Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jmenuji se Martin erotické povídky

Ahoj, jmenuji se Martin. Tento příběh, co Vám chci teď vyprávět se stal v květnu 2004. Vždy, když naši spí, nebo jsem sám doma prohlížím si stránky, kde můžu najít různé erotické, hlavne gay povídky, které si nahrávam do dočasného adresáře a potom jsi je čtu. Mám tam také uložené pár obrázků pekných nahých slečen a mladých mužů s veľkými ocasi.

Po přečtení se vždy snažím povídky vymazat a sehnat si nové. Můj penis mi při čtení vždy stojí a a brzy se ani nevejde do slipů, musím ho pusťit ven a trochu se s ním "pomazliť" až do doby než se vystříkám. Někdy se tak stan🡕 e i vícekrát za den. Ale teď už k samotnému príběhu.... Bylo krásne sobotní odpoledne a já jsem byl spolu s mým spolužákem u nás doma. Sestra byla s rodiči na návšteve u starých rodičů. Ja jsem se vymluvil, na to, že musím zůstat doma, protože se mám celý víkend učiť, ale věděl jsem, že to neni pravda. Ja jsem chtěl v klidu serfovat po internetu a "hrát si s mým malým". Spolužák rozumí dobře počítačům takže byl u mně kvůli zádrhelu v jednom programe. Nechal jsem ho, nech se trochu potrápí a ja jsem se šel zatím vykoupat, aby jsme brzo mohli jít ven. Připravil jsem si věci, napustil vanu a rychle jsem se začal ve vodě mydlit. vykoupaný jsem byl asi za 15 minut. Ješte jsem se v koupelně zdržel při důkladný prohlýdce mého přirození, které pomalu ale jistě začalo zarůstat jemnými černými chlůpy. Nebylo jich ješte moc, ale bylo jich vidět. Dverě byli zavřené, a tak jsem nevěděl co Janko (tak se ten spolužák jmenoval) dělá a ani on nevěděl, co dělám já. Tak jsem se otřel, a s ručníkem ovázaným okolo boků jsem pomalu vyšel z koupelny a zamířil do svého pokoje. To, co jsem po příchodu do pokoje viděl mě nejdříve šokovalo a potom příjemně potešilo. Janko seděl za stolem, nohavice měl spuštěné ke kotníkům a zuřivě onanoval. Až potom jsem si všiml, že jsi čte jednu z gay povídek, co jsem zapoměl vymazat. Při pohledu na Honzu jse začal probouzet i můj malý nástroj, tak jsem si šel rychle sednout. Když Honza zaregistroval, že jsem v pokoji, z červenal, a pomalu sa celý i se stoličkou otočil směrem ke mně. V ruce si držel svého malého (dýlka asi 12 cm) a nevině se na mě díval. Potom se osmělil a zeptal se mě odkud mám tento příběh. pověděl jsem mu, že z internetu a že jest-li chce tak mu nějaké dám . Přikývl a chystal se obléci. Pověděl jsem mu ať se neobléká, že to co dělá je normální. přistoupil jsem k němu aby jsem se mohl podívat, kterou povídku jsi četl. zeptal jsem se ho, jak dlouho jsi ho už honil. Nejdříve se smál slovu honit, ale potom mi řekl, že asi minutu a potom potichu dodal, že to bylo úplně poprvé. Snažil se napodobit to, co četl v té povídce. Zeptal jsem se ho, zda už stříkal, ale on se na mě nechápavě díval. Chápal jsem ho, protože on byl většinou sám, do našich sexuálních rozhovorů ve škole se nezapojoval, takže některé slangové výrazy nepoznal. Zeptal jsem se ho teda, zda ejakuloval. Řekl, že ne, protože jsem ho vyrušil. I když jsem byl ještě panic a můj malý poznal zatím jen mou ruku, rozhodol jsem se že využiju situaci. Pomyslel jsem si, co by se mohlo stát, vždyť jsme s Jankem spolužiaci a známe se už takových 10 let, tak jsem to riskl.

Zeptal jsem se ho, zda si nechce zahrát na sex a on jemě přikývl. Chytl jsem ho tedy za ruku a odtáhl ho na gauč, kde jsem mu dal konečně dolu jeho slipy a kalhoty🡕 . Nemohol si nevšimnout, že pod ručníkem už i mě stál (13 cm). Až teď se osmělil a pravou rukou, kterou si až doteď držel svého pinďu mi stáhl ručník dolu. Konečne jsem měl i já výhled na jeho stojícího vojačka, ale jeho okolí už bylo více zarostlé a to mě velmi vzrušovalo. Rychle jsem mu stáhl tričko, a už jsme seděli vedle sebe nazí. Nevěděl, co má dělat, tak si začal sám sebe pomalu honit. Ja jsem už byl trošku poučený z příběhů, a tak jsem mu jeho ruku pomalu odtáhl a začal jsem mu honit já. Predkožka zakrývala polovičku jeho panensky čistého žaluda, ale když jsem ji jemně stáhl dolu, objevil se mi před očima krásně ružový žalud. Janko jen slastně vzdychl a zašeptal něco jako "pokračuj". Nevěděl, co má dělat s rukama, ale zachvíli jsem jeho prsty pocítil na svém čůrákovi. Ješte víc mě to vzrušilo a ja jsem začal zrychlovat pohyby mojí ruky. Netrvalo dlouho a Janko začal velmi rychle dýchat, trhalo s ním a semeno z něho vystříklo tak, že jsem byl rád, že nedosáhlo až na strop. Honza stříkal jako divý a tak silně mi držel pipíka, že jsem až začal křičet. Když skončil podíval se na mě a já viděl, že má slzy na krajíčku. Naklonil jsem se k němu a dal mu pusu na ústa. Chtěl jsem se už odklonit, když v tu chvíli udělal něco, co jsem ani ve snu nečekal. Nedovolil aby se naše ústa oddělila a pomalu mi strčil jazyk do úst. Opětoval jsem jeho snažení a ucítil jsem, že jeho ruka pomalu honí mojeho malého. Ja jsem si dále hrál s jeho pipíkom, netrvalo to dlouho a znovu mu stál. Odtrhl jsem se od jeho úst a rychle jsem ho začal kouřit. Nechápavě se na mě díval, ale neříkal nic, jen přidal na tempu svojí ruky. Cítil jsem, že už zachvílku budu, tak jsem rychle nechal kouření, vytrhl jsem se z jeho ruky a vsunul jsem Honzovi svého čůráka do úst. Neprotestoval a rychle začal sát. Asi po 5 sekundách jsem explodoval Jankovi do jeho úst a Janko statečně hltal všechno moje semeno, tím jsem byl příjemně překvapený. Hned jsem dostal nápad, že by bylo dobré vyskoušet nevyskoušené, tak jsem Jankovi navrhl styk. Řekl, že to můžeme skusit, ale že neví jak, protože podle něho styk možný puze mezi mužem a ženou. Zavolal jsem ho teda blíže k počítači a pustil mu jedno krátke, ale velmi dobře schovavané video, kde si to dva (12 letý) chlapci rozdávali do zadku. Zeptal se mě, zda to nebolí, nemohl jsem mu říct nic, protože jsem byl panic stejně, jako on a tak jsem řekl, že nevím , ale rád bych to skusil. Přikývl a já šel do koupelny pro valsový gel. Když jsem přišel zpět do pokoje, Jnako se začal smát, zeptal se, zda se jdu česat. Řekl jsem, že ne a přikázal mu ať jsi stoupne na všechny čtyři, abychom to mohli dělat, jako psi.

Sebral jsem trochu gelu na prst a začal jsem mu promazávat dírku na zadku. Občas jsem zasunul do něho prst, abych se ujisti, že to nebude bolet. Potom jsem si potřel gelem i svého ocáska a začal ho pomalu strkat Jankovi do zadku. Když jsem ho tam teda strčil celý, začal jsem se pohybovat dopředu a do zádu a Janko se rychle přizpůsobil a začal jemně přirážet. Po chvilce jsem ucítil blažený pocit a za silného vzdychání jsem vypustil dávku mrdiny přímo do Janka. Vyčerpaný jsem se opřel o gauč, ale Janko mě zdvihl a položil na postel břichem dolu, ale nohy mi nechal ležet na zemi. Trošku je roztáhl a udělal mi přesně to, co já jemu. Když jsme potom spolu leželi na posteli a už jen si navzájem hráli se svými čůráčky, slíbili jsme si že jsi to budem dělat vždy, když bude trocha času i ve škole. Bylo štěstí, že jsme ve škole seděli v poslední lavici a nikdo kolem nás naštěstí nebyl a tak jsme si mohli vesele honit naše čůráčky pod lavicí a pak ještě píchat v klidu doma.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: První sex, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře