Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

In cest erotické povídky

Brácho, hodíš mě tam? A kam zas? Opřel jsem se pohodlně do křesla a labužnicky natáhl nohy. No, vždyť jsem ti říkala, že mám dneska rande! Dívám se, jak nervózně pobíhá sem a tam, do ložnice, do obýváku, do koupelny, pak zpátky do obýváku a pořád dokola bez jakéhokoliv řádu a logiky. Ženská! No, vlastně ani nevím, jestli je ve svých devatenácti letech už naprosto dospělá, ale postavu má jak modelka. Vlastně lepší, protože modelky a missky jsou na můj vkus moc vychrtlé a mají malé kozy, což se o Vladěně říct rozhodně nedá.

Koukám, jak se v předklonu hrabe v prádelníku a cecky je jí derou z těsné podprsenky ven. Pěkné, kulaté čtyřky! S tím prachatým důchodcem? Blbečku, je na mě aspoň hodný a taky není takové pako, jako jsi ty! Pobaveně jsem se protáhl, až to v kostech zapraštělo. Taky by mohl být tvůj dědeček! Znova jsem si rejpnul. Zatnula zuby a neřekla nic.Před několika tejdny ji sbalil prachatej chlápek ve kvádru, co má tučné konto, tmavýho meďoura a důchod na krku. Prej nějakej hlavoun v bance či co. Nevím, jak to udělal, ségra má sice trochu větší nos, ale jinak je to kus, hlavně kostru má výstavní! Mezi kluky by si mohla vybírat, nějací už byli, ale zatím nezakotvila. No jo, prachy jsou prachy. Kupuje jí hadry a luxusní spodní prádlo, asi si na to potrpí. A proč nejedeš busem? Volám za ní do koupelny. Mám tam být v pět, to nemůžu stihnout! Brácha, nebuď... Huláká ségra přes sykot puštěné sprchy. Co? Dělám, že nerozumím a vstávám z pohovky. Špičkou nohy pootevírám nedovřené dveře koupelny. Vladěna stojí ve sprše a horká voda jí bičuje tělo. Vyrůstali jsme spolu, takže před sebou nemáme nějaké přehnané zábrany, ale takhle úplně nahou jsem ji už dlouho neviděl. Stála ke mně bokem a myla si vlasy, takže mě neviděla. Ty vole to je kostra! Až se mi zatajil dech. Prsy se jí pohybovaly sem a tam, v rytmu samby mydlení vlasů, bradavky vlivem horké vody trčely agresivně vpřed. Bříško žádné, pěkná pevná a štíhlá stehna, prdelka sice větší, ale krásně tvarovaná do kulata. A mezi stehny boulička buchty s tmavými chloupky, upravená, jak jinak! Civím na ni, nemohu se vynadívat na koncert poskakujících bradavek. To je moje sestra Vladěna! Najednou si uvědomuji, že mi stojí ocas. Vlastně se není čemu divit, s Martou jsme se pohádali před čtrnácti dny, takže jsem teď na suchu a nemám do čeho píchnout. No nic, musím něco sbalit, přece si ho nebudu pořád honit!

Co čumíš vole? Vyjela Vladěna, když si mě konečně všimla a zatáhla závěs sprchy. Jenom se neposer, myslíš, že jsem ještě neviděl kus cicku? Chci jít na pivo, proč si pro tebe nepřijede, když má takovej kočár?! To určitě, uvidí to naši a zas budou blbý kecy, jako bys to neznal!No, vlastně má pravdu, naši o něm raději vědět nemusí, hlavně tatík by to asi nerozchodil. Jdu zpátky do pohodlí křesla a zkouším najít nějakou muziku v bedně. Nic. Samé voloviny. Tak odvezeš mě nebo ne? Přicupitala z koupelny, omotaná jen ručníkem. No jo Zabručím a po očku pozoruji, jak se oblíká. Červené tanga úzkým páskem🡕 rozdělují obě líce přesných polokoulí, pod kterými se jasně rýsuje rýha vyboulené buchty. Na chvilku zmizla a pak se objevila už bez ručníku, kozy nacpané v luxusní krajkové podprsence stejné barvy jako tanga. Průsvitné, samozdřejmě, dvorce bradavek jsou jasně čitelné. Ty vole, já bych mrdal! Sehnula se a hrabe se v prádelníku. Na chvilku zapomínám, že Vladěna je ségra a představuji si, jak ten krásný vyšpulený zadek hladím, mačkám a obtahuji, projíždím rýhu prstem, zajíždím pod kalhotky a masíruji kundu, až v ní čvachtá. Pak stahuji ten kousíček drahé látky dolů, dlaněmi roztahuji půlky, ocasem hledám skulinku a zarážím ho až po koule... Neviděl si moji občanku? Vytrhla mě ze snění ségra.

Rychle si rukou zakrývám bouli mezi nohama. Vždyť jsi ji ještě nedostala! Špásuji, aby si toho nevšimla. Hele, a kolik má ten tvůj seladon vlastně roků, šedesát nebo sedmdesát? Rýpnu si zase. Padesát čtyři, blbečku! A stojí mu ještě ocas? Nepřestávám do ní bušit. Co je ti po tom, starej se o to svý velký péro, je na mě hodnej a není takový pako, jak si ty! A ještě má prachy! Finišuji s chechotem. Vladěna už začíná zuřit a mizí v pokoji. Chvíli uvažuji, jak to myslela s tím velkým pérem. Asi jo, jednou jsem si ho při onanování ze zvědavosti změřil-18 cm v plné polní a kluci ve sprše jsou taky měřítko. Ještě mi furt stojí. Bože já bych mrdal! Tak jedem? Vladěna vplula do obýváku a hodila pózu. Stála tam jak ze žurnálu, lehce namalovaná, těsné triko zdůrazňující její velké kozy a špičky bradavek, krátká sukně🡕 s širokým, bílým páskem🡕 , luxusní punčochy s dece🡕 ntním vzorem na boku, nablýskané lodičky. Dobrý? Zeptala se a otočila na podpatku. Super, kdyby si nebyla ségra, hned bych tě přeříznul! Hodnotím ji s úšklebkem. Ty jsi fakt magor, radši už pojď Otočila se a vyrazila ke dveřím. Odvezl jsem Vladěnu na rande, zašel na dva kousky, ale v krčmě neseděl nikdo známej, tak zas kejsnu u bedny doma, sám. Fotr maže karty v hospodě, máti klepe kdesi u kamarádky čarodějnice. V telce to rozbalují milenci ve vášnivém objetí, ségru už asi píchá navoněnej bankéř a já čumím na bednu! Nedělní večer jak vyšitý. Kurva, taky bych si hezky zašoustal, ale není s kým. Neměl jsem se s Martou rozcházet, teď by se mi šikla!

Byla to sice někdy kráva, ale v posteli ušla, hlavně hezky kouřila. A polykala, i když to zkraje dalo práci ji přesvědčit, ale pak už v pohodě. Nebo kdyby tu aspoň byla ta tlustá a kozatá Irena, co po mě pořád jede, ať si konečně ulevím a vystříkám se! No, to už jsem na tom fakt špatně, že bych bral i tuhle, uvažuji a mimoděk si rukou mačkám klacek přes rifle. Ježíš, já bych mrdal! Je už skoro tma, telka vrní. Knoflík u kalhot povolil a zip pomalu rozděluje tkaninu na dvě části, Ve slipech je už pořádná boule. Stačí jen trochu nadzvednout těsnou gumu a napružený ocas se vymrštil jak uvolněné péro z hodin a zakymácel se sem a tam. Tuhej, naprosto tuhej, až to bolí. Kouká do stropu, modrá žíla na boku naběhlá, žalud napůl ven z předkožky. Beru ji mezi palec a ukazovák a zkouším ji přetáhnout dolů. Jde to těžce, žalud je hodně velkej, ale už zaskočila za límec a zfialovělá hlava celá kouká ven. Teď zpátky. Moc se jí nechce, žalud je hodně velkej. Svírám pevně naběhlý ocas a tisknu v ruce. Nahoru, dolů. A zpátky! Předkožka už klouže přes žalud sem a tam. Ještě. A ještě! Zavírám oči a snažím si vybavit Martiny roztažené stehna, skákající cecky, zadek v dlaních, ale nejde to. Místo toho vidím jen dvě veliké, kulaté obnažené půlky, vyšpulené v pokleku, pootevřená dvířka vyboulené kundy, mokré a chtivé... bože, vždyť to je Vladěna, klečí na zemi, bílý zadek vyšpulený, stehna od sebe, nalité prsy visící dolů, skláním se k ní a hladím ten krásný zadek, dlaněmi jej hnětu a roztahuji, růžová branka se pootvírá mezi tmavými chloupky, prstem ji pomalinku projíždím, až jej pohltí dovnitř, horká a roztoužená, teď druhý prst, pak nasadit žalud a trochu zatlačit, jen kousek dovnitř a ven, trochu hlouběji a zpátky, více a ještě více, až po kořen.

Vlhké teplo mě zcela objímá, ještě...a ještě...ááá... Zcela zbaven smyslů tisknu tuhý ocas a bílé, husté semeno vystřikuje v prudkých poryvech obloukem ven. Je všude , na kalhotách🡕 , na křesle , pomalu stéká po ruce a lepí se mezi prsty...ááá...ještě... a ještě...všechno musí ven, všechno! V pololeže a polosedě si teď už jen vychutnávám to uvolnění v podbřišku, svíraje v ruce vadnoucího čuráka, zmáčeného vytryskaným semenem, které pomalu mění konzistenci z bílého rosolu na průhlednou tekutinu. Oddychuji a přemýšlím, kolika ženským by asi udělalo radost mezi nohama, takhle zbůhdarma vystříkané! Pak mi to ale dochází ! Ty vole, myslím při onanování na Vladěnu! Představuji si, jak šoustám zezadu svoji ségru. To přece nejde, jsem fakt magor nebo úchyl? Ne, to přece nesmím, nesmím na to ani myslet, musím si rychle najít ňákou buchtu a tak se na ni vyskákat, až mě takové myšlenky přejdou. Jo, to musím, tak to udělám! Sakra, kde je ten kapesník🡕 , postříkal jsem úplně všechno!

Uběhlo pár dní. Dal jsem se zpátky dohromady s Martou a doháněl půst. Mrdali jsme skoro pořád, jen jsem ji měl na dosah, už jsem ji rozepínal, stahoval kalhotky a klátil ve všech polohách, které mě zrovna napadly, a kdyby nedostala krámy, snad bych ji mrdal dodnes. Ale někdy je to kráva a má názory, jak třináctiletá puberťačka. No, ale zase mi je vždycky po vůli a dá mi, kdy chci...! Kdyby se ale přihodilo něco lepšího, asi bych to bral. Taky v práci byl teď docela fofr, takže na svůj problém s Vladěnou jsem skoro zapomněl. Vlastně docela ne, protože jsem se párkrát přistihnul, že ji šmíruju, jak se převlíká nebo koupe a vždycky byla nějaká záminka, abych šel okolo. A taky moje noční erotické sny mají stále stejnou předlohu. Vladěnu. Ségru.chci sice zhubnout, ale podle článku mi vyšlo, že změna se mne bude týkat pouze v tom, že si dám druhou večeři a pokoj si provoním mátou.

Dobre p

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Incest, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře