Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak sem pozoroval lesbické milování milenky s její tetou erotické povídky

Toho léta jsme s přítelkyní Ivou vyrazili na chalupu jejího strýce, který jí pozval k sobě na prázdniny. Byl už srpen, a tak jsme se sbalili a s koly vyrazili na vlak. Cesta vlakem probíhala poklidně a brzy jsme dorazili do Písku. Nasedli jsme na kola a vyrazili vstříc strýcově chalupě. Brzy jsme projeli malou vesnicí, a pak jsme ještě 3 km šlapali na místo, kde stála pěkná chalupa.

Zaklepali jsme na dveře, ale dlouho nikdo neotvíral. Iva, která zde trávila prázdniny často, mě vzala za ruku a spolu jsme obešli chalupu směrem k zahradě. Tam v záhonech jahod seděla v podřepu žena otočená k nám zády. Na sobě měla bílé šortky🡕 a horní díl žlutých bikin. , , Ahoj teto! zvolala Iva na ženu. Ta strhla hlavu směrem k nám, vyskočila a už mířila k nám. Byl jsem celkem překvapen, neboť k nám mířila asi třicetiletá drobná blondýnka. Žlutá podprsenka sotva zakrývala tmavé dvorce bradavek jejích velkých prsou. Zachvělo mě krátké vzrušení, ze kterého mě vyrušilo přivítání. Iva si s tetou začala povídat a já se dozvěděl, že strýc musel odjet na zahraniční službu. Poté, co jsme se ubytovali mi Iva, která si všimla mého překvapení u přivítání, prozradila, že je to druhá žena jejího strýce, který již dřive ovdověl. Večer jsme strávili u televize, chlebíčků a lahvi🡕 nky vína. Byl jsem celkem unavený a chtěl jsem jít spát, ale Iva mi řekla, ať jdu, že ještě pomůže tetě s nádobím. Dala mi pusu na dobrou noc a já zamířil na kutě. Usnul jsem jak zabitý, takže ani nevím, kdy do postele dorazila Iva. Ráno jsem se probudil znovu sám. Snídani jsem měl připravenou na stolku vedle postele. V klidu jsem tedy posnídal. Oknem pronikal na postel sluneční svit, a tak jsem na sebe hodil jen kraťasy🡕 a vyrazil poohlédnout se po Ivě. Zastavil jsem se ve dveřích vedoucí na zahradu, když jsem zahlédl Ivu skloněnou nad záhonem jahod. Na sobě měla pouze kalhotky azurových kalhotek!Přepadlo mě ohromné vzrušení a rychle se schoval za dveře a vzrušeně šmíroval svou přítelkyni. Hlavou jsem přitom kmital po zahradě i domu, abych našel tetu. Ta se však nikde neobjevila, proto jsem vysvobodil svůj napnutý penis ze šortek🡕 . Uchopil jsem ho do ruky a nechal klouzat mezi sevřenými prsty. Takto jsem asi 10 minut sledoval Ivu a teta stále nikde. Stáhl jsem si kraťasy🡕 úplně a pomalu zamířil k Ivě. Dorazil jsem těsně k ní a pomalu klesal v kolenou, až se můj penis dotkl jejího zadečku. Iva prudce otočila hlavu a šibalsky se na mě usmála. To už jsem nevydržel, odhrnul látku jejích kalhotek stranou a nasměroval svůj penis na její hladké pohlaví. Její kundička byla tak mokrá, že mě přijala bez nejmenšího zádrhele. Iva spokojeně zavrněla a stěny její pochvy mi začali drtit penis. Byl už jsem pěkně vzrušený, proto jsem po několika minutách zběsilého přirážení začal valit proudy bílého semene do její kundičky. Svalil jsem se vedle Ivy a těžce oddychoval. Teprve když jsem nabral dech, jsem si vzpomněl na tetu. Iva se na mě usmála a řekla, že můžu být klidný. Teta prý jela do písku nakoupit jídlo na víkend. Celý víkend proběhl v klidu, i když mě zarazilo, že Iva chodila do postele, až když jsem usnul.

Nepřikládal jsem tomu příliš význam, neboť se spaním jsem nikdy neměl problém. V neděli u večeře jsem se nabídl, že druhý den sjedu na nákup do města. Teta nic nenamítala, a tak jsem v pondělí ráno nasedl na kolo a vyrazil. Celý nákup i s cestou trval asi dvě hodiny. Totéž se opakovalo i v úterý a ve středu. Stejně tak jsem vyrazil i ve čtvrtek. Cesta probíhala zpočátku v klidu, když jsem náhle píchnul kolo. To už jsem byl asi čtvrt hodiny od domu. Popadl mě vztek, začal jsem různě nadávat a klít. Přesto mi nezbylo nic jiného než se otočit a vrátit se na chalupu. Cestou jsem naštěstí potkal traktor, který sice pamatoval padesátá léta, ale i tak jsem byl brzy doma. Vstoupil jsem do chalupy s úmyslem, že na nákup tentokrát bude muset Iva nebo teta. U nás v pokoji nikdo nebyl, proto jsem zamířil k tetině pokoji. Ze špatně zavřených dveří jsem zaslechl hlasité sténání. Zarazil jsem se a chtěl potichu vypadnout. V tom mě však zastavil tetin hlas. , , Kuř mě, ty malá děvko! Znovu jsem se otočil ke dveřím, tentokrát s jistým napětím. Pootevřenými dveřmi jsem nahlédl dovnitř. Zůstal jsem stát jako opařený. Na posteli klečela teta otočená ke mně zády. Místo jejího pohlaví se jí mezi nohama klimbal umělý připínací penis, který přidržovala v levé ruce. Před ní poslušně klečela nahá Iva a jazykem olizovala špičku penisu. Stál jsem ve dveřích jako solný sloup, stejně jako moje pulsující péro. Vysvobodil jsem ho z napnutých šortek🡕 a hned mi vklouzl do ruky. To už teta držela Ivu za hlavu, kterou jí tlačila na svůj umělý penis. Do pusy se jí vsunul jen kousek, přesto ho poslušně kouřila. Kouřila tetu asi deset minut, než jí teta přikázala, aby si lehla. Iva poslechla, položila se na záda, roztáhla nohy a vzrušeně si hladila kundičku. Vzápětí na ni teta nalehla a opatrně rukou vedla penis na její kundičku. Vklouzl do ní jakoby nic a Iva hlasitě zakřičela. Teta jí umlčela vášnivým polibkem a chvíli čekala, až se Iva uklidní. Začala pozvolna přirážet a postupem času zvyšovala tempo, k čemuž jí pomohla i Iva, která tetu uchopila za půlky a sama nabádala tetu k vyššímu tempu. To už mi v klacku doslova hučelo, přesto jsem nepřestával sledovat počínání obou dívek. Náhle se však teta zastavila a se silně třesoucím tělem se svalila na Ivu.

Umělý penis byl dál uvězněn v Iviných poševních svalech. Když se teta vzpamatovala, vyklouzla z Ivy. Uchopila umělý penis do ruky a druhou rukou si odhrnula pásku penisu zakrývající její kundičku. Z ní vyklouzl celý zmáčený asi patnácticentimetrový průhledný penis. Iva neváhala a svou hlavu vnořila mezi tetiny hýždě. Začala tetě lízat zmáčenou kundičku. Teta se však rychle vzpamatovala. Znovu Ivě vsunula umělý penis do pusy, a zatímco ho Iviny rty dokonale uzamkly, posadila se na bobek, sebrala z postele svého spasitele a přes celé Ivino tělo se natáhla až k jejímu zadečku a ten penis jí zasunula do análního otvoru. To už bylo i na mě moc. Sebral jsem šortky🡕 ze země a nastavil je přímo proti svému žaludu. Husté sperma začalo dopadat na džínovou látku a já tišil své silné vzdechy, co to šlo. Obě dívky však byly mimo tento svět. Iva se silně kousala do rtů a teta zkušeně klouzala mezi jejími půlkami. Vydržely to asi ještě deset minut, než se obě vyčerpaně svalily na postel. Rychle jsem zmizel ze dveří a pustil se do opravy kola. Stejný scénář se opakoval až do našeho nedělního odjezdu, akorát se obě divily, že jsem se z nákupu vracel podstatně déle.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře