Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak se učit chemii? erotické povídky

Se začátkem školního roku se udála jedna menší změna v zavedeném rozvrhu. Stará učitelka chemie odešla, zřejmě do věčných lovišť, a tak byla první hodina v laboratořích okamžikem očekávání, kdo se chopí pedagogické štafety a bude vyučovat nadále velmi neklidnou třídu. Tahle třída byla plná repetentů a výrostků, kteří si navzdory školnímu řádu dokázali v laboratoři plné hořlavin připálit o hořák cigaretu a kouřit pod digestořem, jako by se nechumelilo.

Sázky, na věk a vzhled budoucí učitelky (a rychlost jejího odchodu do centra pro duševně choré) nebraly konce, když s pětiminutovým zpožděním přišla Ona.

Bez ohledu na stávající kurz tipů a sázek nová chemikářka strhla nejeden rekord. Byla naprosto úžasná. Mladá, vybavená bystrým pohledem, odzbrojujícím úsměvem a fešnou postavou. Neměla na sobě plášť, a tak si ji překvapení studenti velmi dobře a dopodrobna prohlédli. Pevný zadeček rýsovaný uplými džínami, vypasovaná moderní košilka🡕 , která skrývala krásná plná ňadra, které neposedně vykukovaly ven, jako by se chtěli seznámit s celou třídou. Popravdě, to by jistě většina studentů uvítala, protože zatím jen němě zírali na klenot za katedrou. Pedagožka se v krátkosti představila, omluvila se za svůj pozdní příchod a šla se převléci do kabinetu odděleného dveřmi. Nezavírala za sebou, a hlavy všech studentů nabrali na těch pár minut stejný kurz. Měla krásnou, vysportovanou postavu, a prádélko tak titěrné, že se navzdory větrání chlapci řádně opotili. Krátký bílý plášť sice zakryl zajímavé tělesné křivky, ale jen do chvíle, než se paní učitelka Javorská, jak se jmenovala, předklonila, aby zkontrolovala přístroje nebo provedla zápis.

Následující hodiny chemie byly velmi prak🡕 tické. Chlapci ani nedoufali, kolik se toho dozví. Pozorně naslouchali, ani nedutali, jen tu a tam někdo potřeboval s něčím poradit, přičemž paní učitelka neváhala a vždy ochotně přišla a ukázala co a jak. Přirozeně, že blízkost rozpáleného těla učitelky dostávala studenty do bodu varu, div se neroztékali. Během pár hodin jim nečinilo problém zaznamenat strukturní vzorec fenyl-ethyl-aminu, drogy lásky, nebo sestavit destilační aparát poslepu. To, jak se paní Javorská dotýkala chladiče, a jak přejížděla prsty po skle v názorné ukázce toho, kudy kapalina vstoupá vzhůru, se jim hluboce zapsalo do mysli.

Jen jeden student špatně snášel nově vyvinutý tlak na vzdělávací prak🡕 tiky paní učitelky, což se také projevilo při testu. Tam, kde většina chlapců neměla problém, tenhle špatně ono rozptýlení snášel. Neustále si hrál s něčím pod lavicí a byl hodně nervózní. Výsledek testu nebyl v jeho případě ideální, a tak si ho paní učitelka Javorská pozvala po obědě k sobě do kabinetu. V kabinetě ten den byla sama, a když vešel neposedný student do kabinetu vyzvala ho,  ať se posadí na pohovku. Nešlo si nevšimnout, jak student sjíždí učitelku od hlavy až k patě. Měla na sobě svou oblíbenou košili🡕 , která obtahovala její bujné poprsí, delší černou sukni🡕 a boty🡕 na vysokých podpatcích.

I učitelka si všimla, že student, který naproti ní seděl, starší než ostatní z ročníku, navíc i vcelku pohledný to má mezi nohama poměrně napjaté. Debata ohledně jednotlivých otázek testu, nejasností a sníženého hodnocení se postupně ubírala jiným směrem.   Paní učitelka se zvedla ze židle🡕 , přistoupila před sedícího studenta, který se nervózně díval už jen do podlahy, a zeptala se ho, proč je pořád tak pod tlakem. .. a jestli by se nechtěl toho stresu, který mu brání při podávání výkonů nějak zbavit. Student cosi zakoktal. S touto otázkou student sice nepočítal, ale odpověděl ano. Upřeně se na něj učitelka zadívala a ke studentovi se přitiskla a políbila ho. Nadržený student na nic nečekal a polibek ji opětoval, ale mnohem intenzivněji a déle. Začal učitelku svlékat. Měla černé prádlo, které ho vzrušilo ještě víc. Mezitím když ji mačkal její prsa sklouzla učitelčina ruka mezi jeho nohy. Rozepla kalhoty🡕 a vytáhla krásně tvrdý penis ven, olízla ho a začala ho pomalu honit. Student lehce vzdychal vzrušením. Nakonec mu učitelka řekla, ať jí přehne přes stůl a ojede jí. Shodila jedním pohybem písemky a zápisy ze stolu a natáhla se na něj, přičemž na studenta vyšpulila svou broskvičku. Měla mokrou kundičku, do které penis pěkně vklouznul. Tříminutový sex skončil vystříkáním do pusinky, potom se oba oblékly a student spokojeně mlčky odcházel z kabinetu. Uspokojený student, začal od toho dne v hodinách chemie vynikat.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Zralé ženy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře