu. Když jsem se převrátil a začal ji svým jazykem čistit střevíček, ona mezitím mrška, druhou nohou kde ještě měla lodičku, mi začala strkat podpatek do zadku a kroutit tam s ním tak parádně, že mi zase přirození začalo pomalu, ale jistě nabíhat. Když jsem byl hotov, sundal jsem ji botu a obě dal na bok, přičemž ona mi přikázala, abych si lehl na záda. Když jsem tak učinil, tak jak tak nade mnou stála, tak si klekla a sedla si svým zadkem na mou hlavu, pořádně stiskla svýma nohama moje uši, a natáhla se přes břicho až k mému přirození, které hned vzala do pusy a začala s ním dělat divy, přičemž jsem jí já zase jazykem zase pěkně čistil prdelku.

Když se jí zdálo, že už jsem vzrušený dost a že mám ptáka pěkně tvrdého, tak vstala a sedla si mi na klín pro ti mě. Potom si zasunula mého oře do klína a ja si zase její nohy vzal oboje do pusy a tam jsem s nimi zase já dělal divy. No to byl ráj všeho, oba jsme hekali jak vlaštovky a každý dělal svou práci. A to tak dobře, že jsme za chvíli byli načasovaní jak býci, a pak jsme oba najednou vykřikli, a bylo to venku. Ona hned seskočila a přirození mě krásně vylízala do sucha. Pak jsme padli na zem a asi půl hodiny jsme leželi, na koberci neschopni pohybu. Když jsem pak vstal třepalo se mě celé tělo, ale nebylo se čemu divit, že! Pak jsme začali uklízet naše věci, takže jsem si natáhl budík, aby mi neujel autobus a šli jsme na kutě. Já jsem ji pěkně uložil do postele a sám jsem si lehl naproti ní, abych měl její nožky pěkně u sebe a ještě se s nima mohl naposledy pohrát. A tak jsme usnuli, vcelku spokojení, né. Když se pak ona probudila, já už byl vzhůru a měl nachystané jídlo. Pomohl jsem jí vstát, nazul jsem jí domácí střevíčky, a odnesl jsem ji do kuchyně. Tam jsme něco pojedli a ještě chvilku si povídali, přičemž jsem měl pod stolem její nožky na klíně a loučil se s nima. Pak jsem jí ještě navrhl, jestli by mi nemohla dát něco na památku co by mi ji stále připomínalo a ona že na to myslela, a že hned něco donese. Za chvilku přišla, já už stál u vchodu a nesla nějakou zabalenou krabici.

Tady máš na památku a uvnitř máš ještě vzkaz. Potom jsme se párkrát políbili a rozloučili jsme a já vyrazil na autobus. Po cestě domů jsem samozřejmě o všem přemýšlel a nemohl jsem uvěřit tomu co se všechno stalo, jestli to zase nebyl jenom sen. Ale nebyl, protože kyž jsem přijel domů, hned jsem rozbalil dárek od ní a zůstal jsem jako opařený. V krabici byli ty samé lodičky, které jsem poprvé políbil ještě na střední škole. A u nich byl vzkaz. Všechno jsem věděla už tehdy, a tady je máš na památku, ať se s nima tolikát uděláš, jako jsem v nich já nachodila metrů, ty můj koníku. Tak to mě úplně dorazilo, ale pak se mi to nějak rozleželo a byl jsem strašně rád. Ještě tentýž večer jsem se s nima dvakrát udělal a dělám to skoro dodnes, když mám špatnou chvilku a všichni mě serou a nebo když nemůžu sehnat tu správnou partnerku, o kterou bych chtěl pečovat jako o naši učitelku. Její lodičky mám stále, pečuju o ně, čistím je a líbám pořád pokud si vzpomenu co jsem tehdy s majitelkou těhle bot prožil. Je to mů celoživotní talisman a můj hlavní F E T I Š!!!!!!

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Zralé ženy, Párty, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře