Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak sem učitelce rozpíchal zadek erotické povídky

Vím, že je spousta povídek o sexu s paní učitelkou a často to není pravda, ale tahle se mi opravdu přihodila! Je mi 16 let a jsem na střední škole. První den v 1.ročníku jsme všichni čekali až dojde naše třídní! Všichni jsme čekali nějakou starou řašpli, ale mýlili jsme se, ze dveří vyšla tak krásná učitelka, že se mně během 5 minut postavil ocas. Měla tak kolem 33 let, ale postava parádní, krásný pevný zadek a prsa tak č.4 na prostě krásná!

No a v tom si mě zavolala, tak sem tam šel a podíval se na její vnady, znovu se mi okamžitě postavil a ona si toho všimla jenom se pousmála a dala mi jakýsi papír k podepsaní rodičům. Ještěže si nikdo ze spolužáku nevšiml, že mi stojí!

Jednoho dne jsem udělal průser a ona si mě zavolala do kabinetu, který mela úplně sama, protože byla zástupkyně ředitele nebo tak něco. No tak jsem tam šel celkem s radostí, protože jsem chtěl vidět tu její krásnou postavu a splnilo se mi to. Zaklepal jsem a vyšla, zůstal jsem na ni civět, měla bílé triko s velkým výstřihem a krátkou sukni🡕 . Zeptala se mne jestli jsem v pořádku a já na to jenom kývl, protože jsem byl omámen její krásou. Řekla mi ať jdu dovnitř, tak jsem samozřejmě šel. Sedl jsem si na její gauč. Začala se vyptávat proč jsem toho kluka zmlátil a podobně, ale taky vím, že nezapomněla na to, jak mi první den školy stál ocas. Asi tak po pul hodině řešení se mě optala, jestli se jí líbím, zůstal jsem jak opařeny a po chvilce jsem odpověděl, že ano, a ona na to řekla - Toho jsem si všimla první den. a jenom se zasmála, já jsem byl červený jak malina a ona mi řekla, že se nemusím stydět, že je to normální věc, když se mi líbí žena. Potom si sedla ke mne na gauč, tiskla se na mne kozama a políbila mě. Už jsem nebyl tolik nervózní a polibek jsem ji vrátil, ale asi tak minutový. Potom se mě optala, jestli si s ní nechci zapíchat a tak jsem řekl, že jo. Tak mě povalila na gauč a začala mě svlékat až jsem byl úplně nahý. Vzala do ruky můj penis a řekla - To je ale macek a začala mi přetahovat předkožku dokud se mi nepostavil. Začala mi ho kouřit a já byl v sedmém nebi! Za chvíli jsem jí sundal tričko. Sundal jsem jí její bílou podprsenku a potom kalhoty🡕 a nakonec bílé tanga. Měla je krásně zařezané v půlkách. Pokládal jsem ji na zem a v tom mi řekla - Ať ji krásně vylížu píču, tak jsem to bez váhání udělal. Po chvilce jsem cítil, že je mokrá a krásně sténala, potom mi ho znova pokouřila a pověděla ať jí ho tam zasunu a taky jsem tak udělal. Pomalu jsem jí ho tam zasouval a až jsem byl skoro celým penisem uvnitř její mušličky tak strašně zakřičela, řekla že už dal nemůžu, že ji to bolí a že ho mam moc velkého. Tak jsem ji píchal jenom do půli délky mého ocasu. Krásně a silně sténala a bylo vidět, že se jí to moc líbí Její prsa krásně skákala, tak jsem je přidržel a krásně je ohmatával, ale za chvilku jsem se do ní vystříkal. Říkala mi, že bere antikoncepci a také mi řekla, že ještě nemá dost a co s tím uděláme. Tak jsme se chvilku mazlily a během 5 minut byl můj ptáček zase v pozoru .Dal jsem jí ho mezi kozy a příšerně ji ojížděl, znova jsem ho do ní strčil a píchal jsem ji. Najednou jsem ucítil něco u análku. Optala se mne jestli muže a řekl jsem, že ano. Píchal jsem ji tvrdě a ona zasunula svůj prst do mého análku, byla to nádhera! Vystřídaly jsme asi tak 10 poloh a najednou mě zastavila a nastavila na mne její řitní otvor. Poprosila ať ji to udělám do zadku, tak jsem jí vyhověl. Naslinila mi šulína a přiložil jsem ji ho k otvoru. Před tím mi ještě řekla ať jsem něžný.

Pomalu jsem zasouval a když už tam byl celý žalud zakřičela a vyjela mi z ohonu. Řekla, že jí to bolí, tak jsem jí tam první zasunul jeden prst a projížděl jsem jí análek jen prsty. Po chvíli už byla připravená a řekla že už můžu, tak jsem jí ho tam vrazil skoro celého. Párkrát jsem jí projel a už se jí anál trochu roztáhl, takže už nekřičela bolestí, ale slastí jak se jí to líbilo. Mrdal jsem jí opravdu tvrdě. Asi během 15 minut se mi krásně udělala pod rukama a dokonce jí s pičky stříkala piční šťáva. Třepala se jako kdyby to byl její první orgasmus. Ale já jsem ještě nebyl hotov a optal jsem se jí jestli se na ní můžu dodělat. Řekla, že jo, že má taky ještě chuť, tentokrát jsem jí ho zasunul do vagíny. Měla ji úplně mokrou za chvíli jsem byl hotov a vystříkal jsem jí moje horké semeno do pusinky. Byla to velká dávka, měla toho plnou pusu a nakonec to celé spolkla. Ještě mi ho pusou očistila od semene. Pomohl jsem jí se obléct protože se nemohla moc hýbat, bolel ji zadek z toho análku. Oblékl jsem jí podprsenku na její krásná a pevná prsa, také kalhotky no a nakonec triko a kalhoty🡕 . Ještě jsem jí pomohl vstát protože ji to fakt moc bolelo a taky jsem se samozřejmě omluvil, ale ona mi řekla, že to není moje vina, že ona to chtěla. Dali jsme si posledního francouzáka a jak jsem odcházel, tak mi pošeptala, že to byl její nejlepší sex, co kdy měla. Byl jsem šťastný jako blecha, že můj první sex byl právě s ní a náramně se podařil. Po celé 3 roky, co mě učila mi ve všem nadržovala, byly to krásné roky a na konci posledního ročníku jsme si všechno zopakovali.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře