Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Honila ten obří penis erotické povídky

Dneska jsem se celý den nudil a neměl co na práci. Po nějaké době jsem se rozhodl, že zajdu navštívit sousedku Petru. Už se mi nějaký ten měsíc líbí a rád bych si s ní něco začal. Oblékl jsem se a vydal se na statek Petry rodičů, kde bydlela a pomáhala se zvířectvem. Nechtěl jsem jít přímo, abych třeba nešel nevhod, rozhodl jsem se tedy, že to okouknu z louky, která sousedí přímo s jejich domem a stodolou. Pomalu jsem se blížil, a když jsem se dostal ke zdi, uviděl jsem Petru.

Byla do půl těla nahá. Zůstal jsem stát s pusou otevřenou a přikrčil se, aby mě nemohla vidět. Šla z domu pouze ve spodním dílu plavek. Nikdy jsem si nevšiml, jak má krásnou postavu. Možná to bylo proto, že věčně chodila ve vytahaném tričku a lacláčích. Měla dlouhé opálené nohy, krásný oblý zadeček, vypracované bříško a krásné, v chůzi se pohupující, čtyřky prsa, která lemovali dlouhé blonďaté vlasy. Rozhlédla se směrem k příjezdové cestě a já, sledujíce její pohled, jsem viděl v dálce sotva rozeznatelnou dodávku jejích rodičů. Asi si užívá chvilky samoty řekl jsem si tiše a potichoučku se přiblížil a čekal, co se bude dít. Petra šla houpavou chůzí ke stájím. Co vím, mají tam akorát dva koně, ostatní zvířata jsou v jiné budově. Prsa se jí tak krásně houpal, že se mi postavil do neskutečné tvrdosti. Když zmizela ve stáji, připlížil jsem se k oknu. Petra akorát sundávala kalhotky. A jak skrčila nohu, aby je mohla sundat, naskytl se mi pohled na její krásnou lasturku. Nevěděl jsem, proč zrovna tady, ale věděl jsem, že si jí asi hodlá pěkně vyhonit. Ale místo aby si lehla do slámy a začala, přistoupila k Bonifácovi, to je její kůň, a začala ho hladit. Nejdřív po boku. Po chvíli mu sjela mezi nohy a začala mu honit ocas. Bonifácovi se to zřetelně líbilo a po chvilce měl mezi nohama půl metrovou kládu. Petr a se usmála a začal jí honit s ještě větší vervou. Penis už byl asi pořádně tvrdý a Petra usoudila, že si to taky užije. Vzala si z rohu židli🡕 , posadila se pod koňské břicho a špičku jeho čuráka si strčila do kundičky. Podle toho, jaký kus tam zajel, musela být pěkně mokrá. Honila ten obří penis uvnitř své kundičky a slastně zavírala oči.

Strkala ho tam čím dál víc. Najednou vyjekla a z pičky jí vytékalo ohromné množství koňského semena. Teklo jí všude, od kundičky až po paty a dělalo na zemi kaluž. Po chvilce se zvedla a šla ke druhému hřebci, k Lumírovi. Sperma z ní kapalo celou cestu a mě ten pohled tak vzrušil, že jsem vytáhl i svého čuráka a začal si ho honit. Petra na nic nečekala a začal masírovat koule Lumírovi, ten jen lehce řehtal a mezi nohama mu rostlo něco, co vypadalo jako menší dělo. Petra ho vzala do pusy a začala mu olizovat to obří péro. Strkala si ho mezi prsa a olizovala špičku. Jednou rukou si začala honit kundičku a semeno, které z ní stále trošku vytékalo, rozmazala po celém rozkroku. Netrvalo dlouho a honění její lasturky a obřího penisu se zesynchronizovalo. Po necelé minutě se Petra udělala. Měla neskutečně mokrý orgasmus a její šťáva se na zemi míchala s koňským semenem. O chvilinku později začal stříkat i druhý hřebec. Sperma bylo všude, první výstřik jí polil obě kozy a šplouchnul do obličeje, druhý jí polil bříško a stékal opět přes kundičku na zem. V tu chvíli jsem to nevydržel já a vystříkal se před sebe na zeď. V porovnání s hřebci toho bylo pár kapek. Stáj vypadala jako po nájezdu hasičů a já s myšlenkou, že se takhle musím přiblížit ještě někdy, odešel domů...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Extrémy, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře