Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak nenásilně počít dítě erotické povídky

Tenhle příběh se odehrál asi před 19lety. Pracoval jsem v jedné nonstop herně v našem malém městě. Naštěstí, takových heren tu nebylo moc. Takže o podnapilé mladistvé nebyla nouze. Diskotéka jen jedna a zavírala docela brzy. Takže všichni, co se chtěli bavit dál se rozutekli po všech otevřených barech.

Byl jsem těsně po vojně🡕 , vysportovanej blonďáček s děsnou chutí šukat. Měl jsem sice holčinu, ale ta mě podváděla, kde jen mohla a pouštěla mě na sebe jen opravdu nerada. Nikdy jsem nepochopil proč. Dokázal jsem jí šukat noc a den a přivézt k desítkám orgazmů, ale to je zase jiný příběh, opušťák po přísaze.

Takže, jak jsem pracoval za barem, přišlo pár přátel. Hned, jak vešli, jsem si všiml, že s nimi je nádherná blondýnka s modrýma, hlubokýma kukadlama, jako nejhlubší studánaka. Nádherně se na mě usmívala. K mé lítosti si sedla hned vedle Jiřího největšího bouchače z party. Ten si jí hezky majetnicky objal a já měl po fantaziích z rychle ukořistěných kalhotek.

Byla středa, respektive čtvrtek ráno, zábava plynula a všichni ostatní z baru pomalu rozplývali domů, středeční disko považovali asi za ukončené, zůstali tu už jen Jiří a ta jeho blondýna. Musím uznat, že byla opravdu krásná, ale neměl jsem moc příležitostí si jí prohlédnout, jen když se mihla kolem baru na záchod, ale ten její zadeček napresovaný v džínách dával tušit něčemu opravdu skvostnému. A když jsem si jí prohlédl zepředu, kde měla rýhu mezi nohama zaříznoutou, tak sakra vysoko, až můj těšitel začal šílet v mých číšnických tesilkách. Naše oči se setkaly a ona se na mě mimoděk usmála.

Bylo to jako by se na mě smál anděl,hřejivá záplava blond vlásků krásně lemoval její obličej. Typoval bych, že jí osmnáct ještě nebylo. Po chvilce se Jirka zvedl a povídá, hele musím do práce, svěřím ti jí tady a ty jí pošleš na autobus a ať jede přímo domů. A né, že mi jí ošukáš, mimoděk se na mě usmála. Plácl mě po rameni a mrknul na mě. Moc dobře věděl jak já to stou svojí mám. V naší partě se nic neudrželo. Bylo něco kolem páté. Bloncka na mě mrkla a já Jiřímu povídám spolehni se na mě. Nu a najednou jsme osaměli.

Povídám jí: " V šest mě maj vystřídat, pak tě doprovodím na ten bus."

"No to je od tebe docela milé, ale je čtvrtek a státní svátek a já bydlím docela z ruky, takže mě můžeš doprovodit tak možná k sobě domů :D a jsem Martina."

Tak teď jsem úplně nevěděl, jestli jsem slyšel dobře, z nevšedního večera se začalo loudit docela zajímavé ráno. Seděla u stolu hned pod barem, takže jsem si jí mohl nenápadně prohlížet, ta mrška to věděla a pěkně se mi nastavovala. Měla krásnej dlouhej krk, vlasy jí sahali do půl zad. Můj malej kamarád už nebyl tak malej a já si ho musel chladit o lednici pod barem. Konverzace nestála a já z ní pomalu začal tahat informace. Dověděl jsem se, že jí bylo minulý týden osmnáct a chodí na zdejší průmku. Nedokázal jsem si ji tam moc představit. Protože, to byla si jediná holka, o které jsem věděl, že tam chodí.

No co po ránu s takovou kráskou, šestá se skoro blížila. Jako kdyby uhodla na co myslím došla ke mě za bar a opřela se zády o něj.Nějak jsem tušil že nedokážu ten slib co jsem dal Jiřímu splnit.Stejně se potkali ten večer a Jiří ji stihl jen prsty pěkně nažhavit, někde v parku.Kdyby věděl že pro mě :D.

Objal jsem jí kolem jejího útlého pasu a přitáhnul jsem si jí k sobě. Nádherně voněla, směsicí potu a dámského parfém🡕 u.

Asi musela holka pěkně na diskotéce vyvádět. Začal jsem jí líbat, trochu ucukla, protože můj piercing jí cinknul o zuby. Usmála se a jemně si skousla ret a přitom se jí rozšířily oči jako by dosáhla vrcholu. Dala ruce na můj zadek. To bylo na tykání. A přitáhla si mě zpět. Pár slečen jsem už měl, ale žádná takhle divoce nelíbala. Občas jsem se přistihl přitom, že uvažuji nad tím, jestli vůbec budu stíhat hasit její žár v těle. Vlnila se, jako by ho v sobě už měla a trhaně dýchala jako před vrcholem. A taky že jo, rukou jsem překryl její buchtičku a cítil, jak přes džíny sálá teplem a mokrem.

To mě překvapilo, tohle jsem nečekal, pěkně jsem jí zmáčknul a ona naposledy vydechla, zaklonila hlavu a prožívala svůj první orgasmus. Co čert nechtěl, za jejími zády se ozval ženský hlas.

"Koukám, že jsem vás u něčeho vyrušila."

Kolegyně jako vždy dorazila přesně, tentokrát jsem opravdu rád nebyl a Martina určitě taky ne. Podívala se nejdříve na mě, a pak na kolegyni růžová jako pivoňka. Moc jí to takhle slušelo.

"Ale kdepak dali jsme si pusu na tykání."

Kolegyně na ní mrkla, jako že rozumí.

Tak mi to předej, ať můžete vypadnout. Martina si sedla zase zpátky za bar a čekala. Takhle rychle předanou směnu jsem ještě neměl. Při počítání kasy jsem si uvědomil, že když je ten svátek tak asi nebudou jezdit žádny busy, hned u toho jsem viděl tu štreku přes kopec domů, hrozná představa. Ale pak, mě napadla jedena spásná myšlenka, před časem jsem v jedné zašité místnosti na úklid našel skříň a světe div se uvnitř se naházel obrovskej, sprchovej kout. Hned jsem se při té představě rozsvítil jako sluníčko. Martina na mě koukala jako na blázna, vůbec ta chudinka netušila, co se mi právě odehrává v hlavě. Kdyby jen tušila, asi by utekla. Směnu jsem úspěšně předal a svěřil se Martě se svým objevem. Hezky se na mě usmála a povídá, že trocha vody by jí neuškodilo.

Nebylo na co čekat, v úklidové místnosti jsme ze sebe shodili všechny hadry. Navzájem jsme se prohlíželi jako bychom měli studovat anatomii. Nemohla spustit s mého těšitele oči. Byl jsem zní na kámen tvrdej a mých 18cm se tyčilo směrem k ní.

Chytla mě za něj a pomalu si s ním hrála, tlačila mě do skříně. Zavřela za námi a než jsem stihl pustit sprchu, klečela u mne a statečně si ho tlačila do pusinky. Byl na ní ale moc velkej, takže ho ručkou u kořene pěkně chytla a tvrdě zmáčkla. Myslel jsem, že vyjmenuju všechny svatý co znám. Pěkně jsem si to vychutnával. Nemusel jsem ani určovat tempo, protože to dokázala zvládat sama na jedničku. Určitě jsem nebyl její první. A pak cítím, jak ucukla s pusinkou, mrknu dolů a ta mrška prožívala další orgasmus, zatím co mi ho božsky kouřila, si začala hrát sama se sebou. Až nyní jsem cítil sladkou ženskou vůni. Trvalo to asi půl minuty, než se vzpamatovala.

"Promiň, musela jsem, nemohla jsem to vydržet."

Přitáhl jsem si jí k sobě nahoru, kolena se jí ještě třásli. Objal jsem jí a cítil její tvrdé dvojky na své hrudi. Bradavky jí stáli jako dvě anténky.

" Za tohle se nemusíš omlouvat. Já jen aby sis nemyslela, že jsem nějaká vadná."

Začal jsem jí líbat. Opět byla dravější než já. Otočil jsem si jí k sobě zády. Přesně věděla, o co mi jde. Chytala se za kohoutky sprchy a pěkně se prohnula, mrkla na mě, tím mi jasně naznačila, že nemám čekat. Musel jsem si ten pohled vychutnat. Nádherný pohled pro bohy. Voda jí začala stékat po zádech a utvářet malé potůčky, které se tříštily na vrcholku zadečku. Měla nádherný zadeček, krásné dvě polokoule akorát do ruky za, které na mě koukal anální otvůrek. Chytnul jsem jí za její útlý pas, pomalu jsem se přibližoval k její jeskyňce. Jednou rukou si roztáhla zadeček a já měl krásný výhled na buchtičku, do které jsem se pomalu nořil. I když jsem věděl, že je mokrá až, až, šlo to docela ztuha.

Byla stažená, takové sevření jsem snad ještě nikdy necítil. Koukla se na mě a malinko přikývla. Pevně jsem jí sevřel a zarazil ho do ní až na její dno. Náhle zavila a přimáčkla se zády ke mně. Držel jsem si jí za zadeček a tvrdě jí začal šukat tu její díru. Nevím jak to, ale přišlo mi, jakoby se čím dál víc utahovala svojí kundičku, tohle jsem nikdy nezažil a byl jsem z toho docela u vytržení. Tohle tempo se nedalo udržet věčně.

"Už budu, kočko!"

Klidně to všechno nastříkej do mě, jsem neplodná, řekla to tak hořce že by jí věřil i nejzarytější ateista. Bušil jsem do ní, rukama jsem putoval po celém těle, jemně jsem jí ukusoval krk a cítil, jako to ve mně stoupá, její vrcholy jsem nepočítal, ale ten můj se nezadržitelně blížil. Na chvilku jsem se to snažil oddálit, ale v pár vteřinách to ze mě začalo létat ven. Ani nevím, kde se to ve mně vzalo, bylo toho mraky, stříkal jsem snad minutu v kuse na samé dno její buchtičky, při posledním výstřiku se rozklepala, jako osika skousla si ret do krve.

Trochu to zkrátím, byli jsme tam dvě a půl hodiny a myslím, že zrovna tady byla počatá naše dcera, ale to už je zase jiná story.

🕙 Přidáno 13.5.2024
📂 Kategorie: Šukání, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

david (2024-05-17):
uzasny pribeh