Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Grupáček erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Na své 18 narozeniny nikdy nezapomenu. Narozeniny jsem oslavila na naší chatě kde jsem si pozval jen ty opravdové kamarády se kterýma se znám již odmala a se kterýma jsem toho již spoustu zažila. Celkem nás bylo 9. Tři holky a šest kluků. Když už nálada pokročila začali kluci vymýšlet různé úkoly, které se napsali na lísteček a ten kdo si lísteček s úkolem vylosoval musel ho splnit.

Netrvalo to dlouho a už jsme museli ukazovat prsa a kluci své nářadíčka. Hra nabrala na obrátkách a my už seděli nazí a pokukovali po ostatních. Můj úkol zněl - Strč si do pusy penis toho kdo sedí po tvé levici. Vedle mne seděl Tom a začínal se červenat. Nohy měl pevně u sebe abych neviděla jeho ptáka. Kluci se jen smáli a hecovali mě abych si ho strčila do pusy. Po chvilce Tom roztáhl nohy a já uviděla jeho ptáka který nebyl zrovna z nejmenších. Nikdy jsem klukovi nekouřila. O své panenství jsem přišla s kamarádem o prázdninách a od té doby jsem sex neměla. Nahnula jsem se a pomalu jsem mu sjížděla svými rtíky po jeho ptáku dolů. Tom jen oddechl. Když jsem ucítila jeho žalud v puse rychle jsem ji otevřela a narovnala se. Kluci se na mne dívali s otevřenou pusou. Tomáš se na mne obrátil a jen sykl díky. No a to už chybělo málo a my holky jsme každá ležely na zádech a kluci se nám střídali mezi nohama a divoce nám lízali naše otvůrky. Jediná Terka měla problém, který se nám styděla říci. Když jí kluci položili a začali jí osahávat, vždy když se přiblížili k jejímu klínu odstrčila je. Po chvilce se svěřila že je ještě pana a že má strach. Neboj řekla jsem jí vždyť kluci ti stejně nic neudělají. Ale to jsem netušila jaký den zažijeme. Na každé z nás seděl jeden z kluků a my mu kouřili jeho ptáka a mezi nohama nám lízali další kluci naše pičky. Byla to paráda, až do chvíle kdy mi někdo začal strkat prst do mé kundičky. Vyndala jsem Ptáka ze své pusy a chtěla říci, že to nemají dělat, ale to mi ho tam Honza který zrovna na mne seděl, zasunul zpátky do pusy a já jen huhlala. Honza začal přirážet do mé pusy. Náhle ležela jsem jako přibitá nemohla jsem se hnout a do mé pičky už někdo strkal snad tři prsty najednou. Celkem mě to bolelo, jelikož dotyčný mě prstil celkem neohrabaně. To se ale najednou Honza zastavil a pravil můžu se ti udělat do pusinky ? Já jen vytřeštila oči a zakývala hlavou že ne, ale to už mi honza cákal své sperma do mé pusinky. Polkla jsem a chtěla se nadechnout, ale v tom jsem ucítila jak mi někdo dává pod zadek polštář a do široka mi roztahuje nohy. Podívám se vedle sebe kde, ležela Jana a vidím že Janu už píchá Pavel. V tom jsem ucítila jak do mě někdo vnikl. Vzdechla jsem a snažila se vyprostit z honzova sevření. Honza pochopil a slezl ze mne. Ale to už mě celkem svižně píchal Aleš. Nejprve jsem ho chtěla zastavit, ale chtíč a přicházející orgasmus mě umlčel. Aleš to do mě bušil a já se začala svíjet v orgasmu.

Náhle jsem ucítila jak do mě Aleš dvakrát mocně přirazil zastavil se a v jeho ptáku to začalo škubat a snad ani né po vteřině se do mě udělal. Já nebyla schopná slova, jelikož mnou zmítal ograsmus takové intenzity, kterou jsem ještě nikdy nedosáhla. Aleš ho ze mě vyndal a na jeho místo se posunul Jarda. Než jsem stačila cokoliv říci už mě i Jarda píchal. Jarda ho měl menšího než aleš, ale šlo mu to lépe. Jana jen prosila Patrika aby se neudělal do ní že si nevzala prášky. Takže selá akce🡕 vypadala asi tak, že do Jany to kluci bušili do té doby než to na ně přišlo a jelikož já prášky beru a kluci to věděli, přestali u Jany a šli se udělat do mě. Za ten den jsme vystřídali snad všechny polohy a ti nejotrlejší kluci se do mě udělali čtyřikát. Terku nakonec taky odpanili, ale moc jí nepíchali jelikož Terka měla strach a nechala se šoustat jen s kondomem a těch jsme měli málo. Na večer když už ani jednomu z kluků nestál jsem se zvedla a jejich sperma jsem měla snad všude. Musím říci že se mi to velice líbilo a v koutku duše doufám že to zítra bude pokračovat, ale klukům se to bojím říci a holkám už teprve.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře