Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jen s kondomem 5 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Didi s Renatou došli ty 2 km k chatě pěšky někdy až kolem třičtvrtě na jednu po půlnoci, tedy vlastně už v sobotu. On ji musel podpírat a ona šla ze široka jak námořník na houpající se palubě. Roman nespal a čekal na ně.

Roman
Když přišli a já viděl opilou Renatu a hlavně to, jak jde a když jsem si všiml, že pod minisukní nemá kalhotky, rychle jsem se dovtípil, že ti dva spolu zase šukali. Didi se uculoval a tvářil se tak nějak připitoměle a ona mlčela jako zařezaná. Byl jsem už ospalý, chtěl jsem jít spát, tak jsem pomohl Renatě se vysvléci a když už jsem ji měl před sebou nahou, nemohl jsem si nevšimnout, že kundičku má celou zarudlou opuchlou a že na stehnech ji určitě vytékalo z těla semeno. byl jsem vnitřně nasraný na ni i Didiho, ale nechtěl jsem v noci dělat nějaký brajgl, navíc jak říkám, chtěl jsem už jít spát. Tak jsem Romču oblékl do její noční košilky a uložil ji do postele. Spala v mžiku.

Druhý den ti dva spali až do devíti... Já vstal o osmé a uvařil jsem čaj, namazal chleby máslem a marmeládou a pak jsem vyčkal, až se uráčí po tom flámu vstát.
První vylezl z ložnice Didi a tvářil se jako měsíček na hnoji, jakoby jeho obličej říkal. Já nic, já muzikant... Když jsem se ho při jídle ptal, co diskotéka, řekl: "Jo, dobrý".
"A co? Motali se tam kolem Renči místní?" ptal jsem se dál.
"Jo, ale voni viděli, že sem tam s ní... mysleli, že Renča je panička, co má mladýho exotickýho zajdu", řekl Didi, což znělo lodicky.
"A tys jí na zpáteční cestě ale zase omrdal a vystříkal, co?"
"No jo..., promiň, ale neni to už jedno po tom všem co se tu za ten tejden vodehrálo?" zeptal se a ta otázka měla svou logiku...
"No jo, jasně, ono je to už fuk... Víš, já o Renatě a mě co jste byli pryč dost přemýšlel a došel jsem k závěru, že ona pro mě není ta pravá. Vlastně díky tobě se v ní projevily skryté živočišné sexuální pudy a na povrch vyplavala i její promiskuita... Zklamal jsem se v ní a věř, že až se za týden vrátíme domů, rozejdu se s ní... Já děvku, co se dá ojet kýmkoliv za partnerku, natož za manželku nechci..." a Didi pokyvoval, žvýkal snídani a mlčel. netušil jsem, že moje poslední slova slyšela Renata, která jako čerstvě vyoraná myš stála mezi dveřmi z ložnice, bledá jak stěna.

"Ro...Romane..., co to tu řikáš? Tu děvku si ze mě udělal ty!!!" zaječela.
"Já??? Já to chtěl jen zkusit, jen jednou a ty ses do toho vžila jako skutečná kurva!!!" zvýšil jsem hlas. "Nikdy jsi taková nebyla, ty, paní učitelka, taková slušňačka co ani nemluví sprostě a bum, já najednou čumím jako to péro z gauče!! Navíc jsi mě úplně odstavila od sexu s tebou a vrhla ses do víru vášně tady s Didim, ale kdyby jenom s ním, co...? Já se vždycky snažil, abys byla se mnou šťastná, snažil jsem se být gentleman, snažil jsem se být milý, hodný..."
"Romane, ty jsi hrozně fajn chlap, klaďas, hodný dobrák, ale... jsi ňouma!" pronesla Renata a Didi se uchechtl, až mu zaskočilo a zakašlal...
" Jakkoliv se ti to může zdát nefér, je na čase trochu přitvrdit milý zlatý..."
"To mi jako chceš říci, že hodní chlapi nejsou v kurzu, že je chyba jaký jsem?" nechápal jsem.
"Hele, mě se na tobě líbilo, že jsi se nesnažil se nikoho ohromovat, prostě jsi se se mnou bavil, snažil ses mi pomáhat, choval jsi se jako gentleman, to bylo hezké... Nevnucoval jsi se mi, nemachroval... Romane, chyba není v tom, že jsi hodný, ale ty jsi až příliš hodný a jak teď vidím i odevzdaný, laxní a podřízený..., jsi někdy nerozhodný a máš nižší sebevědomí, často přehráváš zodpovědnost na mě... To ale sexy vůbec nepůsobí... Seš bačkora. My ženy nechceme mít vedle sebe slušňáka, který nám přenechá otěže vztahu a bude nám číst přání z očí... Samozřejmě, že chceme od mužů úctu a lásku, tu mi dáváš, ale také toužím mít partnera s názorem a ochotného nést zodpovědnost! Jsem ráda, že máš slušné vychování a jsi citlivý... Já nechci žádného sexy desperáta s grázlovským pohledem, ale chlapa sebevědomého a né slabošského... a to ty jsi, jak jsem se v tomto týdnu přesvědčila... Ty jsi taková almara, kterou kam postavím, tam stojí... Víš Romane, oni příliš poddajní partneři nemají vysoký kredit. Když se sebou někdo nechá šoupat jako se skříní, dočká se jedině toho, že bude coby starý klumpr vyhozen na půdu a nahradí jej jiný nábytek, který bude klást větší odpor."
"To je tedy dost smutný fakt, že vy ženské asi skutečně víc letíte na padouchy... Kolega z radnice je toho důkazem... Ale vy si jednou s těmi padouchy tu hubu nabijete!" řekl jsem a dodal. "Ona karma si tě najde a pamatuj si, že život je bumerang!"
"Romane... žena chce k muži cítit respekt, ale také mít pocit ochrany a zabezpečení a to jí ale hodný chlap nedokáže poskytnout. Ženy hledají chlapy dostatečně dravé s ostrými lokty... Z těch pak jsou ti vrcholní manažeři, šéfové referátů. Od tebe bych očekávala nějaké mantinely, za které bys mě nepustil, ty ale jen čumíš, nic neděláš , tak jak si tě mám vážit?"
"A jak si mám já vážit tebe, když roztahuješ nohy kde komu?? Víš, já jsem možná hodný, možná ňouma, jak si mě nazvala, ale rozhodně nejsem hadr na podlahu ani rohožka o níž si každý očistí boty! Mám tě rád, ale už jenom jako kamarádku... Sex už bych s tebou mít ani nechtěl a nemohl... být tu sami dva, jel bych domů, to ale nemůžu, protože ségře jsem slíbil, že bude Didi u nás než-li se ona vrátí s tím svým přítelem z Řecka a u nás doma by nebylo Didiho kde uložit, takže to tu budeme ještě ten týden spolu nějak vydržet, ale až se vrátíme, tak se naše cesty rozejdou... Klidně ti nechám naší dvojgarsonku a já si najdu něco jiného, ale s tebou už být nechci!" uzavřel jsem to. Renatě se to asi rozleželo v hlavě a rozbrečela se. Didi, který dojedl řekl jen: "Ájé, já vás tu nechám... Jdu se zatím projít"

Didi
Pochopil jsem, že tím, co strejda Renda Renči řekl jí dal de facto kopačky. no, já mít takovou holku, tak bych taky nesnes, aby byla taková rozdavačná a neudržela haksny u sebe, v tom ho chápu, ale strejda je vůl, kdyby nezačal s tím svým kandaulismem, tak by se nic z toho nestalo... no, ale na druhou stranu pro něj je lepší, že se to u Renaty projevilo teď, než třeba za dva tři roky, až by měli dítě a byli manželé..."
Bylo třičtvrtě na deset dopolko a tak jsem se šel zatím, než-li si to ti dva vyříkaj, jen tak cournout. No a přitom jsem potkal toho souseda Doležala...

"Ahoj mladíku, tak co, eště furt tomu troubovi Romanovi šoustáš tu jeho přítelkyni?" řekl Doležal se smíchem.
"Jo", přikývnul jsem.
"Hele, to je ale vůl, teda vona je kočka, já sem si s ní luxusně zamrdal, takže se ti vůbec nedivim... Nebyla by možnost třeba eště jednou..., teda né v chatě, stará za mnou přijela na víkend, ale třeba že bys jí vyved někam na procházku k lesu, já bych tam na vás počkal...", žadonil soused Doležal.
"Jo, klidně, ale teď už to bude za pětikilo!" řekl jsem
"No počkej, ty jí jako paseš či co? Ví to Roman? A vona to ví?", byl soused zaskočen.
"Kdybyste jí nedal tu SD kartu, měl by ste na ní páky a musela by vám dát zadara, ale vyste udělal chybu a dal tu kartu jí a vona jí zase dala Romanovi...", já na to.
"Ty vole fááákt, teda eště aby sem z toho měl u starý zle...?!" lekl se Doležal. "Co na to Roman?"
"Byl zdrcenej a teď se hádaj, myslim, že se asi rozejdou", informoval jsem ho.
"No, to je jedině dobře! Kdyby si takovou mrdnu vzal, tak by měl parohy jak los. Já na jeho místě bych jí taky kopnul do prdele. Von Roman byl vždycky takovej hodnej kluk a co pamatuju, tak před touhle měl asi tři slečny, ale žádná mu nevydržela dýl než rok... Víš, ty vypadáš jako macho, takový maj ženský rády a né hodný taťky, co pro tu svou udělaj první poslední, staraj se vo děti a doma sou milí, hodný a tolerantní... Víš, von průser začíná už společným soužitím... Vony ženský sice takový hodný, spolehlivý, starostlivý a vždy nápomocný chlapy co nepijou a nekouřej oficiálně chtěj, ale po nějaký době se jim to začne zajídat... Pamatuj si, když spolu dva lidi choděj a viděj se třeba dvakrát třikrát tejdně, tak tu sou důležitý dny odloučení. Jakmile ale vznikne společný soužití, vidíte se každej den a vznikaj povinnosti, tak pak přídou i ty sváry... a co si budeme povídat, s cizím mrdákem je sex pro babu přítažlivější a zajímavější, nežli s tim svym partnerem a zvlášť, když má ten mrdák velkýho ptáka... Hele, sereš mě, ale těch pět stovek je rozumná cena".
Domluvili jsme se že odpoledne vezmu Renatu na courec a on mi papsal, kam ji mám přivést. Domluvili jsme se, že to pětikilo dostanu až po zamrdání si. Začalo se mi to líbit.


Nevím o čem se strejda s Renatou hádali, když jsem odešel, ale když sem se vrátil, už oba mlčeli a já vytušil napětí a tichou domácnost. Navrhl jsem tedy Renatě na odpoledne kolem půl třetí společnou procházku. Kupodivu bez váhání souhlasila. Strejda na to nic neřekl.

Renata
Věděla jsem už, že jsem to totálně posrala. Snažila jsem se všechno sice házet na Romana, ale věděla jsem, že má pravdu, že to chtěl jen jednou, abych si zašukala s Didim, ale já ho pak v noci s Didim podvedla a propadla jsem tomu s ním. Mrzelo mě to, ale nemínila jsem to přiznat. nakonec i kdybych ho odprosila a lísala se k němu, už toho bylo moc a to nevěděl o tom, jak mě ošukali a vystřídali ti čtyři místní kluci a jak je za to Didi kasíroval. Didi je vlastně hajzl, ale nevím proč mě tolik přitahuje, že jsem mu to odpustila... Děsím se sama sebe, že se ze mě stala taková mrcha. Roman si to ode mě nezaslouží. Když mi Didi nabídl tu procházku, byla jsem pro, protože jsem nemusela být v Romanově společnosti. přiznám se, že my s ním bylo trapně. Vzala jsem si šortky🡕 a tílko a vyšli jsme. Ptala jsem se Didiho, kam půjdeme a on, že prý k lesu, ale jen tak na kraj. Tušila jsem, že bude chtít se mnou šukat, ale nic jsem neříkala. Vzal mě kolem pasu a pomalu jsme kráčeli po pěšině na louce mírně vzhůru k lesu. Najednou mi řekl: "Renčo, je ti doufám jasný, že teď budeš se mnou šukat kdykoliv budu chtít?"
"Cože? Jak jako...kdy budeš chtít?" zastavila jsem.
"No, mám tu nahrávku jak si šukala se sousedem a těma dědkama a taky mám tu nahrávku, jak tě vojeli a vykropili ty tři kluci z diskošky... Takže kdybys náhodou nechtěla, dám to na net a odkazy kde to může každej najít rozešlu... Ve škole, kde učíš by se to řediteli a učitelskýmu sboru asi nelíbilo, kdo u nich učí děti a ani tvejm rodičům, známejm a tak..."
"Ty seš ale hajzl!!" zvýšila jsem hlas, ale bylo mi jasné, že mě má ten spratek v hrsti.
"To bys mi přece neudělal?" začala jsem natahovat.
"Hele, buď ráda, strejda Roman tě už nechce, tak budeš mrdat se mnou a to tak dlouho, dokud nebudeš ve vosmim měsíci a neporodíš mý dítě. Jestli si myslíš, že pudeš na potrat, tak na to zapomeň, to by bylo stejný jako když se mnou nebudeš chtít mrdat... Když ale budeš hodná a poslušná, nic ti nehrozí, jen to, že ti poroste břicho..." zakončil škodolibě.
"Ty seš fakt parchant!" vmetla jsem mu do ksichtu.
"Jen si posluž, já vim, že sem hajzl... A neřikej, že se ti to se mnou nelíbí...", uchichtl se. "Neřikej mi, že kdybys se mnou nechtěla šukat, že bys to strejdovi nevodmítla"
Ten hajzl měl pravdu. Svou blbostí a zvědavostí jsem se dostala teď do průšvihu.
Když jsme přicházeli k okraji lesa, začal mě Didi líbat a šeptal, že teď jsem jenom jeho. Zašli jsme mezi stromy. "Chci tě, vysvlíkneme se!" skoro přikázal. Nemělo cenu mu odporovat, já to vlastně také chtěla. Sundala jsem tílko a obnažila před ním prsa, on přetáhl přes hlavu tričko a hned se mi prhl na prsa, která mi začal líbat, cucat a pomačkávat.
"Počkeej...Didi...nespěchéééj" nabádala jsem ho, ale kdepak on. Rozepnul mi knoflík a stáhl zip u riflových kraťásků a už mi je stahoval. Vlastně mě ta jeho nedočkavá nadržená vášnivost pěkně dráždila, takže když mi stáhl i kalhotky, byla jsem už vlhká. Didi mě položil do trávy a pokračoval v plenění mých prsou a také se mi prohraboval mezi nohama...

Didi
Cucal a lehce sem Renči pohryzával bradavky, takže blaženě vzdychala a taky sem jí dráždil poštěváka. Dala stehna sama vod sebe a tak sem se přemístil a začal jí zam rejdit jazykem. To už se různě mlela a vrtěla a taky hlasitějc vzdychala. No já chtěl už šukat a tak sem jí mezi pysky vsadil čuráka, zatlačil, Renča slastně hlasitě vyhekla a už sem ho v ní měl až po kořen, žaludem až na děloze... Paráda... začal sem do ní přirážet a uviděl sem za stromem Doležala. Mrdal sem Renču asi dvě minuty a už sem do ní stříkal. Ani se nestihla udělat...
"Teď klekni na čtyry!" poručil jsem jí a vona mě bez protestů poslechla. Zase sem za ní zakleknul a nacpal jí ho do kundy a zase jsem se rozjel s přirážením. To už Renča hekala a čurák mi v její mokvající kundě mlaskal, břicho mi pleskalo vo její prdel. Jednou rukou sem Doležalovi naznačil, ať se vysvleče. Pochopil a stáhl si kraťasy🡕 i slipy, jen tílko si nechal a sandále. Za velkýho Renčina hekání sem jí mrdal asi necelejch deset minut. za tu dobu se udělala a já se do ní vzápětí hned taky udělal. To už jsem ukazoval Doležalovi, ať de k nám. Renča byla mimo, když sem ho z ní vytáhnul a místo mě zakleknul Doležal. Já to zase natáčel na mobil. Doležal ho do Renaty nacpal dřív, než-li se stihla vzpamatovat a protože ten prďola ho má delšího než já, vyjekla a zařvala: "Jheéé...co tooo...ááááh!!!" Von ji ale mrdal jako divý, takže sotva popadala dechu a jen hekala a hekala. Během asi pěti minut se do ní taky vysemenil a i von u toho hekal blahem a půlky se mu stahovaly... Když v tom se za námi pár metrů od nás ozvalo: "Ale ale, vidim, že tady někdo sází mladý
výhonky... No teda Venco, kdyby to věděla tvoje stará, to by byl doma brajgl, co?!" Doležal ho hned z Renaty vytáhl, ještě mu z něho kapalo a z Renčiny kundy se vyvalilo semeno. Za náma stál nějakej hajnej.

Jéžiši Pepo, kde ses tu najednou vzal??" byl Doležal docela vyděšenej. "Hele, sme kámoši, mý starý ani muuuk, ta by mě zabila", škemral soused.
"Tak, mám u tebe v hospodě pět piv a tři velký rumy..." řekl usmívající se hajný, který pořád hleděl na Renču.
"No jasně, spolehni se", souhlasil Doležal horlivě, oblékaje si horečně slipy i kraťasy🡕 . "No a pak bych si rád tady se slečnou nebo paničkou, či co je... taky rád užil!"
"No jasně, Pepo...", plácal Doležal hajného po rameni. Hajnej Pepa byl pomenší chlápek, takovej nazrzlej ve věku 35-40. takovej tuctovej venkovskej buran.
"Že jo, mladej, že může?" ptal se Doležal.
"Jo, ale vy mi nejdřív dejte to pětikilo" připomenul jsem se mu. Hned vytáhl z kapsy pětistovku a podával mi ji. Renata, která si mezitím sedla, se na mě vztekle podívala.
"Mrd s ní za pět set, pane hajný!" já na hajného Pepu.
"C...co, to je jako kurva za prachy a ty jí, mladíku paseš?? No to mi sou věci... Já mám u sebe teď prachy nemám....", řekl hajný, "ale tady Venca ti ten zbytek za mě rád dá, že jo Vašku?" usmál se hajný na souseda.
Soused sáhl ještě do kapsy a vytáhl z ní také dvoustovku". Nechtěl doma oplétačky se ženou a asi vod hajnýho občas kupoval i nějaký dřevo do krbu nebo tak, tak proto...
"Za dvě kila vám ho vykouří", řekl jsem a pak jsem se vobrátil na Renatu:
"Tak si Renčo zase klekni a vykuř ho tady panu hajnýmu stejně už je to jedno...", řekl jsem. Hleděla na mě, jako by mi chtěla vydrápat oči.

"Já nechci ve stoje... já se vysvlíknu, lehnu si a ať mi ho vykouří tak", řekl hajnej. a už si rozepínal pásek🡕 , knoflík u kalhot a stahoval ze sebe zelenohnědý kalhoty🡕 i s trenclema... Lehnul si na ty kalhoty🡕 a roztáhl nohy. Renata se k němu po kolenou přemístila a vzala do ruky toho jeho čuráka, kterej byl dlouhej a tlustej asi jako muj. Byl vobřezanej, prostě vůbec neměl předkožku. Renča se hned zhostila svýho úkolu a začla mu voblizovat žaluda a i celý péro. Hajnej se blaženě usmíval. Po chvíli mu renča začala jatykem dráždit uzdičku a pak si vzala žaluda do pusy, načež ho začala pusou normálně honit. Já čuměl a točil to, jak jí hlava lítá nahoru dolu.
Doležal se mezitím po anglicku vytratil a viděl jsem ho už jak kráčí pryč po louce. Hajnej asi dlouho nemrdal či co, protože najednou voběma rukama popadl Renčinu hlavu, začal slastně vzdychat a narážel si ji na čuráka. Netrvalo to dál jak půlminutu, když najednou vyjekl: "Je...jé!!" a držíc Renčinu hlavu, aby nemohla uhnout, pumpoval jí semeno do pusy a možná i do krku. Té nezbylo než-li jeho semeno polykat. Když se vyprázdnil, řekl spokojeně: "No dobrý...,dobře hulíš... Tak jó... za dvě kila sem spokojenej", načež vstal, v tichosti se voblíknul a pak si vykračoval s triédrem a dvojkou puškou kamsi do lesa, jako by se nechumelilo.
Jak jsem se za ním díval, najednou nahá Renata ke mě přišla a plesk. Dostal jsem vod ní facana, až sem se lekl: "Hajzle, takže ty mě jako paseš a kasíruješ za mě prachy, jó? To seš teda pěkný šmejd, Didi..." Oblékla si tílko, vytáhla z kapsy kraťasů🡕 kapesník🡕 a otřela si všechno, co měla na kundě a co z ní vyteklo, oblíkla kalhotky, pak kraťasy🡕 a vyštěkla na mě vztekle:"Už s tebou nikam nejdu!" načež si sedla, skrčila nohy, objala je voběma rukama, bradu dala na kolena a rozbulela se.

Co nevěděl nikdo z aktérů bylo to, že jsou sledováni...

Roman
Když ti dva, Didi s Renatou, si vyšli na procházku opět tak nějak mě na truc, nepochyboval jsem, že Didimu jde o to Renču zase ošukal. Ne, vlastně mě už na Renatě nezáleželo, už jsem se odmiloval, ale zvědavost byla silnější a tak jsem se asi pět minut po jejich odchodu vybaven triedrem vydal za nimi. Sledoval jsem, jak jdou spolu po louce, jak si Didi vede Renču s rukou ovinutou kolem jejího pasu. Ta holka se už dočista zbláznila, vždyť má osmadvacet a on o třináct méně? To nemá Renata soudnost? Kdyby to dělala přede mnou, ale ona i když si myslí, že to nevidím...
Připlížil jsem se za takový shluk křovin a když jsem viděl, že se na okraji lesa zastavili a začali se líbat jako dva zamilovaní, zalehl jsem a asi ze 30 metrů je pozoroval. Protože triedr přibližuje 8x, tak jako bych stál asi třiapůl metru od nich. nevěděli o mě. pak jí Didi rukama jezdil po prsou a začal ji i sebe vysvlékat. Bylo jasné k čemu se schyluje, když byli oba nazí a on ji položil na záda do trávy. jenže kousek od nich mezi stromy jsem zaregistroval pohyb. Zaměřij jsem se do toho místa a užasle jsem čuměl na souseda Doležala... Mezitím se dal Didi do lízání Renčina rozkroku a
vzápětí do mrdání. Detaily jsem samozřejmě neviděl, byla tam vyšší tráva, le viděl jsem Didiho kmitající snědý zadek a to jak se nad ní vzepřel na rukou, jak se najednou do ní nacpal, prohnul tělem vzad a očividně do ní semenil. Pak si ji otočil na všechny čtyři , hned jí ho tam ten nadrženec zase nacpal, protože mu vůbec nezměkl a bral ji zase zezadu.
Ale co to? otáčel se sousedovým směrem a jednou rukou mu něco signalizoval... Doprdele, ti dva snad jsou na Renatu domluvení? No jasně, soused si vysvlékl šortky🡕 a to co měl pod nimi a Didi mu ukazoval, aby šel k nim. pak jsem zíral, jak Didi ho z Renaty vytáhl, vstal a jak jeho místo zaujal soused. ten jí ho hned naládoval do kundy až po kořen a její zakvílení, protože to asi nečekala a soused ho má delšího než Didi, jsem zaslechl i ve svém úkrytu. Soused pak rozrajcovanou Renču mrdal divoce jako nějaký mladý puberťák. Didi si to nahrává? ten parchant. Najednou zase pohyb... A sakra, to je hajný Šimáček... ten je ale s Doležalem kamarád, ne? Když i soused Renatě vycákal kundu, tak se najednou ohlédl na hajného, asi ho nečekal. Doležal vstal, cosi si vyříkávali a pak jsem čuměl, že vytáhl nějakou bankovku a dal ji Didimu... No tedaaa... Ten hajzl se asi už Renaty nabažil a teď ji prodává... pase nebo co???

Renata se posadila, načež se k mému překvapení hajný opřel pušku o kmen stromu, na nízkou větévku pověsil triedr, pak se začal zbavovat bot, kalhot, trenek, sundal klobouk a položil se do trávy. ocas měl asi jak Didi a stál mu. Myslel jsem, že čeká, že si mu na něj Renča nasedne, ale ne... Přilezla po kolenou k němu mezi jeho roztažené nohy a začala mu ho olizovat a kouřit. Mezitím se Doležal od nich zdekoval a valil to domů. Svého dosáhl, dostal co si zaplatil a už ho to nezajímalo, už se ho to netýkalo stejně jako mě. Pomalu jsem se ze svého úkrytu také vypařil a šel jsem zpět do chaty, aby si ti dva ničeho nevšimli. Rozhodl jsem se, že večer synovečka ožeru a v noci mu vlezu do mobilu a všechno co natočil mu vymažu. Renatu sice jsem už nenáviděl, ale pořád ve mě zůstaly ty ochranitelské a gentlemanské pudy a nechtěl jsem, aby ji tím ten spratek vydíral. Také tu SD kartu co mi dala jsem přestříhl a hodil do odpadků.

Celé odpoledne bylo mezi námi všemi ticho jak před bouří a mluvili jsme jen co jsme museli. Prostě takové to napětí jak v aréně.
Renča se kupodivu jakoby nic zhostila přípravy večeře a pak jsem otevřel víno a popíjeli jsme u telky. Já se snažil méně, Didi a Renata více.

Když se vypila jedna láhev, otevřel jsem druhou. mělo to za následek onu tzv. společenskou únavu a někdy kolem půl jedenácté odchod těch dvou do hajan. počkal jsem hodinu a pak šel do ložnice. Oba spali tvrdě. Vzal jsem ze skříňky na níž Didi vždy odkládal mobil jeho telefon a vrátil jsem se s ním do obytné místnosti. Telefon nemá naštěstí zaheslovaný. No a tak jsem si našel co jsem chtěl. Donce jsem jako vrána čuměl na to, co se dělo když vyšli z té diskotéky. Tak to už na mě bylo fakt moc a vztek mnou lomcoval. Celou tu Didiho nahrávku jsem vymazal, stejně jako tu z posedu a také tu z dnešního odpoledne s Doležalem a hajným. Pak mě ale trklo, že Didi má na klíčích jako klíčenku flešku. Tak jsem se potichu vrátil do ložnice, jeho mobil jsem mu dal na své místo a vzal jeho kraťasy🡕 . No jasně, v kapse měl klíče i s fleškou. Opatrně jsem je vyjmul z kapsy, vrátil se do obývačky a flešku jsem dal do svého noťasu. No jasně, on si ten prevít tajně zkopíroval to, co bylo v SD kartě přes můj notebook. Tak jsem mu to také smáznul. Vrátil jsem se do ložnice, klíče mu dal zpět do kapsy a šel spát.

Renata
Druhý den jsem vstala kolem 9. hodiny. Didi ještě chrněl, ale Roman byl už vzhůru. Měl už uvařený čaj a dělal míchaná vajíčka.
Hlavu jsem měla plnou rozporuplných myšlenek, cítila jsem se jako nevděčná mrcha a měla výčitky. Vždyť Roman je tak hodný chlap a já se zachovala a chovám jako ta prodejná coura. Styděla jsem se, věděla jsem, že si ho nezasloužím. On mi nic nevyčítal, prostě mi dal na stůl čaj, chleba a talíř těch míchaných vajec. jeho mluva byla jen: "Dobré jitro", "Dobrou chuť". Bylo to ale už bez přípony, žádné "lásko", žádné "miláčku", bylo to chladné jako Roman sám. Mlčky jsem se najedla a čekala z jeho úst vodopád nadávek, výčitek, ale nebylo nic a to pro mne bylo mnohem horší. Jako bych mu byla už lhostejná. Pak přece promluvil: "V noci jsem z Didiho mobilu vymazal všechno, kde tě točil jak a s kým šukáš... taky jsem zničil tu SD kartu a i z jeho flešky-klíčenky jsem všechno vymazal, takže nemá vůbec nic, čím by tě ten hajzl mohl vydírat... Nemám rád svinstvo. To je ale poslední, co jsem pro tebe udělal. Už tě nechci, už k tobě nic necítím a je mi tě líto, takže až se vrátíme, rozejdeme se. Já ti tu dvougarsonku nechám a odstěhuju se k rodičům, než-li si najdu nové bydlení. To jen abys věděla."
"V tom případě si zabalím a odjedu, myslím, že v půl třetí jede autobus z Bystřice... Odvezeš mě, vyprovodíš?" řekla jsem a marně doufala, že mě bude přemlouvat, abych zůstala. Ne, jen přikývl a řekl: "Jo, dobře".

Části povídky

🕙 Přidáno 9.3.2022

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Jack (2022-04-11):
Pohonil jsem. Dobrá série ????